Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346
Στο 70αρι για 69, παντως που την πληρωνω συνηθως, προχτες ηταν Φωτια, κανενα παραπονο, αλλα μετα κοπον και βασανων.!!!!! ...δεν μπορεσα να την χυσω μεσα στην μουναρα της, κουραστηκα, οποτε τα πεταξα, βυζια, μπουτια κοιλια... Εξωτερικα την ειδα ανανεωμενη, ειχε ποιασμενα τα μαλια πλεξουδες/τσουρεκια.!!??? και την ομορφηναν, σαν να πηρε και κανα 1-2 κιλα και σαν να ηταν ποιο θυληκη.... Οι ρωγες της με παραξενεψαν,:think: σαν να ηταν πολυ νερουλες.??? και οχι τοσο σκληρες, λες και τις πειραξε.??? Βαζουν σιλικονη και στις ρωγες.??? Συνολο εκατσα μεσα 40 λεπτα.
Μαλλον καταλαβε οτι αν τα κανει ολα στο απλο, χανει λεφτα ετσι.
και φυσικα πλεον θεωρειτε παλια και αφου εκανε αρκετους πελατες, εκοψε τα δωρακια.
 

michalis_e

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα ομαδα . επισκεψη στο απεναντι απο medusa με μια μαυρομαλα κοντουλα .
ενω φαινεται ωραια απο αποσταση και μπηκα μεσα . με το που πλησιασε ξαφνικα λες και γερασε 20 χρονια :headbang: αξυριστο μουνι , αξυριστο ολο το σωμα με τσιμπουσαν οι τριχες της . ξενερωσα τοσο πολυ που στο λεπτο σηκωθηκα πεταξα την καποτα και εφυγα ....
 

michalis_e

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
αυτη η καρμεν στα σπιτακια στο λας βεγκας . καλο μουνι . ενα τιμιο 6-7αρακι που αν το χτυπησεις σε κανα κλαμπ νιωθεις μεγαλος μαγκας . στο δωματιο τιμια δεν μπορω να πω . η πιπα της ηταν αρκετα καλη . σιγουρα αξιζει χωρις προφυλακτικο μπορει να σε κανει να τελειωσεις . στο γαμηση απλα καλη
 

michalis_e

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
και η τοπ μουναρα για εμενα . η ροζα παλι στο λας βεγκας . γλυκια φατσα . κωλαρα . βυζαρες . ωραιο σοσιαλ . αυτος ο κωλος στα 4 ειναι το κατι αλλο . δεν συγκρινεται με καμια . αυτα απο εμενα ..

α και αυτη που ειναι διπλα απο ραισα . η σαντρα ? την πηρα 2 φορες αρκετα τιμια επιλογη και ξερει να σε ευχαριστησει
 

ZackThePlaya

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες η Ρίτα τι ώρες δουλεύει και που; επίσης τι απόψεις υπάρχουν για ροξανα; κάνει καλά προκαταρκτικά όπως η Ρίτα και η Νάταλι;
 

ZackThePlaya

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
και η τοπ μουναρα για εμενα . η ροζα παλι στο λας βεγκας . γλυκια φατσα . κωλαρα . βυζαρες . ωραιο σοσιαλ . αυτος ο κωλος στα 4 ειναι το κατι αλλο . δεν συγκρινεται με καμια . αυτα απο εμενα ..
Αδερφέ θα σου πω τη γνώμη μου. Είχα πάει πριν από καιρό στη ροζα γιατί μου έκανε εντύπωση εμφανισιακά. Μεγαλύτερη φόλα δεν έχω ξαναφάει. Βαριέται που ζει. Φαίνεται ότι το κάνει από αγγαρεία. Μετά με ζορισε από χρόνο και μου έπεσε. Έπρεπε να βαρεσει μαλακια για να τελειώσω. Μετά από λίγο καιρό πήγα στη Τζένη και ηρέμησα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Οσοι μου στελνετε για το φβ της Ναταλι. Να σας το δωσει ο DEWARSS που τα ξερει ολα.
Ναι πανβλακα,το έχω το φεισμπουκ της Ναταλι αλλά δεν έχει νόημα να το δώσω ,από την στιγμή που έχει προσωπικά δεδομένα ,όπως τα στοιχεία της και την οικογένειά της .
Δεν φωνάζει εκεί είμαι πουτανα και δεν μπορείς να κρίνεις από εκεί αφού δεν έχει καμία σχέση αν πας να την δεις στο στούντιο .
Στο φεις το παίζει παπαδιά.

Αλλά για ακόμη μια φορά γίνεσαι ρεζίλι ,παλιό ξεφτίλα,
γιατι όλοι βλέπουν ότι δεν έχεις ιδέα από πουτανες και κάθεσαι τις χαζεύεις στο ίντερνετ και ονειρεύεσαι ότι τις γαμας ..μετά γράφεις και κριτικές .
Χειρότερα από 15χρονο κάνεις,μια Λαρα έχεις γαμισει τα τελευταία 3 χρόνια και μας είχες πρήξει τα αρχιδια .

Το φεις της δεν το δίνω ,άλλωστε όλοι οι δυνατοί παίχτες εδώ μέσα το έχουν ,
συνέχισε έτσι να αποδεικνύεις πόσο βλάκας είσαι .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.837
Πόντοι
3.346
Το γραφω εδω γιατι το νημα τις κατερινης δεν τσουλαει.. θα ειμαι το απογευμα για υποχρεωσεις εκει και βλεπω στο διπλα σαιτ εχουν μια Eυα... να μας πει καποιος συναδελφος απο κει αν αξιζει επισκεψη;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Ρε νιμου με θεωρεις αδυναμο παικτη;; :birdman:
Δεν έχει κάτι να δεις ρε φίλε! Μην ακούς τον βλάκα ,με ταξί πήγαινε στην Λαρα και τον περίμενε ο ταξιτζής από έξω.
Στο φβ της έχει τα στοιχεία και είναι με κάτι ζιβάγκο σαν τις θειτσες γειτόνισσες.
Μην δίνετε σημασία στον καθυστερημένο,άσε να κοροϊδεύει στα εσκορτ ότι κάθε εβδομάδα παίρνει 3 βίζιτες ..θεωρεί και μαγκιά ότι γαμαει κάθε μέρα στις πουτανες ..
Εμείς γαμαμε και χωρίς να πληρώνουμε ,αλλά αυτόν που να του κάτσει γυναίκα έξω .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
Πηγαινα με ταξι στην Λαρα...... αχαχαχαχαχχαχαχαα. Ρε μπαγασα μην τα λες ετσι αποτομα.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Το γραφω εδω γιατι το νημα τις κατερινης δεν τσουλαει.. θα ειμαι το απογευμα για υποχρεωσεις εκει και βλεπω στο διπλα σαιτ εχουν μια Eυα... να μας πει καποιος συναδελφος απο κει αν αξιζει επισκεψη;
Άνέβάσέ φίλος κρίτίκή άξίζέί Πάνέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom