Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Στην Αρετη την Ελληνιδα περασε κανεις να μας πει αν αξιζει?
Φίλε εγώ που την πήρα ήταν τραγική γτ πήγε για δουλειά μετά από ξενύχτι και 2ωρο ύπνο και ήταν τραγικότατη. Και τα έκλαψα γτ πήρα τζακούζι. Η υπηρεσία μου είπε ότι όλοι λένε πολύ καλά λόγια και ότι είναι φοβερή. Δεν έχω λόγο να μην εμπιστευτώ την υπηρεσία γτ την ξέρω και με ξέρει και έχουμε άριστη σχέση-συνεργασία. Απλά ήταν η μέρα της κοπέλες τέτοια.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Ben benq0

Κοίτα έχουν ξεφύγει μένα συνέχεια μου στέλνουν ασ κοιτάξουν την δουλειά τους αντε γιατί μας ζάλισαν από τις 10 οι 8 ζητάνε χωρίς προφυλακτικο κ τώρα θα μου πουν μένα ότι περνούμε κουρδους..τελικά ο Ben Ben έκανε λαθοσ που μου έκανε εγγραφή χαχαχςχ
Καλά έκανα και σου έκανα εγγραφή γιατί έτσι τα μαγαζιά έχουν πρόσωπο δεν είναι σαν αλλά μαγαζιά, έχεις πληθώρα κοριτσιών που βρίσκεις ότι ζητάς, και μην ξεχνάς ότι προχτές βράδυ πάλι σε εσένα ήρθα και πέρασα με μαγια
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Έχει τόσες φίλες στα σπιτάκια που καλύτερα Μεταξουργείο Αθήνα και 10€ πάρα 40€ που ζητάνε εδώ.. εξάλλου έχω δει κοπέλες που δούλευαν εδώ με 40€ να δουλεύουν τώρα Μεταξουργείο και φυλής
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Πάλι τα ίδια έχουμε πρωινιατικα...
Για να είναι δηλωμένη η τάδε συγκεκριμένη κοπέλα και να δουλεύει εκείνη την ώρα ,σε μπουρδέλο με άδεια , σημαίνει ότι ήδη έχει υποδείξει ιατρικές εξετάσεις και έτσι πήρε άδεια και βρίσκεται εκεί .η άδεια δεν είναι για όλο τον χρόνο , ανανεώνεται όσο συχνά και οι εξετάσεις .σταματήστε να ψάχνετε διαβόλους ,μερικοί ή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε ή ψάχνετε θέματα για να περάσετε την ώρα σας στο ίντερνετ.
Ο άλλος έγραψε να αναρτήσουν και επιγραφή λες και έκαναν απεντομοση ..
Τωρα που το λες δε κάνει κακο μια απεντομοση τώρα που θα πιάσουν και οι ζέστες, αλλά έτσι όπως είναι η κατάσταση με τόσες σαύρες που μαζεύτηκαν, τα τρώνε αυτές τα έντομα . B tw αυτή η ξανθιά που δούλευε το Δεκέμβρη δίπλα από τη ραισα στη γωνία Άντζελα νομίζω , έφυγε όπως όντος έλεγε? Κριμα γτ ήταν καλό κομμάτι
 
Τελευταία τροποποίηση:

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Να ρωτήσω έχουμε κάτι σε petite? Όπως ήταν η Amara. Δεν είμαι πολύ συχνός, οπότε και η ερώτηση.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Η Ελενα η ρουμανα με τις βυζαρες και τα πρασινα ματια σταματησε απο τα σπιτια;ξερει κανεις αν κανει συναντησεις εκτος;
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.462
Like
4.980
Πόντοι
456
Καλησπέρα πελάτες δω μου στέλνετε ότι εμείς περνούμε κουρδους κ οτι δε έχουμε εξετάσεις..λοιπόν κοιταξτε την δουλειά σας εδώ δεν είστε γι να μας κάνετε μαθήματα υγιεινής ειδικά εσεισ που οι πιο πολυ ζητάνε σεξ χωρίς προφυλακτικο..εμείς προσωπικά ξένους δε βάζουμε μεσα ομωσ αυτό δε συμβαίνει ότι θα σας δώσω αναφορά τι κάνουμε αντε γτ τελικά αναρωτιέμαι για πιο λόγο τα γράφετε αυτά αν πιστευετε έτσι μην έρχεστε απλά αλλά μην ανοίγετε το στόμα σας χωρίς να ξέρετε που ξαφνικά από γαμιαδεσ μας βγηκατε δικαστές καλό απόγευμα

κάποιοι ειναι μαλακες και αγενείς, αλλα τελικα δεν μας είπες....εξετάσεις κάνουν τα κορίτσια στα σπιτάκια ?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.662
Κριτικές
22
Like
6.992
Πόντοι
3.346
κάποιοι ειναι μαλακες και αγενείς, αλλα τελικα δεν μας είπες....εξετάσεις κάνουν τα κορίτσια στα σπιτάκια ?
Δεν νομιζω να γνωριζει τι κανουν στ' αλλα.
Η Λαρα μου ειχε πει οτι τις απαγορευουν να μιλανε με τις αλλες κοπελες του μαγαζιου οταν αλλαζει η βαρδια.
Φαντασου δηλαδη τι μυστικοτητα παιζει γενικα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.730
Πόντοι
3.796
Δεν νομιζω να γνωριζει τι κανουν στ' αλλα.
Η Λαρα μου ειχε πει οτι τις απαγορευουν να μιλανε με τις αλλες κοπελες του μαγαζιου οταν αλλαζει η βαρδια.
Φαντασου δηλαδη τι μυστικοτητα παιζει γενικα.
Δεν είναι μυστικότητα φίλε.
Απλά δεν σε ενδιαφέρει και δεν πας για κουτσομπολιό στα μπουρδέλα ..τι είναι καμιά αίρεση να έχουν μυστικά;
Για να γαμησεις πας,όσο πιο γρήγορα το εμπεδώσουν μερικοί τόσο πιο εύκολα θα το κατανοήσουν .
Πάλι τα ίδια και τα ίδια ,είπαμε άμα έχει άδεια το μπουρδέλο είναι αυτονόητο ότι έχουν και εξετάσεις .
Έχει κάνει η άλλη και προφίλ να μας ενημερώνει για τις βάρδιες και μπαίνουν οι έξυπνοι να την κάνουν και έλεγχο ,κανένας μηχανικός υπάρχει εδώ μέσα να πάει να μετρήσει το οίκημα;μπορεί να κλέβει και τετραγωνικά
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.662
Κριτικές
22
Like
6.992
Πόντοι
3.346
Δεν είναι μυστικότητα φίλε.
Απλά δεν σε ενδιαφέρει και δεν πας για κουτσομπολιό στα μπουρδέλα ..τι είναι καμιά αίρεση να έχουν μυστικά;
Για να γαμησεις πας,όσο πιο γρήγορα το εμπεδώσουν μερικοί τόσο πιο εύκολα θα το κατανοήσουν .
Πάλι τα ίδια και τα ίδια ,είπαμε άμα έχει άδεια το μπουρδέλο είναι αυτονόητο ότι έχουν και εξετάσεις .
Έχει κάνει η άλλη και προφίλ να μας ενημερώνει για τις βάρδιες και μπαίνουν οι έξυπνοι να την κάνουν και έλεγχο ,κανένας μηχανικός υπάρχει εδώ μέσα να πάει να μετρήσει το οίκημα;μπορεί να κλέβει και τετραγωνικά
Για την Λαρα το ειπα.. μου εκανε εντυπωση με τον τροπο που μου το ειχε πει, λες και κρατανε καποιο μυστικο και δεν πρεπει να συζητιεται ουτε απο τους ιδιους.
Αλλα μαλλον ειναι πολιτικη του μαγαζιου να μην μιλανε οι κοπελες μεταξυ τους για πελατες και γενικα οτι συμβαινει στις βαρδιες τους ωστε να μην επηρεαζεται η αλλη που παει να δουλεψει μετα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.730
Πόντοι
3.796
Για την Λαρα το ειπα.. μου εκανε εντυπωση με τον τροπο που μου το ειχε πει, λες και κρατανε καποιο μυστικο και δεν πρεπει να συζητιεται ουτε απο τους ιδιους.
Αλλα μαλλον ειναι πολιτικη του μαγαζιου να μην μιλανε οι κοπελες μεταξυ τους για πελατες και γενικα οτι συμβαινει στις βαρδιες τους ωστε να μην επηρεαζεται η αλλη που παει να δουλεψει μετα.
Να τα βλέπεις πιο ρεαλιστικά και απλά τα πράγματα,γαμιεται , πληρώνεται και φεύγει ..τι έχει να συζητήσει ;ειδικά για πελάτες !
Έχω δει και πελάτες σταμπαρισμενους που τρώνε πόρτα από μπουρδέλο!
Να σου πω την αλήθεια γελούσα όταν το είδα στο σαλόνι! Τι ψυχολογικά μπορεί να έχεις για να φας πόρτα σε τέτοιο μέρος!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.662
Κριτικές
22
Like
6.992
Πόντοι
3.346
Να τα βλέπεις πιο ρεαλιστικά και απλά τα πράγματα,γαμιεται , πληρώνεται και φεύγει ..τι έχει να συζητήσει ;ειδικά για πελάτες !
Έχω δει και πελάτες σταμπαρισμενους που τρώνε πόρτα από μπουρδέλο!
Να σου πω την αλήθεια γελούσα όταν το είδα στο σαλόνι! Τι ψυχολογικά μπορεί να έχεις για να φας πόρτα σε τέτοιο μέρος!!!
Αυτοι που τρωνε πορτα..συνηθως κανουν χοντρες μλκιες.
Αλλη κοπελα μου ελεγε οτι ενας οποτε πηγαινε σ αυτην ηθελε σχεδον να την χτυπαει, να την πιανει απο το λαιμο και ξερεις να ξεφευγει πολυ απ τα ορια, αν και αυτη αρκετα δυναμικη και στο κρεβατι και γενικα, καπου του λεει φτανει μην ξαναπατησεις εδω.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
κούρασε αυτό με τις εξετάσεις των κοριτσιών στα στούντιο και τα ακάποτα γαμήσια που ζητάνε 8/10 πελάτες. Αλλάξτε ρότα

και για να το ελαφρύνουμε λίγο σύντροφε @yakuza old boy πότε θα φάμε κουφέτα στον επικείμενο γάμο σου με την Βερόνικα? :P
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.730
Πόντοι
3.796
κούρασε αυτό με τις εξετάσεις των κοριτσιών στα στούντιο και τα ακάποτα γαμήσια που ζητάνε 8/10 πελάτες. Αλλάξτε ρότα

και για να το ελαφρύνουμε λίγο σύντροφε @yakuza old boy πότε θα φάμε κουφέτα στον επικείμενο γάμο σου με την Βερόνικα? :P
Ποια κουφέτα να φας ρε Κούλη ;
Αυτή τώρα τρώει χαβιάρι με την σκούπα που έκανε και ο Yakuza ακόμα μαμά Τερέζα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Ποια κουφέτα να φας ρε Κούλη ;
Αυτή τώρα τρώει χαβιάρι με την σκούπα που έκανε και ο Yakuza ακόμα μαμά Τερέζα

δεν θα χρειάζεται να δουλεύει ο σύντροφος @yakuza old boy.... :wink: η πρόταση γάμου από την Βερόνικα ήταν γιατί θέλει ένα κηφήνα στο σπίτι να τον ταίζει χαβιάρι και σπιτικές πίτες (όχι να τρώει όλο βρώμικα στην μαμά Τερέζα ο σύντροφος) ακουμπώντας συνάμα και το μεροκάματο της μέρας από το στούντιο.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Η Ελενα η ρουμανα με τις βυζαρες και τα πρασινα ματια σταματησε απο τα σπιτια;ξερει κανεις αν κανει συναντησεις εκτος;
νομίζω τα είπαμε ,έχει ένα δίμηνο νομίζω που έκανε επέμβαση στη μέση και τώρα είναι σε αποθεραπεία....φυσιοθεραπείες.Λογικά θα γυρίσει στον χώρο που ήταν.....

Προσοχή με τα χειρουργεία !:hi::rolleyes::think:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
νομίζω τα είπαμε ,έχει ένα δίμηνο νομίζω που έκανε επέμβαση στη μέση και τώρα είναι σε αποθεραπεία....φυσιοθεραπείες.Λογικά θα γυρίσει στον χώρο που ήταν.....

Προσοχή με τα χειρουργεία !:hi::rolleyes::think:

πάντως τα τελευταία χρόνια οι υπηρεσίες ήταν διεκπαιρεωτικές μια εντελώς φλάτ κατάσταση ούτε κρύο ούτε ζέστη όπως είχα γράψει στην κριτική μου. Στα πρώτα χρόνια έκανε καλύτερα γαμήσια και έδινε γλωσσόφιλα και ήταν 100% gfe. ίσως έπαιξε ρόλο ότι παντρεύτηκε έγινε μάνα και τα έκοψε όλα τα έξτρα μαχαίρι
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Να τα βλέπεις πιο ρεαλιστικά και απλά τα πράγματα,γαμιεται , πληρώνεται και φεύγει ..τι έχει να συζητήσει ;ειδικά για πελάτες !
Έχω δει και πελάτες σταμπαρισμενους που τρώνε πόρτα από μπουρδέλο!
Να σου πω την αλήθεια γελούσα όταν το είδα στο σαλόνι! Τι ψυχολογικά μπορεί να έχεις για να φας πόρτα σε τέτοιο μέρος!!!
Κοίτα έχω φάει πόρτα μόνο και μόνο επειδή είχα καταναλώσει κάτι παραπάνω σε αλκοόλ και αυτό γιατί η τσα2 ήταν βλαμμένη και δεν ήθελε να πετάξω τα λεφτά για κομοντινο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom