Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796
Νατάσα συν Λιλιάνα?
Αυτός ποιο εύκολο ειναι να έχει κάνει τρίο με τα αδέσποτα στις γραμμές της Κωλέτη.
Τρίο δυνατό έκανα εγώ με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα,δεν θα πετύχεις ξανά τέτοιο δίδυμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω ξέρω ότι έχεις κάνει ένα ενδιαφέρον τρίο και σου δίνω ρισπεκτ
Κράτα μικρό καλάθι ..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αυτός ποιο εύκολο ειναι να έχει κάνει τρίο με τα αδέσποτα στις γραμμές της Κωλέτη.
Τρίο δυνατό έκανα εγώ με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα,δεν θα πετύχεις ξανά τέτοιο δίδυμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κράτα μικρό καλάθι ..
κουρασες ρε μαλακα. φτανει.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
63
Like
7.454
Πόντοι
4.766
Αυτός ποιο εύκολο ειναι να έχει κάνει τρίο με τα αδέσποτα στις γραμμές της Κωλέτη.
Τρίο δυνατό έκανα εγώ με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα,δεν θα πετύχεις ξανά τέτοιο δίδυμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κράτα μικρό καλάθι ..
Έχει κάνει με αυτές φίλε το ξέρω και εγώ για αυτό απάντησα στον φίλο..
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
10
Like
4.825
Πόντοι
4.895
Αυτός ποιο εύκολο ειναι να έχει κάνει τρίο με τα αδέσποτα στις γραμμές της Κωλέτη.
Τρίο δυνατό έκανα εγώ με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα,δεν θα πετύχεις ξανά τέτοιο δίδυμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κράτα μικρό καλάθι ..
Δεν το έχω μάθει από τον ίδιο...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Κρατάτε μικρό καλάθι κάποιοι γτ με τα pm αλλά λέτε και άλλα γράφετε στο νημα...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
και η τοπ μουναρα για εμενα . η ροζα παλι στο λας βεγκας . γλυκια φατσα . κωλαρα . βυζαρες . ωραιο σοσιαλ . αυτος ο κωλος στα 4 ειναι το κατι αλλο . δεν συγκρινεται με καμια . αυτα απο εμενα ..

α και αυτη που ειναι διπλα απο ραισα . η σαντρα ? την πηρα 2 φορες αρκετα τιμια επιλογη και ξερει να σε ευχαριστησει
Σε ποιο από τα vegas δουλεύει; Βραδινή;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
καμια που να δεχεται να ρουφαει κ να γλυφει αρχιδια; οι περισσοτερες τ αρνούνται κ ας τα εχω ξυρισμενα κ καθαρα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Θα είμαι Θεσσαλονίκη τον Οκτώβριο για λίγες μέρες λόγω δουλειάς. Δεν έχω ιδέα τί παίζει στην όμορφη Θεσσαλονική όσων αφορά τα στουντιο. Ιδανικά ψάχνω κάτι σε υψηλό επίπεδο αλλά να μην μου αδειάσει τελείως το πορτοφόλι και δεν έχω να γυρίσω πίσω :P. Επίσης θέλω να έχω την ευκαιρία να κλείσω κάποιο 2ωρο πακέτο... οπότε με όλα τα παραπάνω αν δεν βαριέται κανείς να μου δώσει προτάσεις στο προς τα που να κινηθώ θα το εκτιμούσα. Τιμές πάνω κάτω τί παίζει στα γνωστά μεγάλα στούντιο? Ευχαριστώ και πάλι μάγκες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Λοιπον ας τα παρουμε με τη σειρα.
Αν και στην κατερινη το εν λογο στουντιο, νομιζω μας αφορα γιατι ειναι της γνωστης αλυσιδας παρανταις,οποτε πολλες κοπελες που δουλευουν εδω πανε και στην κατερινη. Η ευα που συναντησα εχθες δεν ξερω αν δουλεψε κι εδω...αλλα αυτη μου ειπε οτι το μαγαζι ειναι πλεον στα παρανταις.

Τωρα μια μικρη κριτικη.
Τα θετικα: το δωματιο μεσα και αριστερα με το τζακουζι..πολυ καλο, μεγαλο με ολα τα απαραιτητα μεσα.
Η κοπελα: πηρα το απλο 40 ρουμανα δηλωνει που μεγαλωσε εδω και μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.
Εμφανιση: ηλικια γυρω στα 35 με 40 ωραια ματια και μεγαλα βυζια..κωλο μετριο, σωμα σφιχτο με παραπανω κιλα. Στα αρνητικα πισω στην πλατη κατι μεγαλα σημαδια λες και την κανανε βεντουζα και ηταν αρκετα σε ολη την πλατη!

Στα του αγωνα μονο θετικο η πιπα, καθισε μπροστα στο κρεβατι και εγω ορθιος και τον εβαζε ολο μεσα.
σεξ αγγαρεια μια σταση απο κατω αυτη και μια απο πισω..φιλια χαδια δεν δινει. βυζια δεν αφηνει να ακουμπισεις, απο πανω δεν ανεβαινει.. και το κορυφαιο, δεν περασαν δεκα λεπτα και φευγει (δεν ειχα τελειωσει) και μου λεει για μενα ο χρονος ειναι χρημα.
Εντελως οτι να ναι η κοπελα στην συμπεριφορα. Συναδελφοι απο την κατερινη αλλα και οσοι βρεθειτε εκει μην πατε καθολου ΔΕΝ αξιζει!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Τελικα οπου βλεπω παρανταις στουντιο θα αλλαζω δρομο, με το ρολοι στο χερι ειναι οι κοπελες και ξεπετες στο απλο!
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Καλήμερα αλάνια !!!! χτες το μεσημεράκι πήγα στοχευμενα στην αγαπημένη Νατάσα στο χωματόδρομο στο ξύλινο σπιτάκι ... και έμαθα τα δυσάρεστα νέα από την ευγενική τσάτσα ότι παράτησε το άθλημα και έφυγε δεν ξερό πόσο αλήθεια είναι άλλα ξενέρωσα άσχημα... στην θέση της είχε μια ψήλη νταρντάνα Ρουμάνα που δεν πέρασα μέσα γιατί μου χάλασε η διάθεση ...άμα ξέρει κανείς τίποτα ας ενημερώσει μακάρι να μην έφυγε .... :cry::cry::cry::cry::cry: (και αμα εχετε να μου προτείνετε κάποιες σαν την Νατάσα!!!
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
καμια που να δεχεται να ρουφαει κ να γλυφει αρχιδια; οι περισσοτερες τ αρνούνται κ ας τα εχω ξυρισμενα κ καθαρα
Ρώξάνή φρίξόύ στήν πρώίνή κάρίνά τό βράδυ μέ τσίμπόύκάρά.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Λογικά η Ρίτα μύστη, ρουφάει τα πάντα απ'ότι λένε οι φήμες! Οι πιο έμπειροι θα σε πούνε, εγώ δεν την έχω πάρει ακόμα
Αρχιδια γλύφει και τελείωμα στο στόμα Ι αν και γω τελείωσα μόνο στο μουνι της. Τώρα αν τα ρουφάει δε ξέρω. Διεγειρεσαι περισσότερο ετσι;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Η καρίνα κάνει τσαμπουκάρα ναι αλλά σε μένα οσες φορές πήγα μου είπε να μην τελειώσω στο στόμα της
Κάί σέ έμένά τό ίδίό τό έχέί κόψέί άύτό την χύνέίς όπόύ άλλόύ θέλέίς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom