Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (8 μέλη και 57 επισκέπτες)

strathgos4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
42
Πόντοι
0
Είναι ένα όμορφο αδύνατο γκομενάκι αλλά έτσι και κάνεις να φύγεις μπορεί να σε βρίσει κιόλας...δεν έχει καλό χαρακτήρα και νομίζω αυτό εξηγεί κιόλας το ότι ενώ δουλεύει αρκετά χρόνια, ελάχιστες αναφορές έχουν γίνει στο όνομα της και αν θυμάμαι στην πλειοψηφία τους αρνητικές
Από την δικιά μου οπτική μεριά ούτε όμορφο θα λεγα. Αδύνατο καχεκτικο με αδιάφορο σαλοναρισμα εντελώς. Και 2-3 φορές την έχω πετύχει με την ίδια τσα2 που επίσης είναι ιδιαίτερα αγενής.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Από την δικιά μου οπτική μεριά ούτε όμορφο θα λεγα. Αδύνατο καχεκτικο με αδιάφορο σαλοναρισμα εντελώς. Και 2-3 φορές την έχω πετύχει με την ίδια τσα2 που επίσης είναι ιδιαίτερα αγενής.
Που πας ρε φίλε με αυτό το Νικ;
Πολλά τα παράσημα ;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Από την δικιά μου οπτική μεριά ούτε όμορφο θα λεγα. Αδύνατο καχεκτικο με αδιάφορο σαλοναρισμα εντελώς. Και 2-3 φορές την έχω πετύχει με την ίδια τσα2 που επίσης είναι ιδιαίτερα αγενής.
Ναι αυτό με την τσατσά το είχα ξεχάσει... είναι το ίδιο αχωνευτη και αγενής.
Και βασικά είναι και ο λόγος που σπάνια μπαίνω στο συγκεκριμένο σπίτι όταν κάνω τσάρκα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Περασμα χθες το βραδυ με Συλβια απο σεξ ν δε σιτυ. Μαλλον δεν ειχε κεφια το μωρο. Παντως ομολογω να πω με εξεπληξε το ποσο αδυνατισε η δεν το ειχα παρατηρησει την προηγουμενη φορα, αλλα μεσα στο δωματιο πολυ ξενερωμενη μου φανηκε. Δεν νομιζω να ξαναπαω.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Σημερα επισκεψη με Ναρυ. Τι να πω........ Περασα κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-α ισως και καλυτερα απο οτι περνουσα με Λαρα. Μπραβο της παντως. Το εχει.
Η Λαρα απο συμπεριφορα ειναι μια κατηγορια μονη της. Δεν την φτανει καμμια.
Σταθερός στις απόψεις βλέπω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Σταθερός στις απόψεις βλέπω.
Τελικα η απουσια της Λαρας με ειχε κανει να ξεχασω το ποσο καλη ειναι μεσα στο δωματιο, τρομαρα μου την συγκρινα και με την Ναρυ. Τι να πω για την Λαρα, πολυ καλη μεσα στο δωματιο και γιαυτο δεν εχει κλεισει μπουτι η κοπελα απο χθες που ηρθε! Και ανεβασε το λεβελ ακομα πιο ψηλα και απο την τελευταια φορα που την θυμομουν.

Αυτο δεν το εκανες παραθεση ομως ε.
Μια χαρα σταθερος ειμαι στις αποψεις μου.
Για αλλη μια φορα καποιος παει και καλα να μου την "πει" αλλα τετοιοι ειστε. Τρωτε μονοι σας τα μουτρα σας.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Αυτο δεν το εκανες παραθεση ομως ε.
Μια χαρα σταθερος ειμαι στις αποψεις μου.
Για αλλη μια φορα καποιος παει και καλα να μου την "πει" αλλα τετοιοι ειστε. Τρωτε μονοι σας τα μουτρα σας.
Κάθε άλλο θα έλεγα, διακρίνω μια αστάθεια στις απόψεις σου όπου ο αρχικός σου ενθουσιασμός σε κάνει να ισοπεδώνεις τα πάντα, τα οποία στη συνέχεια ανατρέπεις εκ νέου. Το ίδιο και με Σύλβια, ευτυχώς κατάλαβες ότι είναι κυκλοθυμική και λειτουργεί ανάλογα τη "διάθεση".

Δε γνωρίζω τι πάει λάθος μαζί σου αλλά αν νομίζεις πως όλος ο κόσμος γυρίζει γύρω σου και ότι γράφεται πάει προς "επίθεση"... να σε ενημερώσω εντελώς φιλικά και συναδελφικά να κατέβεις από το καλάμι. Επίσης δε γνωρίζω ποιοι είναι οι "τέτοιοι είστε". όταν μιλάς μαζί μου θα αναφέρεσαι σε εμένα συγκεκριμένα και όχι γενικά και αόριστα. Τα σέβη μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Κάθε άλλο θα έλεγα, διακρίνω μια αστάθεια στις απόψεις σου όπου ο αρχικός σου ενθουσιασμός σε κάνει να ισοπεδώνεις τα πάντα, τα οποία στη συνέχεια ανατρέπεις εκ νέου. Το ίδιο και με Σύλβια, ευτυχώς κατάλαβες ότι είναι κυκλοθυμική και λειτουργεί ανάλογα τη "διάθεση".

Δε γνωρίζω τι πάει λάθος μαζί σου αλλά αν νομίζεις πως όλος ο κόσμος γυρίζει γύρω σου και ότι γράφεται πάει προς "επίθεση"... να σε ενημερώσω εντελώς φιλικά και συναδελφικά να κατέβεις από το καλάμι. Επίσης δε γνωρίζω ποιοι είναι οι "τέτοιοι είστε". όταν μιλάς μαζί μου θα αναφέρεσαι σε εμένα συγκεκριμένα και όχι γενικά και αόριστα. Τα σέβη μου.
Πολυ σωστη η τοποθετηση σου.
Δεν νομιζω ολος ο κοσμος γυριζει γυρω μου απλα τωρα τελευταια επικρατει στο φορουμ μια "επιθετικοτητα" ως προς εμενα (σε αλλα νηματα) ευτυχως ομως ο αντμιν του σαιτ "ξεφορτωθηκε" τα εν λογω ατομα μιας και ειχανε καταντησει κουραστικοι.
Για σενα συγκεκριμενα δεν εχω να πω κατι ισα ισα που σε συμπαθω κιολας.
Φιλικα και το τελιωνο εδω.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Πολυ σωστη η τοποθετηση σου.
Δεν νομιζω ολος ο κοσμος γυριζει γυρω μου απλα τωρα τελευταια επικρατει στο φορουμ μια "επιθετικοτητα" ως προς εμενα (σε αλλα νηματα) ευτυχως ομως ο αντμιν του σαιτ "ξεφορτωθηκε" τα εν λογω ατομα μιας και ειχανε καταντησει κουραστικοι.
Για σενα συγκεκριμενα δεν εχω να πω κατι ισα ισα που σε συμπαθω κιολας.
Φιλικα και το τελιωνο εδω.
Όπως ανάφερα και χωρίς περαιτέρω σχολιασμούς, καμία "επιθετικότητα" εκ μέρους μου. αμοιβαία και φιλική η συμπάθεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Καρίνα- Όπως ανάφερε ο φίλος Αλ και άλλοι σύντροφοι, δυνατό τσιμπούκι.

Αφήνω την παρακάτω κριτική

Καλό βόλι. :hi:
καλυτερη απο την μεγιστη τσαρινα ?
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
καλυτερη απο την μεγιστη τσαρινα ?
την περίμενα τη σύγκριση:2funny: επί του συνόλου τι να πει το νέο αίμα στο ρωσικό μας ποιμενικό; γατάκια όλα... :wink:
όσον αφορά τις στοματικές ικανοτήτες όμως, από τις λίγες που παίζουν σε παρόμοια κατηγορία...
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
1
Περασμα χθες το βραδυ με Συλβια απο σεξ ν δε σιτυ. Μαλλον δεν ειχε κεφια το μωρο. Παντως ομολογω να πω με εξεπληξε το ποσο αδυνατισε η δεν το ειχα παρατηρησει την προηγουμενη φορα, αλλα μεσα στο δωματιο πολυ ξενερωμενη μου φανηκε. Δεν νομιζω να ξαναπαω.
Ίσως δεν είχε κέφια λόγω δίαιτας.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Βλέπω στο άλλο σάιτ ξαναβαλανε πρόγραμμα για τα Venus και βάλανε και φωτογραφίες την Άννα του villa που έγραψα προχτές... δείτε για τι γκομεναρα μιλάμε
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Γεια σας καυλιάρηδες!!!!
Αι εμ μπακ !!!!
Όλα καλά?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Επίσκεψη σήμερα στην Καρολίνα στο Venus. Και έχω πολλά να πω

Αρχικά, το στούντιο είναι σε κακο χάλι. Τα δωμάτια σε κατάσταση αποσύνθεσης, έχουν ένα πλακάκι ανάγλυφο στο πάτωμα που δε καθαρίζει με τίποτα και η μακα είναι τόση που κολλάνε οι πατούσες σου. Δεν έχει καν ένα καλόγερο να κρεμάσεις ρούχα. Η πετσέτα που σου δίνουν για το (υποχρεωτικό με την Καρολίνα) μπάνιο είναι μια μικροσκοπική για τα χέρια. Για γέλια

Καρολίνα λοιπόν, δεν ήταν αυτό που περίμενα να δω από τις περιγραφές, εντάξει όμορφη είναι αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, το σώμα τις αρκετά αγυμναστο και τα βυζιά της μεγάλα συνδυασμός φυσικού και πλαστικού μαζί.
Μπήκα όμως αφού πήγα, με το που μπαίνει σε καλεί για να σε πλύνει, κανένα πρόβλημα, πλένει κι αυτή το μουνι της και μόνο αυτό, άρα αν ο προηγούμενος εγλυφε τα βυζιά της τα γλύφεις κι εσύ από πάνω.. βγαίνοντας από το μπάνιο προσπαθείς να σκουπιστεις με την μικροσκοπική πετσέτα, προφανώς δε φτάνει και το βρεγμένο και βρωμερό πάτωμα μέχρι το κρεβάτι έχει σαν αποτέλεσμα να πας να ξαπλώσεις βρεγμενος. Σουρεαλ κατάσταση. Στα του αγώνα η Καρολίνα δεν θέλει προκαταρκτικά, στον παίζει και προσπαθεί να τον σηκώσει με μερικές φτυσιες, με τα πολλά αφού σηκώθηκε την πήδηξα ιεραποστολικά να τελειώσω γιατί ανησυχούσα ότι θα μου πέσει και θα λήξει άδοξα.

Κυρίως λόγο κατάστασης δωματίου και διαδικασίας πριν το πήδημα δε θα ξαναπηγαινα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Βλέπω στο άλλο σάιτ ξαναβαλανε πρόγραμμα για τα Venus και βάλανε και φωτογραφίες την Άννα του villa που έγραψα προχτές... δείτε για τι γκομεναρα μιλάμε
Ε όχι και γκομεναρα ρε συ. Σημάδια παντού στο δερμα, κοιλίτσα, ψιλοπλακε κωλος.. ούτε και φάτσα λέει κάτι. Τι να φτουρισει αυτή μπροστά σε κάτι Λαρες και Στέλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom