Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Πολυ σωστη προβλεψη...
Λαι αυτο ηταν μεσα στα σχεδια της κωρονα εποχης...
Αυτο που βλεπουμε ειναι οτι χτυπηθηκε η μεσαια ταξη νε μειωση θεσης ερφασιας και μισθων ενω βλεπουμε αυτες ολες που ανηκουν σε μια συγκεκριμενη ταξη να μην εχουν χτυπηθει, διοτι αλλιως θα μειωνανε τις τιμουλες για να εχουν δουλεια...αραγε δεν τους πειραξε η κριση...!!
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Περασμα από τα τριδημα, με την Ελενα. Πολυ καλη πιπα αλλα μεχρι εκει. Επικοινωνία σχεδων μηδεν, ουτε αγγλικα ουτε ελληνικα της προκοπης. Ρουμανικα δεν ξερω. Η ολη φαση ψυχρή, ξενερωτη, δεν μου εκανε το κλικ για να ξαναπαω. Αν εχω πιει τα αντερα μου και θελω καλη πιπα, μπορεί. Το οτι δεν της αρεσει το τελειωμα στο στομα και το λεει με το καλημερα, αρνητικο και αυτο.
Η κοπέλα δυστυχώς είναι πολύ άπειρη και φαίνεται και από τον τρόπο που βάζει το προφυλακτικό, δεν το ευχαριστιεται το sex, κάνει αγγαρεία, όντως τυπική και απόμακρη, για μια φορά είναι για την εμπειρία και μόνο....
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Να ρωτησω, η Εμμανουελα η μιλφ με το κοντο μαλι που ηταν παλια στο venus angels δουλευει πουθενα; Ξερει κανεις;
Σβηστε το παρακαλω. Μολις διαβασα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μαγκες ποια κοπελα απο βραδινες κανει deepthroat και MOUTHFUCK υπαρχει καμια ? . σαν τν καρινα δεν εχω βρει ακομα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.953
Κριτικές
62
Like
40.426
Πόντοι
8.530
μακριά απο Κωνσταντίνα, θα γράψω τι έπαθα προχθές που πέρασα μαζί της......η κατασταση είναι για να γελάς και να κλαίς......πρώτη φορά είδα χρονόμετρο απο αυτά που βάζουν οι νοικοκυρές για να μην κάψουν το φαγητό.....να χτυπάει και να μου λέει time is up..
Εφαρμοζει το υγειονομικο πρωτοκολλο που μιλαει για χρονο 15'.Ετσι και αλλιως παντα κατι τετοιο υπηρχε ιδιως στα απλα προγραμματα.Οποιος θελει πιο πολλη ωρα στο δωματιο ας πληρωσει κατι παραπανω και αν δεν μπορει ας κανει μια μικρη αποχη που σε συνδυασμο με λιγη οικονομια θα βαλει στο χερι του ενα πιο δυνατο παραβολο εισοδου.Ειναι δυνατον στην Θεσσαλονικη να ψαχνετε το fuck of the century με 30€; Αν ναι, αλλαξτε αθλημα...Οταν ανεβαινε η μουσικη στο δωματιο το ιδιο δεν ηταν;Το θεμα ειναι αν περνατε καλα με το απλο προγραμμα και τα 15'.Μην τα θελετε ολα δικα σας....απαιτησεις θα εχετε με το κατι παραπανω.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Γνωριζει καποιος αν στο Black A. υπαρχει δηλωση στοιχειων κ αριθμου τηλεφωνου;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Γνωριζει καποιος αν στο Black A. υπαρχει δηλωση στοιχειων κ αριθμου τηλεφωνου;
απο οτι θυμαμαι κανουν σε διαφορα αλλα σου λενε βαλε οτι βλακεια θες ας ειναι και ψευτικο...
εγω ειχα γραψει οτι με λενε nicolas cage...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εφαρμοζει το υγειονομικο πρωτοκολλο που μιλαει για χρονο 15'.Ετσι και αλλιως παντα κατι τετοιο υπηρχε ιδιως στα απλα προγραμματα.Οποιος θελει πιο πολλη ωρα στο δωματιο ας πληρωσει κατι παραπανω και αν δεν μπορει ας κανει μια μικρη αποχη που σε συνδυασμο με λιγη οικονομια θα βαλει στο χερι του ενα πιο δυνατο παραβολο εισοδου.Ειναι δυνατον στην Θεσσαλονικη να ψαχνετε το fuck of the century με 30€; Αν ναι, αλλαξτε αθλημα...Οταν ανεβαινε η μουσικη στο δωματιο το ιδιο δεν ηταν;Το θεμα ειναι αν περνατε καλα με το απλο προγραμμα και τα 15'.Μην τα θελετε ολα δικα σας....απαιτησεις θα εχετε με το κατι παραπανω.
15 λεπτα ειναι ενταξει για το απλο,δεν χρειαζεται παραπανω,θεμα υπαρχει οταν δυσανασχετουν πριν απο το 10λεπτο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Που να ησουν σε περιοχη πολυ μακρυα απο πουτανες...τοτε θα εκτιμουσες αλλιως τις επιλογες που εχεις τωρα.
A καλα παει οτι εγκεφαλικο κυτταρο υπηρχε στο κεφαλι σου εχει καει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.953
Κριτικές
62
Like
40.426
Πόντοι
8.530
A καλα παει οτι εγκεφαλικο κυτταρο υπηρχε στο κεφαλι σου εχει καει
Αν δεν μπορεσες να το καταλαβεις ΟΥΤΕ αυτο , οτι αν ησουν σε περιοχη μακρυα απο πουτανες θα εκτιμουσες αλλιως ο,τι εχεις, αστο να παει αστο...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

15 λεπτα ειναι ενταξει για το απλο,δεν χρειαζεται παραπανω,θεμα υπαρχει οταν δυσανασχετουν πριν απο το 10λεπτο.
Σωστος....
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Αν δεν μπορεσες να το καταλαβεις ΟΥΤΕ αυτο , οτι αν ησουν σε περιοχη μακρυα απο πουτανες θα εκτιμουσες αλλιως ο,τι εχεις, αστο να παει αστο...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σωστος....
Eλα ρε μαγκες μια χυσια ειναι ολη η υποθεση δε θα τις οαβτρευτειτεριξτην εκει και καλο βολι
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι. Επειδή κατεβαίνω εκτακτως στην πόλη και δρν πρόλαβα να κάνω έρευνα . Αυτή η μόνικα που είναι βίλα πριβέ σήμερα λέει τίποτα ;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Πετύχατε κανα Μπαντέρας σήμερα σε καμια μπουρδελοτσαρκα;Έκανε γυρίσματα λέει στον μπουρδελόδρομο της Γεωργίου Ανδρέου :grin:
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.445
Πόντοι
4.766
Πετύχατε κανα Μπαντέρας σήμερα σε καμια μπουρδελοτσαρκα;Έκανε γυρίσματα λέει στον μπουρδελόδρομο της Γεωργίου Ανδρέου :grin:
Μια 5ετια έχουν κλείσει εκεί τα μαγαζιά ...με internet explorer συνδεεστε στα νότια...:buck2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Καλησπέρα φίλοι. Επειδή κατεβαίνω εκτακτως στην πόλη και δρν πρόλαβα να κάνω έρευνα . Αυτή η μόνικα που είναι βίλα πριβέ σήμερα λέει τίποτα ;
Ανέβασα κριτική,διάβασε την
 

Ermis89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
8
Like
568
Πόντοι
280
Αν δεν μπορεσες να το καταλαβεις ΟΥΤΕ αυτο , οτι αν ησουν σε περιοχη μακρυα απο πουτανες θα εκτιμουσες αλλιως ο,τι εχεις, αστο να παει αστο...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

8DBC63FB-77FB-4F61-8954-EBEB70706A90.gif
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
επεστρεψε η aliona
την ειχα παρει περσυ και ηταν πραγματικα πολυ καλη αλλα μου ειχε πει τοτε οτι αν ξαναγινει lockdown θα αναγκαστει να παει πισω στην ουκρανια οπως και μαλλον εκανε
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
επεστρεψε η aliona
την ειχα παρει περσυ και ηταν πραγμαΣτικα πολυ καλη αλλα μου ειχε πει τοτε οτι αν ξαναγινει lockdown θα αναγκαστει να παει πισω στην ουκρανια οπως και μαλλον εκανεSE

επεστρεψε η aliona
την ειχα παρει περσυ και ηταν πραγματικα πολυ καλη αλλα μου ειχε πει τοτε οτι αν ξαναγινει lockdown θα αναγκαστει να παει πισω στην ουκρανια οπως και μαλλον εκανε
ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom