Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
158
Πόντοι
1
Η Κάρμεν είναι μουνάρα σε σχέση με οτι κυκλοφορεί τον τελευταίο καιρό. Ενα πολύ ωραίο μελαχρινό μωρό αν προτιμάς! Η Σάντρα είναι ενα μελαχρινό επίσης κοντό μωρό με έκφυλη φατσούλα,πορνογυαλιά,μικρό στήθος και δυνατό πίσω σύστημα. Δεν έχω δοκιμάσει...
Μηπως ξερεις ωρες και σε ποιο απ τα τρια Βεγκας ειναι η Καρμεν,εχω παει κανα δυο φορες κατα τισ 4 το βραδυ και δεν την βρηκα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Καντο λιγο λιανα. Δεν μπορεσες να την χυσεις μεσα στην μουναρα της....τι εννοεις...

Εννοω γαμοντας την, παντα με καποτα, οποτε αφου δεν θα τελειωνα, εβγαλα καποτα και τις τα πεταξα....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
36
Like
14
Πόντοι
0
Καλήμερα αλάνια !!! Για την νατασσα στο ξύλινο σπιτάκι κάτω στον χωματόδρομο δεν λέτε τίποτα πλέον ?? δουλεύει αυτήν την εβδομάδα να πάμε ???ευχαριστώ αλάνια !!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
τα αυτονοητα ρε μπουφο ειναι οτι χυνεις παντα μεσα στο μουνι της αλλης φορωντας καποτα. βλαξ.
Όλοι κατάλαβαν τι εννοούσες στην ερώτηση που έκανες .αν έχυσε μουνι χωρίς καποτα.
Αυτό λέμε ότι είναι αυτονόητο αυτό ,αλλά που να το ξέρεις εσύ που έχεις να πας σε στούντιο 1,5 χρόνο και μόνο κάνεις τον έξυπνο εδώ μέσα .
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Επική επίσκεψη στο red night σήμερα το πρωί. Πήγαινα για την Ρωξανα και μπέρδεψα τα μπου. Αντι για red diamond πήγα εκεί.

Έπεσα πάνω σε μια αδιάφορη κοπέλα αλλά σε μια καβλιαρα Τσατσα. Τη λουση! Κάποιοι ίσως την ξέρατε κάποιοι σαν εμένα όχι. Δουλεύει που και που και σαν πουτανα είπε. Αμέσως τη λιγουρεύτηκα και της πρότεινα να παμε μέσα. «Εμένα θες;! Αχ δεν το πιστεύω και γελάκια!» Καβλωσα αμέσως οπως καταλαβαίνετε.
«Περίμενε να πάω να ρωτήσω» πωπωωωω Ποσο καβλα ένιωσα στο feeling αυτό, δεν περιγράφεται.

«Εντάξει μ λέει πάμε, με 40 όμως» λέει
«Πάρε 50 και πάμε χαλαρά» απαντώ

Μπήκε μέσα την ξεγύμνωσα και το γλωσσόφιλα τι χουφτώματα τι αγκαλιές! Όνειρο!
Δηλωσε 50αρα από Μολδαβια.

Μέτρια πιπα που απ την καβλα ούτε θυμάμαι πως ήταν, την ξάπλωσα απευθείας σχεδόν και τη γαμουσα κάνα δεκάλεπτο ασταμάτητα.
Σήμερα είχα ακραίες καβλες και δε ξέρω το γιατί!

Βγαλσιμο καποτας και χυσιμο σε κοιλιά, μουνι έξω φυσικά, βυζια! Μούρλια!

Πολύ τίμια επίσκεψη, καλύτερα απο αν πήγαινα στην Ρωξανα!
Τσέκαρετε ποτε δουλεύει κανονικά γιατί αξίζει! Πάντως εγώ με το μυαλό που έσω καβλωσα παραπάνω για λόγους «επίτευξης γαμησιου με Τσατσα»!

Κι όσοι κακοπροαίρετοι δεν πιστέψετε στα αρχιδια μου σας γράφω!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Όλοι κατάλαβαν τι εννοούσες στην ερώτηση που έκανες .αν έχυσε μουνι χωρίς καποτα.
Αυτό λέμε ότι είναι αυτονόητο αυτό ,αλλά που να το ξέρεις εσύ που έχεις να πας σε στούντιο 1,5 χρόνο και μόνο κάνεις τον έξυπνο εδώ μέσα .
ρε αγαπουλη της Ριτας.
ουτε η 1η θα ειναι ουτε η τελευταια πουτανα που κανει ακαποτα αν κανει.
Οσο για το εχω να παω σε στουντιο 1.5 χρονο, εσυ που το ξερεις?
και μαθε ρε μπουφο χωριατη να γραφεις σωστα ελληνικα. "Αυτο λεμε οτι ειναι αυτονοητο αυτο". τι παραληρημα εγραψες παλι. Συνελθε "εξυπνε" που μου πηγες 1-2 φορες σε στουντιο και μ εγινες εξπερ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
ρε αγαπουλη της Ριτας.
ουτε η 1η θα ειναι ουτε η τελευταια πουτανα που κανει ακαποτα αν κανει.
Οσο για το εχω να παω σε στουντιο 1.5 χρονο, εσυ που το ξερεις?
και μαθε ρε μπουφο χωριατη να γραφεις σωστα ελληνικα. "Αυτο λεμε οτι ειναι αυτονοητο αυτο". τι παραληρημα εγραψες παλι. Συνελθε "εξυπνε" που μου πηγες 1-2 φορες σε στουντιο και μ εγινες εξπερ.
Δεν θα μαλώνω σαν παιδάκι μαζί σου γιατί τα στατιστικά φαίνονται εδώ ποιος πάει και ποιος δεν πάει .
Αγαπουλη εμένα δεν μπορείς να με πεις ,γιατί εκτός ότι συνεχεια δίνω καινούρια μουνια που πηγαίνω ,στην Ρίτα έχω να πάω σχεδόν χρόνο .ο λόγος είναι μόνο τα γλυφοκωλια,αλλά ακαποτο γαμησι δεν κάνει και το ξέρουν όλοι όσοι πάνε .
Επίσης όλοι ξέρουμε ότι εκεί το πήγες για να κάνεις πάλι μπαχαλο εδώ μέσα .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
453
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Επική επίσκεψη στο red night σήμερα το πρωί. Πήγαινα για την Ρωξανα και μπέρδεψα τα μπου. Αντι για red diamond πήγα εκεί.

Έπεσα πάνω σε μια αδιάφορη κοπέλα αλλά σε μια καβλιαρα Τσατσα. Τη λουση! Κάποιοι ίσως την ξέρατε κάποιοι σαν εμένα όχι. Δουλεύει που και που και σαν πουτανα είπε. Αμέσως τη λιγουρεύτηκα και της πρότεινα να παμε μέσα. «Εμένα θες;! Αχ δεν το πιστεύω και γελάκια!» Καβλωσα αμέσως οπως καταλαβαίνετε.
«Περίμενε να πάω να ρωτήσω» πωπωωωω Ποσο καβλα ένιωσα στο feeling αυτό, δεν περιγράφεται.

«Εντάξει μ λέει πάμε, με 40 όμως» λέει
«Πάρε 50 και πάμε χαλαρά» απαντώ

Μπήκε μέσα την ξεγύμνωσα και το γλωσσόφιλα τι χουφτώματα τι αγκαλιές! Όνειρο!
Δηλωσε 50αρα από Μολδαβια.

Μέτρια πιπα που απ την καβλα ούτε θυμάμαι πως ήταν, την ξάπλωσα απευθείας σχεδόν και τη γαμουσα κάνα δεκάλεπτο ασταμάτητα.
Σήμερα είχα ακραίες καβλες και δε ξέρω το γιατί!

Βγαλσιμο καποτας και χυσιμο σε κοιλιά, μουνι έξω φυσικά, βυζια! Μούρλια!

Πολύ τίμια επίσκεψη, καλύτερα απο αν πήγαινα στην Ρωξανα!
Τσέκαρετε ποτε δουλεύει κανονικά γιατί αξίζει! Πάντως εγώ με το μυαλό που έσω καβλωσα παραπάνω για λόγους «επίτευξης γαμησιου με Τσατσα»!

Κι όσοι κακοπροαίρετοι δεν πιστέψετε στα αρχιδια μου σας γράφω!
Την έχει το άλλο σάιτ την Λούση...και εγώ πήγα μαζί της. Απλά καλή θα έλεγα δεν βγάζει και φωτιες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Ακριβως φιλε μου. 83 - 9 ειναι το σκορ. Φιλακια.
Άμα κάθομαι να γράφω και εγώ ψεύτικες κριτικές στα εσκορτ ..και λίγο είσαι ακόμα .
Το θέμα είναι ότι δεν γαμας στα στούντιο πόσο μάλλον δεν βολταρεις καν ,οπότε άσε τις υπόνοιες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Την έχει το άλλο σάιτ την Λούση...και εγώ πήγα μαζί της. Απλά καλή θα έλεγα δεν βγάζει και φωτιες
Ο alfie καυλώνει μόνο με την ιδέα ότι γαμαει την τσατσά και όχι την πουτανα ..εκείνη την ώρα αυτός έβγαζε φωτιές .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Άμα κάθομαι να γράφω και εγώ ψεύτικες κριτικές στα εσκορτ ..και λίγο είσαι ακόμα .
Το θέμα είναι ότι δεν γαμας στα στούντιο πόσο μάλλον δεν βολταρεις καν ,οπότε άσε τις υπόνοιες.
Σκεφτηκες κιαλλη μαλακεια να πεις για μενα ε? ποσο καφρος εισαι ρε φιλε. Δεν θα τα παμε καλα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Μην ανακατεύεσαι απλά σε νήμα που δεν έχεις καμία σχέση .
Οταν εγω ενημερωνα σε αυτο εδω το νημα εσυ δεν ηξερες πως χυνουν μεσα στο μουνι μιας πουτανας και δεν υπηρχες σαν μελος στο σαιτ. Οποτε ασε σε μενα τα δεν εχω σχεση.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Οταν εγω ενημερωνα σε αυτο εδω το νημα εσυ δεν ηξερες πως χυνουν μεσα στο μουνι μιας πουτανας και δεν υπηρχες σαν μελος στο σαιτ. Οποτε ασε σε μενα τα δεν εχω σχεση.
Καλά έκανες .
Ήμουν μέλος του σάιτ σου έχω πει ,όταν είχες ακόμα τα λογικά σου ,τώρα είσαι για ψυχίατρο.
Μόνο τον Σεπτέμβριο έχω ρίξει 6 γαμησια συν τις βόλτες στα στούντιο .εσύ ακόμα έχεις μείνει όταν ρώτησες για την Ναταλί και ακόμα δεν πήγες να δεις ούτε αυτήν ούτε την Ρίτα ,οπότε άσε να έχουν γνώμη αυτοί που τις έχουν δει τις κοπέλες και τις έχουν πάρει .
Μπουρδέλοτσαρκες μέσω πληκτρολογίου δεν μας χρειάζονται εδώ ,μπορούμε να μπούμε και μόνοι μας στο άλλο σάιτ .
Και σαν tetsuo που ήσουν κάποτε για 3 γυναίκες μας μιλούσες σε όλη σου την πορνοκαριερα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Καλά έκανες .
Ήμουν μέλος του σάιτ σου έχω πει ,όταν είχες ακόμα τα λογικά σου ,τώρα είσαι για ψυχίατρο.
Μόνο τον Σεπτέμβριο έχω ρίξει 6 γαμησια συν τις βόλτες στα στούντιο .εσύ ακόμα έχεις μείνει όταν ρώτησες για την Ναταλί και ακόμα δεν πήγες να δεις ούτε αυτήν ούτε την Ρίτα ,οπότε άσε να έχουν γνώμη αυτοί που τις έχουν δει τις κοπέλες και τις έχουν πάρει .
Μπουρδέλοτσαρκες μέσω πληκτρολογίου δεν μας χρειάζονται εδώ ,μπορούμε να μπούμε και μόνοι μας στο άλλο σάιτ .
Και σαν tetsuo που ήσουν κάποτε για 3 γυναίκες μας μιλούσες σε όλη σου την πορνοκαριερα!
Ρε φιδεμπορα του ελεους. Με την Ριτα μια χαρα βρεθηκα και ενημερωσα και εδω. Μπουφο. Στην Ναταλι δεν πηγα γιατι την βρηκα πως ειναι στο φβ και ειναι σαν αναποδο γαμωτο. Βλεπεις εγω πηδαω γκομενες που εχουν και ενα λεβελ και με την Ριτα ειχα περασει 3 φορες να την δω και δεν εμπαινα και μπηκα ετσι για το γαμωτο. Οταν μαλακα DEWARSS πηδαω μουνια σαν την Μερι απο τον γκλαμουρα τι να μου κανει κλικ να πηδηξω την γαμω Ναταλι σου. Να την πηδηξω για να ερθω και να πω "πηγα και εγω στην Ναταλι" στα @@ μου. και στην τελικη δεν θα μου πεις εσυ σε ποια να παω. Πιστεψε ομως τις φορες που γαμαω εγω το χρονο εσυ δεν προκειται να της φτασεις ουτε στα ονειρα σου. και αν δεν γραφω ειναι γιατι δεν θελω να γραφω συνεχεια για τις ιδιες και τις ιδιες. Οποτε βουλωσε το γαμω στομα σου που νομιζεις τα ξερεις ολα λες και εχεις καποιον π με ξερει και στα λεει και μην ασχολεισαι. Μια ερωτηση εκανα στον καραμαν και αρχισες τις κλασσικες μαλακειες σου. Το να λες συνεχεια ψεμματα για καποιον δημοσια ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ γιατι ψυχιατρο δεν θελω εγω αλλα εσυ. Και επειδη με εχεις κουρασει προσεχε που το πηγαινεις γιατι θα παρω αλλα μετρα. Αντε γεια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Ρε φιδεμπορα του ελεους. Με την Ριτα μια χαρα βρεθηκα και ενημερωσα και εδω. Μπουφο. Στην Ναταλι δεν πηγα γιατι την βρηκα πως ειναι στο φβ και ειναι σαν αναποδο γαμωτο. Βλεπεις εγω πηδαω γκομενες που εχουν και ενα λεβελ και με την Ριτα ειχα περασει 3 φορες να την δω και δεν εμπαινα και μπηκα ετσι για το γαμωτο. Οταν μαλακα DEWARSS πηδαω μουνια σαν την Μερι απο τον γκλαμουρα τι να μου κανει κλικ να πηδηξω την γαμω Ναταλι σου. Να την πηδηξω για να ερθω και να πω "πηγα και εγω στην Ναταλι" στα @@ μου. και στην τελικη δεν θα μου πεις εσυ σε ποια να παω. Πιστεψε ομως τις φορες που γαμαω εγω το χρονο εσυ δεν προκειται να της φτασεις ουτε στα ονειρα σου. και αν δεν γραφω ειναι γιατι δεν θελω να γραφω συνεχεια για τις ιδιες και τις ιδιες. Οποτε βουλωσε το γαμω στομα σου που νομιζεις τα ξερεις ολα λες και εχεις καποιον π με ξερει και στα λεει και μην ασχολεισαι. Μια ερωτηση εκανα στον καραμαν και αρχισες τις κλασσικες μαλακειες σου. Το να λες συνεχεια ψεμματα για καποιον δημοσια ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ γιατι ψυχιατρο δεν θελω εγω αλλα εσυ. Και επειδη με εχεις κουρασει προσεχε που το πηγαινεις γιατι θα παρω αλλα μετρα. Αντε γεια.
Είναι η τελευταία απάντηση που σου δίνω .
Δεν θα μπω στο τρυπάκι να γεμίσω 10 σελίδες για να κάνεις εσύ την πλάκα σου .
Όλοι ξέρουν ποιος είσαι και τι ,ειδικά οι παλιοί .
Μόνο και την απάντηση που έδωσες για Ναταλί φαίνεται πόσο άσχετος είσαι με τα στούντιο .βολεψου στην καρέκλα σου και χαζευε τα κορίτσια και τις εσκορτ από το ίντερνετ και ονειρεψου γαμησια ..
Και πολλά είπαμε ,άντε τράβα τώρα στα εσκορτ ή στις Αλεξίας και πέρνα εκεί την ώρα σου .
Όσο και να νομίζεις ότι μπορείς να με φοβίσεις καραγκιοζακο σε έχω γραμμένο στα παπάρια μου .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom