Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Αλάνια είδα και γώ τις μαύρες στο σάιτ! Δεν νομίζω να έρθουν τέτοια κομμάτια, και αν έρθουν άλλο θα περιμένουμε και άλλο θα δούμε! Έκανα και μια βόλτα σήμερα! Πήγα για Βλαντα στα ξύλινα αλλά εκεί που που είπε ένας συναγωνιστής πιο πάνω ότι την είδε, ηταν άλλες κοπέλες! 2 μαζί ένα κοντοπουτανακι πολύ μικροκαμωμένη και ένα άλλο ποιο νταρντανα! Πέρασα και από σεξ εν δε σιτι, η τσατσα μάλωνε με έναν άλλον πελάτη γιατί λέει πάω να σε πω το πρόγραμμα και φεύγεις, και κάναμε αναστροφή και οι δυο χωρίς να δω την κοπέλα! Το πήρα απόφαση ότι δεν είναι μέρα για κατάθεση και έφυγα!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αλάνια είδα και γώ τις μαύρες στο σάιτ! Δεν νομίζω να έρθουν τέτοια κομμάτια, και αν έρθουν άλλο θα περιμένουμε και άλλο θα δούμε! Έκανα και μια βόλτα σήμερα! Πήγα για Βλαντα στα ξύλινα αλλά εκεί που που είπε ένας συναγωνιστής πιο πάνω ότι την είδε, ηταν άλλες κοπέλες! 2 μαζί ένα κοντοπουτανακι πολύ μικροκαμωμένη και ένα άλλο ποιο νταρντανα! Πέρασα και από σεξ εν δε σιτι, η τσατσα μάλωνε με έναν άλλον πελάτη γιατί λέει πάω να σε πω το πρόγραμμα και φεύγεις, και κάναμε αναστροφή και οι δυο χωρίς να δω την κοπέλα! Το πήρα απόφαση ότι δεν είναι μέρα για κατάθεση και έφυγα!
Αυτές οι δύο λέγαν τίποτα;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Αυτές οι δύο λέγαν τίποτα;
Η μια η νταρτανα Έλενα στο όνομα ήταν στο σουλούπι της Εβελίνας απ τα τρυδιμα! Ξανθιά με μέτριο σώμα και βυζι! Γαμευσιμο αλλά εκείνη την ώρα δεν ήθελα κάτι τέτοιο! Η άλλη η μικροκαμωμένη δεν θυμάμαι όνομα μαυρομαλλα ηταν, αυτά παρατήρησα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Καλησπερα καυλιαρηδες, σημερα ψινομαι για βρωμικα.!!!!!!! Ξερει κανενας αν δουλευει η Ριτα.???

Αλλιως βλεπω το καυλακι την Ναταλι στο κατω μαγαζι που δεν γουσταρω καθολου σαν χωρο...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Αυτή την Ιζαμπέλα(με τα πολλά τατουάζ) στο τέλος του δρόμου δεξιά,εκεί που παρκάρουν οι νταλίκες την έχει δοκιμάσει κανένας;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αυτή την Ιζαμπέλα(με τα πολλά τατουάζ) στο τέλος του δρόμου δεξιά,εκεί που παρκάρουν οι νταλίκες την έχει δοκιμάσει κανένα
Αν και καλό μουνι, μακρυά. Τραβά καμια μαλάκια καλύτερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αυτή την Ιζαμπέλα(με τα πολλά τατουάζ) στο τέλος του δρόμου δεξιά,εκεί που παρκάρουν οι νταλίκες την έχει δοκιμάσει κανένας;
Αν ενδιαφέρεσαι για πρωινη βαρδια πήγαινε στην ίνα στο sex and the city. Σίγουρα θα περάσεις καλά....και ωραίο μουνακι και αυτή σαν την Ιζαμπέλα ( για τα δικά μου γουστα)
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Καλησπερα καυλιαρηδες, σημερα ψινομαι για βρωμικα.!!!!!!! Ξερει κανενας αν δουλευει η Ριτα.???

Αλλιως βλεπω το καυλακι την Ναταλι στο κατω μαγαζι που δεν γουσταρω καθολου σαν χωρο...
ποια Ναταλι και ποιο κατω μαγαζι;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Ριτα απουσα, μεσα 2 κοπελες, Αννα σερβα λεει και η Εμμανουελα η μιλφαρα λογικα, δεν τις ειδα, η τσατσα μια μιλφαρα καλοστεκουμενη, ανετα την κανει την δουλεια... Πηγα Λιλιανα....ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.!!!!!!!!!

 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.465
Πόντοι
3.796
Φέγα μακρυά φόλα μεγαλη
Και εγώ πέρασα την είδα και εξηγούσε τα πρόγραμματα σε κάτι Σκοπιανούς στα αγγλικά με ένα ύφος μέσα στη μαγκιά και την έκανα λέω δύσκολα τα πράγματα για μέσα
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
575
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Ριτα απουσα, μεσα 2 κοπελες, Αννα σερβα λεει και η Εμμανουελα η μιλφαρα λογικα, δεν τις ειδα, η τσατσα μια μιλφαρα καλοστεκουμενη, ανετα την κανει την δουλεια... Πηγα Λιλιανα....ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.!!!!!!!!!

Lilianna που την πετυχες συναγωνιστη?
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Και εγώ πέρασα την είδα και εξηγούσε τα πρόγραμματα σε κάτι Σκοπιανούς στα αγγλικά με ένα ύφος μέσα στη μαγκιά και την έκανα λέω δύσκολα τα πράγματα για μέσα
Ούτε μια στοιχειώδη πίπα να στον σηκώσει δεν ξέρει να κάνει συν ότι βάζει δόντι.Μονο για εφέ είναι καλύτερα να πήγαινε καμία υποδοχή σε κανένα μαγαζί.Τα ίδια μου κάνε και η Εμμανουέλα από δίπλα και την μαύρισα και αυτηνα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
ποια Ναταλι και ποιο κατω μαγαζι;

Την πιτσιρικα, οχι την μιλφαρα, την ειχε στο προγραμμα στο Ν.Ουρανου 8, εχει φωτος στο αλλο σαιτ

Lilianna που την πετυχες συναγωνιστη?
Στο Μινωταυρου 10, οπως απαντησε ο συναθλητης παραπανω, στο αριστερο οπως πας.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Ξανά Πέρασμα με ιννα από σεξ εν δε Σίτι η κοπέλα πάρα πολύ καλή μέσα ωραία πιπουλα χαρακιά φιλάκια είναι η 4η φορά που περνάω και είμαι υπέρ ευχαριστημένος..είναι πρωινή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom