Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
και εγω γαληνη γαμησα χτες αχαχ η εφαρα ειχε περιοδο γαμω...
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ολα τα φορουμ (αυτοκινητων,μοτοσυκλετας κτλ) εχουν μια μερα συναντησης των μελων τους καποια μερα της εβδομαδας,του μηνα κτλ για να γνωριζονται τα μελη απο κοντα και να ανταλλασουν αποψεις - ιδεες...εμεις επρεπε να δωσουμε χτες ραντεβου στη Γαληνη!!!!!!
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
οχι ρε μη το λες...γαμησε κι ο foibos22 χθες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
επειδη φαινεσε καλο καρντασι και συμπονετικος μπουρδελιαρης να σου στηλω το λογαριασμο τραπεζης μου να με βοηθησεις να γαμαω λιγο παραπανω??
τι να κανω δε μου περισευουν παραπανω...
φιλικα παντα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ολα τα φορουμ (αυτοκινητων,μοτοσυκλετας κτλ) εχουν μια μερα συναντησης των μελων τους καποια μερα της εβδομαδας,του μηνα κτλ για να γνωριζονται τα μελη απο κοντα και να ανταλλασουν αποψεις - ιδεες...εμεις επρεπε να δωσουμε χτες ραντεβου στη Γαληνη!!!!!!
εγω σας ειδα κανα δυο παντως στο σαλονι.....μπηκα ρωτησα ποια ειναι μου ειπε γαληνη και πηγα και διπλα γιατι την ειχα φαει την προηγουμενη
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Πολυ σπερμα βλεπω εχει πεσει αυτο το ΣΚ....!! :rockon: :rockon:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ σπερμα βλεπω εχει πεσει αυτο το ΣΚ....!! :rockon: :rockon:

μαλλον ειμαι ο μονος που δεν πηδηξα τις τελευταιες μερες...

πως ελεγε ο αλλος στην ταινια....Everybody fucks in this city except me.....

δεν το ειχα σκοπο αλλα μετα απο τον ..ορυμαγδο γλεντιων με την κυρια Γαληνη απο περιεργεια κ μονο θα παω να την δω...κ θα αποφασισω......ειναι οντως τοσο αστερι?

πλακα πλακα μαγκες συνηθως καθε ποτε πατε με τανες συνηθως? μια φορα το μηνα? συχνοτερα?

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
δεν το ειχα σκοπο αλλα μετα αποτ ον ..ορυμαγδο γλεντιων με την κυρια Γαληνη απο περιεργεια κ μονο θα παω να την δω...κ θα αποφασισω......ειναι οντως τοσο αστερι?
κοιταξε για να μην περιμενει κανεις τον ουρανο με  τα αστρα και καλλιεργουνται ψευδεις εντυπωσεις και υπερβολικες προσδοκιες....ειναι ενα εμπειρο κοριτσι,σωωματοτυπου μικροκαμωμενου ,νταξει ηλικιακα ειναι μεγαλυτερη αλλα το σωμα βοηθαει στο να μην το δειχνει

στο γαμησι ειναι εμπειρη σε κουνηματα και προκαταρκτικα,ειναι καθαρη αν θελει κανεις γλειψιματα και τετοια,το στοματικο ειναι αξιοπρεπες αλλα οχι οτι με τρελανε κιολας(πολυ πιο καλο τσιμπουκι μου κανε πχ η λαρα στο λαφαμ) και εχει διαθεση καλη αλλα εγω πληρωσα και 60 και την αναψα με την γλωσσα οποτε ισως παιζουν κι αυτα τον ρολο τους

τωρα στο απλο πχ δεν ξερω τι θα λεει.....
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
στο 1ο ερωτημα: η απαντηση του gl την περιγραφει πληρως...
στο 2ο ερωτημα: τα καλα τα χρονια πηγενα 1 φορα τη βδομαδα οταν δεν ειχα γκομενα...τωρα 1 φορα στο μηνα μπορει και στο 2μηνο..
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
στο 1ο ερωτημα: η απαντηση του gl την περιγραφει πληρως...
στο 2ο ερωτημα: τα καλα τα χρονια πηγενα 1 φορα τη βδομαδα οταν δεν ειχα γκομενα...τωρα 1 φορα στο μηνα μπορει και στο 2μηνο..

καταλαβαινω.....
κ γω σημερα πηγα ψωνισα απο σουπερμαρκετ ενα σωρο πραγματα με ενα πενηνταρικο για να βγαλω ενα δεκαημερο τουλαχιστον.....

στην τανα...θα εβγαζα ενα δεκαλεπτο....

αλλα τι να κανουμε χρειαζονται κ αυτες που κ που...αλλα αναγκαστικα τις μειωσα κ εγω...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Τις προάλες μπηκα Μέλισσες (Αν. Γεωργίου 32) έψαχνα την Ντιανα και ήτανε η Χριστινα που ητανε Φρίξου. Αν καταλαβα καλα θα δουλευει εκει τωρα. Ο χωρος ειναι πολυ ωραιος και καθαρος, πρωτη φορα μπηκα. Η τσατσα ειχε πολυ γελιο ομως. Σαν χρηματοκιβωτιο ενα πραγμα χρονοκαθυστερηση τρελη.  Ρωτουσα που ειναι η Ντιανα, ποια δουλευει απογευμα κτλ. αλλα τιποτα η τσατσα ανεκφραστη σαν μην ειχε ακουσει τιποτα. Μετα απο λιγο ομως να σου οι απαντησεις.
 

Επισκέπτης
καταλαβαινω.....
κ γω σημερα πηγα ψωνισα απο σουπερμαρκετ ενα σωρο πραγματα με ενα πενηνταρικο για να βγαλω ενα δεκαημερο τουλαχιστον.....

στην τανα...θα εβγαζα ενα δεκαλεπτο....

αλλα τι να κανουμε χρειαζονται κ αυτες που κ που...αλλα αναγκαστικα τις μειωσα κ εγω...
Αυτη που τα διαχειριζονται τα ντελα δεν εχουν τον θεο τους, αντι να ριξουν τις τιμες και ετσι να προσελκισουν πολυ περισσοτερο κοσμο, προτιμουν να εχουν ακομα 30αρια και 40 αρια  :headbang: την κυριακη που μας περασε που ειναι μια μερα που εχει γενικα αρκετη κινηση και ειχε στην πολη και μεγαλο παιχνιδι, αρα και αρκετους επισκεπτες απο την επαρχια, αυτη βαρουσαν μυγες  :jerking: και μιλαμε μια και μιαμιση ωρα μετα το παιχνιδι. Παντως αν δεν αλλαξουν τακτικη αυτη θα βγουνε χαμενοι, ο κοσμος πλεον δεν εχει λεφτα ουτε θα τα γεννησει στην πορεια για να τους δινει συνεχεια 30 αρια.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Αυτη που τα διαχειριζονται τα ντελα δεν εχουν τον θεο τους, αντι να ριξουν τις τιμες και ετσι να προσελκισουν πολυ περισσοτερο κοσμο, προτιμουν να εχουν ακομα 30αρια και 40 αρια  :headbang: την κυριακη που μας περασε που ειναι μια μερα που εχει γενικα αρκετη κινηση και ειχε στην πολη και μεγαλο παιχνιδι, αρα και αρκετους επισκεπτες απο την επαρχια, αυτη βαρουσαν μυγες  :jerking: και μιλαμε μια και μιαμιση ωρα μετα το παιχνιδι. Παντως αν δεν αλλαξουν τακτικη αυτη θα βγουνε χαμενοι, ο κοσμος πλεον δεν εχει λεφτα ουτε θα τα γεννησει στην πορεια για να τους δινει συνεχεια 30 αρια.

Ποιος 30αρι...?

εδω σε μερικα 40αρι δινεις κ σε κοιτανε σαν γυφτο.....
με το 40αρι την βγαζεις μια εβδομαδα εντωμεταξυ εξω.....

αλλα μαλλον για να κρατιουνται οι τιμες υπαρχουνε πολλοι που ακομα εχουνε λεφτα κ τα σταζουν ευκολα...
δεν εξηγειται αλλιως...
ολα ειναι προσφορα και ζητηση.......
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
μαγκες για μια Γωγω στο Ουρανου 26 ξερετε κατι?

την ειδα Ρουμανα αστερακι..σωματαρα κ γλυκια φατσουλα...

κ η τσατσα..κουκλα!!...χωρις πλακα....
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τις προάλες μπηκα Μέλισσες (Αν. Γεωργίου 32) έψαχνα την Ντιανα και ήτανε η Χριστινα που ητανε Φρίξου. Αν καταλαβα καλα θα δουλευει εκει τωρα. Ο χωρος ειναι πολυ ωραιος και καθαρος, πρωτη φορα μπηκα. Η τσατσα ειχε πολυ γελιο ομως. Σαν χρηματοκιβωτιο ενα πραγμα χρονοκαθυστερηση τρελη.  Ρωτουσα που ειναι η Ντιανα, ποια δουλευει απογευμα κτλ. αλλα τιποτα η τσατσα ανεκφραστη σαν μην ειχε ακουσει τιποτα. Μετα απο λιγο ομως να σου οι απαντησεις.
Φίλε μου μιλάς για την Χριστίνα την Ουκρανή που δούλευε στη Κοροβάγγου και στη Νικηφόρου Ουρανού 1Α;
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Για την Γωγω φιλε Γιαννη σου μεταφερω την εμπειρια φιλου που την πηρε.Μου ειπε πως ηταν ξεπετα και δε τον αφησε ουτε να χυσει μεσα.Τραβηχτηκε και του ειπε να παιξει μαλακια για να τελειωσει.Τωρα αυτα με επιφυλαξη παντα γιατι δεν ειναι προσωπικη εμπειρια αλλα τριτου ατομου.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Για την Γωγω φιλε Γιαννη σου μεταφερω την εμπειρια φιλου που την πηρε.Μου ειπε πως ηταν ξεπετα και δε τον αφησε ουτε να χυσει μεσα.Τραβηχτηκε και του ειπε να παιξει μαλακια για να τελειωσει.Τωρα αυτα με επιφυλαξη παντα γιατι δεν ειναι προσωπικη εμπειρια αλλα τριτου ατομου.

φιλε αυτο που λες 1η φορα το ακουω...φοβαται μην γκαστρωθει με την καποτα?...

εκτος αν ο φιλος σου αργουσε πολυ κ στο τελος τον πηγε στο χειροκινητο....

αλλιως ειναι πραγματικα απαραδεκτο....ελεος.....
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
2 τανες μου ειπαν οτι ειχαν μεινει εγκυες απο σκισμενο προφυλακτικο...
αλλα το παραπανω σεναριο μαλλον ενοει αυτο που λες..οτι δεν τελειωνε δηλαδη και του ειπε να του τον παιξει..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
2 τανες μου ειπαν οτι ειχαν μεινει εγκυες απο σκισμενο προφυλακτικο...
αλλα το παραπανω σεναριο μαλλον ενοει αυτο που λες..οτι δεν τελειωνε δηλαδη και του ειπε να του τον παιξει..
Πιθανον τα παιδια να ειναι δικα μου  :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom