Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Πέρασα κιεγω χθες από Άντζελα , μου άρεσε αρκετά , σώμα όπως τα λες απ' τα καλύτερα αυτό το καιρό στα μπου , ωραίο τατού, καλή δουλειά στο βυζι , ωραία επιδερμίδα , θα μπορούσε να σταθεί και σαν εσκορτ νομίζω , καθαρή κοπέλα φάνηκε αν και έριξε νερό στο αποτετοιο στης μπροστά μου στο νιπτήρα .... μου είπε πρώτη φορά το κάνει θα κάτσει κάνα δίμηνο για τα λεφτά και θα φύγει, εδώ είμαστε θα το δούμε :p στα του αγώνα καλό καβαλημα και ωραία θέα στα 4 έδωσε λίγο πόνο, εγώ που είμαι της εμφάνισης θα ξαναπάω , ήταν και κοινωνική όσο χρειαζόταν χωρίς πολλά σαλιαρισματα , το εκτίμησα . Είδα και ένα τούμπανο στο παραντισε 1 , αλλά διάβασα ότι είναι μεγάλη ξεπετα , αλλά με.τετοια εμφάνιση τι θα ήταν , η καλύτερη που έχω δει εδώ και.καιρο στα μπου ... Ήθελα να μπω για δεύτερη κατάθεση αλλά είχε ήδη πελάτη και πίσω μου μπήκε μια αρμάδα πιτσιρικάδων και την έκανα , έχει πλάκα να ακούω τους διαλόγους τους όταν δε μου κάνουν χαλάστρα , όσο κάνουν να αποφασίσουν για το που θα μπουν έκανα εγώ για να αποφασίσω τι αυτοκίνητο θα πάρω
Όνομα από τούμπανο στο paradise 1?
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
158
Πόντοι
1
Χθεσινη βραδυνη τσαρκα με 2 συναθλητες. Πρωτη σταση εγω στην Αντζελα απο Ρουμανια (Αντζελα η Αλεξανδρα) καπως ετσι τελος παντων στο τελευταιο σπιτακι διπλα απο της Ραισας. Εμφανησιακα μου εκανε το κλικ(χαμογελαστη παρουσια, με σφιχτο κορμακι, κωλο ωραιο, και σιλικονατα βυζια ωραια) αλλα στον αγωνα τυπικα πραματα. Ουτε πολυ χαλια ουτε πολυ καλη. Μια μετρια καταθεση. Για μια φορα ισως αξιζει να μπει καποιος. Δευτερη σταση για τον φιλο μυστη ο οποιος προτιμησε Βλαντα. Μετα απο κανα 10 λεπτο βγηκε η Βλαντα και ειπε στον Τσατσο (λας βεγκας) να δωσει πισω χρηματα. Χαλκιδικιωτης ο μυστης, 3ο ποδι ειχε οποτε και δεν γαμησε αφου η Βλαντα ηταν στενη και δεν εμπαινε το μπουρι. Μαλιστα σε μια φαση του εκανε κλαρινο και του λεει "Ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο" ΚΛΑΜΑ! Περασμα μετα να δουμε την μαυρουλα στα κακα κοριτσια, Αλεξα αν θυμαμαι καλα, την εχει και στο αλλο σαιτ, ΓΑΖΕΛΑ. Οποιος δεν εχει θεμα να γαμησει μαυρη ας παει γιατι το κορμι αυτο ηταν ολα τα λεφτα, ΜΟΝΤΕΛΟ, αλλα φατσα ξενερωτη οποτε πιστευω μεσα στο δωματιο θα ειναι φολα. Επομενη σταση Ναταλι, η οποια ειναι απο Κυπρο. Μελαχροινη πολυ καυλοφατσα, μπηκε ο μπουρισιος φιλος και περασε καλα ειπε. Οβερ ν αουτ.
Χθεσινη βραδυνη τσαρκα με 2 συναθλητες. Πρωτη σταση εγω στην Αντζελα απο Ρουμανια (Αντζελα η Αλεξανδρα) καπως ετσι τελος παντων στο τελευταιο σπιτακι διπλα απο της Ραισας. Εμφανησιακα μου εκανε το κλικ(χαμογελαστη παρουσια, με σφιχτο κορμακι, κωλο ωραιο, και σιλικονατα βυζια ωραια) αλλα στον αγωνα τυπικα πραματα. Ουτε πολυ χαλια ουτε πολυ καλη. Μια μετρια καταθεση. Για μια φορα ισως αξιζει να μπει καποιος. Δευτερη σταση για τον φιλο μυστη ο οποιος προτιμησε Βλαντα. Μετα απο κανα 10 λεπτο βγηκε η Βλαντα και ειπε στον Τσατσο (λας βεγκας) να δωσει πισω χρηματα. Χαλκιδικιωτης ο μυστης, 3ο ποδι ειχε οποτε και δεν γαμησε αφου η Βλαντα ηταν στενη και δεν εμπαινε το μπουρι. Μαλιστα σε μια φαση του εκανε κλαρινο και του λεει "Ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο" ΚΛΑΜΑ! Περασμα μετα να δουμε την μαυρουλα στα κακα κοριτσια, Αλεξα αν θυμαμαι καλα, την εχει και στο αλλο σαιτ, ΓΑΖΕΛΑ. Οποιος δεν εχει θεμα να γαμησει μαυρη ας παει γιατι το κορμι αυτο ηταν ολα τα λεφτα, ΜΟΝΤΕΛΟ, αλλα φατσα ξενερωτη οποτε πιστευω μεσα στο δωματιο θα ειναι φολα. Επομενη σταση Ναταλι, η οποια ειναι απο Κυπρο. Μελαχροινη πολυ καυλοφατσα, μπηκε ο μπουρισιος φιλος και περασε καλα ειπε. Οβερ ν αουτ.
Η Ραισα είναι στα σπιτακια κοντα στα Βενους?
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Διαπιστώνω πως άλλαξε χέρια το villa erotica και έγινε παραμαγαζο του hot lady! :cool2:
Επιβεβαιώνω τη διαπίστωση σου..Η πρώην ιδιοκτησία του villa eroticα αποφάσισε να επενδύσει στα Las Vegas και τώρα η νέα ιδιοκτησία εξ Αθηνών προσφέρει Latin καταστάσεις.
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Έκανα τη μαλάκια και πέρασα με την Αλεξα τη μαυρη. Μοντελο ε ντελως πραγματικά αλλά μέσα κομοδίνο και χειρότερα. Μια Ρένα Σερβα στο λας βεγγας skinny τι λέει?
 

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγο καιρό στην Ινα στο Poison (σύμφωνα με το άλλο site τώρα είναι πρωινή στο Sex and the City). Μελαχρινή ομορφούλα, νορμαλ ύψος, με ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζί με ωραία σκούρα ρώγα.
Τίποτε ιδιαίτερο στην πίπα, φιλιά δεν έδωσε, δάχτυλα δεν άφησε.
Τυπική κατάθεση χωρίς πολλά-πολλά σε πρόγραμμα με γλυφομούνι.
Επόμενος στόχος η Μπιάνκα στο super paradise.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
663
Πόντοι
361
Εγώ πήγα 2 φορές σ αυτή. Μια στο poison και πρόσφατα στο sex and the city. Και τις 2 φορές το μουνάκι της ήταν μούσκεμα.
Απλά επειδή είμαι καινούργιος εδώ δεν γνωρίζω ακόμα πως τα λέτε για να τα πιάνω με την πρώτη...ήταν δεκτική σε φιλιά χάδια ερωτική πολύ καθόλου βιαστική..λογικά μια από τα ίδια περάσες και εσύ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Έκανα τη μαλάκια και πέρασα με την Αλεξα τη μαυρη. Μοντελο ε ντελως πραγματικά αλλά μέσα κομοδίνο και χειρότερα. Μια Ρένα Σερβα στο λας βεγγας skinny τι λέει?
Το ειχα αναφερει πιο πισω οτι θα ειναι ξενερωτη μεσα στο δωματιο. Επιβεβαιωσες το πορνοενστικτο μου!
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια πειτε ποιες ειναι οι καλυτερες επιλογες τον τελευταιο καιρο, εχω να παω κανα χρονο....
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Παιδια πειτε ποιες ειναι οι καλυτερες επιλογες τον τελευταιο καιρο, εχω να παω κανα χρονο....
Πολυ καλή είναι η ρωσίδα η ροξανα αλλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα Ελλάδα ή στα μπου
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Τι γίνεται τώρα απόψε.. είναι για καμιά γύρα στην περιοχή ή θα αρχίσουν να πλακώνουν οι γύφτοι από απόψε για το αυριανό σόου??
Ξέρει κανείς το κλίμα?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom