Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (3 μέλη και 67 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Μινι σημερινη τσαρκα. Η κατασταση στην περιοχη μολις ειχε αρχισει να γεμιζει με καγκουρακια που γυρνανε για ματι και για να ενοχλουνε τους μυστες.

Ερημιτη μεσαιο => Μιρελα.

Las Vegas 1 => Πιπινοχριστινακι, πηγα αποφασισμενος σημερα γι'αυτη αλλα την στιγμη που η τσατσα πεταξε το παραμυθι "θα περασεις ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ" το πορνοπιπινι μας απαντησε "εεε θα δουμε' (!!!) οποτε επι τοπου μεταβολη και αουτ.

Las Vegas διπλα => 2 κοπελες. Η γνωστη Αθηνα με τα υπερκανονια που συνηθως δουλευε τσατσα στο Venus και ενα αλλο κοκκαλιαρικο κοριτσι σαν παιδακι ΑΜΕΑ, απορω που τις βρισκετε ρε τυποι, ελεος πια. :embarrased::confused:

Las Vegas μονο => Βλαντα, ξανθια μιλφαρα, ομορφο προσωπο για την ηλικια της, μεγαλη κωλαρα και περιφερεια, μικρο στηθος (ισως πεσμενο) ηρθε κοντα και αρχισε να πιανει το εργαλειο για να με κανει να περασω. Αν δεν ειχε 2 δωματια πιασμενα θα περνουσα ανετα να της εδινα ενα τσιμπουκι χωρις να κουνηθω καθολου.

Venus (πισω) => Βερονικα, εντυπωσιακη γυναικα και Αννα με στυλ χαρτομουτρο-κωλομπαρου. Ο μυστης που μολις ειχε βγει απο παρτουζα καταενθουσιασμενος να βγει να παρουσιαστει :buck2::buck2:. Περασα με Βερονικα σε μια πολυ δυνατη καταθεση, για να φυγουν τα χοντρα.

Συνεχισα προς Φριξου με την σκεψη στο δικροκο αλλα τα ακυρα ταγματα ειχαν αρχισει να κανουν πιο εντονη την παρουσια τους οποτε την εκανα. Υποκειμενικη αποψη πως η τσαρκα και η πορνεια στην Θεσσαλονικη ψοφησε, χαλια γκομενες, χαλια μπουρδελοκατασταση. Καλυτερα Αθηνισταν (για studio-cgs) η σε καναν προορισμο απο αυτους που ποσταρει ο βολκανο.
Η Βλαντα στα ξύλινα; Της πουτανας το μαγκάλι! Από πριν δεν υπήρχε σωστή ενημέρωση για την γκαυλοθεια τώρα στα ξύλινα θα κάνουμε μαύρα μάτια να την πετύχουμε! Αν δεν την έχεις πάρει να την πάρεις καλά θα περάσεις! Τι ώρα την πέτυχες και σε ποιο απ όλα τα ξύλινα;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Η Βλαντα στα ξύλινα; Της πουτανας το μαγκάλι! Από πριν δεν υπήρχε σωστή ενημέρωση για την γκαυλοθεια τώρα στα ξύλινα θα κάνουμε μαύρα μάτια να την πετύχουμε! Αν δεν την έχεις πάρει να την πάρεις καλά θα περάσεις! Τι ώρα την πέτυχες και σε ποιο απ όλα τα ξύλινα;
Στο las vegas τσαρδι που ειναι μονο του πριν μερικες ωρες
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
663
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά μια Μόνικα στο Φρίξου αριστερά το πρώτο σαν γυφτάκι με ωραίο κορμάκι τι λέει καλό είναι μέσα πέρασε κανένας?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα παιδιά μια Μόνικα στο Φρίξου αριστερά το πρώτο σαν γυφτάκι με ωραίο κορμάκι τι λέει καλό είναι μέσα πέρασε κανένας?
Μπαίνεις δοκιμάζεις και μας λες. Εφόσον τη σταμπαρες ορμα
Δεν είναι σπίτι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα παιδιά μια Μόνικα στο Φρίξου αριστερά το πρώτο σαν γυφτάκι με ωραίο κορμάκι τι λέει καλό είναι μέσα πέρασε κανένας?
Νιετ!!! Τρατζικ!!! Αεροτσιμπουκιον και πονεί συνεχώς. Αν βελτιωθεί θα γίνει δυνατό, ομορφούλα και γλυκιά εκ Βουλγαρίας
 
Τελευταία τροποποίηση:

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
20 euro ζητάει μόνο για πίπα η Βίκυ (αν θυμάμαι καλά το όνομα) πρωινή στο las Vegas αλλά είναι για πολύ μερακλήδες (εγώ δεν το τολμω)
Αν εννοείς το θωρηκτό με τα βυζια που κρέμονται μεχρι το μουνι εγώ δε θα καθομουν να μου κάνει πιπα ακομα και δωρεαν
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Αν εννοείς το θωρηκτό με τα βυζια που κρέμονται μεχρι το μουνι εγώ δε θα καθομουν να μου κάνει πιπα ακομα και δωρεαν
Ακριβώς, και εγώ το ίδιο αλλά έπρεπε να το αναφέρω γιατί ο φίλος μπορεί να έχει αλλά γούστα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Απέναντι από το βενους2 εννοείς;
Παιδες γιατι δυσκολευεστε? Τα las vegas ειναι τρια, τα δυο ειναι διπλα διπλα (σαν τους Χιωτες) και το ενα ειναι μονο του ακριβως απεναντι απο τα αλλα δυο. Σ'αυτο που ειναι μονο του πετυχα την Βλαντα χθες.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίχτηκε με το Βενους. Είχε μια χαρά κοπέλες. Έφυγαν Βλαντά σουζυ Φρίντα. τελευταία φορά ήταν το αμάξι της Εμμανουέλας έξω και ούτε βγήκε στο σαλόνι.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Καταρχην,εγω δεν θα αρχισω σαν εσενα,γραφοντας οτι δηθεν εδω γραφουν πολλα άθεα αναρχοκομμούνια απλυτα,που με την πρωτη ευκαιρια θα διάλυαν αυτο το εθνος,γιατι ετσι λεει η κοσμοθεωρία τους.
Βλεπεις,δεν ταιριαζουν με την δικη μου κοσμοθεωρια,να βλεπω και να κρινω πέρα απο ιδεολογιες ανθρωπων,και δεν βιαζομαι να βαζω ταμπέλες σε ανθρωπους,επειδη δεν συμφωνουν μαζι μου.
Οι ιδεολογιες μας εχουν επιβαλλει στερεοτυπα,και διχαζοντας εξυπηρετουν τον σκοπο τους.
Ρατσισμος ειναι μια εννοια,που δυστυχως εχει τεντωθει απο την αριστεριζουσα δηθεν προοδευτικη ουμανιστικη ταξη (ναι,οι ιδιοι που δεν εχουν κανενα προβλημα να πεθανουν οι ελληνες για να εποικιστουμε απο αλλους λαους),για να δικαιολογησουν αυτο που η παγκοσμιοποιηση επιβαλει,αχταρμαδες πολιτιστικους,κοινωνικους,φυλετικους,ιδεολογικους.
Πεφτεις δε σε τοσο μεγαλες αντιφασεις φιλε,αναφεροντας παραδειγματα "πολυπολιτισμικων" χωρών οπως Αμερικη και Βρεττανια,τοσο πολιτισμενων,που ειναι οι μεγαλυτεροι δυναστες αποικιοκρατες σφαγεις που υπαρχουν στον πλανητη,ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη ειναι αχταρμας και δεν υπαρχει κοινη λογικη.
Αναφερεις αυτες τις χωρες ως ισχυρες και ανεπτυγμενες.
Τεχνολογικα και οικονομικα ναι,καθαρα λογω αριθμων.
Αλλα ηθικα,κοινωνικα?
Εχεις ζησει ποτε στην Αμερικη ή στην βρετανια?
Για ρωτα με να σου πω εγω που ξερω.
Την λεξη "Αμερικη",δεν θα την βαζεις διπλα στην λεξη "πολιτισμενος",και μην μπερδευεσαι απο την ψευτικη Αμερικη του hollywood που ισως εχεις στο μυαλο σου.
Σε αυτες τις χωρες,υπαρχει το κοινο συμφερον μονο ως προς την καθημερινότητά τους,δηλαδη στον δρομο,στην δημοσια υπηρεσια,στο νοσοκομειο.
Οταν ομως προκειται για τον συνανθρωπο,εκει ολα γινονται θολα,εκει υπαρχει μονο το εγω και η μονάδα,ζουγκλα που ο ενας τρωει τον αλλο,γιατι δεν υπαρχουν συνδετικοι κρικοι οπως φυλή,θρησκεια,ήθη,που να τους ενωνουν.
Να ψοφησει η κατσικα του γειτονα,αν δεν εχω εγω κατσικα ισχυει εκει χιλιες φορες περισσοτερο,και αμα λαχει αρπαζω και ενα απο τα δεκα πυροβολα οπλα μου και σε καθαρίζω,αν πατησεις 3 ίντσες μεσα στην αυλη μου.
Υπαρχουν πραγματα που ειναι μπροστα απο εμας και θα επρεπε να τα αντιγραψουμε?
Χιλιαδες ισως.
Αλλα υπαρχουν και εκατομμυρια πραγματα στις κοινωνιες τους που ειναι παραδειγματα προς αποφυγην.
Και δεν ειναι τυχαιο,που ακομα και εκει,οι κοινωνιες ειναι ακομα περιχαρακωμενες σε μαυρες,κιτρινες,καφε,με ολοκληρα φυλετικα μπλοκ ξεχωριστα σε καθε πολη,εκτος κεντρων φυσικα,οχι γιατι τους το επιβαλλουν,αλλα γιατι ετσι νιωθουν.
Τα εργατικα χερια εκει,οπως και εδω,τυγχανουν μεγιστης εκμεταλλευσης.
Δεν ειναι φιλανθρωπια η εκμεταλλευση.
Καθε λαος πρεπει να δημιουργει καλυτερες συνθηκες για τον τοπο του,και ετσι δεν θα υπηρχαν μεταναστευσεις.
Ρατσισμος φιλε μου,δεν ειναι να κρινεις καποιον απο το χρωμα του,αλλα απο την συμπεριφορα του,και αυτο ακριβως ειναι αυτο,που οι περισσοτεροι δεν θελουν να καταλαβουν.
Και για να μην παρεξηγηθω,και η ιδιοι οι ελληνες και η ελληνικη κοινωνια εχει γινει το ιδιο σκατά,απο τοτε που αρχισε να εφαρμοζει τα ιδια δυτικα προτυπα της παγκοσμιοποιησης.


Ας το σταματησουμε εδω,γιατι θα μας ανοιξουν καινουργιο νημα σε λιγο.
Ξερω οτι επανερχομαι σε λαθος θεμα,το εκανα και post σε αντιστοιχο topic,αλλα απλα για του λογου το αληθες,δειτε το βιντεακι:

 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίχτηκε με το Βενους. Είχε μια χαρά κοπέλες. Έφυγαν Βλαντά σουζυ Φρίντα. τελευταία φορά ήταν το αμάξι της Εμμανουέλας έξω και ούτε βγήκε στο σαλόνι.
την Φριντα που την ειδες;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.366
Πόντοι
456
Ξερω οτι επανερχομαι σε λαθος θεμα,το εκανα και post σε αντιστοιχο topic,αλλα απλα για του λογου το αληθες,δειτε το βιντεακι:

Φταίνε κ πολλοί Έλληνες που συγκινούνται κ θίγονται για τα προσφυγοπουλα... Χαίρονται που με φορολογούμενα χρήματα τους ταϊζουν κ τους δίνουν μαγαζια στο κέντρο κ διαμερίσματα (πρώτη κατοικία ορισμένων που τα πείρε το φαντ κ η τράπεζα) χωρίς να πληρώνουν το παραμικρό.. Κ βλέπεις 30αρηδες όχι πραζακια να ψάχνουν από τα σκουπίδια η γόπα να καπνίσουν πεταμενη. Κ συνταξιούχοι να την βγάζουν με 300 ευρώ. Κ οι υπόλοιποι που είναι λίγο καλύτερα να την βγάζουν στο σπίτι με τικ τοκ να τον παίζουν κ νετφλιξ κ take away 1.20 φρεντο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μεταγραφές αλλά Κάρυ που μας γέμισε μαυρουκους στον Άρη, στο άλλο site . Σκούρα κορίτσια δείχνουν όμορφα και ελπίζω να αποδώσουν στο τεραιν
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Κατι ωραιες μαυρουλες εμφανιστηκαν στο αλλο site, οποτε κασκαντεριλικι αυριο :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom