Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
889
Κριτικές
20
Like
1.261
Πόντοι
1.076
Το παλικάρι προηγουμένως είπε αν τα ρουφάει γι αυτό είπα ότι εμένα μου λέει να μη χύσω στο στόμα της.
Νάί τό κάτάλάβά Πάλίά τά έπάίρνέ στο στόμα τώρα δεν.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Και εμένα τελευταία φορά που πήγα κάτι τέτοια μου έλεγε....δεν τελειώνουμε στο στόμα... με τέτοια τσιμπουκαρα και να μην μπορείς να τελειώσεις στο στόμα.
 

Encod3r

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
16
Like
32
Πόντοι
0
Εμμανουέλα, ξέρεις αν κάνει CIM, CIF, COF, GFE?
είναι στο Drama
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-09-30-10-33-59-850_com.miui.gallery-edit.jpg
    Screenshot_2023-09-30-10-33-59-850_com.miui.gallery-edit.jpg
    621,5 KB · Εμφανίσεις: 52
Τελευταία τροποποίηση:

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Μια φορά που πέρασα μαζί της μου είπε να μην την ακουμπάω από τον λαιμό και πάνω....γενικά για εμένα μόνο σαν εμφάνιση αξίζει.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Πέρασα να δω την Καρμεν στο Las Vegas, ωραία κοπελίτσα αλλά όχι η μουναρα που περιέγραψαν κάποιοι. Παραδόξως πολύ κόσμο είχε μόνιμα το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης, είχε μια Σαντρα που δεν κατάφερα να τη δω, καμία περιγραφή από κανεναν;
Εγώ σήμερα 18.45 περίμενα μέσα στο αμάξι μου έξω από το Νικ ουρανου 28. Έσκασε Μύτη ένα audi a5 μαύρο με ρουμάνικες πινακίδες και πάρκαρε από πίσω μου. Ήτανε η Σαντρα. Κοντή ούτε 1.60 με σορτς τύπου τζην με άσπρο αθλητικό παπούτσι και μαύρη μπλούζα με τιράντες. Δεν μπήκε μέσα. Πήγε ακριβώς απέναντι στο κτήριο και έπινε καφέ με μια ξανθιά τσατσά. Μετά από 5 λεπτά βγήκε η πρωινή η κοπέλα μια μιλφ αδιάφορη για εμένα δε ξέρω το όνομα της μπήκε σε ένα toyota aygo κόκκινο που την περίμεναν και έφυγε. Μετά μπήκε μέσα η Σαντρα με την τσατσά. Για περιγραφή που λες έχει ωραίο κώλο αλλά τα μπούτια της και οι γάμπες της πολύ πλαδαρες. Δεν τη θυμάμαι έτσι πριν χρόνια. Μου φαίνεται φαρδυνε. Δεν μου έκανε το κλικ, παρά μόνο το Αudi a5 το οποίο μου φάνηκε και πειραγμένο. Πολύ ωραίο. Οπότε και έφυγα παρόλο που είχα πάει γι αυτή. Πήγα πάρκαρα πετρου ερημίτη έβγαινε από το πρώτο αριστερά ή Έλενα η Ρουμάνα και μπήκε σε ένα hyundai elantra και έφυγε. Ήταν η αλλαγή μπήκα στο μεδουσα που ηταν ανοιχτό εμφανίστηκε μια κατια όπως είπε η τσατσά καινούργια κοπέλα. Πήγα ακριβώς απέναντι μαζί με έναν άλλο που περιμέναμε στο μεδουσα. Πλήρωνε ένας να μπεί στο δωμάτιο. Μετά εμφανίζεται η Αντωνια από Βουλγαρία έτσι ειπε η τσατσά. Φοβερό μουνάκι για τα γούστα μου λαμπάδα. Θα έμπαινα αν δεν είχε 2 άτομα πριν από μένα. Δίπλα σε ένα καινούριο μια μιλφ μουναρα , μεταβολή και εφυγα. Το 26 της ραισας δεν είχε ανοίξει ακόμα στο 24 δεν μπαίνω γιατί με βρίζει η τσατσά. Έφυγα εχωντας στα υπόψιν την αντωνία......
 

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
12
Like
235
Πόντοι
290
Απογευματινή βόλτα γύρω στις 5-6. Ο κόσμος στην αρχή ήταν λίγος, σιγά-σιγά αυξήθηκε. Μπήκα σε διάφορα που ήταν και ψιλοαδιάφορα: Μινωταύρου 10 μια συμπαθητική κοπελίτσα με τα βασικά χωρίς τσατσά. Ν. Ουρανού 24 συμπαθητική περίπτωση χωρίς εξτραδάκια (εννοώ κώλο και CIM). Red Light η Κίρα, όμορφη αλλά είχα την αίσθηση ότι δεν ήταν όπως στις φωτογραφίες. Το στήθος μάλλον φτιαχτό και ολίγον στραβό. Μόλις άκουσα 50 για απλό έφυγα χωρίς άλλη σκέψη. Villa Erotica η Γαλήνη, βγήκε ντυμένη. Μου φάνηκε κοντούλα και γεματούλα με βυζάρες, υπάρχουν και καλές κριτικές αλλά είπα όχι. Bella Donna η πανύψηλη Νατάσα. Πράγματι όμορφη κοπέλα, αλλά οι τιμές εκτός πραγματικότητας. όταν άκουσα 150 (άντε να πέσει στα 130) για κώλο, έφυγα ανεπιστρεπτί. Τελικά πήρα την Ουκρανή Ίνα στο Inside, ακολουθεί κριτική. Γενικά πεσμένα πράγματα και λίγες αξιόλογες προτάσεις σε υψηλές γενικά τιμές. Φωτεινή εξαίρεση η γνωστή Ρίτα (επίσκεψη προ ημερών), όπου εξακολουθεί να προσφέρει το ίδιο υψηλό επίπεδο υπηρεσιών σε όλα!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Περασμα αρχη της εβδομαδας απο την περιοχή. Βολτα γύρω στις 22:00. Γενικα πολλα κλειστα. Μαγκες δεν θα πω για ολα οσα περασα. Η κατάσταση γνωστη πολυ χαλι γενικα. Μια ροζα στο εφης ηταν καλο και ετσι στα γουστα μου αλλα εχω γραψει ξανα γι αυτη. Μεγαλο μείον δεν ξερει ουτε αγγλικα ουτε ελληνικά μόνο ρουμανικα. Περασα στον αφρο. Εσκασαν δυο μια κοντουλα γεματουλα αδιαφορη και μια ξανθια γυμνοστηθη με ωραιο σωμα και φατσα. Με αγορε μαλλι. Ονοματα δε θυμαμαι μαγκες σορι. Περασα πρόγραμμα 1 ωρας με την ξανθια γιατι το χα αναγκη. Τι το θελα. Η γκομενα αργησε να ερθει. Αρχικα την περιμενε ενας ηδη μεσα στο δωματιο και πρεπει να ηρθε και αλλος και να μπηκε πριν μπει σε μενα. Οτι να ναι. Έρχεται με νευρα μετα απο 15-20 λεπτα. Τους ξεπεταξε μπαμ μπαμ τους συναγωνιστες. Καταλαβαινω οτι δε θα περασω καλα και ξενερωνω. Με ρωτουσε ολο τι θες πως θες γαμησετα λεω. Βαρεσα μια πιστολια και στο μισαωρο εφυγα απο τα νευρα μου. Η ποιοτητα σκατα, οι υπηρεσιες σκατα, τα δωματια τα περισσότερα ζεχνουν, γκομενες που το μεγαλο ποσοστο πρεπει να σε πληρωσει για να τις πηδηξεις, προγράμματα που δεν τηρουνται, τσατσαδες αγενείς, παρολαυτα λες δε γαμιεται ας παω να ξεδωσω απο τα αγχη και την πιεση της εβδομαδας και πεφτεις πανω στην μλκια αυτη και γινεσαι χειροτερα και με νευρα. Ας πει και κανας αλλος συναδελφος αν εχει περασει με αυτην την κοπελα και ονομα γιατι με τα ονοματα δε. Παραβολο 120 γιουρα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.534
Πόντοι
12.525
Περασα στον αφρο. Εσκασαν δυο μια κοντουλα γεματουλα αδιαφορη και μια ξανθια γυμνοστηθη με ωραιο σωμα και φατσα. Με αγορε μαλλι. Ονοματα δε θυμαμαι μαγκες σορι. Περασα πρόγραμμα 1 ωρας με την ξανθια γιατι το χα αναγκη. Τι το θελα. Παραβολο 120 γιουρα.
120 ευρώ στον αφρό ρε φίλε σε κοπέλα στην τύχη?... Ε θα μας τρελάνετε εδώ μέσα
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.459
Like
4.955
Πόντοι
456
Περασμα αρχη της εβδομαδας απο την περιοχή. Βολτα γύρω στις 22:00. Γενικα πολλα κλειστα. Μαγκες δεν θα πω για ολα οσα περασα. Η κατάσταση γνωστη πολυ χαλι γενικα. Μια ροζα στο εφης ηταν καλο και ετσι στα γουστα μου αλλα εχω γραψει ξανα γι αυτη. Μεγαλο μείον δεν ξερει ουτε αγγλικα ουτε ελληνικά μόνο ρουμανικα. Περασα στον αφρο. Εσκασαν δυο μια κοντουλα γεματουλα αδιαφορη και μια ξανθια γυμνοστηθη με ωραιο σωμα και φατσα. Με αγορε μαλλι. Ονοματα δε θυμαμαι μαγκες σορι. Περασα πρόγραμμα 1 ωρας με την ξανθια γιατι το χα αναγκη. Τι το θελα. Η γκομενα αργησε να ερθει. Αρχικα την περιμενε ενας ηδη μεσα στο δωματιο και πρεπει να ηρθε και αλλος και να μπηκε πριν μπει σε μενα. Οτι να ναι. Έρχεται με νευρα μετα απο 15-20 λεπτα. Τους ξεπεταξε μπαμ μπαμ τους συναγωνιστες. Καταλαβαινω οτι δε θα περασω καλα και ξενερωνω. Με ρωτουσε ολο τι θες πως θες γαμησετα λεω. Βαρεσα μια πιστολια και στο μισαωρο εφυγα απο τα νευρα μου. Η ποιοτητα σκατα, οι υπηρεσιες σκατα, τα δωματια τα περισσότερα ζεχνουν, γκομενες που το μεγαλο ποσοστο πρεπει να σε πληρωσει για να τις πηδηξεις, προγράμματα που δεν τηρουνται, τσατσαδες αγενείς, παρολαυτα λες δε γαμιεται ας παω να ξεδωσω απο τα αγχη και την πιεση της εβδομαδας και πεφτεις πανω στην μλκια αυτη και γινεσαι χειροτερα και με νευρα. Ας πει και κανας αλλος συναδελφος αν εχει περασει με αυτην την κοπελα και ονομα γιατι με τα ονοματα δε. Παραβολο 120 γιουρα.

Και εσυ πως σου ήρθε να πάρεις 1 ωρα πρόγραμμα σε μπ@υρδελο χωρίς να ξέρεις την κοπέλα?

Οκ μπορεί να ηταν μουναρα, αλλά πολλές φορές στο κρεβάτι ειναι μαπα...
Με τοσα λεφτα παίρνεις κανονική βίζιτα χωρις να περιμένεις να την χύσουν άλλοι 2 για να έρθει κατα-ιδρωμένη στο δωμάτιο!

τουλάχιστον έχυσες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.305
Πόντοι
35.697
Και εσυ πως σου ήρθε να πάρεις 1 ωρα πρόγραμμα σε μπ@υρδελο χωρίς να ξέρεις την κοπέλα?

Οκ μπορεί να ηταν μουναρα, αλλά πολλές φορές στο κρεβάτι ειναι μαπα...
Με τοσα λεφτα παίρνεις κανονική βίζιτα χωρις να περιμένεις να την χύσουν άλλοι 2 για να έρθει κατα-ιδρωμένη στο δωμάτιο!

τουλάχιστον έχυσες?
Μουναρα???
Μουναρα εχει να δει η θεσσαλονικη καπου 15 χρονια...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.534
Πόντοι
12.525
Και εσυ πως σου ήρθε να πάρεις 1 ωρα πρόγραμμα σε μπ@υρδελο χωρίς να ξέρεις την κοπέλα?

Οκ μπορεί να ηταν μουναρα, αλλά πολλές φορές στο κρεβάτι ειναι μαπα...
Βρε και μουνάρα να ήταν... στον Αφρό??το χειρότερο σπίτι και ειδικά αν ήταν και η γυφτοτσατσά μαζί και έπιασε και κουβέντα με τους άλλους στο σαλόνι τελείωσε η δουλειά...σα να τους έχεις μαζί σου στο δωμάτιο είναι.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Μαγκες δικιολογημενα τα σχολια αλλα δεν εχουμε ολοι τις ιδιες προυποθεσεις. Δεν ειμαστε ολοι απο Θεσσαλονίκη. Κατέβηκα γι αυτο. Ειδα ενα καλο νιμου που δεν εχει γραφτει κατι και ειπα να κανω καταδρομικη. Οσον αφορα για το στουντιο οκ χαλι ειναι. "Θυσιαστηκα" εγω ας σωθούν 10. Νομιζω γι αυτο ειναι το φορουμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom