Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Oskar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν είναι πουθενά τα gilfs από το καφέ ρουζ; Ειδικά εκείνη η γεμάτη. Επίσης ξέρει κανείς τι παίζει με το καφέ Αμούρ που είναι λίγο πιο κάτω κοντά στα δικαστήρια στη Θεσσαλονίκη;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Βόλτα σήμερα το απόγευμα...
Πήγα ερημίτη πρώτα να δω τη μιλφαρα που δίνει κώλο στα 50ε... Ερημίτη 1 αριστερά ήταν αυτή... Ελληνίδα, ξανθιά ταλαίπωρη, βυζάρες...50+ σίγουρα.Σαν γυναίκα από κωλομπαρο παλαιού τύπου κάπως... Δελεαστική περίπτωση άλλα Ελληνίδα με ό,τι αυτό συνεπάγεται... αλλά και με τη Βάσω έτσι είχα πει όταν την πρωτοείδα και μετά μπήκα

Ερημίτη 1 δεξιά πόρτα... Άννα ένα νεαρό μελαχρινό, μικροκαμωμένο κορίτσι
Ερημίτη 3β η όμορφη Λορυ .

Απέναντι αριστερά η Ρουμάνα Έλενα, όμορφη με τις βυζάρες της και την κωλάρα της ...την λες και μιλφ πλέον...έχω βγάλει πολλά γούστα με τη συγκεκριμένη όταν πρωτοεμφανίστηκε ,αν συνέχιζε σε εκείνους τους ρυθμούς θα μιλούσαμε σήμερα για μια από τις μεγαλύτερες φίρμες ever πιστεύω .
Δίπλα στο μεσαίο η Μιρέλα... χωρίς άλλα σχόλια
Επίσης δίπλα στο αριστερό ετοιμάζεται και άλλο σπίτι

Λας Βέγκας ήταν η Βλάντα .
Φεύγω για Godiva να δοκιμάσω την τύχη μου ακόμα μια φορά ...
Άκρως καυλωτικη η Νάταλι σε ένα ολόσωμο κάπως δικτυωτό σετ,με το κοντό μαλλάκι της... μου λέει μπες, μόνο έναν έχω δε θα αργήσω...ε τα υπόλοιπα είναι ιστορία.
Η γυναίκα είναι ένα ηφαίστειο που όταν εκρήγνυται δεν υπάρχει καμιά δύναμη να το συγκρατήσεις... πάθος, αισθησιασμός,τεχνική... εννοείται τα κάναμε όλα μούσκεμα πάλι.
Δεν έχει αλλάξει κάτι στις τιμές όπως γράφτηκε παραπάνω και μάλιστα στην ουσία σου λέει από μόνη της ότι πάντα θα δώσει και κάτι παραπάνω.
Είναι η κορυφή και αν κρίνω από την απόδοση της,την ενδιαφέρει να παραμείνει στην κορυφή για καιρό ακόμα
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Βόλτα σήμερα το απόγευμα...
Πήγα ερημίτη πρώτα να δω τη μιλφαρα που δίνει κώλο στα 50ε... Ερημίτη 1 αριστερά ήταν αυτή... Ελληνίδα, ξανθιά ταλαίπωρη, βυζάρες...50+ σίγουρα.Σαν γυναίκα από κωλομπαρο παλαιού τύπου κάπως... Δελεαστική περίπτωση άλλα Ελληνίδα με ό,τι αυτό συνεπάγεται... αλλά και με τη Βάσω έτσι είχα πει όταν την πρωτοείδα και μετά μπήκα

Ερημίτη 1 δεξιά πόρτα... Άννα ένα νεαρό μελαχρινό, μικροκαμωμένο κορίτσι
Ερημίτη 3β η όμορφη Λορυ .

Απέναντι αριστερά η Ρουμάνα Έλενα, όμορφη με τις βυζάρες της και την κωλάρα της ...την λες και μιλφ πλέον...έχω βγάλει πολλά γούστα με τη συγκεκριμένη όταν πρωτοεμφανίστηκε ,αν συνέχιζε σε εκείνους τους ρυθμούς θα μιλούσαμε σήμερα για μια από τις μεγαλύτερες φίρμες ever πιστεύω .
Δίπλα στο μεσαίο η Μιρέλα... χωρίς άλλα σχόλια
Επίσης δίπλα στο αριστερό ετοιμάζεται και άλλο σπίτι

Λας Βέγκας ήταν η Βλάντα .
Φεύγω για Godiva να δοκιμάσω την τύχη μου ακόμα μια φορά ...
Άκρως καυλωτικη η Νάταλι σε ένα ολόσωμο κάπως δικτυωτό σετ,με το κοντό μαλλάκι της... μου λέει μπες, μόνο έναν έχω δε θα αργήσω...ε τα υπόλοιπα είναι ιστορία.
Η γυναίκα είναι ένα ηφαίστειο που όταν εκρήγνυται δεν υπάρχει καμιά δύναμη να το συγκρατήσεις... πάθος, αισθησιασμός,τεχνική... εννοείται τα κάναμε όλα μούσκεμα πάλι.
Δεν έχει αλλάξει κάτι στις τιμές όπως γράφτηκε παραπάνω και μάλιστα στην ουσία σου λέει από μόνη της ότι πάντα θα δώσει και κάτι παραπάνω.
Είναι η κορυφή και αν κρίνω από την απόδοση της,την ενδιαφέρει να παραμείνει στην κορυφή για καιρό ακόμα
οταν λες απογευμα εννοεις πριν τις 8 που ειναι η αλλαγη; πρωινη βαρδια δηλ;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Βράδυ Παρασκευής.
Εριμητη πρώτο δεξιά από τα καινούργια. Σαντρα. Να πάτε παιδιά την ξέρω χρόνια όπως κ πολυ εδώ. Vfm η κοπέλα. Διπλα της η Ρόζα. Μελαμψω άλογο αρκετά καλό ρουμανα κι πληθωρικό (όχι χοντρη) ίσως δοκιμαστεί. Διπλα η Ρεβέκκα, vfm και αυτή.
Στουντιο Εφη, 2 πιτσιρίκες μια κάστανη κ μια μελαχρινή. Γαμ εύσημα αρκετά κ τα 2. Αλλα πολύ μαγκιά κ χασκογελια που νομίζεις ότι μπαίνεις σε παιδικό πάρτι. 40 το απλα. Έλεος!
Τρίδυμα μια Ελληνίδα Χριστίνα αν θυμάμαι καλά. Κοντοπουτανο πετιτ μαυρομαλλα γλυκούλα. Αλλα 60 το ακάποτο κ 40 το απλο;;;; Ηρεμήστε λίγο. Θα δοκίμαζα αλλά λίγο φόλα μου μυριζε, αλλα μπορεί να κάνω κ λάθος.
Στο πίσω μια τραβεστί Καιτη. Δλδη ρε μαλακες μας περνάτε για χαζούς;;
Νικ Ουρανου γωνία η Κάρλα. Στο πρώτο δλδη πριν τα Έλενα-Ραϊσα. Από τα καλύτερα ρουμανακια τον μαγαζιών σε ομορφιά κ σώμα τα τελευταία χρόνια. Αλλα μάπα μέσα η κοπέλα. Κριμα θα έκανα τρελά νούμερα το βλημα.
Σε άλλα δεν μπήκα και πολλά ήτα κλειστά.
10ωρα το βραδυ
Καμια καταθεση
ποτε πηρες τελευταια φορα Καρλα και την λες μαπα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Ξέρει κανείς αν είναι πουθενά τα gilfs από το καφέ ρουζ; Ειδικά εκείνη η γεμάτη. Επίσης ξέρει κανείς τι παίζει με το καφέ Αμούρ που είναι λίγο πιο κάτω κοντά στα δικαστήρια στη Θεσσαλονίκη;
Θα έλεγα προς κοιμητήρια Ευόσμου μεριά αλλά τοσα χρόνια μετά μάλλον ούτε εκεί θα τις βρεις
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
449FD31C-5B60-4258-B063-D6BF6529BB5B.png
Μπορεί να μου πει κάποιος πιο είναι αυτό στην φωτό και από κοπέλες εμπειριες κτλπ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
449FD31C-5B60-4258-B063-D6BF6529BB5B.png
Μπορεί να μου πει κάποιος πιο είναι αυτό στην φωτό και από κοπέλες εμπειριες κτλπ
Το ένα κομμάτι του inkognito γιατί στην ουσία είναι το ίδιο μαγαζί με το διπλανό ...το ένα πάνω και το άλλο κάτω
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
ποτε πηρες τελευταια φορα Καρλα και την λες μαπα;
Πριν κανα χρονο. Στην εριμιτη στην θέση της Ρεβεκα, βράδυ. Πλήρωσα γυμνό και κωλο. Πιπα της πλάκας και επίσης κωλο δεν δίνει. Δίνει χούφτα και με στισημο πονηρό. Και καλα είμαστε τπτα δεκαπενταχρονα και δεν ξέρουμε ανατομία σώματος η πώς γαμας. Εφαγε σιχτιρισμα και λεφτά τα μισά πίσω.
Ηταν η δεύτερη ευκαιρία που την έδωσα από τότε που ξεκινησε. Και πάνε πολλά χρόνια που εμφανίστηκε κ δοκιμαστηκε την πρώτη φορά. Αρα δεν είναι σύμπτωση αλλά συνήθεια
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο paradise την Natasha και την Yuli τις δοκίμασε κάποιος πως είναι?
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
Κάτι καλό για απόψε υπάρχει τι προτείνετε?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Και εγώ σκέφτομαι να κάνω καμία βόλτα.... Ίσως Λιλιάνα αν δουλεύει σήμερα . Δεν έχω υπόψη μου κάποια άλλη βραδυνή. Αν έχει κάποιος καμία πρόταση...
 

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
12
Like
235
Πόντοι
290
Φίλε xarxon καλημέρα. Όσον αφορά την Ναταλία στο Godiva δεν ισχύει αυτό που έγραψες , οι τιμές παραμένουν όπως ήταν , αν θες πάρε τηλέφωνο το μαγαζί και ρώτα. Καλό βόλι.
Είχα χρόνια να πάω σε αυτή, από εποχές Π. Ερημίτη, οπότε μάλλον είμαι πίσω στα νέα.
 

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
12
Like
235
Πόντοι
290
Μια Στεφανία τσιγγανούλα όπως λες απο Βουλγαρία καλή εμφανιση είχα πετύχει πριν 2 βδομάδες στο Belarus. Εσύ την βρήκες στο. Villa erotica ;
Μάλλον έκανα λάθος στο μαγαζί, έχεις δίκιο για belarus.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456
Στα τριδυμα Σαββατο απογευμα:στο πρωτο δεξια ηταν μια χοντρουλα με βυζαρες,συνηθως ηταν στο πισω το τελευταιο.Εκεινη την ημερα ομως στο πισω ηταν μια 45αρα,μου αρεσε αλλα δεν περασα γιατι μου φανηκε καπως κακοκεφη.Την γνωριζουμε;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
Στα τριδυμα Σαββατο απογευμα:στο πρωτο δεξια ηταν μια χοντρουλα με βυζαρες,συνηθως ηταν στο πισω το τελευταιο.Εκεινη την ημερα ομως στο πισω ηταν μια 45αρα,μου αρεσε αλλα δεν περασα γιατι μου φανηκε καπως κακοκεφη.Την γνωριζουμε;
Τραβεστί Καιτη. Το έγραψα μια σελίδα πίσω η δύο.
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Τραβεστί Καιτη. Το έγραψα μια σελίδα πίσω η δύο.
Εμφανισιακά πως είναι? Μια ψηλή ξανθιά με γαλάζια μάτια με πρησμένα χείλια και σιλικονατα βυζια? Ίσως είναι αυτή η Όλγα η Ρωσίδα που σας έλεγα που είχανε φέρει στα σπιτάκια του vegas.Δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λαθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom