Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Κατρακυλα σημερα στα κοκκινα σπιτακια, που εξελιχθηκε σε μπουρδελοτσαρκα.!! ...απο κινηση εκει εξω ειχε ολα τα βαλαντια, απο γυφτους, πακιστανους, μαυριδερους, η νυχτα εχει οτι θες ....νωμιζα οτι ημουν εγω σε αλλη χωρα.!!! Αναλογια 6/10 πακια.... :confused:
Βλεποντας στο προγραμμα Τζουλιετα στο Φριξου 9, που ολοι την βλεπουν μουναρα, εγω ενα βραδυ την αντικρυσα μπαταλα να πω, και ειπα να παω να την ξαναδω, μηπως δεν ειδα καλα... το φωτακι της ομως κλειστο.
Επομενη σταση στην καινουρια Μελιντα, στο Ν.Ουρανου 6 πανω, ελεγα θα περασω, την ειχα δει ενα βραδυ στο κατω ιδρυμα, βγενει απο το κουζινακι με κοτσιδες δεξια αριστρα καυλωτικες, αλλα οταν με χερετισε κατι δεν μου εκατσε καλα στην φωνη της, καλα ελληνικα και σαν καπως τουπε να ειχε, αλλα φευγοντας εχει καλο πισω συστημα....κακως που δεν γυρισα για αυτην.
Εφυγα καρφι λεω θα παω Αννια, Μινωταυρου 10, ....σιγουρακι.... 2 δωματια κλειστα και 1 στο σαλονι με χαρτακι να περιμενει να μπει....
Οποτε ξεκινησα για αναζητιση ρεπλικας.... Π.Ερημιτη στο 2ο το καινουριο απο την γωνια, 2 τεμαχια, το ενα μεσα σε δυχτιωτο συνολο μπαρμπατσικο και ενα ποιο πετιτ μεσα σε μπουρνουζι...εκανε κινηση να μας διξει τα καλη της, καλο φυσικο μικρο βυζακι... Απενταντι τα 2 πρωτα απο αριστερα ανοιχτα, στο αριστερο μπηκα, αλλα δεν θυμαμαι ποια ειχε, μαυρομαλα ηταν, στο μεσαιο μεσα σε προγραμμα μαλλον Μιρελα.???
ΛαςΒεγκας, ανοιχτο το 1ο απο δεξια και μεσα η Καρμεν, παω να περασω να το δοκιμασω το φουντουκακι, μου λεει η τσατσα δεν κανει 69, δηλαδη γλυφομουνι, για κανα 2 μερες ακομα λεει....δηλαδη.??? Τι δουλευει με περιοδο.??? ή εχει κανα παρασιμο.??? Εκανα στροφη και δρομο....
Στο μονο του σπιτακι απο την αριστερη μερια, μεσα Ρουμανα λεει η τσατσα μαυρομαλα στεγνη, δεν θυμαμαι ονομα....
Βενους η μιλφαρα Σουζανα, πραγματικα Γυναικαρααααα.!!! Χυνω για παρτη της.... :wanker: Μινωταυρου 14 ξυλινο, Ιζαμπελα, κοντουλα κοινη κοπελιτσα μαυρομαλα, ανοστη... Μινωτραυρου το γωνιακο, το 12 ειναι.??? Με τις σκαλες μεσα στο σαλονι, ξανθια κοπελιτσα με καρε ξανθο μαλι, μεσα σε μαυρο μπειμπιντολ, Βερονικα ή Βικτωρια.?? μπουταρες λευκες.!!:cum:
Αχελωου 10 ανοιχτο, δεν μπηκα. Κατηφορισα προς Φριξου μερια, αποφευγοντας σαν ο διαολος το λιβανι το....Inside.... :boff:πισω σε εχω σατανααααα..... δεν ξερω αν δουλευε η Καταλινα, αλλα θα με βαλει φυλακη αυτη...:sunglasses:
Φριξου 14 sex & the city, μεσα η Αννα, μαυρομαλα λατινα, με φαρδυ πισω συστημα, το εκρυβε με ριχταρια, κατι τατουαζ στις μπουταρες της, συμπαθιτικο προσωπακι. Απεναντι στο Φριξου 13 με το μακρυ διαδρομο, Τζωρτσινα λεει ο τσατσος μεσα σε προγραμμα. Διπλα στο Εφοσπιτο, βγενει βαριεστημενα μια ταπα μαγκιωρα με ασπρο βρακι, και το τσιγαρο στο χερι....:headbang:
Poison Εμπεδοκλεους, μπηκα να δω την Λουιζα....εδω κοιτοντας τις φωτο στο αλλο σαιτ, κολλαει το....αλλο παραγκελνεις, αλλο σου ερχεται, βγηκε με ταπα με το ζορι 1,5 μετρο, στο προσωπο καλουτσικια, καλη περιφερεια, αλλα τα σχολια χωμα....

Και τα κουκια σπαρμενα.... επιλεγω να μπω στην ξανθια στο γωνιακο στην Μινωταυρου, την Βερονικα ή Βικτωρια, 30€ το απλο, 40 ακαποτο, 50 γλυψιμο και ανεβαινει, μπηκα με το 40αρι.... και παει το σαρανταριιιιιιιιι..... 1η φορα στο σπιτακι, ψιλοκαθαρο με νυπτηρα και ντουζακι μεσα, πετσετουλα. Η μικρα μπηκε μεσα, γδυθηκε, προκταταρτικα τιποτα, με το ζορι χουφτωσα κατι τις, χερια στο μουνι γιοκ, βυζι πλακα με μεγαλι ρωγα, πιπα μονο το κεφαλακι, στο σεξ αγκαρια μαγειρια, ανεβηκε απο πανω δεν με αφησε να πιασω ρυθμο, πονουσε λεει... στα 4αρα καλη εικονα, αλλα ειχε ενα σπυρακι, σαν κρεατοελια.??? ...αναμεσα απο τα κολωμερια, δεν μπορουσα να το βλεπω.... την γυρισα απο κατω, βαρεσα, βαρεσα ξαναβαρεσα, το μουνακι της εδεινε καλες πληροφοριες, δεν χορταινα της μπουταρες της.!!! :wanker: Δεν εβλεπα να τελιωνω ομως, ματια κλειστα, ουτε ενα βλεπα, αχ και βαχ μονοτονο, πτωματικες καταστασεις, τα ποδια της με το ζορι δεν με αφηνε να τα δουλεψω, αν δεν τον εβγαζα να τον παιξω, πιστευω ακομα εκει θα ημουν.... την εχυσα μεσα στα νευρα και της ειπα μαστα και φυγε... με κοιτουσε σαν χανος....ευτηχως 40 ευρω η ζημια..... Μακρια απο το πτωμα....

Οποτε 1η καταθεση δεν μπηκαμε καλα στο 2024....παμε για αλλα.....
εδινε καποια κωλο απ αυτες που ειδες;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Πρώτο χώσιμο για το 24 παίδες! Για μενα πήγε καλά! Έκανα καταδρομική στην χιλιοσηζητημενη Μιρελα! Τι ωραίο μουνακι ρε μάγκες! Διάβαζα για αυτήν αλλά δεν την είχα δει! Κανα δυο φορές που προσπάθησα ήταν δωμάτιο, και περίμεναν κι άλλοι γαμπροί στο σαλόνι! Δεν θα πω λεπτομέρειες γιατί οι περισσότεροι την ξέρετε, οποίος θέλει ας ρωτήσει! Ίσως γράψω κριτική γιατί πιστεύω αξίζει να μείνει στα πρακτικά ένα τίμιο γαμησι για 40 γιουρα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πρώτο χώσιμο για το 24 παίδες! Για μενα πήγε καλά! Έκανα καταδρομική στην χιλιοσηζητημενη Μιρελα! Τι ωραίο μουνακι ρε μάγκες! Διάβαζα για αυτήν αλλά δεν την είχα δει! Κανα δυο φορές που προσπάθησα ήταν δωμάτιο, και περίμεναν κι άλλοι γαμπροί στο σαλόνι! Δεν θα πω λεπτομέρειες γιατί οι περισσότεροι την ξέρετε, οποίος θέλει ας ρωτήσει! Ίσως γράψω κριτική γιατί πιστεύω αξίζει να μείνει στα πρακτικά ένα τίμιο γαμησι για 40 γιουρα
Ποια πρακτικά φίλε μου ,η Μιρέλα έχει μείνει στην μπουρδελοιστορια της πόλης μας ,εδώ μεγάλωσε κυριολεκτικά :cheesy:το πρώτο γαμησι το έκανα στα τρίδυμα Βαρδάρη όταν ήταν 18-19 και το τελευταίο πριν 1,5 μήνα λίγες αλλαγές..όσο μεγαλώνει γίνεται πιο ωραία.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Ποια πρακτικά φίλε μου ,η Μιρέλα έχει μείνει στην μπουρδελοιστορια της πόλης μας ,εδώ μεγάλωσε κυριολεκτικά :cheesy:το πρώτο γαμησι το έκανα στα τρίδυμα Βαρδάρη όταν ήταν 18-19 και το τελευταίο πριν 1,5 μήνα λίγες αλλαγές..όσο μεγαλώνει γίνεται πιο ωραία.
Ρε φίλε πόσον Μαΐων είναι; Εγώ δεν την κάνω πάνω από 40! 35-37 την έκοψα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Εκεί είναι κοντά στα 35
Δεν ξέρω ακριβώς την ηλικία αλλά κάπου εκεί υπολογίζεται
Πολύ τίμια επιλογή παντως και από εμφάνιση και από γαμησι. Ούτε γκρίνιες ούτε ξινιλες!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Το μαλακισμένο η Ιζαμπέλα είναι με τα τατουάζ που πέρυσι δούλευε στην ερημίτη...την είδα κι εγώ σήμερα.
Αλλά τελικά πήγα δίπλα στη θεία Βλάντα :pipa1: για σίγουρα.
Και η Φρίντα μάλλον μας εγκατέλειψε
Όντως η Ιζαμπελα με τα τατουάζ ήτανε.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
414
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Μάγκες εκτός τη καταλινα και τη Άννα έχουμε άλλες μαυρες?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Μάγκες εκτός τη καταλινα και τη Άννα έχουμε άλλες μαυρες?
Δεν τις λες μαυρες αυτε ρε μαν... μαυρες ειναι οταν σου χαμογελανε στο σκοταδι και απο το χαμογελο τους καταλαβαινεις και το στιγμα τους....!!!
Πχ η Μονα, Αναμπελ. Η Καταλινα και η Αννα ειναι σκουρωχρωμες μελαμψες.

Η Αννα τι λεει.?? Εχεις φαει καλη.???
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Εγώ πάντως Τις προάλλες πήρα μια ρουμάνα στο πρώτο σπιτάκι αριστερά έτσι όπως μπαίνεις στρίβοντας δεξιά από τις Ράγες των τρένων. Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό δούλευε εκεί μία άλλη ρουμάνα μελαχρινή, της οποίας το όνομα επίσης δεν θυμάμαι αν και την είχα πάρει.

Απ’ όσο θυμάμαι νομίζω την λένε Άννα, είναι γύρω στα 35 με 40, φορούσε ένα ολόσωμο δικτυωτό και είχε μέτριο προς καλό σωματάκι. Πολύ καλά ελληνικά, άψογη Συνεννόηση και φάτσα που παραπέμπει σε αλβανίδα αλλά όντως είναι ρουμάνα.

Δεκτική και θετική σε ότι της είπα στο παράβολο των 30 €, μυρωδάτη και πρόσχαρη, θέλοντας με κανοποίησει
Λεκτικά τις φαντασιωσεις μου, Χωρίς να λέει εγώ δεν τα λέω αυτά και τέτοια! Κώλος όπως σασ είπα αρκετά καλός. Θα το χαρακτήριζα γήινο.

Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος με το απλό παράβολο των 30 €, ίσως ξανά προτιμηθεί
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Εγώ πάντως Τις προάλλες πήρα μια ρουμάνα στο πρώτο σπιτάκι αριστερά έτσι όπως μπαίνεις στρίβοντας δεξιά από τις Ράγες των τρένων. Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό δούλευε εκεί μία άλλη ρουμάνα μελαχρινή, της οποίας το όνομα επίσης δεν θυμάμαι αν και την είχα πάρει.

Απ’ όσο θυμάμαι νομίζω την λένε Άννα, είναι γύρω στα 35 με 40, φορούσε ένα ολόσωμο δικτυωτό και είχε μέτριο προς καλό σωματάκι. Πολύ καλά ελληνικά, άψογη Συνεννόηση και φάτσα που παραπέμπει σε αλβανίδα αλλά όντως είναι ρουμάνα.

Δεκτική και θετική σε ότι της είπα στο παράβολο των 30 €, μυρωδάτη και πρόσχαρη, θέλοντας με κανοποίησει
Λεκτικά τις φαντασιωσεις μου, Χωρίς να λέει εγώ δεν τα λέω αυτά και τέτοια! Κώλος όπως σασ είπα αρκετά καλός. Θα το χαρακτήριζα γήινο.

Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος με το απλό παράβολο των 30 €, ίσως ξανά προτιμηθεί
Τελεια...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Η Μιρελα μιλφ που μπορουμε να την βρουμε;
Πρωϊνη;
Διαβασα στο μεδουσα ειναι. Που ειναι αυτο;
Ευχαριστω
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
πως σας αρεσει η Φριντα ρε παιδια; Εγω χαλια ειχα περασει οταν την δοκιμασα. Τελευταια φορα την ειδα πριν 2 εβδομαδες σε πρωινη βαρδια στα καινουρια στην ερημιτη 3ο η 4ο απο τον δρομο. Γιατι μαλακισμενι η Ιζαμπελα;
Η Φρίντα πήρε μεταγραφή στα καινούργια σπιτάκια στου Ερημίτη;
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
59
Like
224
Πόντοι
20
Δεν τις λες μαυρες αυτε ρε μαν... μαυρες ειναι οταν σου χαμογελανε στο σκοταδι και απο το χαμογελο τους καταλαβαινεις και το στιγμα τους....!!!
Πχ η Μονα, Αναμπελ. Η Καταλινα και η Αννα ειναι σκουρωχρωμες μελαμψες.

Η Αννα τι λεει.?? Εχεις φαει καλη.???
Με την Άννα έχω περάσει εγώ 3 φορές. Γενικά καλή και πρόθυμη, θα ξαναπάω εάν δεν βρω τπτ καλύτερο στην επόμενη μου τσάρκα.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
414
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Δεν τις λες μαυρες αυτε ρε μαν... μαυρες ειναι οταν σου χαμογελανε στο σκοταδι και απο το χαμογελο τους καταλαβαινεις και το στιγμα τους....!!!
Πχ η Μονα, Αναμπελ. Η Καταλινα και η Αννα ειναι σκουρωχρωμες μελαμψες.

Η Αννα τι λεει.?? Εχεις φαει καλη.???
Προσωπικά εγώ περιμενω πως και πως να γυρίσει συνήθως έρχονται 3 μήνες φευγουν 3 ΕΕ ναι το ξερω αυτές που έγραψα είναι καφέ πιο πολυ σαν τη αναμπελ εννοώ έχεις δίκιο και σε σωματότυπο
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
414
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Η απάντηση που έδωσα ήταν για αναμπελ μετά είδα ότι λες Άννα όχι δεν δοκίμασα μια φορά ήταν στο δωμάτιο με έναν μπορεί και 2 ώρες πέρασα άλλη μέρα που ήταν φρι τη είδα αλλά δεν πέρασα μου φάνηκε κουρασμένη αλλά φίλος πέρασε με είπε καλούτσικα ητσν
Δεν τις λες μαυρες αυτε ρε μαν... μαυρες ειναι οταν σου χαμογελανε στο σκοταδι και απο το χαμογελο τους καταλαβαινεις και το στιγμα τους....!!!
Πχ η Μονα, Αναμπελ. Η Καταλινα και η Αννα ειναι σκουρωχρωμες μελαμψες.

Η Αννα τι λεει.?? Εχεις φαει καλη.???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom