Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
καλησπέρα και από εμένα πέρασμα γρηγορο λογο χρονου απο τα μαγαζια για τα δικα μου ματια χαλια η περιοχη μεγαλης ηλικιας η περισοτερες και με πολλα κιλα τα delivery στην περιοχη πηραν φωτια :P κατι Ισπανίδες χοντροκολες είδα δεν μαρεσαν ! πέρασμα και από πιάτσα μια φορα περπατούσε επι της γεννιτσον μια γυναικά σουμο εφυγα για σπιτι !
 

Zizou43

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα και από εμένα πέρασμα γρηγορο λογο χρονου απο τα μαγαζια για τα δικα μου ματια χαλια η περιοχη μεγαλης ηλικιας η περισοτερες και με πολλα κιλα τα delivery στην περιοχη πηραν φωτια :P κατι Ισπανίδες χοντροκολες είδα δεν μαρεσαν ! πέρασμα και από πιάτσα μια φορα περπατούσε επι της γεννιτσον μια γυναικά σουμο εφυγα για σπιτι !


Για που λες; Για τo villa erotica;
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
εχει δοκιμασει κανεις ζαμανθα και βερονικα πρωινες απο ομιλο hot lady/erotica
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gio19

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.007
Πόντοι
361
Χθες πρωινή στο poison η Σαμπρίνα η μαύρη πολύ πολύ καλή θα γράψω και κριτική
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Κριτικές
18
Like
742
Πόντοι
311
Παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας μιας και γυρνάω μετά από κανα 2 Μηνο ήμουν εξωτερικό ποιες κοπέλες έχουμε με κωλαρα φάση σαν της ανναμπελ σαν της Αμπέρ είδα καποιες στο φαιντ κάποιες καλουτσικες κάποιες χάλια αλλά ήθελα τα φώτα σας οι πιο παλιοι ποιες δουλεύουν και είναι τέτοια φάση περίπου σε μαγαζιά που δεν είναι στο άλλο σάιτ να περασω έχω δει το godiva και κάποια πρασινα μαγαζάκια νομίζω δεν θυμάμαι καλά δεν έχω μπει αμα ξέρετε στείλτε με εγώ θα σας χαρίσω κριτικές
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Στο λας βεγκας στο μεσα δεξια την προηγούμενη βδομαδα βραδυνη ηταν ενα καλο τεμαχιο μελαχρινό μικρο σε ηλικια και οποιος εμπενε ελεγε καλα λογια . Μαρια τη ελεγαν . Θα κανω καμιά βολτα αυτες τις ημερες και αν το πετύχω θα το περιποιηθώ επειδη το εχω βαλει στο στοχαστρο. Επισης ενα αλλο μωρο με το ονομα Αλεξάνδρα ηταν στο φριξου 3. Εκει κατεθεσα τον οβολο μου . Μικρο σε ηλικια αλλα εκανε οτι του ελεγες με κατανοηση. Εντυπωση μου εκανε το ωραιο βυζακι που γεμιζε την χουφτα καλα. Χαλαλι τα 30 . Οχι τίποτα σπουδαίο αλλα παίζεται. Ο πελατης εφυγε ικανοποιημένος. Αυτα απο μενα για την ωρα επειδη εχω ορεξη να γραψω κατι. Καλα γαμησια.
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Στο λας βεγκας στο μεσα δεξια την προηγούμενη βδομαδα βραδυνη ηταν ενα καλο τεμαχιο μελαχρινό μικρο σε ηλικια και οποιος εμπενε ελεγε καλα λογια . Μαρια τη ελεγαν . Θα κανω καμιά βολτα αυτες τις ημερες και αν το πετύχω θα το περιποιηθώ επειδη το εχω βαλει στο στοχαστρο. Επισης ενα αλλο μωρο με το ονομα Αλεξάνδρα ηταν στο φριξου 3. Εκει κατεθεσα τον οβολο μου . Μικρο σε ηλικια αλλα εκανε οτι του ελεγες με κατανοηση. Εντυπωση μου εκανε το ωραιο βυζακι που γεμιζε την χουφτα καλα. Χαλαλι τα 30 . Οχι τίποτα σπουδαίο αλλα παίζεται. Ο πελατης εφυγε ικανοποιημένος. Αυτα απο μενα για την ωρα επειδη εχω ορεξη να γραψω κατι. Καλα γαμησια.
Παιδια η Αλεξάνδρα ηταν στο νικηφόρου ουρανού 3 και όχιστο φριξου 3 που απο βιασυνη εγραψα. Τωρα το ειδα και διορθωνω το λαθος.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Παιδια η Αλεξάνδρα ηταν στο νικηφόρου ουρανού 3 και όχιστο φριξου 3 που απο βιασυνη εγραψα. Τωρα το ειδα και διορθωνω το λαθος.
Δεν κατάλαβα ποιο στούντιο είναι το νούμερο 3
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Δοκιμασα μπελλα σε βιλλα πριβε.
Τουλαχιστον 43 χρονων.
Ασουλουπωτη
Πιπα σε πεθαμενο πουτσο.
Χαχαχα και χαχαχου συνεχεια.
Στο γαμησι τιποτα.
Τζελ φουλ.
Ειπα μηπως ειναι μερακλου… αλλα τίποτα.
Μαυρο παιδια.
Λενε μερικοι δεν τα εκλαψα αλλα οκ.
Οχι.
Τα εκλαψα. 40 ευρω για ενα κομοδινο. Οχι.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
363
Κριτικές
3
Like
829
Πόντοι
361
Δοκιμασα μπελλα σε βιλλα πριβε.
Τουλαχιστον 43 χρονων.
Ασουλουπωτη
Πιπα σε πεθαμενο πουτσο.
Χαχαχα και χαχαχου συνεχεια.
Στο γαμησι τιποτα.
Τζελ φουλ.
Ειπα μηπως ειναι μερακλου… αλλα τίποτα.
Μαυρο παιδια.
Λενε μερικοι δεν τα εκλαψα αλλα οκ.
Οχι.
Τα εκλαψα. 40 ευρω για ενα κομοδινο. Οχι.
Την υποτιθέμενη Ισπανίδα με σκουλαρίκι στο μύδι όπως φαίνεται στις φώτο λες;;
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Δοκιμασα μπελλα σε βιλλα πριβε.
Τουλαχιστον 43 χρονων.
Ασουλουπωτη
Πιπα σε πεθαμενο πουτσο.
Χαχαχα και χαχαχου συνεχεια.
Στο γαμησι τιποτα.
Τζελ φουλ.
Ειπα μηπως ειναι μερακλου… αλλα τίποτα.
Μαυρο παιδια.
Λενε μερικοι δεν τα εκλαψα αλλα οκ.
Οχι.
Τα εκλαψα. 40 ευρω για ενα κομοδινο. Οχι.
Γενικά το βίλα πριβέ είναι από τα χειρότερα…ζήτημα να έχω περάσει 2-3 φορές καλά όσες φορές αποφάσισα να μπω. Μόνο κομοδίνα έχει συνήθως. Έχω ρίξει Χ από καιρό στο μαγαζί και βλέπω ότι ακόμη το ίδιο τροπάριο συνεχίζει…
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Κριτικές
18
Like
742
Πόντοι
311
Παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας μιας και γυρνάω μετά από κανα 2 Μηνο ήμουν εξωτερικό ποιες κοπέλες έχουμε με κωλαρα φάση σαν της ανναμπελ σαν της Αμπέρ είδα καποιες στο φαιντ κάποιες καλουτσικες κάποιες χάλια αλλά ήθελα τα φώτα σας οι πιο παλιοι ποιες δουλεύουν και είναι τέτοια φάση περίπου σε μαγαζιά που δεν είναι στο άλλο σάιτ να περασω έχω δει το godiva και κάποια πρασινα μαγαζάκια νομίζω δεν θυμάμαι καλά δεν έχω μπει αμα ξέρετε στείλτε με εγώ θα σας χαρίσω κριτικές
Κανειςςςςςς?
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Πήγαινε στην Σιλβια στο sex and the city. Ήταν και παλιά. Αλλιώς κάποια στο hot lady/villa erotica θα σε καλύψει με αυτά τα κριτήρια. Εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις και Κριστιν στο paradise. Δεν είναι τόσο μεγάλη αλλά έχει ωραία κωλαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom