Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.657
Κριτικές
2
Like
5.328
Πόντοι
1.056

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Τύποι έχει κανείς κριτική

Σίγουρα για τσατσά θα μιλάει το άρθρο αλλά είναι τόσο ανίκανοι να το διευκρινισουν για να πιάνει πιο πολύ το θεμα ..η δεύτερη που δεν εμφανίστηκε ίσως όντως ήταν εργαζόμενη .αλλά και πάλι γιατί να πάρει τόσο δημοσιότητα ;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Τύποι έχει κανείς κριτική

29 χρονών γομάρι και ακόμα σπουδάζει;
Αθωώθηκαν και οι δύο, λέει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Έχω δει διάφορα περίεργα όλα αυτά τα χρόνια της πορνοκαριερας μου και συνήθως τα έγραφα και πολύ αναλυτικά εδώ μέσα...
Τώρα αν σας πω ότι απόψε είδα αλεπού στη Νικ.Ουρανου έξω από το Αφρός θα με πιστέψετε ή θα με πείτε τρελό?...κι όμως η αλεπουδιτσα με τη φουντωτή ουρά κοντοσταθηκε όταν είδε τα φώτα του αυτοκινήτου, σταμάτησα δίπλα της την είδα πεντακάθαρα και μετά πέρασε πίσω από το αμάξι και χώθηκε εκεί μες την αλάνα μπροστά στο Αφρός.

Από κει και πέρα η Ρίτα πάλι κλειστή γύρω στη 1 που πέρασα.Γιατι έτσι? ξεκινάει μήπως νωρίτερα το μεσημέρι?

Απέναντι το Μινώταυρου 3 δηλαδή το σπίτι της Καρίνας ήταν ανοιχτό

Καμία σχέση όμως με προχθές, σχεδόν μηδενική κίνηση και πολλά σπίτια κλειστά.
Και εφόσον δε βρήκα Ρίτα και με 11,5 βαθμούς έξω δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκολλήσω από το θερμαινόμενο κάθισμα μου και να κατέβω από το αμάξι έστω από περιέργεια για να δω κάποια σπίτια που δεν είδα προχθές
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Έχω δει διάφορα περίεργα όλα αυτά τα χρόνια της πορνοκαριερας μου και συνήθως τα έγραφα και πολύ αναλυτικά εδώ μέσα...
Τώρα αν σας πω ότι απόψε είδα αλεπού στη Νικ.Ουρανου έξω από το Αφρός θα με πιστέψετε ή θα με πείτε τρελό?...κι όμως η αλεπουδιτσα με τη φουντωτή ουρά κοντοσταθηκε όταν είδε τα φώτα του αυτοκινήτου, σταμάτησα δίπλα της την είδα πεντακάθαρα και μετά πέρασε πίσω από το αμάξι και χώθηκε εκεί μες την αλάνα μπροστά στο Αφρός.

Από κει και πέρα η Ρίτα πάλι κλειστή γύρω στη 1 που πέρασα.Γιατι έτσι? ξεκινάει μήπως νωρίτερα το μεσημέρι?

Απέναντι το Μινώταυρου 3 δηλαδή το σπίτι της Καρίνας ήταν ανοιχτό

Καμία σχέση όμως με προχθές, σχεδόν μηδενική κίνηση και πολλά σπίτια κλειστά.
Και εφόσον δε βρήκα Ρίτα και με 11,5 βαθμούς έξω δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκολλήσω από το θερμαινόμενο κάθισμα μου και να κατέβω από το αμάξι έστω από περιέργεια για να δω κάποια σπίτια που δεν είδα προχθές
Νομιζω Ριτα παει μεχρι τις 8 το βραδυ.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Τελευταία τροποποίηση:

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Melinda στο δίπλα σάιτ φαίνεται καλό αλλά δεν έχω δει κάποια κριτική ακόμα ... ίσως είναι νωρίς
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Αυτή η Βιολέτα στο Inside πως είναι από κοντά σε θέμα εμφάνισης και απόδοσης; Αξίζει επίσκεψη;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Αυτή η Βιολέτα στο Inside πως είναι από κοντά σε θέμα εμφάνισης και απόδοσης; Αξίζει επίσκεψη;
Είναι ένα όμορφο αδύνατο γκομενάκι αλλά έτσι και κάνεις να φύγεις μπορεί να σε βρίσει κιόλας...δεν έχει καλό χαρακτήρα και νομίζω αυτό εξηγεί κιόλας το ότι ενώ δουλεύει αρκετά χρόνια, ελάχιστες αναφορές έχουν γίνει στο όνομα της και αν θυμάμαι στην πλειοψηφία τους αρνητικές
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Είναι ένα όμορφο αδύνατο γκομενάκι αλλά έτσι και κάνεις να φύγεις μπορεί να σε βρίσει κιόλας...δεν έχει καλό χαρακτήρα και νομίζω αυτό εξηγεί κιόλας το ότι ενώ δουλεύει αρκετά χρόνια, ελάχιστες αναφορές έχουν γίνει στο όνομα της και αν θυμάμαι στην πλειοψηφία τους αρνητικές
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom