Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
το αστειο ειναι οτι αν θυμαμαι καλα πρεπει καποιος να το εγκρινει προτου μπει σχολιο στο σαιτ τους.
Όντως θέλει έγκριση πλέον , παλιά έγραφες ότι ήθελες αλλά και πάλι αν ήταν κάτι που δεν τους άρεσε το κατεβάζανε σε μερικές ώρες που το βλέπανε.
 

Wetttboth

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Αυτονα τον χωματόδρομο ρε μάγκες δεν μπορούν να τον ρίξουν λίγο πισσα; έχουμε γαμησει τα λάστιχα
Στρατηγέ μου... Αν ρίξουν πίσσα... Θα πηγαίνουν όλοι όπως να ναι... Θα χαθεί ο μπουσουλας... Θέλει σεβασμό... Κ στα λάστιχα...κ στο χώρο...
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Πήγα με Ρόζα στη ερημίτη δεξιά από τα καινουρια το δευτερο δήθεν ισπανίδα αλλά μιλουσε ελληνικα τη λεω από που είσαι με λέει Ρουμάνα καλή κοπέλα καθαρή ωραία βυζια καινπεταχτο κωλο ζήτησα χαλαρό αλλά με έκανε και ακαποτο χωρίς να το ζητήσω 50 ευρώ καλουτσικη ήταν θα ξανά πήγαινα ίσως
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Πήγα με Ρόζα στη ερημίτη δεξιά από τα καινουρια το δευτερο δήθεν ισπανίδα αλλά μιλουσε ελληνικα τη λεω από που είσαι με λέει Ρουμάνα καλή κοπέλα καθαρή ωραία βυζια καινπεταχτο κωλο ζήτησα χαλαρό αλλά με έκανε και ακαποτο χωρίς να το ζητήσω 50 ευρώ καλουτσικη ήταν θα ξανά πήγαινα ίσως
Δλδη 60 το ακάποτο στην εριμιτη; Μάλιστα...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Ενα πουλακι μου ειπε οτι μια Τζουλιετ,Λατινα ειναι μουναρα και κανει παπαδες μεσα.
Και ξεπετες επίσης!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.009
Πόντοι
34.168

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
51
Like
114
Πόντοι
0
Εγώ πάντως Τις προάλλες πήρα μια ρουμάνα στο πρώτο σπιτάκι αριστερά έτσι όπως μπαίνεις στρίβοντας δεξιά από τις Ράγες των τρένων. Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό δούλευε εκεί μία άλλη ρουμάνα μελαχρινή, της οποίας το όνομα επίσης δεν θυμάμαι αν και την είχα πάρει.

Απ’ όσο θυμάμαι νομίζω την λένε Άννα, είναι γύρω στα 35 με 40, φορούσε ένα ολόσωμο δικτυωτό και είχε μέτριο προς καλό σωματάκι. Πολύ καλά ελληνικά, άψογη Συνεννόηση και φάτσα που παραπέμπει σε αλβανίδα αλλά όντως είναι ρουμάνα.

Δεκτική και θετική σε ότι της είπα στο παράβολο των 30 €, μυρωδάτη και πρόσχαρη, θέλοντας με κανοποίησει
Λεκτικά τις φαντασιωσεις μου, Χωρίς να λέει εγώ δεν τα λέω αυτά και τέτοια! Κώλος όπως σασ είπα αρκετά καλός. Θα το χαρακτήριζα γήινο.

Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος με το απλό παράβολο των 30 €, ίσως ξανά προτιμηθεί
Είναι πολύ ευγενική και πολύ καθαρή. Την ίδια εντύπωση άφησε και σε μένα.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Πέρασμα με julieta κολομβιανή.
Εμφανισιακά μουν@ρ@.
Μπηκα στο δωμάτιο και έκανε κανένα 20λεπτο μέχρι να έρθει.(νομίζω ότι δεν είχε άτομο σε άλλο δωμάτιο)
*Στο ιεραποστολικό στινοταν λίγο άβολα για να μην μπαίνω όλος μέσα (αν και είναι λίγο πηγάδι)
*Στα 4 τραβιόταν λίγο μπροστά για να μην μπαίνω όλος μέσα.
Αφού δεν τελείωνα με ρώτησε τι να κάνουμε τώρα.(για να τελειώσω)
*Ανέβηκε από πανό μου όπου έκανε μια καλουτσικη προσπαθεία αλλά τίποτα.Και μου είπε do you have 2 minutes.
Δεν τελείωσα.
Συμπέρασμα: μουν@ρ@ γκόμενα αλλά τα ψιλοεκλαψα τα λεφτά μου.
Ξέρει να γαμ**τε αλλά δεν θέλει

Ενα πουλακι μου ειπε οτι μια Τζουλιετ,Λατινα ειναι μουναρα και κανει παπαδες μεσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ξεπετες επίσης!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.629
Πόντοι
3.346
Ενα πουλακι μου ειπε οτι μια Τζουλιετ,Λατινα ειναι μουναρα και κανει παπαδες μεσα.
Να πεις το πουλακι οτι ειναι κυνηγετικη περιοδο.. και αν παμε και μας βγει κομοδινο, θα φαει καμια με το δικαννο.:upsidedown:
 

ΗλίαΡίχτο

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Πρωινόγκαβλες και βυζοαναζητήσεις... Έχει πετύχει κανείς Έλενα Ρουμάνα, που παλιότερα ήταν μόνο πρωινή στη Μέδουσα; Τελευταία, μου φαίνεται περισσότερο απουσίαζε παρά ήταν στο σπιτάκι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.009
Πόντοι
34.168

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Ε,μα τον μπουφο....
Αυτος περασε πολυ καλαομως λεει.
Η Τζούλιετ όντως όμορφη είναι και μικρή.Αλλα μεσα ήταν γαμησετα.Κομοδινο από τα λίγα.Τωρα αν της χωσαν γκάζια και άλλαξε δεν ξέρω
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Περναω χθες για την Καρινα το τσιμπουκι και ηταν κλειστη. Τελικα γυρισε? Ή γυρισε και ειχε καμια περιοδο?
Γυρισε εδω και 2βδομαδες.Περιοδος προφανως η ισως!Ποιος ξερει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
πέρασα εχθές το βράδυ στο ξύλινο μέσα στο στενάκι (απέναντι) από το Μινωταύρου 16.

Ήταν 2 βουλγάρες τις έκοψα, δεν συγκράτησα ονόματα, αλλά ήταν με ζαρτέρες κάναν και παρτούζα... ρωτάω τσατσα παίζουν καθόλου μέσα ή απλά στήνονται στη σειρά.
κάνουν κάνουν μου λέει, και φιλάκια και χαδάκια.
η μια με μαύρο κοντό μαλί και η άλλη ξανθό (νομίζω) με γυαλάκια.

30 το απλό 40 πιο χαλαρά.
λεω θέλω παρτούζα με το απλό. 80 μου λέει. γιατί βρε καλή μου λεω, ε τόσο έχει η παρτούζα.
Αντε καλά λέω ας περάσω.


Ε η συνέχεια όπως τη φανταζόμουν. μπαίνουν μέσα. ειδικά αυτή με το μαύρο κοντό μαλί, ήταν απλά για μπάτσες. είπα να τη σιχτιρίσω και να της πω σήκω φύγε, αλλά δεν το έκανα... κακώς.

ουτε χαδακια, ουτε φιλάκια, ουτε τίποτα. μου παίρνουν μια πιπα εναλάξ. απο 2 λεπτά. σταματάει η μαλάκο με το μαύρο μαλί και μου λέει σεξ; της λέω οχι θέλω κι άλλη πίπα, ξενέρωσε, μου παίρνει άλλο 1 λεπτ΄΄ο και σταματάει μου λεει θα μας γαμήσεις;

ε τις γύρισα στα 4, λίγο τη μια λίγο την άλλη, ίσα να τελειώσω να σηκωθώ να φύγω.

σκουπίδια.... τίποτα παραπάνω.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
753
Like
3.981
Πόντοι
446
Μάγκες δεν είναι αντιεπαγγελματικο όταν θες να πάρεις πρόγραμμα με 2 εκτονώσεις και σου λέει βαριέμαι να περιμένω;;
Εννοείται φίλος, η συμφωνία είναι συμφωνία. Εάν σου ξηγηθηκαν έτσι και ήσουνα μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο τότε ήταν ατιμία. Καλό θα ήταν να αναφερθεί που σου φέρθηκαν έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom