Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα τελικά χθες πέρασμα από το poison με τη ίνα γύρω στις 6:00 το απόγευμα πολύ καλό εργαλείο... πρόγραμμα φοβερό το 30λεπτο στα 70 ευρώ και πολύ τσιμπούκι και γυμνό και καλό 69 και άψογο πολύ είναι για σκίσιμο τρελός όμως
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Μήπως είναι αυτή που έρχεται και σε κάνει χειραψία δίπλα από το μέδουσα !!!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Καλημέρα παιδια
Η Σουζανα δουλευει στο villa erotica?
Εκει μπορουμε να την βρουμε;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Πηγα χτες βράδυ να δω την Άννα πρώτα φριξου 11, περίμενα να αντικρυσω καμία ποιο άσχημη, αλλά τελικά την βρήκα στα γούστα μου και έδωσα το παράβολο, στο δωμάτιο όμως τελικά το έχασα, αν και προσπαθησε το γκομενακι, την εχυσα με δυσκολία, το τσιμπουκι της πολυ καλό, κοντη σχετικά με το που κατέβηκε απο τα πορνοπαπουτσα της την εχασα.!!! Στα κωλομέρια ειχε κάτι σημάδια που με ξενέρωσαν, γενικά πεντακαθαρη ομως, συμπαθητικη τσιγκανοφατσα, και λίγο που μηλισα πρέπει να είναι και καλος χαρακτήρας. Μου έμεινε αχτι η Ρίτα χτες.... Ίσως σήμερα παω αν δεν σκαλωσω σε καμία Ναρυ αν δουλεύει, και μετα κλειδωνω το μαγαζι για Οκτώβριο.!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Αυτη την καινούργια την Ανίτα που την έχει φώτο στο αλλο σαιτ στο ρεντ λάιτ σήμερα, έχει κανενας γνώμη.??? Καυλωφατσα φενεται....
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Περασα σημερα στο prive με caroline ,ενα ξανθο μαννεκεν απο Κιεβο,60 ευρω για 69 προσφορα απο 70.Τι να γραψω ,δεν προλαβα να γαμησω ,εχυσα στο 69 ,μεγαλη καβλα το κοριτσι,μουνακι τριανταφυλλενιο,κωλαρακι μεταξενιο,επαιξαν προκαταρκτικα στο ορθιο,πηρα και ενα στοματοφιλο,τριφτηκε πανω στον πουτσο μου και οπως προειπα κατεθεσα στο 69 γλειφοντας την υπεροχη τρυπουλα της.Δεν τα πηρε στο στομα ,αγγλικα μιλαει.Δεν συνηθιζω τα 60αρια,αλλα ενα καλο γαμησι αποτελει φαρμακο τον μελαγχολικο αυτον Σεπτεμβρη,τα χαλαλισα γιατι αν τη δεις εξω θα σου φυγουν τα σαγονια.Κορμαρα.

Αν και παλαίμαχος, είσαι μεγάλη παιχτούρα. . .παιχτούρα μου!!!:hi:
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Πριν κάνα 6μηνο...ήταν μια με σιδεράκια αληθινά εάν θυμάμαι καλά ... Που θα την βρούμε;;; Ξέρει κανείς;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Πριν κάνα 6μηνο...ήταν μια με σιδεράκια αληθινά εάν θυμάμαι καλά ... Που θα την βρούμε;;; Ξέρει κανείς;;;
Αν λες μία Λατίνα-Κολομβία, με κοιλιακούς πέτρα, μικρό, τελευταία που το πήρα (πριν 2-3 βδομάδες) ήταν στο SEX & THE CITY.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Αν λες μία Λατίνα-Κολομβία, με κοιλιακούς πέτρα, μικρό, τελευταία που το πήρα (πριν 2-3 βδομάδες) ήταν στο SEX & THE CITY.
Την συλβια λεει? Κατι για σιδερακια ειπε. Η οποια παλια ειχε πιρσινγκ στις ρωγες της αλλα τελευταια φορα που την ειδα τις ειχε βγαλει. Επισης παιζει να εβαλε κ σιλικονη στα κωλομερια της.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Την συλβια λεει? Κατι για σιδερακια ειπε. Η οποια παλια ειχε πιρσινγκ στις ρωγες της αλλα τελευταια φορα που την ειδα τις ειχε βγαλει. Επισης παιζει να εβαλε κ σιλικονη στα κωλομερια της.
Δεν θυμάμαι όνομα man, πάντως και αυτό που λέω εγώ, είχε σιδεράκια!!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.570
Πόντοι
4.766
Αυτη την καινούργια την Ανίτα που την έχει φώτο στο αλλο σαιτ στο ρεντ λάιτ σήμερα, έχει κανενας γνώμη.??? Καυλωφατσα φενεται....
Δύο χρόνια είναι η Ανίτα όχι και καινούργια... Πέρσι ήταν μόνιμη στο Bella Donna πρωί που έλειπε η Λάρα...
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Έχουμε καμία που να δίνει και γλωσσοφιλα;;
 

bigjohny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
42
Κριτικές
19
Like
516
Πόντοι
290
Δύο χρόνια είναι η Ανίτα όχι και καινούργια... Πέρσι ήταν μόνιμη στο Bella Donna πρωί που έλειπε η Λάρα...
Αλλαξε το μαλλι απο ξανθια και φαινεται σα καινουρια. :grin: Δεν εδειχνε και προσωπο περυσι στις φωτος στο αλλο site.
Εχει κανείς προσφατη εμπειρια γιατι περυσι δεν ηταν ιδιαιτερα ενεργη στο δωματιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Έχουμε καμία που να δίνει και γλωσσοφιλα;;
Αλεξάνδρα γεματούλα...
κάποιες στο Βένους,ίσως και η Αννα σερβίδα που ανέφερε ο Αλ πατσίνο....
κανα δυό που εχουν ψιλοχαθεί...Σουζάνα,κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Ε για πάνε Μινώταυρου 3 και δες και μόνος σου... αφού ψάχνεις ωραίο μουνι γι αυτό στην προτείνω.
Ψηλή κούκλα στο πρόσωπο,μουναρα και το βαθύτερο λαρύγγι...το πιο πιθανό είναι ότι δε θα προλάβεις να τη γαμησεις καν
Όλο μέσα η καρινα το εξαφανιζει
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Δύο χρόνια είναι η Ανίτα όχι και καινούργια... Πέρσι ήταν μόνιμη στο Bella Donna πρωί που έλειπε η Λάρα...
Παραπάνω. Προ covid, με παραπάνω κιλακια κ μαύρο σπσστο μαλλί μεχρι τους ώμους (μετά τα έκανε καροτε) Δούλεψε κ εριμιτη για μικρό διάστημα πριν ξανα πάει στις βιλλες. Στανταρακι μου αν κ εχω καιρο να παω, ποτέ δεν με ξενέρωσε ισα ισα καλό γαμησι πάντα. Οι απόψεις για αυτήν διαφερουν
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.570
Πόντοι
4.766
Παραπάνω. Προ covid, με παραπάνω κιλακια κ μαύρο σπσστο μαλλί μεχρι τους ώμους (μετά τα έκανε καροτε) Δούλεψε κ εριμιτη για μικρό διάστημα πριν ξανα πάει στις βιλλες. Στανταρακι μου αν κ εχω καιρο να παω, ποτέ δεν με ξενέρωσε ισα ισα καλό γαμησι πάντα. Οι απόψεις για αυτήν διαφερουν
Έχεις δίκιο και πιο παλιά. Τώρα έγινε πιο ωραίο μωρό εμφανισιακά..Θα την χαρακτήριζα David Bowie των Studio έχει αλλάξει πόσα στυλ μαλλιών και πόσα σωματότυπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom