Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σκέφτομαι κάτι καινούργιο για τις επόμενες μέρες, για πείτε μου εντυπώσεις για:

-Αντρέ/Αντριάνα (26ης Οκτωβρίου 35 πρωινή, δεν την έχω δει, καλές κριτικές)
-Μικαέλα (Ν. Ουρανού 26 πρωινή, δεν την έχω δει)
-Ρεμπέκα (Φρίξου 14 πρωινή, την έχω δει, δεν με ενθουσίασε αλλά πολύ καλές κριτικές)

Βασικά αξίζει τον κόπο να πάω σε κάποια από αυτές ή να παραμείνω στις σταθερές καλές αξίες;

Αντρέ/Αντριάνα την σκευτομαι και γω σαν κατι καινουριο  - δεν την έχω δει, καλές κριτικές
Μικαέλα (Ν. Ουρανού 26 πρωινή, δεν την έχω δει επισης , μονο ο μαανες ειπε κατι γενικο ομως , εκτος αν εχασα κατι  :think:
Ρεμπέκα (Φρίξου 14 πρωινή, την εχω πεοτημησει 2 φορες περασα πολυ καλα , εμφνισιακα δεν βαζει φωτιες , ειναι πως θα σου κατσει ... δυνατο σημειο το ποπουδακι της κατ εμε αν εισαι βυζολαγνος - βυζομανης ,δεν εχει βυζι )


dreamakias ναι αυτη ειναι , με τα ροζ  ;)
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
στις ποσες καταθεσεις μας μαθαινει; :grin:

καλή ερώτηση :)
Να σου πώ! Την πρώτη φορά που πήγα έλεγα μπορεί να μην η μέρα σας, την δεύτερη μετά από 1,5 εβδομάδα το ίδιο μέτρια τα πράγματα!!! Τσατίστηκα και έκανα καιρό να ξανα πάω! Μετά από 1,5 μήνα πηγα να δώ αν έχει κανένα άλλο καλο μωρό. Μπήκα και παλι βλέπω την Τζέση! Τρελάθηκα για αλλη μία φορά από την Εμφάνιση και μπαίνω! Μπαίνω και μου λεει (παραθέτω τον διάλογο)

-Έχεις καιρο έχεις να ερθεις, γιατί???
-Δεν μου αρεσες της 2 τελευταίες φορές, ήσουν λιγο ξενέρωτη!
-και γιατι ξανα ήρθες?
-γιατι είσαι πολυ μωρό και σου δίνω αλλή μια ευκαιρία, μετά μαύρο σαν τον Μαυρογιαλούρο  :2funny: (εννοιτε το τελευταίο δεν το έπιασε !!!)
από τότε και μέτα είδα μεγάλη αλλαγή!
υγ.
Πάντα πήγαινα μπανιαρισμένος, καθαρός, οχι ώρες αιχμής και με παράβολο των 40,00 euro!
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Της Τζέσυς εγώ της έδωσα μια και έξω κόκκινη και ξεμπέρδεψα, αν δεν τα πιάνει ,τι  είμαστε να μας μάθει ποδήλατο ή αυτοκίνητο;
Πάντως αυτήν την ατάκα κάπου την ξαναδιάβασα εδώ μέσα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Της Τζέσυς εγώ της έδωσα μια και έξω κόκκινη και ξεμπέρδεψα, αν δεν τα πιάνει ,τι  είμαστε να μας μάθει ποδήλατο ή αυτοκίνητο;
Πάντως αυτήν την ατάκα κάπου την ξαναδιάβασα εδώ μέσα
ναι εχει ξαναπαιχτει το εργο....θα σου βρω και το λινκ αν μπορεσω :grin:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
παιδια επειδη μπερδευτηκα λιγο....για καρμεν βασικα θελω να μαθω που ειναι κατεχακη και προμηθεους...σημερα ας πουμε που θα ναι?γνωριζει κανεις?κ σε ποια βαρδια?γιατι μπερδευτηκα με τις αρδιες του προμηθ 25
:tickedoff: :tickedoff: :idiot:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
παιδια επειδη μπερδευτηκα λιγο....για καρμεν βασικα θελω να μαθω που ειναι κατεχακη και προμηθεους...σημερα ας πουμε που θα ναι?γνωριζει κανεις?κ σε ποια βαρδια?γιατι μπερδευτηκα με τις αρδιες του προμηθ 25
:tickedoff: :tickedoff: :idiot:
Ειπαμε...τα 2 σπιτια ειναι αδερφακια.Σχεδον ολες οι κοπελες του ενος δουλευουν και στο αλλο.Επισης αν ρωτησεις στο ενα θα σου πουν ποια δουλευει και στο αλλο.
Δεδομενου οτι λειπει η Σιμονα,Κατεχακη λογικα θα συνεχισει η Χριστινα και Προμηθεως η Καρμεν.
Η Καρμεν ετσι κι αλλιως παντα νυχτερινη ειναι...Απλο το θεμα.
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα στα παιδια......

gl σημερα θα την κοπανησω απο την δοθλεια το πρωι.........
εχεισ τιποτα στα υποψιν για τησ πρωινεσ βαρδιες?????????
το πρωι δεν εχω βγει οθτε μια φορα!!!
λογο δουλεια φισικα!!!
αν εχεισ καμια καλη στα υποψιν!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλημερα στα παιδια......

gl σημερα θα την κοπανησω απο την δοθλεια το πρωι.........
εχεισ τιποτα στα υποψιν για τησ πρωινεσ βαρδιες?????????
το πρωι δεν εχω βγει οθτε μια φορα!!!
λογο δουλεια φισικα!!!
αν εχεισ καμια καλη στα υποψιν!!!
ναντια(ερημιτου) ευα(ανδρεου γεωργιου 4) και σαρα(ματζαρου 10) απο μιλφακια ειναι κλασικες αξιες.....
επισης αν ειναι η αγαπη στην κωλετη καλη ειναι κι αυτη σε μιλφ παλι.....

για πιπινι πηγαινε προς τσιρκο μερια κατι θα εχει καλο....αλλες επιλογες ειναι η ρεβεκα.δες την ,η λαρα ψηλη νταρντανα αλλα μακρΙΑ κατεμε και η αντριαννα στην βιλα που ειναι αμφιλεγομενη....

στην ουρανου 26 παντα παιζει εκπληξη...
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω gl.........

εχω δουλεια να κανω με το αμαξι σημερα κ μαλον θα παρω αδεια απο την δουλεια.........
το συνεργριο μου εινε β.κτεο :dancing:..............
οποτε καταλαβενεισ χεχεχεχε!!!

θα ξανω επιτελους μια χαλαρη βολτα!!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ευχαριστω gl.........

εχω δουλεια να κανω με το αμαξι σημερα κ μαλον θα παρω αδεια απο την δουλεια.........
το συνεργριο μου εινε β.κτεο :dancing:..............
οποτε καταλαβενεισ χεχεχεχε!!!

θα ξανω επιτελους μια χαλαρη βολτα!!!!

Μια χαρα σε βρισκω  :dancing:
αντε να δουμε τι νεα θα μας φερεις
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Πρωινη βολτα στα στουντιο περιοχη Φιξ. Κωλεττη η Αγαπη, την ειχα παρει μια φορα επειδη ειχα διαβασει καλες κριτικες αλλα δεν με αρεσε. Συνεχεια στο τσιρκο με καταθεση στο ρουμανικο πιπινι Αντριαννα. Θα βαλω μια κριτκη να υπαρχει. Συνεχεια για προσπαθεια δευτερης καταθεσης στη Ρεβεκκα στη Φριξου. οταν εφτασα ειχε δυο πελατες και εκατσα σαλονι. Ειχε μια ωραια τσοντα και χαζευα. Βγαινει η Ρεβεκκα απο τον πρωτο και τη βλεπω. Σαν να ομορφυνε μου φανηκε την εχω παρει μια φορα στο Alisa αλλα εχει καιρο. Οπως ειχα δει και την τσοντα ημουνα ετοιμος αλλα εσκασε τηλεφωνο και επρεπε να φυγω.

ΥΓ Στην Κωλεττη ρωτησα παλι για την Εφη και πηρα παλι την ιδια απαντηση Πασχα. Τι να πω μολις ειχε στρωσει η Εφη στην πρωινη ζωνη πηγε στην Πολωνια(κατα δηλωση τητς τσατας παντα). Δυσκολη η πρωινη ζωνη με λιγες επιλογες οποιος συναγωνιστης παιζει πρωι με καταλαβαινει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρωινη βολτα στα στουντιο περιοχη Φιξ. Κωλεττη η Αγαπη, την ειχα παρει μια φορα επειδη ειχα διαβασει καλες κριτικες αλλα δεν με αρεσε. Συνεχεια στο τσιρκο με καταθεση στο ρουμανικο πιπινι Αντριαννα. Θα βαλω μια κριτκη να υπαρχει. Συνεχεια για προσπαθεια δευτερης καταθεσης στη Ρεβεκκα στη Φριξου. οταν εφτασα ειχε δυο πελατες και εκατσα σαλονι. Ειχε μια ωραια τσοντα και χαζευα. Βγαινει η Ρεβεκκα απο τον πρωτο και τη βλεπω. Σαν να ομορφυνε μου φανηκε την εχω παρει μια φορα στο Alisa αλλα εχει καιρο. Οπως ειχα δει και την τσοντα ημουνα ετοιμος αλλα εσκασε τηλεφωνο και επρεπε να φυγω.

ΥΓ Στην Κωλεττη ρωτησα παλι για την Εφη και πηρα παλι την ιδια απαντηση Πασχα. Τι να πω μολις ειχε στρωσει η Εφη στην πρωινη ζωνη πηγε στην Πολωνια(κατα δηλωση τητς τσατας παντα). Δυσκολη η πρωινη ζωνη με λιγες επιλογες οποιος συναγωνιστης παιζει πρωι με καταλαβαινει.

Σε καταλαβαινω αδερφε .. τοσο που αρραβωνιαστηκα και για 1 μηνα πηγαινα με μια .. και για 1 μηνα δεν εχω παει με καμια  :cheesy:
Αυτη την Αντρε εχω στο ματι και γω , αν και δεν την εχω δει .. θα εχει ενδιαφερων η γνωμη σου , θα περιμενω την κριτκη  :think:
εκτος αυτης οι υπολοιπες εχουν παρθει - διπλοπαρθει ή δε μου κανουν κλικ (αλλες καθολου , αλλες ισα που το ακους )



Για Εφη . αφου πασχα λενε , Πασχα θα περιμενουμε χωρις πολλες εικασιες ...
Μπορει να υπαρχει οικογενιακο προβλημα , μπορει να θελει ξεκουραση , μπορει μπορει μπορει
το ποιο συμαντικο ειναι οτι ειναι καλα στην υγεια της οπως με διαβεβαιωσε μια τσατσα οποτε , καλη της ξεκουρασση  :)


ΥΓ η Ρεβεκκα πρεπει να δουλευει καλα εκει απ οτι ακουω  :fuck2:
ελπιζω να μην παρουν ψηλα τον αμανε μονο ...
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Αυτη την Αντρε εχω στο ματι και γω , αν και δεν την εχω δει .. θα εχει ενδιαφερων η γνωμη σου , θα περιμενω την κριτκη  :think:







ΥΓ η Ρεβεκκα πρεπει να δουλευει καλα εκει απ οτι ακουω  :fuck2:
ελπιζω να μην παρουν ψηλα τον αμανε μονο ...

Τωρα διαβασα κριτκες για Αντρε- Αντριαννα ο Καραμαν με καλυπτει πληρως οπως τα λεει ακριβως.
Ρεβεκκα ετσι οπως την εκοψα απο τη μια φορα που την πηρα δεν φαινεται περιπτωση που μπορει να παρει ψηλα τον αμανε. Κιλα μονο μπορει να παρει, ευτυχως που εινα μικρη και δουλευει καλα ο μεταβολισμος ακομα.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Η Χριστίνα παιδιά στη Κατεχάκη τι ώρες δουλεύει σήμερα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom