Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Εγώ πάντως Τις προάλλες πήρα μια ρουμάνα στο πρώτο σπιτάκι αριστερά έτσι όπως μπαίνεις στρίβοντας δεξιά από τις Ράγες των τρένων. Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό δούλευε εκεί μία άλλη ρουμάνα μελαχρινή, της οποίας το όνομα επίσης δεν θυμάμαι αν και την είχα πάρει.

Απ’ όσο θυμάμαι νομίζω την λένε Άννα, είναι γύρω στα 35 με 40, φορούσε ένα ολόσωμο δικτυωτό και είχε μέτριο προς καλό σωματάκι. Πολύ καλά ελληνικά, άψογη Συνεννόηση και φάτσα που παραπέμπει σε αλβανίδα αλλά όντως είναι ρουμάνα.

Δεκτική και θετική σε ότι της είπα στο παράβολο των 30 €, μυρωδάτη και πρόσχαρη, θέλοντας με κανοποίησει
Λεκτικά τις φαντασιωσεις μου, Χωρίς να λέει εγώ δεν τα λέω αυτά και τέτοια! Κώλος όπως σασ είπα αρκετά καλός. Θα το χαρακτήριζα γήινο.

Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος με το απλό παράβολο των 30 €, ίσως ξανά προτιμηθεί
Η άλλη η μελαχρινή που λες πρωινή βάρδια ήταν;;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Πάντως την Μιρελα την έχω πετύχει στο Σκλαβενίτη μέρα 2 φορες να ψωνίζει.. Θα αλλάξτε γνώμη αν δείτε πως είναι εκτός δουλειάς....
Για μέσα στο δωμάτιο για ένα 30αρη κ βαρετό σεξ δεν τα χαράμιζω. Για κάνα πιτσιρίκο με λίμπιντο στο τερμα και που η πουτσα σηκώνεται μόνο με ένα άγγιγμα καλή είναι.
 

Neos1995

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
113
Πόντοι
0
Πάντως την Μιρελα την έχω πετύχει στο Σκλαβενίτη μέρα 2 φορες να ψωνίζει.. Θα αλλάξτε γνώμη αν δείτε πως είναι εκτός δουλειάς....
Για μέσα στο δωμάτιο για ένα 30αρη κ βαρετό σεξ δεν τα χαράμιζω. Για κάνα πιτσιρίκο με λίμπιντο στο τερμα και που η πουτσα σηκώνεται μόνο με ένα άγγιγμα καλή είναι.

Καλημέρα, θέλω να πάω με αυτή. Είναι καλή για πρωταρη; πόσα λεφτά χρεωνει;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Πάντως την Μιρελα την έχω πετύχει στο Σκλαβενίτη μέρα 2 φορες να ψωνίζει.. Θα αλλάξτε γνώμη αν δείτε πως είναι εκτός δουλειάς....
Για μέσα στο δωμάτιο για ένα 30αρη κ βαρετό σεξ δεν τα χαράμιζω. Για κάνα πιτσιρίκο με λίμπιντο στο τερμα και που η πουτσα σηκώνεται μόνο με ένα άγγιγμα καλή είναι.
τι εννοεις πως ειναι εκτος δουλειας; εμφανισιμη η οχι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν νομιζω, γυρω στα 30 θα ελεγα
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
https://*****.gr/listing/camila/
Ξαναγυρισε η αλινα από ρεντ για όποιον δεν προλαβε κριτική θα δοκιμάσω το ΣΚ αν δουλευει και θα σας ανεβάσω κριτική
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Πάντως την Μιρελα την έχω πετύχει στο Σκλαβενίτη μέρα 2 φορες να ψωνίζει.. Θα αλλάξτε γνώμη αν δείτε πως είναι εκτός δουλειάς....
Για μέσα στο δωμάτιο για ένα 30αρη κ βαρετό σεξ δεν τα χαράμιζω. Για κάνα πιτσιρίκο με λίμπιντο στο τερμα και που η πουτσα σηκώνεται μόνο με ένα άγγιγμα καλή είναι.
Πολυ χαλια?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
https://*****. gr/listing/camila/
Τι τούμπανο είναι αυτό ρε συμπαίκτες? Αυτή δεν δούλευε πριν καιρό ως εσκορτ με καλές κριτικές?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.476
Κριτικές
165
Like
25.308
Πόντοι
34.168

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Σύντροφοι ανεβαίνω Θεσσαλονίκη την επόμενη εβδομάδα. Ποιο είναι το καταλληλότερο στούντιο για μοντέλε κορίτσια;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Πάντως την Μιρελα την έχω πετύχει στο Σκλαβενίτη μέρα 2 φορες να ψωνίζει.. Θα αλλάξτε γνώμη αν δείτε πως είναι εκτός δουλειάς....
Για μέσα στο δωμάτιο για ένα 30αρη κ βαρετό σεξ δεν τα χαράμιζω. Για κάνα πιτσιρίκο με λίμπιντο στο τερμα και που η πουτσα σηκώνεται μόνο με ένα άγγιγμα καλή είναι.
Σε καταλαβαινω απολύτως. Τα ίδια ακριβώς θα έλεγα και εγώ για την Ντόνα που την είδα στο τζάμπο με το γιο της και τον άντρα της. Πολύ σωστά τα έγραψες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Σε καταλαβαινω απολύτως. Τα ίδια ακριβώς θα έλεγα και εγώ για την Ντόνα που την είδα στο τζάμπο με το γιο της και τον άντρα της. Πολύ σωστά τα έγραψες.
Αυτήνα θα ξαναδουλέψει η το κρέμασε οριστικά;;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αυτήνα θα ξαναδουλέψει η το κρέμασε οριστικά;;
Αυτό δεν μπορώ να το ξέρω φίλε μου αλλά τίποτα δεν αποκλείεται. Άλλωστε και η κολλητή της η Λούνα και η κουμπάρα της η Λουσι το κρέμασαν σχετικά νωρίς. Γιατι όχι και αυτή έστω και σε πιο μεγάλη ηλικία; 40 ειναι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Αυτό δεν μπορώ να το ξέρω φίλε μου αλλά τίποτα δεν αποκλείεται. Άλλωστε και η κολλητή της η Λούνα και η κουμπάρα της η Λουσι το κρέμασαν σχετικά νωρίς. Γιατι όχι και αυτή έστω και σε πιο μεγάλη ηλικία; 40 ειναι
Λούνα τρελά γαμησια αν και μετρια σε εμφάνιση. Με το σήμα μερσεντεζ για ταττοο στην μέση της το έβλεπες όταν ήταν στα τέσσερα. Τρυγηρναει με ένα άσπρο κάμπριο μερσεντεζ με πινακίδα το ονομα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom