Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Ξανά Πέρασμα με ιννα από σεξ εν δε Σίτι η κοπέλα πάρα πολύ καλή μέσα ωραία πιπουλα χαρακιά φιλάκια είναι η 4η φορά που περνάω και είμαι υπέρ ευχαριστημένος..είναι πρωινή
Το μουνακι της είναι μούσκεμα και τις 4 φορές που πηγες;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Έκανα χθες βόλτα μάγκες! Στα ξύλινα είδα μια Χριστίνα, ωραίο μουνι δεν την πήρα όμως! Και στο βίλα εροτικα είχε 3 μαζί! Μια μαύρη χιουμαρα που την δείχνει και στο άλλο σάιτ! Ωραίο κομμάτι και σκέφτομαι να το τιμήσω, μια Νατασα κολομβιανή, ωραία και αυτή, και μια ακόμα που δεν θυμάμαι καν το όνομα!
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Έκανα χθες βόλτα μάγκες! Στα ξύλινα είδα μια Χριστίνα, ωραίο μουνι δεν την πήρα όμως! Και στο βίλα εροτικα είχε 3 μαζί! Μια μαύρη χιουμαρα που την δείχνει και στο άλλο σάιτ! Ωραίο κομμάτι και σκέφτομαι να το τιμήσω, μια Νατασα κολομβιανή, ωραία και αυτή, και μια ακόμα που δεν θυμάμαι καν το όνομα!
Η Χριστίνα είναι πρωινή μέχρι τις 7?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Διαπιστώνω πως άλλαξε χέρια το villa erotica και έγινε παραμαγαζο του hot lady! :cool2:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Πως το διαπιστωσες δλδ?
:think:
Βλέπω πως τα κορίτσια της Αθηνάς παίζουν μπαλίτσα μόνο στο venus πλέον! Και οι λατινες που έρχονται από την Αθήνα παίζουν μπαλίτσα σε αυτά τα 2 μαγαζιά που ανέφερα! Τα λέει καλά ο άρχοντας Μπουστη μου?? :sunglasses: :rockon:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Βλέπω πως τα κορίτσια της Αθηνάς παίζουν μπαλίτσα μόνο στο venus πλέον! Και οι λατινες που έρχονται από την Αθήνα παίζουν μπαλίτσα σε αυτά τα 2 μαγαζιά που ανέφερα! Τα λέει καλά ο άρχοντας Μπουστη μου?? :sunglasses: :rockon:
Καταδρομικός πορνορεπορτερ
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
236
Like
620
Πόντοι
81
επισκεψη στην καρινα μινωταυρου 3(αν θυμαμαι καλα) ενα πραγμα θα πω ΠΙΠΑΡΑ!! η κοπελα δεν καταλαβαινει τιποτα. πραγματικα της γαμησα το στομα και δεν ειπε το παραμικρο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Χθεσινη βραδυνη τσαρκα με 2 συναθλητες. Πρωτη σταση εγω στην Αντζελα απο Ρουμανια (Αντζελα η Αλεξανδρα) καπως ετσι τελος παντων στο τελευταιο σπιτακι διπλα απο της Ραισας. Εμφανησιακα μου εκανε το κλικ(χαμογελαστη παρουσια, με σφιχτο κορμακι, κωλο ωραιο, και σιλικονατα βυζια ωραια) αλλα στον αγωνα τυπικα πραματα. Ουτε πολυ χαλια ουτε πολυ καλη. Μια μετρια καταθεση. Για μια φορα ισως αξιζει να μπει καποιος. Δευτερη σταση για τον φιλο μυστη ο οποιος προτιμησε Βλαντα. Μετα απο κανα 10 λεπτο βγηκε η Βλαντα και ειπε στον Τσατσο (λας βεγκας) να δωσει πισω χρηματα. Χαλκιδικιωτης ο μυστης, 3ο ποδι ειχε οποτε και δεν γαμησε αφου η Βλαντα ηταν στενη και δεν εμπαινε το μπουρι. Μαλιστα σε μια φαση του εκανε κλαρινο και του λεει "Ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο" ΚΛΑΜΑ! Περασμα μετα να δουμε την μαυρουλα στα κακα κοριτσια, Αλεξα αν θυμαμαι καλα, την εχει και στο αλλο σαιτ, ΓΑΖΕΛΑ. Οποιος δεν εχει θεμα να γαμησει μαυρη ας παει γιατι το κορμι αυτο ηταν ολα τα λεφτα, ΜΟΝΤΕΛΟ, αλλα φατσα ξενερωτη οποτε πιστευω μεσα στο δωματιο θα ειναι φολα. Επομενη σταση Ναταλι, η οποια ειναι απο Κυπρο. Μελαχροινη πολυ καυλοφατσα, μπηκε ο μπουρισιος φιλος και περασε καλα ειπε. Οβερ ν αουτ.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες. Χτεσινοαπογευματινη επιθυμια για κωλοξεσκισμα, γι αυτο και κανω επιθεση στην Ειρηνη μιλφ στο Ουρανου 26 για βρωμικο κωλοξεσκισμα και σκηνικο κατω απο το καπελο..... Με υπηρεσια αυτη τη φορα το μωρο και εμφανως αδυνατισμενο και ευδιαθετο. Ζηταω πρωκτικο και περνω ακυρο. Κανονιζω (ιντερναλ) κωλοδαχτυλιασμα και γυμνο με 70. Της την πεφτω στα ισα με το που μπαινει μεσα να μου φερει πετσετα. Ουτε καποτες ειχε παρει ουτε τιποτα. Την στηνω στα 4 και αρχιναω κωλογλυφαδα λυσασμενη... Πουτσοτριψιμο οσο ηθελα ακαποτο και καρφωμα στο λαρρυγι.. 2 δαχτυλα μεσα στην σουφρα και δινω πονο.. Δεν αντεξα ουτε 5 λεπτα και εριξα ενα χυσιμο το κατι αλλο. Αν εχει κεφια κανει πολυ βρωμικο παιχνιδι το μωρο αυτο. Οποιος τη εχει πετυχει στις αρχες ξερει τι εννοω.. Τα σεβη μου.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Χθεσινη βραδυνη τσαρκα με 2 συναθλητες. Πρωτη σταση εγω στην Αντζελα απο Ρουμανια (Αντζελα η Αλεξανδρα) καπως ετσι τελος παντων στο τελευταιο σπιτακι διπλα απο της Ραισας. Εμφανησιακα μου εκανε το κλικ(χαμογελαστη παρουσια, με σφιχτο κορμακι, κωλο ωραιο, και σιλικονατα βυζια ωραια) αλλα στον αγωνα τυπικα πραματα. Ουτε πολυ χαλια ουτε πολυ καλη. Μια μετρια καταθεση. Για μια φορα ισως αξιζει να μπει καποιος. Δευτερη σταση για τον φιλο μυστη ο οποιος προτιμησε Βλαντα. Μετα απο κανα 10 λεπτο βγηκε η Βλαντα και ειπε στον Τσατσο (λας βεγκας) να δωσει πισω χρηματα. Χαλκιδικιωτης ο μυστης, 3ο ποδι ειχε οποτε και δεν γαμησε αφου η Βλαντα ηταν στενη και δεν εμπαινε το μπουρι. Μαλιστα σε μια φαση του εκανε κλαρινο και του λεει "Ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο" ΚΛΑΜΑ! Περασμα μετα να δουμε την μαυρουλα στα κακα κοριτσια, Αλεξα αν θυμαμαι καλα, την εχει και στο αλλο σαιτ, ΓΑΖΕΛΑ. Οποιος δεν εχει θεμα να γαμησει μαυρη ας παει γιατι το κορμι αυτο ηταν ολα τα λεφτα, ΜΟΝΤΕΛΟ, αλλα φατσα ξενερωτη οποτε πιστευω μεσα στο δωματιο θα ειναι φολα. Επομενη σταση Ναταλι, η οποια ειναι απο Κυπρο. Μελαχροινη πολυ καυλοφατσα, μπηκε ο μπουρισιος φιλος και περασε καλα ειπε. Οβερ ν αουτ.
Πέρασα κιεγω χθες από Άντζελα , μου άρεσε αρκετά , σώμα όπως τα λες απ' τα καλύτερα αυτό το καιρό στα μπου , ωραίο τατού, καλή δουλειά στο βυζι , ωραία επιδερμίδα , θα μπορούσε να σταθεί και σαν εσκορτ νομίζω , καθαρή κοπέλα φάνηκε αν και έριξε νερό στο αποτετοιο στης μπροστά μου στο νιπτήρα .... μου είπε πρώτη φορά το κάνει θα κάτσει κάνα δίμηνο για τα λεφτά και θα φύγει, εδώ είμαστε θα το δούμε :p στα του αγώνα καλό καβαλημα και ωραία θέα στα 4 έδωσε λίγο πόνο, εγώ που είμαι της εμφάνισης θα ξαναπάω , ήταν και κοινωνική όσο χρειαζόταν χωρίς πολλά σαλιαρισματα , το εκτίμησα . Είδα και ένα τούμπανο στο παραντισε 1 , αλλά διάβασα ότι είναι μεγάλη ξεπετα , αλλά με.τετοια εμφάνιση τι θα ήταν , η καλύτερη που έχω δει εδώ και.καιρο στα μπου ... Ήθελα να μπω για δεύτερη κατάθεση αλλά είχε ήδη πελάτη και πίσω μου μπήκε μια αρμάδα πιτσιρικάδων και την έκανα , έχει πλάκα να ακούω τους διαλόγους τους όταν δε μου κάνουν χαλάστρα , όσο κάνουν να αποφασίσουν για το που θα μπουν έκανα εγώ για να αποφασίσω τι αυτοκίνητο θα πάρω
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπερα και από μένα χρόνια διαβάζω τώρα έκανα λογαριασμό.χθες πρωί μια μικρή βόλτα χωρίς κατάθεση πράγμα σχεδόν απίθανο για μένα…. Βενους στο πίσω ριτα με πολύ κόσμο δυστυχώς για εκεί πήγα καρφί όποτε έφυγα. Στο μπροστά Κατερίνα και αυτή μέσα όποτε πάλι δρόμο χωρίς να την δω. Στα ξύλινα τα δυο δούλευαν στο ένα ένα μελαχροινή τελείως αδύνατο σαν πρεζόνι και στο άλλο το γνωστό τερατακι που έπιασε το χερούλι και δεν μ άφηνε να φύγω!!!!!!!στα δυο μπροστά η γνωστή Ειρήνη που εμένα προσωπικά δεν μου κάνει κλικ και στο άλλο πάλι μια τπτ σπουδαίο. Όποτε δρόμο….
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
τύποι ας μου στείλει κάποιος σε μνμ ποιο ειναι το σαιτ που ειναι ολα τα κοριτσια ποιες μερες δουλευουν με τηλ και που. εχω πολυ καιρο να μπω σε σπιτακι και εχω χασει κάθε ινφο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom