Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Η Εμμανουέλα ετσι κάνει φεύγει έρχεται. Η Σουζάνα που χάθηκε. Αν γνωρίζει κάποιος ας μας πει !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Η Εμμανουέλα ετσι κάνει φεύγει έρχεται. Η Σουζάνα που χάθηκε. Αν γνωρίζει κάποιος ας μας πει !
Αυτό το ξανά ρώτησα και εγώ ,Σουζάνα , Χριστίνα και Βερόνικα που ήταν όλες μαζί βάρδια στο venous εξαφανίστηκαν τελείως από τα στούντιο.εκτος άμα πήραν μεταγραφή σε άλλη πόλη
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Πάντως πολλους πισογλεντηδες έχει η πόλη μας. Από τα σχολια στο αλλο σαϊτ οι 8 στους 10 γουστάρουν στραπον, δάχτυλα κτλπ. Το ιδιο ισχύει κ στην πιατσα που ορισμένοι πληρώνουν 80αρια κ 100αρια για να τους βάζουν δονητές. Το κορυφαίο.. να τους κατουρανε οι βουλγαρες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Πάντως πολλους πισογλεντηδες έχει η πόλη μας. Από τα σχολια στο αλλο σαϊτ οι 8 στους 10 γουστάρουν στραπον, δάχτυλα κτλπ. Το ιδιο ισχύει κ στην πιατσα που ορισμένοι πληρώνουν 80αρια κ 100αρια για να τους βάζουν δονητές. Το κορυφαίο.. να τους κατουρανε οι βουλγαρες.
Αλήθεια είναι illuzion .έχει γίνει πολύ μόδα και εκδηλώθηκαν απότομα τα τελευταία χρόνια ..
Έχουν φοβερό θράσος,καμιά φορά γυρνάω στην πιάτσα να πάρω το μάτι μου και να βρω κανένα καλό κομμάτι και σε ακολουθανε από πίσω κολητσιδες μέχρι και στην πουτανα που σταματάς να μιλήσεις σε περιμένουν ..
Πρέπει να φάνε καμία κλωτσιά από κανέναν καμία μέρα λίγο να ισορροπήσουν.


Τέτοιες μαλακίες ζητάνε στα προγράμματα και σε λίγο θα πηγαίνουμε απλά να γαμησουμε και θα μας περνάνε για ανώμαλους..
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
886
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Αυτό το ξανά ρώτησα και εγώ ,Σουζάνα , Χριστίνα και Βερόνικα που ήταν όλες μαζί βάρδια στο venous εξαφανίστηκαν τελείως από τα στούντιο.εκτος άμα πήραν μεταγραφή σε άλλη πόλη
Η Βερόνικα είναι εκεί την είδα προχθές μαζί με Καρολίνα και μια άλλη πολύ χάλια ούτε για την πιάτσα δεν κάνει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Η Βερόνικα είναι εκεί την είδα προχθές μαζί με Καρολίνα και μια άλλη πολύ χάλια ούτε για την πιάτσα δεν κάνει.
Σίγουρα φίλε;αυτή που βάλανε φωτο στο άλλο σάιτ δεν έχει καμία σχέση με την Βερόνικα που είχε.την ψιλή
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Αλήθεια είναι illuzion .έχει γίνει πολύ μόδα και εκδηλώθηκαν απότομα τα τελευταία χρόνια ..
Έχουν φοβερό θράσος,καμιά φορά γυρνάω στην πιάτσα να πάρω το μάτι μου και να βρω κανένα καλό κομμάτι και σε ακολουθανε από πίσω κολητσιδες μέχρι και στην πουτανα που σταματάς να μιλήσεις σε περιμένουν ..
Πρέπει να φάνε καμία κλωτσιά από κανέναν καμία μέρα λίγο να ισορροπήσουν.


Τέτοιες μαλακίες ζητάνε στα προγράμματα και σε λίγο θα πηγαίνουμε απλά να γαμησουμε και θα μας περνάνε για ανώμαλους..
Κ αλλοι κολλητα δίπλα σου σχεδόν στην καβαντζα χωρίς κοπέλα μέσα.. Καλα υπάρχουν κ τα ζώα που κ με κοπέλα μπαστακονονται δίπλα σου. Σε λιγο στο ίδιο καπο θα γαμαμε
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Αυτό το ξανά ρώτησα και εγώ ,Σουζάνα , Χριστίνα και Βερόνικα που ήταν όλες μαζί βάρδια στο venous εξαφανίστηκαν τελείως από τα στούντιο.εκτος άμα πήραν μεταγραφή σε άλλη πόλη
Πάντως η Χριστίνα η ουγγαρέζα δουλεύει στο villa erotica στη Λάρισα εδώ και 15 μέρες
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
886
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Πάντως η Χριστίνα η ουγγαρέζα δουλεύει στο villa erotica στη Λάρισα εδώ και 15 μέρες
Σίγουρα φίλε;αυτή που βάλανε φωτο στο άλλο σάιτ δεν έχει καμία σχέση με την Βερόνικα που είχε.την ψιλή
Είδα την Βερόνικα που δουλεύει
Είδα την Βερόνικα που δουλεύει εδώ καιρό την έχω δει και τον περασμένο μήνα.στο άλλο σάιτ έχει μια Βερόνικα που δεν την έχει στο προγραμα κάποιο μαγαζί.αυτην εννοείς?
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Για δώστε μια βοήθεια έχει καμία βυζαρου σε αυτήν την βάρδια ευχαριστώ πολυ
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Για δώστε μια βοήθεια έχει καμία βυζαρου σε αυτήν την βάρδια ευχαριστώ πολυ
Βγαίνεις, βλέπεις, κρίνεις, μοιράζεσαι
Μην τα θελετε όλα στο πιάτο
Μην το πάρεις προσωπικά, αναφέρομαι σε όλες τις μασημένες τροφές
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Πέρασμα με την Καρολίνα που ήταν στο αφρός, μάλλον τώρα είναι στο venus. Πολύ όμορφη, με φιλική διάθεση μέσα στο δωμάτιο, ακόμα και λίγη κουβεντούλα πριν και μετά. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος, αλλά όλα είναι θέμα γούστου και χημείας υποθέτω.

Περα από αυτό γνωρίζετε καμία στα σπιτάκια που να είναι ιδιαίτερα στενή? Είναι κάτι που μπορείς να μάθεις μόνο αφού μπεις στο δωμάτιο και θα ήθελα μ αυτό να κατευθυνθώ.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Πέρασμα με την Καρολίνα που ήταν στο αφρός, μάλλον τώρα είναι στο venus. Πολύ όμορφη, με φιλική διάθεση μέσα στο δωμάτιο, ακόμα και λίγη κουβεντούλα πριν και μετά. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος, αλλά όλα είναι θέμα γούστου και χημείας υποθέτω.

Περα από αυτό γνωρίζετε καμία στα σπιτάκια που να είναι ιδιαίτερα στενή? Είναι κάτι που μπορείς να μάθεις μόνο αφού μπεις στο δωμάτιο και θα ήθελα μ αυτό να κατευθυνθώ.
Γραφοουνε για μια Ιζαμπελα στην Π. Εριμητη αριστερα της Μεδουσας
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Για δώστε μια βοήθεια έχει καμία βυζαρου σε αυτήν την βάρδια ευχαριστώ πολυ
Αλεξάνδρα Κύπρια! Και κάτι ειπα ότι έχει και στο μπελαρους μια αλλά δεν την έχω δει!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα στα μέλη της συμπρωτεύουσας. Βυζαρού στη πρωινή βάρδια παίζει; Εκτός από τις γνωστές καραβάνες Ρουμάνες Χριστίνα και Έλενα. Έχω κάτι αιώνες να τσαρκάρω πρωινή βάρδια. Στη βραδινή πήγα πρόσφατα απογοητευτική η κατάσταση. Με κανά δυο ελάχιστες εξαιρέσεις. Μια στο πρωτελευταίο της Νικηφόρου Ουρανού, το κόκκινο. Μια ψηλή αδύνατη μελαχρινή με τατού και συλικονάτους βύζους Εμανουέλα και άλλη στο bella dona ονομάτι Αλεξάνδρα αν θυμάμαι καλά, μπαμπάτσικη, όχι η Κύπρια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom