Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Διαβαζεις σε αυτο το τοπικ... για το αναθεμα, πας στα εσκορτ για το αναθεμα, πας στα μασαζ για το αναθεμα. Κωλομπαρα και στριπ δεν το συζητω νεκρα τοπικ. Ξαναμανα διαβαζεις εδω για στουντιο κτλ η θα μαλωνει καποιος η μια πληρη απογοητευση τα ιδια και τα ιδια ευτυχως μαζεψαν λιγες απο τις λατινοσαυρες οχι πως καθαρισε το τοπιο αλλα τεσπα. Εχεις καυλες και καλυτερα να τον βαλεις στην μπριζα μπας και σε βαρεσει το ρευμα και συνελθεις.
Στα εσκορτ μετα πιο πολυ απογοητευση παρα απολαυση. Ενα πιπινακι εχει και αυτο πιο πολυ αρρωστο και περιοδο θα εχει παρα θα δουλευει. Απο φολες, χοντρες, μπαζα και υπηρεσιες απογοητευση χωρις καμια εκτιμιση στα λεφτα του πελατη. Μαυρα σε ολες τις καργιες που αλλα λενε αλλα κανουν και νομιζουν οτι ειναι και εξυπνες.
Καλο το CT μας χαιρετεισαι και αυτο εδω και καιρο.
Επομενο μασαζ απο οτι καταλαβα επειδη δεν εχω εμπειρια στον χωρο μια πιπα και μια μαλακια πας να σε βαρεσουν και ξινο στο βγαζουν δηλαδη στα στουντιο μπορει να σου βγει ξινο αλλα θα τον ακουμπησεις κιολας. Προς θεου οχι ολες. Ειχα 2 εμπειριες στον τομεα που περασα αψογα. Καμια βελτιωση δεν προβλεπεται ουτε εκει απο οτι καταλαβα.
Καλα για στριπ και κωλομπαρα αλληλουια και εδω ο ενας παει στο φουλ μουν που εχει μεσα παλαιστες, στα περισσοτερα απλα μπιρι μπιρι για να βρεις καμια καβαντζα πρεπει να πας σε μαγαζια του στυλ τζονι με στολη δυτη και σχοινακι δεμενο εκτος μαγαζιου για να σε τραβηξουν.
Και τελικα μενουν οι φιλοι και συναδελφοι της πιατσας που στην πουτσα τους ολα. Βαρανε με 20-30 τοπ ξερουν που παν τι θα αντικρισουν και στην τελικη βγαινουν και βολτα.
Δεν θελω να δωσω εντυπωση που τα ισοπεδωνει ολα, οτι αυτο που γραφω ισχυει κτλ. Φυσικα εχει επιλογες που περνας καλα σιγουρα καποιοι εχουν καλυτερες ακρες για πολλους και διαφορους λογους. Προσωπικα ξερω οτι αν αποφασισω να βγω θα πρεπει να κατσω να διαβασω, να μελετησω, να υπολογισω ωρες, βαρδιες κτλ και ελπιζοντας οτι ολα θα πανε καλα παντα να εχω και το σχεδιο Β που συνηθως ειναι απραγη επιστροφη στο σπιτι.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.910
Κριτικές
63
Like
7.447
Πόντοι
4.766
Διαβαζεις σε αυτο το τοπικ... για το αναθεμα, πας στα εσκορτ για το αναθεμα, πας στα μασαζ για το αναθεμα. Κωλομπαρα και στριπ δεν το συζητω νεκρα τοπικ. Ξαναμανα διαβαζεις εδω για στουντιο κτλ η θα μαλωνει καποιος η μια πληρη απογοητευση τα ιδια και τα ιδια ευτυχως μαζεψαν λιγες απο τις λατινοσαυρες οχι πως καθαρισε το τοπιο αλλα τεσπα. Εχεις καυλες και καλυτερα να τον βαλεις στην μπριζα μπας και σε βαρεσει το ρευμα και συνελθεις.
Στα εσκορτ μετα πιο πολυ απογοητευση παρα απολαυση. Ενα πιπινακι εχει και αυτο πιο πολυ αρρωστο και περιοδο θα εχει παρα θα δουλευει. Απο φολες, χοντρες, μπαζα και υπηρεσιες απογοητευση χωρις καμια εκτιμιση στα λεφτα του πελατη. Μαυρα σε ολες τις καργιες που αλλα λενε αλλα κανουν και νομιζουν οτι ειναι και εξυπνες.
Καλο το CT μας χαιρετεισαι και αυτο εδω και καιρο.
Επομενο μασαζ απο οτι καταλαβα επειδη δεν εχω εμπειρια στον χωρο μια πιπα και μια μαλακια πας να σε βαρεσουν και ξινο στο βγαζουν δηλαδη στα στουντιο μπορει να σου βγει ξινο αλλα θα τον ακουμπησεις κιολας. Προς θεου οχι ολες. Ειχα 2 εμπειριες στον τομεα που περασα αψογα. Καμια βελτιωση δεν προβλεπεται ουτε εκει απο οτι καταλαβα.
Καλα για στριπ και κωλομπαρα αλληλουια και εδω ο ενας παει στο φουλ μουν που εχει μεσα παλαιστες, στα περισσοτερα απλα μπιρι μπιρι για να βρεις καμια καβαντζα πρεπει να πας σε μαγαζια του στυλ τζονι με στολη δυτη και σχοινακι δεμενο εκτος μαγαζιου για να σε τραβηξουν.
Και τελικα μενουν οι φιλοι και συναδελφοι της πιατσας που στην πουτσα τους ολα. Βαρανε με 20-30 τοπ ξερουν που παν τι θα αντικρισουν και στην τελικη βγαινουν και βολτα.
Δεν θελω να δωσω εντυπωση που τα ισοπεδωνει ολα, οτι αυτο που γραφω ισχυει κτλ. Φυσικα εχει επιλογες που περνας καλα σιγουρα καποιοι εχουν καλυτερες ακρες για πολλους και διαφορους λογους. Προσωπικα ξερω οτι αν αποφασισω να βγω θα πρεπει να κατσω να διαβασω, να μελετησω, να υπολογισω ωρες, βαρδιες κτλ και ελπιζοντας οτι ολα θα πανε καλα παντα να εχω και το σχεδιο Β που συνηθως ειναι απραγη επιστροφη στο σπιτι.
Αδερφέ στην πιάτσα όλο το νόημα είναι να βρεις 2-3 στανταρακια και μετά περνάς φίνα στην πορεία των ημερών.. εντάξει θα μου πεις και στα στούντιο και στα υπόλοιπα πόστα μπορείς να το κάνεις αυτό αλλά στην πιάτσα είναι αλλιώς πιο αματουρ φάση γίνονται όλα πιο φυσικά αλλά έχοντας πάντα κατά νου ότι δεν κάνεις ποιοτικό σεξ.. αλλιώς είναι να κάνεις με Βουλγάρα και Αλβανίδα της πιάτσας στο αυτοκίνητο ή στα όρθια και αλλιώς να είσαι στο δωμάτιο με ζεστουλα τώρα που είναι χειμώνας και γυμνή η κοπέλα να βλέπεις και να πιάνεις κιόλας... Κάθεσαι τα ζυγίζεις και μετά βγάζεις συμπέρασμα τι σε συμφέρει και τι θα σε ικανοποιήσει σε βάθος χρόνου
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Διαβαζεις σε αυτο το τοπικ... για το αναθεμα, πας στα εσκορτ για το αναθεμα, πας στα μασαζ για το αναθεμα. Κωλομπαρα και στριπ δεν το συζητω νεκρα τοπικ. Ξαναμανα διαβαζεις εδω για στουντιο κτλ η θα μαλωνει καποιος η μια πληρη απογοητευση τα ιδια και τα ιδια ευτυχως μαζεψαν λιγες απο τις λατινοσαυρες οχι πως καθαρισε το τοπιο αλλα τεσπα. Εχεις καυλες και καλυτερα να τον βαλεις στην μπριζα μπας και σε βαρεσει το ρευμα και συνελθεις.
Στα εσκορτ μετα πιο πολυ απογοητευση παρα απολαυση. Ενα πιπινακι εχει και αυτο πιο πολυ αρρωστο και περιοδο θα εχει παρα θα δουλευει. Απο φολες, χοντρες, μπαζα και υπηρεσιες απογοητευση χωρις καμια εκτιμιση στα λεφτα του πελατη. Μαυρα σε ολες τις καργιες που αλλα λενε αλλα κανουν και νομιζουν οτι ειναι και εξυπνες.
Καλο το CT μας χαιρετεισαι και αυτο εδω και καιρο.
Επομενο μασαζ απο οτι καταλαβα επειδη δεν εχω εμπειρια στον χωρο μια πιπα και μια μαλακια πας να σε βαρεσουν και ξινο στο βγαζουν δηλαδη στα στουντιο μπορει να σου βγει ξινο αλλα θα τον ακουμπησεις κιολας. Προς θεου οχι ολες. Ειχα 2 εμπειριες στον τομεα που περασα αψογα. Καμια βελτιωση δεν προβλεπεται ουτε εκει απο οτι καταλαβα.
Καλα για στριπ και κωλομπαρα αλληλουια και εδω ο ενας παει στο φουλ μουν που εχει μεσα παλαιστες, στα περισσοτερα απλα μπιρι μπιρι για να βρεις καμια καβαντζα πρεπει να πας σε μαγαζια του στυλ τζονι με στολη δυτη και σχοινακι δεμενο εκτος μαγαζιου για να σε τραβηξουν.
Και τελικα μενουν οι φιλοι και συναδελφοι της πιατσας που στην πουτσα τους ολα. Βαρανε με 20-30 τοπ ξερουν που παν τι θα αντικρισουν και στην τελικη βγαινουν και βολτα.
Δεν θελω να δωσω εντυπωση που τα ισοπεδωνει ολα, οτι αυτο που γραφω ισχυει κτλ. Φυσικα εχει επιλογες που περνας καλα σιγουρα καποιοι εχουν καλυτερες ακρες για πολλους και διαφορους λογους. Προσωπικα ξερω οτι αν αποφασισω να βγω θα πρεπει να κατσω να διαβασω, να μελετησω, να υπολογισω ωρες, βαρδιες κτλ και ελπιζοντας οτι ολα θα πανε καλα παντα να εχω και το σχεδιο Β που συνηθως ειναι απραγη επιστροφη στο σπιτι.
δεν ισοπεδώνεις κάτι, απλά αυτό ισχύει 100%

καλύτερα στην πιάτσα με 20€ ενα γρήγορο να φεύγουν τα χοντρά....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.069
Κριτικές
11
Like
17.411
Πόντοι
3.796
πέρασα εχθές το βράδυ στο ξύλινο μέσα στο στενάκι (απέναντι) από το Μινωταύρου 16.

Ήταν 2 βουλγάρες τις έκοψα, δεν συγκράτησα ονόματα, αλλά ήταν με ζαρτέρες κάναν και παρτούζα... ρωτάω τσατσα παίζουν καθόλου μέσα ή απλά στήνονται στη σειρά.
κάνουν κάνουν μου λέει, και φιλάκια και χαδάκια.
η μια με μαύρο κοντό μαλί και η άλλη ξανθό (νομίζω) με γυαλάκια.

30 το απλό 40 πιο χαλαρά.
λεω θέλω παρτούζα με το απλό. 80 μου λέει. γιατί βρε καλή μου λεω, ε τόσο έχει η παρτούζα.
Αντε καλά λέω ας περάσω.


Ε η συνέχεια όπως τη φανταζόμουν. μπαίνουν μέσα. ειδικά αυτή με το μαύρο κοντό μαλί, ήταν απλά για μπάτσες. είπα να τη σιχτιρίσω και να της πω σήκω φύγε, αλλά δεν το έκανα... κακώς.

ουτε χαδακια, ουτε φιλάκια, ουτε τίποτα. μου παίρνουν μια πιπα εναλάξ. απο 2 λεπτά. σταματάει η μαλάκο με το μαύρο μαλί και μου λέει σεξ; της λέω οχι θέλω κι άλλη πίπα, ξενέρωσε, μου παίρνει άλλο 1 λεπτ΄΄ο και σταματάει μου λεει θα μας γαμήσεις;

ε τις γύρισα στα 4, λίγο τη μια λίγο την άλλη, ίσα να τελειώσω να σηκωθώ να φύγω.

σκουπίδια.... τίποτα παραπάνω.
Ειδικά σε πιτσιρίκες δεν ρίχνουμε ποτέ χρήμα για μεγάλα προγράμματα.
Έχω να το λέω ,την επική παρτουζα που έκανα με Σουζάνα μιλφ και Χριστίνα Ουγγαρέζα δυσκολα την ξανά βρίσκεις .Όχι κάτι το φοβερό αλλά και οι δύο κοπέλες έμπειρες και θέλοντας να σε ευχαριστήσουν .
Αλλαγή καποτας όταν άλλαζαν στην πίπα και στο γαμησι φυσικά άντεξα να πηδήξω μόνο την Σουζάνα με τα καυλοβογγητα της και να μου έχει χώσει η άλλη της βυζάρες της μέσ' την μουρη .όλα αυτά στο Βένους με 50 ευρώ πριν ένα και χρόνο .
Πριν κάτι μήνες πήγαμε με ένα φίλο να κάνουμε παρτουζα σε ένα Ρουμανακι και ήθελε το πιτσιρίκι να μας πάρει εκατό ευρώ ! Φυσικά πήρε τα παπάρια μας και ο καθένας γάμησε ξεχωριστά σε διαφορετικές.
Αυτή την κουτοπονηρια που μας βλέπουν όλους μαλακες φταιμε εμείς οι ίδιοι οι πελάτες .
Όταν πανε και πληρώνουν γυμνό τσιμπούκι 50 ευρώ και τους ξεπετανε με πίπα χωρίς να γαμησουν ή όταν δίνουν 100 για παρτουζα ..( λέει η τσατσά ,σιγά η παρτουζα ειναι για τον χαβαλε ,την παρέα! Τι λες βρε καριολα που θα σε δώσω ένα 100ρικο για να γελάμε με την πουτανα ),το ίδιο θα μας κοροϊδεύουν και τα κοριτσάκια που θέλουν να πάρουν 80 ευρώ ξεκούραστα με μια αεροπιπα και 3 λεπτά γαμησι ..αν αντέξουν μερικοί να γαμησουν και την δεύτερη .
Η λύση για να βάλουν μυαλό πλέον είναι μια , παίρνετε μόνο απλο πρόγραμμα και τιμάτε μόνο τα ιδρύματα που έχουν κρατήσει το 30ρι .
Αν το τηρούν αυτό οι συστηματικοί πελάτες ,τα υπόλοιπα ξεπεταδικα θα μείνουν με κάτι Πακιστανούς και κάτι σουρωμενα πιτσιρίκια.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Εγώ προσωπικά εμπειρία με τζουλιετα και μια ακόμα Λατίνα όχι την Μαριάννα , δεν θυμάμαι πως την λένε. 3 ήταν οι λατινεσ που ήρθαν ταυτόχρονα στα σουντιου . Τέλος πάντων πέρασα καλά με αυτές τις 2
Ειδικά τζουλιετα πήγα και 2 φορές η αλήθεια είναι αλλά αυτό έγινε πριν 2 μήνες σίγουρα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Εννοείται φίλος, η συμφωνία είναι συμφωνία. Εάν σου ξηγηθηκαν έτσι και ήσουνα μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο τότε ήταν ατιμία. Καλό θα ήταν να αναφερθεί που σου φέρθηκαν έτσι.
Όχι δεν μου φέρθηκαν έτσι,το απλό πρόγραμμα πήρα αναγκαστικά απλά ήθελα να πάρω με τις 2 εκτονώσεις δεν ήθελε όμως γιατί βαριοταν να περιμένει λέει.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Ειδικά σε πιτσιρίκες δεν ρίχνουμε ποτέ χρήμα για μεγάλα προγράμματα.
Έχω να το λέω ,την επική παρτουζα που έκανα με Σουζάνα μιλφ και Χριστίνα Ουγγαρέζα δυσκολα την ξανά βρίσκεις .Όχι κάτι το φοβερό αλλά και οι δύο κοπέλες έμπειρες και θέλοντας να σε ευχαριστήσουν .
Αλλαγή καποτας όταν άλλαζαν στην πίπα και στο γαμησι φυσικά άντεξα να πηδήξω μόνο την Σουζάνα με τα καυλοβογγητα της και να μου έχει χώσει η άλλη της βυζάρες της μέσ' την μουρη .όλα αυτά στο Βένους με 50 ευρώ πριν ένα και χρόνο .
Πριν κάτι μήνες πήγαμε με ένα φίλο να κάνουμε παρτουζα σε ένα Ρουμανακι και ήθελε το πιτσιρίκι να μας πάρει εκατό ευρώ ! Φυσικά πήρε τα παπάρια μας και ο καθένας γάμησε ξεχωριστά σε διαφορετικές.
Αυτή την κουτοπονηρια που μας βλέπουν όλους μαλακες φταιμε εμείς οι ίδιοι οι πελάτες .
Όταν πανε και πληρώνουν γυμνό τσιμπούκι 50 ευρώ και τους ξεπετανε με πίπα χωρίς να γαμησουν ή όταν δίνουν 100 για παρτουζα ..( λέει η τσατσά ,σιγά η παρτουζα ειναι για τον χαβαλε ,την παρέα! Τι λες βρε καριολα που θα σε δώσω ένα 100ρικο για να γελάμε με την πουτανα ),το ίδιο θα μας κοροϊδεύουν και τα κοριτσάκια που θέλουν να πάρουν 80 ευρώ ξεκούραστα με μια αεροπιπα και 3 λεπτά γαμησι ..αν αντέξουν μερικοί να γαμησουν και την δεύτερη .
Η λύση για να βάλουν μυαλό πλέον είναι μια , παίρνετε μόνο απλο πρόγραμμα και τιμάτε μόνο τα ιδρύματα που έχουν κρατήσει το 30ρι .
Αν το τηρούν αυτό οι συστηματικοί πελάτες ,τα υπόλοιπα ξεπεταδικα θα μείνουν με κάτι Πακιστανούς και κάτι σουρωμενα πιτσιρίκια.
μα όπως θα διάβασες δεν π΄ήρα κάποιο μεγάλο πρόγραμμα. εκτός αν εννοείς ότι ένεκα των 40+40 πήγα το μεγάλο. όπως και να έχει και λεφτά θα χάσουμε, μέσα στο παιχνίδι είναι όλα. αν δεν χάσουμε πως θα μάθουμε ποιες αξίζουν και ποιες οχι.
επίσης σε καμία περίπτωση δεν τις λες πιτσιρίκες τις 2 τους...

γι αυτό και γράφουμε εδω μπας και σώσουμε κάποιον άλλο.

όσον αφορά το πιτσιρίκες, απ τις καλύτερες χημείες που είχα με στουντιοκόριτσα ήταν μια εφη στη ΦΡΙΞΟΥ αν θυμάμαι καλά ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ 20-22 χρόνων

άρα όλα σχετικά είναι φ΄ίλε.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καμία πιτσιρικά που να ξέρει να γαμιετε παίζει;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.910
Κριτικές
63
Like
7.447
Πόντοι
4.766

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Στα παρανταις όμως θα είναι κομοδίνο, όπως όλες εκεί.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.644
Πόντοι
3.346
πέρασα εχθές το βράδυ στο ξύλινο μέσα στο στενάκι (απέναντι) από το Μινωταύρου 16.

Ήταν 2 βουλγάρες τις έκοψα, δεν συγκράτησα ονόματα, αλλά ήταν με ζαρτέρες κάναν και παρτούζα... ρωτάω τσατσα παίζουν καθόλου μέσα ή απλά στήνονται στη σειρά.
κάνουν κάνουν μου λέει, και φιλάκια και χαδάκια.
η μια με μαύρο κοντό μαλί και η άλλη ξανθό (νομίζω) με γυαλάκια.

30 το απλό 40 πιο χαλαρά.
λεω θέλω παρτούζα με το απλό. 80 μου λέει. γιατί βρε καλή μου λεω, ε τόσο έχει η παρτούζα.
Αντε καλά λέω ας περάσω.


Ε η συνέχεια όπως τη φανταζόμουν. μπαίνουν μέσα. ειδικά αυτή με το μαύρο κοντό μαλί, ήταν απλά για μπάτσες. είπα να τη σιχτιρίσω και να της πω σήκω φύγε, αλλά δεν το έκανα... κακώς.

ουτε χαδακια, ουτε φιλάκια, ουτε τίποτα. μου παίρνουν μια πιπα εναλάξ. απο 2 λεπτά. σταματάει η μαλάκο με το μαύρο μαλί και μου λέει σεξ; της λέω οχι θέλω κι άλλη πίπα, ξενέρωσε, μου παίρνει άλλο 1 λεπτ΄΄ο και σταματάει μου λεει θα μας γαμήσεις;

ε τις γύρισα στα 4, λίγο τη μια λίγο την άλλη, ίσα να τελειώσω να σηκωθώ να φύγω.

σκουπίδια.... τίποτα παραπάνω.
Αν εμοιαζαν πολυ σαν διδυμες, αλβανεζες ειναι τις ειχα πετυχει κι εγω μια φορα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.644
Πόντοι
3.346
Στα παρανταις όμως θα είναι κομοδίνο, όπως όλες εκεί.
Ναι ειχα παει εγω πριν καιρο (εχω κριτικη) δεν ειχα καταλαβει οτι ηταν αυτη, γιατι εκτος απο κομοδινο αλλαξε λιγο και στην εμφανιση εβαλε κιλα.
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.
Η Φρίντα δουλεύει κάπου πρωινή βάρδια;
Επίσης, που αλλού μπορούμε να βρούμε στην πρωινή βάρδια βυζαρούδες;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.644
Πόντοι
3.346
Φακιρη πες τον φιλο σου το πουλι αν το βρω θα τον αρχισω στις κλωτσιες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.644
Πόντοι
3.346
Απο τι καταλαβατε περασα με την τζουλιετ στο γκολντεν λιπς.
Στα γρηγορα γιατι καποια στιγμη θα γραψω κριτικη.. αν θα την ξανασυναντουσα, ειμαι αναμεσα στο ισως και το οχι
αν την προτεινω.. οχι! αλλα αν σας αρεσει περαστε, ειδα οτι εχει και καποια καλα μεσα.

Στ' αλλα που περασα.. αν και πηγα καρφι για τζουλιετ, ειχε ομως γεματα δωματια και κοσμο να την περιμενει στο σαλονι.. μου λεει η τσα2 ελα σε κανα μισαωρο..οποτε λεω ας γυρισω κανα δυο.

Μινωταυρου 3 πηγα να δω παλι την καρινα..αυτην τη φορα μολις που ειχε βγει απο το δωματιο, νταξει ειναι ψιλη και ωραια κοπελα..και φαινεται σχετικα μικρη, θα παω μαζι της καποια στιγμη. 30 απο τι θυμαμαι ξεκιναει.
Η Λαρα παιδια ουτε ενα αμαξι.. :embarrased: δεν πηγα μεσα γιατι μπορει να περνουσα και δεν ηθελα στα κοντα δευτερη φορα.
Μπελαρουζ. ειχε δυο κοπελες, ψιλο ομορφες μελαμψες..μπορει να ηταν και οι αλβανιδες που ειχα δει την προηγουμενη φορα στο ξυλινο γιατι μοιαζαν μεταξυ τους..40 το απλο!
Διπλα στο ρεντ λαιτς. ειδα την αλλη κολομβιανα που εχει το διπλα σαιτ. Μαριαννα καμια σχεση με τις φωτο. τουλαχιστον 10 με 15 κιλα παραπανω.. και φατσα δεν μ αρεσε. 40 απλο.
και τελος στα τριδυμα μονο το μεσαιο ανοιχτο, μια κοντη μαυρομαλα ψιλο αδιαφορη ονομα δεν ρωτησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom