Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
γαμησα την παρις
κορμαρα,σπανια γαμας τετοιο μουναρο στην βλαχοσαλονικη μας
τι σκελετος θεε μου
τι πατος
στα ενδοτερα δεν εχει την καλύτερη δυνατη συμμετοχη αλλα δεν την λες και κομοδινο
δεχεται φιλακια και σφαλιαρες

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Η Μέρτσυ σε ποιο δουλεύει  :think:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
παιδια μπορει να μου κανενας ποιες μερες μπορω να βρω την νατασα???
Πηγα το απογευμα Νατασα.Ηταν και πολυ καβλα με τα μαθρα στοκινγκς .Καθε μερα θα ειναι εκτος Τριτη και Πέμπτη.

Για την Μερτσυ παπαζιτς δες λιγες σελιδες πισω που γραφω διευθυνση.ειναι σε ενα καινουργιο κοντα στο ερως.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
natasa ερως 16 η μινωταυρου 3δυμα
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ερος 16 για την νατασσα αδερφε `σημερα 1`

καλημερα στην παρεα.
Αν κ καιρο εχω να εμφανιστω ειναι καθαρα για λογους απογοητευσης γενικα των μπουρδελομαγαζιων της πολης μας!!
παρολα αυτα εκανα μια αναπαντεχη βολτα εχθες το βραδυ κατα τις 10,30 σε λιγα μαγαζια
κ ιδου τα αποτελεσματα...........
Στα τρυδιμα εχουμε Ν1`την αλισα που οντως ειναι νταρτανικο μωρο με ομορφο ομως πισω συστημα κ ψυλο κορμι!!
Στο Ν2` ητανε ενα ξανθο προ μιλφ θα ελεγα ομορφο ξανθο με ωραιο σωματακι λεπτο κ μεγαλουτσικο στηθος ονομα παιδια σορρυ το ξεχασα!! εχει κανεις ινφο γιαυτην??
Στο Ν3` εχουμε την εκπληξη για μενα της ημερας κ την επιστροφη της μονικας!!! Γραφτηκαν μερικα ασχημα γιαυτην για την εμφανιση της.......εγω δεν θα κρινω απο αυτο αλλα απο τις επιδοσεις της που κακα τα ψεματα την ιδρωνει παρα πολη την φανελα!! δειξτε λιγο ενδιαφερον κ θα σας κανει τουρμπο για τα καλα!! χωρις βιασυνες πραγμα συμαντικο για μενα!
τα κανει ολλα,ΜΑ ΟΛΛΑ, κ σε καλες τιμες!!!
Κατηφορισα στο φριξου 9 μπας κ πετυχω κατα τυχη την καινουρια γαληνη αλλα ανταυτου ητανε η εβελινα :headbang: :headbang: εγω αυτην δεν την γαμουσα οταν ητανε στον βαρδαρη με 25(δεν θμαμαι ητανε βαρδαρη?? :think:μην λαω κ ψεματα!) θα δωσω 40-50?? δεν νομιζω τακη!!
η γαληνη εχει ρεπο για 3 μερες ειπε η τσατσα!! οποτε αναμονη να την δουμε!! δεν ξερω αν γινομαι δυσκολος αλλα ποτε μου δεν συμπαθησα αυτα τα μαγαζια(φριξου κ κοροβαγκου) μονο κ μονο γιατι εχουνε ψηλα τον πηχη στα λεφτα κ οχι στις υπηρεσιες! οταν ενα μαγαζι στοχευει απο τους πελατες να περνει 80-100(φυσικα επιδη εχει τα ποιο ομορφα κοριτσια ειναι γεγονος) που ειναι εξωφρενικο για εμενα να δωσω τοσα που σε 5 λεπτα αν ειμαι γερα γκαυλομενος θα τελειωσω!! αντε μετα κοπελες που ειναι καιρο εκει να αποδοσουνε με τα 40 που θα δωσω εγω!! δεν νομιζω!! δεν θελω να παρεξηγηθω κ δεν μηλαω για κοπελες με ονοματα!! μηλαω γενικα!!
Στην συνεχεια ειδα μετα απο καιρο ανοιχτο το Κεφαλληνίας 8! ΜΠΑ λεω για να δουμε!? Ητανε μια ξανθια γνωστη απο καιρο,χοτρη με μικρο βυζι! αντε γειααα..........
Στο Ανδρέου Γεωργίου 38 ειχαμε ενα μικρο καινουριο πρωτη φορα το εβλεπα αβυζο χωρις ενδιαφερων για μενα οποτε δεν ρωτησα κ ονομα!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 30 ειχα με παλι ενα καινουριο μικρο ποιο αδυνατο εντελως αβυζο οποτε την εκανα απο εκει!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 24 ητανε η γνωστη σε ολουσ μιρελα
Κ στο καινουριο Ανδρέου Γεωργίου 28 να πω  :think: η ΜΕΡΤΣΗ! δρομοοοοο.......

αυτα τα λιγα παιδια απο εμενα!
σορρυ για τα ορθογραφικα!!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ερος 16 για την νατασσα αδερφε `σημερα 1`

καλημερα στην παρεα.
Αν κ καιρο εχω να εμφανιστω ειναι καθαρα για λογους απογοητευσης γενικα των μπουρδελομαγαζιων της πολης μας!!
παρολα αυτα εκανα μια αναπαντεχη βολτα εχθες το βραδυ κατα τις 10,30 σε λιγα μαγαζια
κ ιδου τα αποτελεσματα...........
Στα τρυδιμα εχουμε Ν1`την αλισα που οντως ειναι νταρτανικο μωρο με ομορφο ομως πισω συστημα κ ψυλο κορμι!!
Στο Ν2` ητανε ενα ξανθο προ μιλφ θα ελεγα ομορφο ξανθο με ωραιο σωματακι λεπτο κ μεγαλουτσικο στηθος ονομα παιδια σορρυ το ξεχασα!! εχει κανεις ινφο γιαυτην??
Στο Ν3` εχουμε την εκπληξη για μενα της ημερας κ την επιστροφη της μονικας!!! Γραφτηκαν μερικα ασχημα γιαυτην για την εμφανιση της.......εγω δεν θα κρινω απο αυτο αλλα απο τις επιδοσεις της που κακα τα ψεματα την ιδρωνει παρα πολη την φανελα!! δειξτε λιγο ενδιαφερον κ θα σας κανει τουρμπο για τα καλα!! χωρις βιασυνες πραγμα συμαντικο για μενα!
τα κανει ολλα,ΜΑ ΟΛΛΑ, κ σε καλες τιμες!!!
Κατηφορισα στο φριξου 9 μπας κ πετυχω κατα τυχη την καινουρια γαληνη αλλα ανταυτου ητανε η εβελινα :headbang: :headbang: εγω αυτην δεν την γαμουσα οταν ητανε στον βαρδαρη με 25(δεν θμαμαι ητανε βαρδαρη?? :think:μην λαω κ ψεματα!) θα δωσω 40-50?? δεν νομιζω τακη!!
η γαληνη εχει ρεπο για 3 μερες ειπε η τσατσα!! οποτε αναμονη να την δουμε!! δεν ξερω αν γινομαι δυσκολος αλλα ποτε μου δεν συμπαθησα αυτα τα μαγαζια(φριξου κ κοροβαγκου) μονο κ μονο γιατι εχουνε ψηλα τον πηχη στα λεφτα κ οχι στις υπηρεσιες! οταν ενα μαγαζι στοχευει απο τους πελατες να περνει 80-100(φυσικα επιδη εχει τα ποιο ομορφα κοριτσια ειναι γεγονος) που ειναι εξωφρενικο για εμενα να δωσω τοσα που σε 5 λεπτα αν ειμαι γερα γκαυλομενος θα τελειωσω!! αντε μετα κοπελες που ειναι καιρο εκει να αποδοσουνε με τα 40 που θα δωσω εγω!! δεν νομιζω!! δεν θελω να παρεξηγηθω κ δεν μηλαω για κοπελες με ονοματα!! μηλαω γενικα!!
Στην συνεχεια ειδα μετα απο καιρο ανοιχτο το Κεφαλληνίας 8! ΜΠΑ λεω για να δουμε!? Ητανε μια ξανθια γνωστη απο καιρο,χοτρη με μικρο βυζι! αντε γειααα..........
Στο Ανδρέου Γεωργίου 38 ειχαμε ενα μικρο καινουριο πρωτη φορα το εβλεπα αβυζο χωρις ενδιαφερων για μενα οποτε δεν ρωτησα κ ονομα!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 30 ειχα με παλι ενα καινουριο μικρο ποιο αδυνατο εντελως αβυζο οποτε την εκανα απο εκει!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 24 ητανε η γνωστη σε ολουσ μιρελα
Κ στο καινουριο Ανδρέου Γεωργίου 28 να πω  :think: η ΜΕΡΤΣΗ! δρομοοοοο.......

αυτα τα λιγα παιδια απο εμενα!
σορρυ για τα ορθογραφικα!!




Φιλε μου ευτυχως που γυρισε η Μονικα , ειναι στανταρακι για μενα !!!  :knockinb: οσο για τη Μερτσι που εγραψε , εκανα μια φορα το λαθος , απο τοτε δροοοοοοοομοοοοοοοο !!!! :cum:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
ερος 16 για την νατασσα αδερφε `σημερα 1`

καλημερα στην παρεα.
Αν κ καιρο εχω να εμφανιστω ειναι καθαρα για λογους απογοητευσης γενικα των μπουρδελομαγαζιων της πολης μας!!
παρολα αυτα εκανα μια αναπαντεχη βολτα εχθες το βραδυ κατα τις 10,30 σε λιγα μαγαζια
κ ιδου τα αποτελεσματα...........
Στα τρυδιμα εχουμε Ν1`την αλισα που οντως ειναι νταρτανικο μωρο με ομορφο ομως πισω συστημα κ ψυλο κορμι!!
Στο Ν2` ητανε ενα ξανθο προ μιλφ θα ελεγα ομορφο ξανθο με ωραιο σωματακι λεπτο κ μεγαλουτσικο στηθος ονομα παιδια σορρυ το ξεχασα!! εχει κανεις ινφο γιαυτην??
Στο Ν3` εχουμε την εκπληξη για μενα της ημερας κ την επιστροφη της μονικας!!! Γραφτηκαν μερικα ασχημα γιαυτην για την εμφανιση της.......εγω δεν θα κρινω απο αυτο αλλα απο τις επιδοσεις της που κακα τα ψεματα την ιδρωνει παρα πολη την φανελα!! δειξτε λιγο ενδιαφερον κ θα σας κανει τουρμπο για τα καλα!! χωρις βιασυνες πραγμα συμαντικο για μενα!
τα κανει ολλα,ΜΑ ΟΛΛΑ, κ σε καλες τιμες!!!
Κατηφορισα στο φριξου 9 μπας κ πετυχω κατα τυχη την καινουρια γαληνη αλλα ανταυτου ητανε η εβελινα :headbang: :headbang: εγω αυτην δεν την γαμουσα οταν ητανε στον βαρδαρη με 25(δεν θμαμαι ητανε βαρδαρη?? :think:μην λαω κ ψεματα!) θα δωσω 40-50?? δεν νομιζω τακη!!
η γαληνη εχει ρεπο για 3 μερες ειπε η τσατσα!! οποτε αναμονη να την δουμε!! δεν ξερω αν γινομαι δυσκολος αλλα ποτε μου δεν συμπαθησα αυτα τα μαγαζια(φριξου κ κοροβαγκου) μονο κ μονο γιατι εχουνε ψηλα τον πηχη στα λεφτα κ οχι στις υπηρεσιες! οταν ενα μαγαζι στοχευει απο τους πελατες να περνει 80-100(φυσικα επιδη εχει τα ποιο ομορφα κοριτσια ειναι γεγονος) που ειναι εξωφρενικο για εμενα να δωσω τοσα που σε 5 λεπτα αν ειμαι γερα γκαυλομενος θα τελειωσω!! αντε μετα κοπελες που ειναι καιρο εκει να αποδοσουνε με τα 40 που θα δωσω εγω!! δεν νομιζω!! δεν θελω να παρεξηγηθω κ δεν μηλαω για κοπελες με ονοματα!! μηλαω γενικα!!
Στην συνεχεια ειδα μετα απο καιρο ανοιχτο το Κεφαλληνίας 8! ΜΠΑ λεω για να δουμε!? Ητανε μια ξανθια γνωστη απο καιρο,χοτρη με μικρο βυζι! αντε γειααα..........
Στο Ανδρέου Γεωργίου 38 ειχαμε ενα μικρο καινουριο πρωτη φορα το εβλεπα αβυζο χωρις ενδιαφερων για μενα οποτε δεν ρωτησα κ ονομα!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 30 ειχα με παλι ενα καινουριο μικρο ποιο αδυνατο εντελως αβυζο οποτε την εκανα απο εκει!!
Στο Ανδρέου Γεωργίου 24 ητανε η γνωστη σε ολουσ μιρελα
Κ στο καινουριο Ανδρέου Γεωργίου 28 να πω  :think: η ΜΕΡΤΣΗ! δρομοοοοο.......

αυτα τα λιγα παιδια απο εμενα!
σορρυ για τα ορθογραφικα!!
Πήρες Μόνικα τελικά? Γτ έτσι με τη Μέρτσυ  :think: Εγώ μια φορά στη Ταντάλου που την είχα φάει έμεινα ικανοποιημένος μπορώ να πω. 
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδες διχως να θελω να κουραζω αν καποιος ξερει τις βαρδιες τισ μονικα μιλφ απ τα τριδυμα ας ριξει μια ενημερωση η αν εχουν καποιο τηλ
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
στοχευμένη επίσκεψη Φρίξου 15 στην Έφη (PL). Η κοπέλα είναι κορυφή. Πήρα το πρόγραμμα των 40 (ξεκινά από 30) και ένοιωσα σα να είχα 1 ώρα στην διάθεσή μου. Χαμογελαστή, καλή διάθεση, προκαταρτικά, φιλάκια, χαδάκια, παιχνιδάκια, αλλαγές στο sex όσες ήθελα ΚΑΙ Κορμάρα (για τα γούστα μου)
Αναλογικά σε σχέση απόδωσης-τιμής αν η Έφη ξεκινά από 30, πολλές στην πιάτσα θα έπρεπε να είναι στο 10-15 ευρω
Η τσατσα ευγενική καθόλου πιεστική και μου είπε ότι το πρόγραμμα της είναι πρωί έως 6-7 απόγευμα Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή
Και για όσους έχουν την υγεία Α' προτεραιότητα ΔΕΝ κάνει γυμνό τσιμπούκι
Αχ ξανάνοιωσα. πάντα τέτοια σε όλους μας
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
η Χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14 τι εγινε που τη βρισκω, οπως και η Γιασμην η βραδυνη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ας κανω και γω μια ερωτηση στα τοσα χρονια επειδη θα ανεβω προς τα πανω μαλλον

η Καρμεν δουλευει και που;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πήρες Μόνικα τελικά? Γτ έτσι με τη Μέρτσυ  :think: Εγώ μια φορά στη Ταντάλου που την είχα φάει έμεινα ικανοποιημένος μπορώ να πω. 


Πηρα Μονικα και εβγαλα ολα τα γουστα , ειναι δεκτηκη σε ολα και δε βιαζεται . Η Μερτσι ηταν πολυ ψυχρη και σε συζητηση με αλλον συναγωνιστη μου ειπε τα ιδια και χειροτερα .
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
ας κανω και γω μια ερωτηση στα τοσα χρονια επειδη θα ανεβω προς τα πανω μαλλον

η Καρμεν δουλευει και που;

Την εχει στο προγραμμα, τεταρτη, παρασκευη, σαββατο, κυριακη, φριξου και κοροβαγκου, αλλα χτυπα ενα τηλεφωνο, αν και θα κανεις γυρα ετσι και αλλιως...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Την εχει στο προγραμμα, τεταρτη, παρασκευη, σαββατο, κυριακη, φριξου και κοροβαγκου, αλλα χτυπα ενα τηλεφωνο, αν και θα κανεις γυρα ετσι και αλλιως...
θενξ συνοδοιπορε
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
στοχευμένη επίσκεψη Φρίξου 15 στην Έφη (PL). Η κοπέλα είναι κορυφή. Πήρα το πρόγραμμα των 40 (ξεκινά από 30) και ένοιωσα σα να είχα 1 ώρα στην διάθεσή μου. Χαμογελαστή, καλή διάθεση, προκαταρτικά, φιλάκια, χαδάκια, παιχνιδάκια, αλλαγές στο sex όσες ήθελα ΚΑΙ Κορμάρα (για τα γούστα μου)
Αναλογικά σε σχέση απόδωσης-τιμής αν η Έφη ξεκινά από 30, πολλές στην πιάτσα θα έπρεπε να είναι στο 10-15 ευρω
Η τσατσα ευγενική καθόλου πιεστική και μου είπε ότι το πρόγραμμα της είναι πρωί έως 6-7 απόγευμα Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή
Και για όσους έχουν την υγεία Α' προτεραιότητα ΔΕΝ κάνει γυμνό τσιμπούκι
Αχ ξανάνοιωσα. πάντα τέτοια σε όλους μας
φιλε μου απο τις μοναδικες επιλογες τα πρωινα.....η περιγραφη σου ειναι κατατοπιστικοτατη...οι αλλες πρεπει να ξεκινανε απο τα 15€....
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου απο τις μοναδικες επιλογες τα πρωινα.....η περιγραφη σου ειναι κατατοπιστικοτατη...οι αλλες πρεπει να ξεκινανε απο τα 15€....

συμφωνω απολυτα η Εφαρα ειναι απλα κορυφαια για ενα σωρο λογους...κ σεξ κ συμπεριφορας κ καθαριοτητας και και...

μακαρι να πηγαινα μερα παρα μερα αλλα ειναι το οικονομικο....κ παω μια φορα το μηνα οχι γιατι δεν με παιρνει αλλα επειδη θεωρω μαλακια να δινω στα ντελα περισσοτερα απο ενα πενηνταρικο το μηνα....γουστα ειναι αυτα ομως...

κ οι περισσοτερες απ τις αλλες ειναι να χαμε να λεγαμε.....

δυστυχως ειναι μονο μια κ αν πηγαινεις μονο με αυτην βαριεσαι....οσο να ναι ολο κ θες να δοκιμασεις κατι αλλο
μακαρι να ηταν αλλες σαν κ αυτη....

αλλα δυστυχως οι περισσοτερες ειναι πολυ λιγες κ καθαρα για την αρπαχτη.... λιγες εκτιμουν τα λεφτα που βγαζουν κ συνηθως ειναι κ οι μεγαλυτερες οπως Τζαστιν η Ολλανδεζα, Χριστινα η Αλβανιδα, η Ειρηνη η μιλφ, κ Νατασα στο 16....κ η μιλφαρα Ευα παλιοτερα στο Γεωργιου 4
ομορφες εχεουν κ τα μαγαζια της αλυσιδας αλλα οτ κακο εκει ειναι οτι επειδη μαλλον πολλοι πανε κ κανουν προγραμματα το 40αρι δεν το πολυεκτιμανε....

οσο για τις υπολοιπες στα αλλα μαγαζια...ρηχα νερα δυστυχως...σχεδον ολες....
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ας κανω και γω μια ερωτηση στα τοσα χρονια επειδη θα ανεβω προς τα πανω μαλλον

η Καρμεν δουλευει και που;

Μπα θα μας τιμησει ο προεδρος???
Αλλα καλα καταλαβα εγω οτι πλησιαζουνε εκλογες  κ ηρθες για την καμπανια!? Ατιμε :grin: χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom