Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες!
Ξέρει κανείς εάν η Έλενα η Ρουμάνα μιλφ κάνει πρωκτικό?Εάν έχουν το ελεύθερο στοματικό στα 40 πόσο θα χουν το πρωκτικό εάν κάνει?
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Παιδιά μια Ρόζα ροζυ κάπως έτσι την είπε στο ξένους εχθές σπανιόλα μελαχρινή με κωλαρα την έχει δοκιμάσει κάποιος είναι καλή?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646

m3_343

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
38
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα Άννα η Βλάντα στο villa erotica?Για full πρόγραμμα θέλω και πόσο περίπου κόστιζει?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Παιδιά μια Ρόζα ροζυ κάπως έτσι την είπε στο ξένους εχθές σπανιόλα μελαχρινή με κωλαρα την έχει δοκιμάσει κάποιος είναι καλή?
Μακριά από μένα. Δεν πρέπει να έχω γράψει κριτική. Την είχα πάρει στο venous2. Είδα την κωλαρα πιτσιρίκι.. αλλά από το σαλόνι το μυρίζεις ότι ειναι φόλα. Να έφτιαξε συμπεριφορά σε λίγους μήνες δεν νομίζω. Ξινίλα πολύ στο δωμάτιο
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Μακριά από μένα. Δεν πρέπει να έχω γράψει κριτική. Την είχα πάρει στο venous2. Είδα την κωλαρα πιτσιρίκι.. αλλά από το σαλόνι το μυρίζεις ότι ειναι φόλα. Να έφτιαξε συμπεριφορά σε λίγους μήνες δεν νομίζω. Ξινίλα πολύ στο δωμάτιο
Ευχαριστώ φίλε πάντως από εμφάνιση είναι καλή μπουταρες κωλαρα βγήκε με μαύρα εσώρουχα .εχθές την είδα κατά τις 8 και 30 κρίμα που είναι ξινή και ξεπετα.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Ευχαριστώ φίλε πάντως από εμφάνιση είναι καλή μπουταρες κωλαρα βγήκε με μαύρα εσώρουχα .εχθές την είδα κατά τις 8 και 30 κρίμα που είναι ξινή και ξεπετα.
Πολύ απλά δεν γούσταρε αυτό που έκανε. Τώρα θυμήθηκα όταν τελειωσα και έμπαινα για μπάνιο της έκανα μια παρατήρηση σαν συμβουλή με χαμόγελο. Και δήθεν πήγε να το παίξει θιγμένη και να δώσει συνέχεια αλλά την έγραψα μπήκα για μπάνιο και δεν ασχολήθηκα.
Η πρώτη κρυάδα ήρθε στην πίπα θυμάμαι όταν της ακούμπησα το κεφάλι απαλά όχι αγριάδες. Με τα βυζια επίσης. Έχω το καλό και το κακό ότι δεν μου ρίχνουν την ψωλη αυτα. Την είχα από πάνω κουνήθηκε λίγο και δεν μου άρεσε. Ενώ μπορεί να γαμηθει τέλεια και το κατάλαβα. Λέω δεν θα σου περάσει όποτε την γύρισα στα τέσσερα μόνο και μόνο για να τελειώσω και να φύγω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Χθες πάντως πέρασα το απόγευμα από την περιοχή ,το venus από έξω κάνει ανακαίνιση αλλά δουλεύει κανονικά ,είχε σκαλοσια και κάτι κάνανε .
Τελικά όλα διαβάζονται και με λίγη θέληση διορθώνονται.( Για τα παράπονα μας μιλάω)
Είχαν προηγηθεί παράπονα εδώ για τους χώρους,από τις κοπέλες γενικά στα μπουρδέλα δεν ακούμε βελτίωση!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Η Εμμανουέλα η ξανθιά απο το αλλο site γνωρίζει κανένας που δουλεύει;;
Χθες είμουν στην γύρα αλλσ δεν την βρήκα!!
Στο άλλο site της έχει φωτογραφίες αλλα δεν γράφει που δουλεύει!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Η Εμμανουέλα η ξανθιά απο το αλλο site γνωρίζει κανένας που δουλεύει;;
Χθες είμουν στην γύρα αλλσ δεν την βρήκα!!
Στο άλλο site της έχει φωτογραφίες αλλα δεν γράφει που δουλεύει!!
Αν δεν γράφει μάλλον δεν δουλεύει.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Αυτήν αξίζει, έχει δοκιμάσει κανείς;
https://*****.gr/listing/katalina-2/
Την πήρα προχθές το πρωί στο hot lady. Πιτσιρίκι φαίνεται η απειρία της. Τα αρνητικα: Κακοφτιαγμένα βυζάκια μέτριος κωλος για λατίνα. Χρήση gel. Τα θετικα: Υπάκουη δέχεται καθοδήγηση και έχει απαλό δερματακι.
Συμπέρασμα δεν είναι για επανάληψη
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Που είναι η ρουμπι ρε σείς; Μέχρι την περασμένη ηταν hot lady
Al? Dew?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom