Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μπα θα μας τιμησει ο προεδρος???
Αλλα καλα καταλαβα εγω οτι πλησιαζουνε εκλογες  κ ηρθες για την καμπανια!? Ατιμε :grin: χαχαχα
λεω να δοκιμασω γαληνη και να ξαναφαω καρμεν και τζαστιν μαλλον..... ;)
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
λεω να δοκιμασω γαληνη και να ξαναφαω καρμεν και τζαστιν μαλλον..... ;)

φιλε gl καποιος την παρομιασε την γαληνη σαν την τζουλια απο 26ης Οκτωβρίου 52!!
αντε να δουμε........εγω παντος δεν την ειδα ακομα!!

να σε πω την αληθεια δεν τα μπορω αυτα τα μαγαζια καθολου ρε γμτ!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
αντε ρε συ gl να διαβασοθμε καμια κριτικη της προκοπης γιατι τωρα τελευταια να πω την αληθεια κ σε αυτο το κομματι μερικοι εχουνε μπερδεψει τα πραγματα!!

κ εξηγουμε να μην παρεξηγουμε!!
ποτε δεν δινω μεγαλη προσοχη σε κριτικες που ο αλλος(κ ειναι πολλοι εδω μεσα)ξεχνανε να λενε ποσα λεφτα εχουνε δωσει!!
αν το εχω κανει εγω κατα λαθος ζητω συγνωμη κ συγουρα εννοω οτι εχω παρει παντα το απλο!!

απο την αλλη αυτοι που περνουνε προγραμματα εκει ειναι δυσκολα τα πραγματα!! δεν θα τουσ κατηγορισω με αυτο που θα πω κ ελπιζω μερικοι να μην ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ!!
ΑΛΛΑ υπαρχει θεμα συγκρισης με καποιον που δινει 30 κ καποιον που δινει 80 η ακομα 100!
Αυτος που θα γραψει κριτικη με προγραμμα των 100 για μενα πρεπει να ξερει κ  να κρινει συμφωνα με τα λεφτα που ΕΔΩΣΕ..............τι θελω να πω`
ΔΙΝΕΙΣ 100 γραψε κριτικη προσεκτικα γνωριζοντας οτι η κοπελα εχει παρει προγραμμα!!
Κ οι απετισεις στην προκιμενη περιπτωση ειναι πρεπει να ειναι σε πολη υψηλο επιπεδο!!
π.χ. διαρκεια, χρονος,διαθεση κοπελας,δεκτικοτητα(κατι πολη συμαντικο γιατι μερικοι εδω γουσταρουν ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ)δαχτυλιασματα,γλωσσοφιλα, κ αλλα φυσικα extreem που προτιμω να μην συνεχιζω σε αυτον τον τομεα!!
Μην εντυπωσιαζεστε μερικοι εδω τοσο ευκολα!!! κ ειδηκα οταν δινετε πολλα λεφτα!!
Να ξερετε οτι υπαρχουνε κοπελες που κανουν προγραμματα των 100 μονο με 30 η 40!!

Να προτρεξω κ να πω οτι Σας παρακαλω μερικοι μην γκρινιαξετε κ πειτε.................
Μα τι ρε βυζοχολικ θα μας πεις τι λεφτα να δινουμε η θα βγαλουμε κριτικες των 30 40 60 80 100????

ΟΧΙ δεν ειπα κατι τετοιο!! απλα νομιζω κ γνωμη μου οτι κρινουμε συμφωνα με αυτα που δωσαμε την διαθεση κοπελας να ευχαριστει κ ΠΑΝΤΑ τα δικα μας ΓΟΥΣΤΑ!!
Ειναι πολυ υποκειμενικα τα πραγματα εδω κ σιγουρα ο καθενας με ενα τεστ μπορει να διαπιστωσει αν μια κοπελα αξιζει για τα δικα του γουστα!!

Παντως απο ενα ποσο κ επανω 80 ασ πουμε οι επιλογες που εχει ο καθενας ειναι πολοι μεγαλυτερες απο το να πας σε ενα μπουρδελο κ να τα δωσεις για 20-30 λεπτα!!
Παιδια ο καθενας κανει οτι θελει στην τελικη......απλα λιγο προσοχη στο πως κρινετε!!
Την πατησα γιαυτο κανω κουβεντα!!


 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
λεω να δοκιμασω γαληνη και να ξαναφαω καρμεν και τζαστιν μαλλον..... ;)

Αφου πας να τα δωσεις βιλες, θα σου προτεινα αντι Γαληνης, την Βικτωρια, αλλα δεν εχει το βυζι της γαληνης σε ποσοτητα, αλλα το εχει σε ποιοτητα, εμφανησιακα σαφως παλι υπερεχει η Βικτωρια, ποιο μουναρος, σε σερβις η Βικτωρια παλι με αφησε ποιο ικανοποιημενο, τα + ειναι περισοτερα υπερ της Βικτωριας κατα αποψη μου, το αλλα της υποθεσης ειναι οτι, το βυζι της Γαληνης απλα ΔΕΝ υπαρχει....!!!

ΥΓ. Αν και ειδα τωρα οτι η Βικτωρια δεν ειναι στο προγραμμα, οποτε Γαληνη.  :grin:
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Εχει κανενας κριτικη για Νταιζυ στο Villa Prive?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
216
Like
17.309
Πόντοι
35.697
Εχει κανενας κριτικη για Νταιζυ στο Villa Prive?


Αυτη η Ντεζη ειναι η παλια Δαιζη που ειχε στο αλλο σαιτ και εδω ο νονος εκανε δουλεια,εγω που την ειδα αλλα δε δοκιμασα μου μιαζει για Βουλγαρα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μικρη απογευματινη τσαρκα.

Τριδυμο 1 Η Μιλφ Ειρηνη.Μελαχρινη με βυζαρες και κωλαρα αλλα γενικα αρκετα εξτρα κιλα.Την ειχα παρει παλιοτερα για καταστασεις φετιχισμου και ηταν πολυ καλη.
Τριδυμο 2 Η Ντιανα με μαυρα στοκινγκς  :cum: .
Τριδυμο 3 Η Μιλφ Ζωη.
Φριξου 14 Η μελαχιρνη Αννα,γενικα μια μετριοτητα και ψιλοπεσμενη οσον αφορα τη διαθεση.
Φριξου 13 Μελαχρινο νταρντανε μωρο με μικρο στηθος,χαλαρο σωμα.
Νικ.Ουρανου 26 Η Ειρηνη.
Π.Ερημιτη Καινουργιο πιπινακι ονοματι Λιζα.Μελαχρινο προς καστανο,ομορφη και αθωα φατσα,μικρο στηθος και ωραιο κωλαρακι με λιγη περιφερεια παραπανω.Εβγαζε μια αθωοτητα και ψηθηκα να περασω.Διαβασα ομως πριν απο λιγο κριτικη ενος συναγωνιστη απο το Ανδ.Γεωργιου 24 για μια Λιζα που ταιραιζει σε αυτην,οποτε τρωει ακυρο.
Καταθεση δεν εγινε.Μαλλον θα γυρισω στα στανταρακια Εφη,Νατασσα.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Καταδρομικη σημερα με στοχευμενη καταθεση στην Αντριανα στην βιλλα εροτικα.Αφου εδωσα βαση σε ολες τις κριτικες αποφασισα να κανω δωρακι στον εαυτο μου.Μολις εμαθα οτι ειναι εκει βουρ στον πατσα.Παιδια οτι γραφετε ειναι λιγο.Προγραμμα των 100 και περασα σουπερ.Φανταστικο ακα με διαρκεια και καταθεση στο κουλουρι θεσσαλονικης.Το μονο μειον η πολλη αναμονη.Το κοριτσι δεν εκλεισε μπουτι.Τυχεροι οι θεσσαλονικεις που την εχουν στις επαλξεις.Σειρα τωρα η Νταιανα στην επομενη καταδρομη καθοτι λαρισαιος.
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καταθεση χτες βραδυ στη μονικα επιτελους!παιδια δεν θα πω πολλα λογια για να μη νομιζουμε οτι τη προμοταρω κιολας!η κοπελα με αφησε απολυτως ικανοποιημενο!ευχαριστη μεσα στο δωματιο κια με ολη τη καλη διαθεση να εξυπηρετησει τον πελατη!τον τιμαει τον οβολο και θα την ξαναπροτιμησω!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
καλα νεα....ευχαριστημενος ο κοσμος :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
.
φριξου βιλα εροτικα η γαληνη με τις βυζαρες
διπλα η εβελινα
κωλετη η μιλφ βικτωρια
ματζαρου και ανδρεου γεωργιου 4 κλειστα
ουρανου 26 ειρηνη
λαφαμ το πιπινι λαρα
το βραδυ θα ειναι η τζαστιν
ερως16 η νατασσα
ουρανου 1α και ερημιτου κλειστα
αχελωοου η βικυ η νταιανα θα ειναι αυριο
κοροβαγκου η πολυ ομορφη νεα αφιξη η ντεζυ απο αθηνας με κωλαρακι κολαση μοντελε....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καταθεση στην γαληνη τελικα


ωραιες φυσικες βυζαρες καλο στοματικο με παθος ενταση και βαθος χωρις καραμελωμα στις μπαλες

αφηνει και λιγα φιλακια στο στομα και καθαρο μουνακι και κωλοτρυπιδουλα για γλειψιμο δαχτυλα δεν θελει αλλα παιχνιδια με την κλειτοριδα της ναι

πετιτ γκομενακι για αγρια και εξαλλα γαμησια σε ολες τις πιθανες στασεις,μακρυ μαυρο μαλλι και φετιχιστικο σετακι εσωρουχων με γοβα πλατφορμα με προεκταση λωριδων υφασματος που δενεται  γυρω απο την γαμπα

καλη συμμετοχη και γουσταρει να γαμιεται

στα ορια του gfe με στοιχεια pse,δεχεται το σκληρο γαμησι και λογω σωματοτυπου την κουμανταρεις καλα

αριστα 10 απο μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom