Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
Μία Αλίνα ρουμάνα που δουλευε παλιά Νικ. Ουρανού 26 και είχε τατουαζ μια καρδούλα πάνω απο τον κώλο της, δουλεύει ακόμα. Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής , γιατί απέχω πολλά χρόνια από το σπορ
Αλινάρα! Έχει παντρευτεί, έχει κάνει παιδί που σε λίγο θα πάει στρατό... κάποια στιγμή είχε κάνει μια μικρή επιστροφή αλλά μετά χάθηκε τελείως...να είναι καλά όπου και να είναι!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
388
Κριτικές
18
Like
719
Πόντοι
311
Πήγαινε στην Σιλβια στο sex and the city. Ήταν και παλιά. Αλλιώς κάποια στο hot lady/villa erotica θα σε καλύψει με αυτά τα κριτήρια. Εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις και Κριστιν στο paradise. Δεν είναι τόσο μεγάλη αλλά έχει ωραία κωλαρα
Ευχαριστώ ναι hot lady και villa erotica το ξερω οτι θα βρω για αυτό και ρώτησα κάτι πιο όχι τόσο γνωστό που να μην υπάρχει και στο φαιντ γκρλς θα δω τα αλλα 2 μαγαζάκια και ίσως περασω από godiva μα δω αν υπάρχει κάποια η σε κάποιο από αυτά τα αλλά τα απλά μαγαζακια
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Πέρασμα με ριτα πριν λίγες μέρες στο δωμάτιο καλή !αλλά το στόμα της μύριζε πουτσιλα πολύ κακο!! Από τα μείον !!!
Μπορεί απλά να έτυχε σε εμένα!!!!
Ο Τσάτσος ευγενικός !!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.664
Πόντοι
3.346
Πέρασμα με ριτα πριν λίγες μέρες στο δωμάτιο καλή !αλλά το στόμα της μύριζε πουτσιλα πολύ κακο!! Από τα μείον !!!
Μπορεί απλά να έτυχε σε εμένα!!!!
Ο Τσάτσος ευγενικός !!
Αφου δεν μυριζε κωλιλα παλι καλα :confused:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Ποια πουτσίλα και κωλίλα;;
Εδώ μέσα οι μισοί θεωρούν βασική παροχή για να επιλεξουν μια κοπέλα τα γλωσσόφιλα
Δεν επιχείρησα γλωσσόφιλα αλλά ήρθα κοντά στο στόμα !!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.280
Πόντοι
446
Την Ριτα την επισκεφτομουν που κ που όταν πρώτο έμφανιστηκε. Μετα όταν έβαλε στήθος 2 φορες να πήγα. Από τότε που έγινε ντόρος κ εχει ουρές από έξω( κ κύριος από τους ματακηδες) αλλά κ για όλα τα άλλα περί γλυφοκολαδες, χυσιματα κτλπ από το έναν στον αλλον δεν ξανα περασα. Αχωρταγοι οκ, καλή μέσα ναι , αλλα δεν είναι κ γκομενα μου ούτε γυναίκα μου. Ειδηκα την δεύτερη μυριζε το σώμα της μασχάληλα από τον προηγούμενο . Είπαμε να περνάμε καλά μέσα αλλά υπάρχουν κ όρια
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Αθηνά γιατί σταμάτησε την ενημέρωση;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Την Ριτα την επισκεφτομουν που κ που όταν πρώτο έμφανιστηκε. Μετα όταν έβαλε στήθος 2 φορες να πήγα. Από τότε που έγινε ντόρος κ εχει ουρές από έξω( κ κύριος από τους ματακηδες) αλλά κ για όλα τα άλλα περί γλυφοκολαδες, χυσιματα κτλπ από το έναν στον αλλον δεν ξανα περασα. Αχωρταγοι οκ, καλή μέσα ναι , αλλα δεν είναι κ γκομενα μου ούτε γυναίκα μου. Ειδηκα την δεύτερη μυριζε το σώμα της μασχάληλα από τον προηγούμενο . Είπαμε να περνάμε καλά μέσα αλλά υπάρχουν κ όρια
Ετσι ακριβώς φίλε και εγώ την έκοψα από το μενού .
Έχει ξεφύγει η κατάσταση από την πολύ τσόντα που βλέπουν οι νεολαίοι.
Έτσι κόπηκε από το μενού και η Νατάσα από δίπλα η Ρωσίδα.
Γλυφοκωλαδες δεν έχω ακούσει ακόμα να κάνει αλλά όλα τα άλλα χατιρια μια χαρά τα κάνει .
Ωραία τα ακαποτα τσιμπούκια αλλά οι 9στους 10 πραγματικά δεν παίζει να βλέπουν γυναίκα εκτός μπουρδέλου και πορνχαμπ με αυτά που παν και κάνουν .
Πάμε για να περάσουμε καλά με ασφάλεια ,όχι να τις κάνουμε γκόμενες μας
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
H Ρίτα χάλασε από πέρσι Φεβραρη με το πόλεμο ακόμα και σε μένα που ήμουν τοπ πελάτης άρχισε τα περίεργα και βεβαίως από Δεκέμβρη που έφυγε Ουκρανία δεν την έχω δει
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
H Ρίτα χάλασε από πέρσι Φεβραρη με το πόλεμο ακόμα και σε μένα που ήμουν τοπ πελάτης άρχισε τα περίεργα και βεβαίως από Δεκέμβρη που έφυγε Ουκρανία δεν την έχω δει
Αδερφέ ο πόλεμος τι σχέση έχει ;
Λες να πήγε στα Σόδομα;
Όλα έχουν να κάνουν με τα λεφτά ,άμα τσιμπάει τα 100ρικα που πάνε και δίνουν γιατί να γαμιεται απλά για 30;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Η Ρίτα πράγματι μετά το καλοκαίρι παρουσίασε ας πούμε μια σχετική αλλαγή διάθεσης που και με μένα με προβλημάτισε λίγο...

Η τελευταία όμως πολύ πρόσφατη συνάντηση μας στο Λας Βέγκας ήταν ίσως από τις πιο δυνατές μαζί της.Γυρισαμε τσόντα κανονικά ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ όπως πάντα και μοσχοβολούσε από πάνω ως κάτω όπως πάντα.
Μάλιστα έχει μάθει και λίγα ελληνικά πλέον.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Επίσης το σπίτι δεν είναι κάποιο τρομερό χάλι όπως το περιγράφουν κάποιοι αλλά οπωσδήποτε κι εγώ την προτιμούσα στο Venus 2.
Το μεσαίο σπίτι όπου πριν κάποιους μήνες είχα επισκεφθεί την Βάσω ήταν πράγματι λίγο βαρδαρισιο θα έλεγα
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
61
Like
60
Πόντοι
0
Επίσης το σπίτι δεν είναι κάποιο τρομερό χάλι όπως το περιγράφουν κάποιοι αλλά οπωσδήποτε κι εγώ την προτιμούσα στο Venus 2.
Το μεσαίο σπίτι όπου πριν κάποιους μήνες είχα επισκεφθεί την Βάσω ήταν πράγματι λίγο βαρδαρισιο θα έλεγα
μπαινοντας αριστερα το μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι είναι πολύ κομπλε. το απέναντι χάλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom