Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Βλέπω στο φαιντ γκερλς πάντως, ουσιαστικά 10 πουτανες τις κάνουν βόλτες κάθε μέρα από το ένα στούντιο στο άλλο. Όλα κοινή διευθυνση έχουν πλέον;;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τι γίνεται τώρα απόψε.. είναι για καμιά γύρα στην περιοχή ή θα αρχίσουν να πλακώνουν οι γύφτοι από απόψε για το αυριανό σόου??
Ξέρει κανείς το κλίμα?
Και εγώ ψηνομουν, αλλά το ακύρωσα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Και αυτές οι λατινες, τι να πω, φοβάμαι ότι βγάζουν ξινιλα περισσότερο και από τις Ελληνίδες. Ονόματα δεν θυμάμαι έχω μπει σε δύο στο playboy και στο sex and the city . πολύ μετριότητα, και αυτό... βγάζανε μια ξινιλα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξύ, νομίζω ότι η περίοδος του κορονοιου έχει επηρεάσει τα πάντα. Έχει αλλάξει η διάθεση γενικά νομίζω και η συμπεριφορά του κόσμου. Έτσι νομίζω και των κοριτσιών που δουλεύουν. Τα πράγματα είναι χειρότερα από πριν νομίζω και σε διάθεση και σε υπηρεσίες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Και εγώ ψηνομουν, αλλά το ακύρωσα...
Να τώρα γύρισα, πολύ ψοφια κίνηση σε όλη την περιοχή και στα μπουρδέλα και στη Γιαννιτσών που τη γύρισα πάνω κάτω αρκετές φορές... και αρκετή αστυνομία απόψε σε διάφορα σημεία.
Οπότε δεν κατέβηκα καν από το αμάξι αν και θεωρητικά απόψε γαμας με την ησυχία σου με τόση νέκρα αλλά και ποια να γαμησεις στην τελική :2funny:
 

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
Να τώρα γύρισα, πολύ ψοφια κίνηση σε όλη την περιοχή και στα μπουρδέλα και στη Γιαννιτσών που τη γύρισα πάνω κάτω αρκετές φορές... και αρκετή αστυνομία απόψε σε διάφορα σημεία.
Οπότε δεν κατέβηκα καν από το αμάξι αν και θεωρητικά απόψε γαμας με την ησυχία σου με τόση νέκρα αλλά και ποια να γαμησεις στην τελική :2funny:
Νομίζω είστε λάθος 100% το κλίμα μέσα στα studio πλέον είναι πολύ ζεστό και εορταστικό. Έχουν στολίσει και γενικά έχει αλλάξει κάτι... Δεν ξέρω αν οφείλεται στον συναγωνισμό λευκές vs μαυρούλες (δεν είμαι ρατσιστής) αλλά νομίζω η πόλη μας έχει ανέβει level τουλάχιστον τελευταία... Ας μην είμαστε μεμψίμοιροι ρε παιδιά... Πέρασα απο την περιοχή και τόλμησα να κατέβω απο το αμάξι... Ενω είχα φούλ χάλια διάθεση (Σκεφτόμουνα τέλη κυκλοφορίας που έρχονται, υποχρεώσεις, δωρα κλπ) τόλμησα λοιπόν να κατέβω και μόλις μπήκα πήδηξα κλπ (απλό με των 40) άλλαξε η διάθεση μου κατακόρυφα... Γαμάτε ρε! Μια ζωή την έχουμε και τα κορίτσια είναι όλα όμορφα ρε συναγωνιστές... Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή ίδια!» έλεγε ο Σωκράτης π.χ Πείτε την τσατσά να χαμηλώσει τα φώτα και να βάλει το Ρούντολφ το ελαφάκι το πολύ πολύ... Έτσι και αλλιώς η γυναίκες μας στο σπίτι μας τα φοράνε γιατί ολη μέρα στη δουλειά εμείς, όλο και κάτι θα κάνουν μην είστε rundolf mr Pacino, γαμήστε τα ελαφάκια και όλα θα πάνε καλά... χαχαχα! Με το συμπάθειο αδερφέ, απλώς με έπιασε χαρά επειδή εγω τόλμησα και πέρασα καλά... γιατί ο τολμών, νικά φίλε
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Νομίζω είστε λάθος 100% το κλίμα μέσα στα studio πλέον είναι πολύ ζεστό και εορταστικό. Έχουν στολίσει και γενικά έχει αλλάξει κάτι... Δεν ξέρω αν οφείλεται στον συναγωνισμό λευκές vs μαυρούλες (δεν είμαι ρατσιστής) αλλά νομίζω η πόλη μας έχει ανέβει level τουλάχιστον τελευταία... Ας μην είμαστε μεμψίμοιροι ρε παιδιά... Πέρασα απο την περιοχή και τόλμησα να κατέβω απο το αμάξι... Ενω είχα φούλ χάλια διάθεση (Σκεφτόμουνα τέλη κυκλοφορίας που έρχονται, υποχρεώσεις, δωρα κλπ) τόλμησα λοιπόν να κατέβω και μόλις μπήκα πήδηξα κλπ (απλό με των 40) άλλαξε η διάθεση μου κατακόρυφα... Γαμάτε ρε! Μια ζωή την έχουμε και τα κορίτσια είναι όλα όμορφα ρε συναγωνιστές... Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή ίδια!» έλεγε ο Σωκράτης π.χ Πείτε την τσατσά να χαμηλώσει τα φώτα και να βάλει το Ρούντολφ το ελαφάκι το πολύ πολύ... Έτσι και αλλιώς η γυναίκες μας στο σπίτι μας τα φοράνε γιατί ολη μέρα στη δουλειά εμείς, όλο και κάτι θα κάνουν μην είστε rundolf mr Pacino, γαμήστε τα ελαφάκια και όλα θα πάνε καλά... χαχαχα! Με το συμπάθειο αδερφέ, απλώς με έπιασε χαρά επειδή εγω τόλμησα και πέρασα καλά... γιατί ο τολμών, νικά φίλε
Καμία κριτική βλέπω μέχρι στιγμής. Τουλάχιστον πες μας στο μήνυμα ποια γαμησες και σου ανέβηκε η διάθεση
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Νομίζω είστε λάθος 100% το κλίμα μέσα στα studio πλέον είναι πολύ ζεστό και εορταστικό. Έχουν στολίσει και γενικά έχει αλλάξει κάτι... Δεν ξέρω αν οφείλεται στον συναγωνισμό λευκές vs μαυρούλες (δεν είμαι ρατσιστής) αλλά νομίζω η πόλη μας έχει ανέβει level τουλάχιστον τελευταία... Ας μην είμαστε μεμψίμοιροι ρε παιδιά... Πέρασα απο την περιοχή και τόλμησα να κατέβω απο το αμάξι... Ενω είχα φούλ χάλια διάθεση (Σκεφτόμουνα τέλη κυκλοφορίας που έρχονται, υποχρεώσεις, δωρα κλπ) τόλμησα λοιπόν να κατέβω και μόλις μπήκα πήδηξα κλπ (απλό με των 40) άλλαξε η διάθεση μου κατακόρυφα... Γαμάτε ρε! Μια ζωή την έχουμε και τα κορίτσια είναι όλα όμορφα ρε συναγωνιστές... Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή ίδια!» έλεγε ο Σωκράτης π.χ Πείτε την τσατσά να χαμηλώσει τα φώτα και να βάλει το Ρούντολφ το ελαφάκι το πολύ πολύ... Έτσι και αλλιώς η γυναίκες μας στο σπίτι μας τα φοράνε γιατί ολη μέρα στη δουλειά εμείς, όλο και κάτι θα κάνουν μην είστε rundolf mr Pacino, γαμήστε τα ελαφάκια και όλα θα πάνε καλά... χαχαχα! Με το συμπάθειο αδερφέ, απλώς με έπιασε χαρά επειδή εγω τόλμησα και πέρασα καλά... γιατί ο τολμών, νικά φίλε
Γράψε καμία νουβέλα... το έχεις
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Νομίζω είστε λάθος 100% το κλίμα μέσα στα studio πλέον είναι πολύ ζεστό και εορταστικό. Έχουν στολίσει και γενικά έχει αλλάξει κάτι... Δεν ξέρω αν οφείλεται στον συναγωνισμό λευκές vs μαυρούλες (δεν είμαι ρατσιστής) αλλά νομίζω η πόλη μας έχει ανέβει level τουλάχιστον τελευταία... Ας μην είμαστε μεμψίμοιροι ρε παιδιά... Πέρασα απο την περιοχή και τόλμησα να κατέβω απο το αμάξι... Ενω είχα φούλ χάλια διάθεση (Σκεφτόμουνα τέλη κυκλοφορίας που έρχονται, υποχρεώσεις, δωρα κλπ) τόλμησα λοιπόν να κατέβω και μόλις μπήκα πήδηξα κλπ (απλό με των 40) άλλαξε η διάθεση μου κατακόρυφα... Γαμάτε ρε! Μια ζωή την έχουμε και τα κορίτσια είναι όλα όμορφα ρε συναγωνιστές... Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή ίδια!» έλεγε ο Σωκράτης π.χ Πείτε την τσατσά να χαμηλώσει τα φώτα και να βάλει το Ρούντολφ το ελαφάκι το πολύ πολύ... Έτσι και αλλιώς η γυναίκες μας στο σπίτι μας τα φοράνε γιατί ολη μέρα στη δουλειά εμείς, όλο και κάτι θα κάνουν μην είστε rundolf mr Pacino, γαμήστε τα ελαφάκια και όλα θα πάνε καλά... χαχαχα! Με το συμπάθειο αδερφέ, απλώς με έπιασε χαρά επειδή εγω τόλμησα και πέρασα καλά... γιατί ο τολμών, νικά φίλε
Πόσες ρετσίνες ήπιες καρντασι?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.329
Πόντοι
3.796
Πόσες ρετσίνες ήπιες καρντασι?
Σε λίγο θα πει ότι είδε και τον άι Βασίλη Τσάτσο !..
Εμείς βαριομαστε να οδηγήσουμε μέχρι εκει να μην μπαινοβγαίνουμε τζάμπα στα σπιτάκια ..έχει γίνει κουραστικό ,η εγώ μεγάλωσα πολύ η οι πιτσιρικάδες έχουν καταντήσει τόσο κουραστηκοι που δεν γαμανε και βολταρουν που χάλασαν την πιάτσα .
Καταρχάς στα 5 που θα μπεις τα 3 θα πουν η κοπέλα είναι σε πρόγραμμα ,εκτός άμα είσαι τυχερός και είσαι μόνος στο σαλόνι
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Μεσημεριανη βολτα απο Κατερινα στο Βενους. Επικο και πολυ βρωμικο ξεσκισμα με 50 ευρω. Την εκανα στην κυριολοεξια οτι ηθελα.
Παθιασμενο βρωμικο γαμησι...(πολυ βρωμικο) Αν ξερει κανεις καμμια αλλη που να γουσταρει να γαμιεται να μου πει, θα το εκτιμουσα πολυ γιατι βαρεθηκα να γαμαω τις ιδιες. Στο τελος θα παντρευτω καμμια απο εκει. Τα σεβη μου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Σε λίγο θα πει ότι είδε και τον άι Βασίλη Τσάτσο !..
Το ωραίο θα ήταν να δει τον τσατσο ντυμένο Αη Βασίλη...τον τσατσο της Ρίτας κιόλας που είναι και γλυκιά φατσούλα.... όχι τον άλλο στα Βέγκας με το ένα δόντι.

Πάντως έτσι όπως το θέτει ο Hyundai παραπάνω πραγματικά έχει πιάσει το νόημα και δεν έχω να προσθέσω τίποτα
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Καλησπέρα ειμαι από Κρήτη και θα έρθω σε λίγες μέρες Σαλόνικα ποιες κοπέλες αξίζουν επίσκεψη και αν υπάρχουν και φωτω
Σας ευχαριστώ
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπέρα ειμαι από Κρήτη και θα έρθω σε λίγες μέρες Σαλόνικα ποιες κοπέλες αξίζουν επίσκεψη και αν υπάρχουν και φωτω
Σας ευχαριστώ
Πρωινη βαρδια. Ειρηνη , Ναταλι, Κατερινα, Βλαντα. Εγω σε αυτες παω. Τωρα γουστα ειναι αυτα... Παντως ολες αυτες που ανεφερα ειναι σχεδον μετριας εμφανισης αλλα γαμιουνται καλα και τα δινουν ολα. Αν ψαχνεις εμφανιση υπαρχει τεραστια πιθανοτητα >60% να μην γαμησεις καλα. Υπαρχουν παιδια που ξερουν απο βραδυνες βαρδιες να σε πληροφορησουν.
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Πρωινη βαρδια. Ειρηνη , Ναταλι, Κατερινα, Βλαντα. Εγω σε αυτες παω. Τωρα γουστα ειναι αυτα... Παντως ολες αυτες που ανεφερα ειναι σχεδον μετριας εμφανισης αλλα γαμιουνται καλα και τα δινουν ολα. Αν ψαχνεις εμφανιση υπαρχει τεραστια πιθανοτητα >60% να μην γαμησεις καλα. Υπαρχουν παιδια που ξερουν απο βραδυνες βαρδιες να σε πληροφορησουν.
Για πια Ναταλι μιλας τυπε?Αυτην που δουλευε Π.Εριμιτη 5?Αν ναι που δουλευει πρωι γιατι την εψαχνα και δεν την εβρισκα.Ανακαλυψη του All και με προτροπη του πηγα και δεν μετανιωσα..Κατερινα και βλαντα στο βενους αν δεν κανω λαθος.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Για πια Ναταλι μιλας τυπε?Αυτην που δουλευε Π.Εριμιτη 5?Αν ναι που δουλευει πρωι γιατι την εψαχνα και δεν την εβρισκα.Ανακαλυψη του All και με προτροπη του πηγα και δεν μετανιωσα..Κατερινα και βλαντα στο βενους αν δεν κανω λαθος.
Ναι σε ολα.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Σε ποιο οικο ειναι ?
Ειναι μεσα σε ενα στενακι στην αρχη.Κοντα στο ξενοδοχειο ΜΕΤ. Ειναι 2 καβαντζωμενα νομιζω βιλλα πριβε λεγεται δεν ειμαι πολυ σιγουρος. Εγω την γαμουσα συνεχεια στο Εριμητη εφυγε ομως απο εκει και το παλικαρι που λεγετε Πατσινο εδω μεσα, με εστειλε εκει. Πηγα την βρηκα και την ξεσκισα. Πολυ ανωμαλη γυναικα. Πολυ καυλιαρα..
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα ειμαι από Κρήτη και θα έρθω σε λίγες μέρες Σαλόνικα ποιες κοπέλες αξίζουν επίσκεψη και αν υπάρχουν και φωτω
Σας ευχαριστώ
Είσαι ντουγρου για Λαρα στο Βella Donna!
https://*****.gr/listing/lara/
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Ειναι μεσα σε ενα στενακι στην αρχη.Κοντα στο ξενοδοχειο ΜΕΤ. Ειναι 2 καβαντζωμενα νομιζω βιλλα πριβε λεγεται δεν ειμαι πολυ σιγουρος. Εγω την γαμουσα συνεχεια στο Εριμητη εφυγε ομως απο εκει και το παλικαρι που λεγετε Πατσινο εδω μεσα, με εστειλε εκει. Πηγα την βρηκα και την ξεσκισα. Πολυ ανωμαλη γυναικα. Πολυ καυλιαρα..
villa prive Με ξενοδοχειο ΜΕΤ δεν ειναι κοντα, καπου μπερδευεσαι. Για την Ναταλι την μιλφ λες τωρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom