Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
καταθεση χθες τη νυχτα στην Κατεχακη στη μελαχρινη βυζαρου Χριστινα για 60ε με 69 και γυμνο.70ε ζητουσε αλλα ειπαμε οτι το 10ρικακι παντα κοβεται.Ρουμανα ειναι ειπε...αλλα και λιγο Ισπανιδα οπως ολες οι Ρουμανες(εκει γελασε κιολας).
Δε μιλαει Ελληνικα κατι το οποιο εμενα με ξενερωνει αφανταστα στα μπουρδελα.Ομορφη στο προσωπο και ειδικα στα ματια,βυζαρες 'πειραγμενες' διοτι οπως ειδα γυρω απ'τις ρωγες ειχε ραψιματα,και απο κει κατω αστα να πανε καλυτερα...
Χαμογελαστη και ομιλητικη απ'το πρωτο λεπτο,δεκτικη σε δαχτυλα,φιλια,τριψιμο γυμνης πουτσας σε μουνι και κωλο,μαλιστα εριξε και τζελ εξωτερικα για να με διευκολυνει στο βρωμικο παιχνιδι μου...
Πιπα της πλακας επιφανειακη εντελως,καβαλημα απο πανω το οποιο δεν αντεχεται γιατι ριχνει ολο το βαρος της πανω σου,πισωκολλητο και τελος αυτη απο κατω.Πολλα και στημενα υπερβολικα τα βογγητα της,ατακες του στυλ 'cum in my hot pussy'...αν σας αρεσουν οι Αμερικανικες τσοντες θα γουσταρετε.Εμενα δε μ'αρεσουν παντως,προτιμω τις Ευρωπαϊκες.
Συμπερασμα....πολυ καλη στα προκαταρκτικα αλλα εντελως fake στο κυριως θεμα.

Ειναι ψαρωτικη στο σαλονι,οσοι τη δειτε μαλλον θα μπειτε αλλα αν το παμε απο αποψη σωματυπου και κυβικων,σ'αυτη την κατηγορια εχεις και μια Σαρα και μια Νικολ.Νομιζω δεν τιθεται θεμα συγκρισης μ'αυτες τις 2.
Τεσπα την προτεινω εστω για μια φορα για να χορτασετε βυζαρες :tits: :tits:
Απο κει και περα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Με έξυνε ο κώλος μου να καταθέσω σήμερα αλλά τελικά ξόδεψα παραγωγικά τα λεφτά μου βάζοντας βενζίνη!!
Είναι λίγο τραγική η κατάσταση, καθόλου μα καθόλου αξιόλογα νέα πρόσωπα..
Γύρω στις 9 η βόλτα μου και στο βαρδάρη ήταν , Ήρα, Αλεξιά στα τρίδυμα. Κάρμεν στο Προμ 25. Έμαθα ότι γυρνάει η τσιμπουκόβια Σιμόνα αύριο..Η Αλίσια στο πράσινο, Η Κέλλυ, Η Κάρινα όπως είπε ο φίλος στο Μαρινόσπιτο και η ανακυκλωμένη Μαριάννα(από Σαπφούς 8(ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΑΣ ΑΝΝΙΤΑ-ουγγαρία ΑΠΟ ΣΑΠΦΟΥΣ 8 ΤΟΥ ΚΕΡΝΑΩ ΓΥΡΑ ΣΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΤΟΥ)) στο Ladies. Στα πιο κοσμοπολίτικα τώρα η Χριστίνα (πρέπει να κάνει πολύ βρώμικο γαμήσι) της Κατεχάκη 13 και η Νατάσα η σιλικονάτη ρωσσίδα στο Μαντζάρου 10 με την αμετάκλιτη για παζάρι τσατσά.(Ας κάτσετε να πεινάσετε).. Κωλέττη Νικόλ, Φρίξου Αντριάννα κομοδινοπούλου. Νικ. Ουρανού η θεία Τζέσσικα, Ερημίτη η για μπάτσες αλλά θεοκορμάρα Σιμόνα. Και το νεο της βραδιάς.



Αν και καθυστερημενα,μια αναφορα για σημερα το απογευμα 18_00

Προμηθεως 11 Η γλυκια,ομορφη Μιρελα.
Σαπφους 5 Μια ζουμπουρλουδικη κοντουλα πανω σε πανυψηλες γονδολες,καλα καλα δεν μπορουσε να περπατησει.Ξανθο καρε μαλλι,με μπολικα πιασιματα,Οχι ιδιαίτερα καλο σωμα.Ακομα και τα πανυψηλα αυτα παπουτσια,παλι κοντη εδειχνε.Ποια ειναι;
Σαπφους 7 Η μελαχροινη (πλεον) Αλεξια.Πολυ προσχαρη κοπελιτσα,με σωστα πιασιματα,παντα χαμογελαστη.Ωραιες καμπυλες και γενικα το κοριτσι της διπλανης πορτας.Στα υποψην..
Γωνιακο Η κουκλαρα Αλισια.Τι να λεμε τωρα.Πολυ γλυκια στο προσωπο,καθαρες-συμμετρικες γραμμες.Ηρθε πολυ κοντα μου,ηταν κι αυτη (οπως κι η Μιρελα) πολυ ομορφα βαμμενη και απολαυσα το πολυ καλοσχηματισμενο της προσωπο.Επισης,εχει και πολυ καλο σωμα.Την εχω παρει 2 φορες,καλη περιπτωση
Τανταλου 14 Μια βαριεστημενη αλογα,στο στυλ της Μερτσυ,αλλα χωρις το αναλογο σωμα ή εστω προσωπο.Αδιαφορο προσωπο και σωμα
Προμηθεως 25 Η Καρμεν.Την εκανα αμεσως,μαλακας δεν ειμαι.
Αυτα..

:think: :think: :think: κανικα δε θα επρεπε ρε παιδια να δειτε διαφορετικα μουτρα ?  :think:
λογο του οτι οι αλλαγες ειναι στις 7-8 και ο ενας πηγε 6 ο αλλος 9

Πολα παρασιτα εχει αυτο το VARDAR TV  δε το πανω καλα  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ασε που ΑΜΜΑΝ κανουμε να βρουμε καμια βυζαρου τησ προκοπης κ να εινε αδυνατη!!

οι περισοτερεσ γμτ εινε σαν φαλενες...........

αν εινε να ειμαστε dont touch βλεπω κ καμια τσοντα!!!

Γεια σου σειρα , τι εγινε ? βγηκες προχθες τελικα ?  :think:

Αν δεις τις κριτκιτες αρκετες αναφρονται σε αυτο το κομματι
γνωμη μου ειναι αν πας καθαρα για βυζι να μη πας ή πανε προετοιμασμενος για ακυρο
Και μετα βαλε και τν δικησου κριτικη να υπαρχει μια γνωμη παρπανω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Maaneskyggen Δεν θες αυτη ετσι ? :think:

Η Αλλη Αννιτα που ξερω εγω ειναι η μελαχρινη ιταλιδα ντεμεκ
52 > κωλετη > φριξου 14 > Αλ πατατα

Ειναι ψαρωτικη στο σαλονι,οσοι τη δειτε μαλλον θα μπειτε

Ειναι ψαρωτικη ωντος .. βγαινει και λες < να μια πουτανα > γιαυτο ηρθα
Αλλα εγω δεν σκαλωσα τοτε και την εκανα αφου δεν ακουσα κλικ ....


Δε σε κοβω πολυ ικανοποιημενο παντως .. ουτε ειες τιποτα για τα προσφιλη σου γλυψιματα ...  :think:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα συναγωνιστες.
Εγω παντως πριν κανα δυο βδομαδες πηρα παρτουζα με ενα φιλο την λαουρα απο ουγγαρια μου ειπε..με 80 ευρω (ειπα οτι εχω γενεθλια)! Φουλ συμμετοχη κοντα στο 40λεπτο μας κρατησε με ακαποτα τσιμπουκια αλλα η μαλακια ειναι οτι δεν εδινε κολο.η τσατσας μας εβγαλε την πιστη στό παζαρεμα αλλα τελικα τα συμφωνησαμε με την κοπελα,συνεχισε ομώς να μας την σπαει αφου μας χτυπησε 4 φορες την πόρτα! Κατα τα αλλα η κοπελα πολυ καλη συμετοχη αφηνε τα παντα εκτός κολο.θα την τιμησω σιγουρα και μονος! Ξερει κανεις αν ειναι ακόμα στο αλουμινατο?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
α και επειδη εγω τελειωσα λιγο νορις και ο αλλος ο παπαρας ηταν κοματια απ τα ουισκια που πιναμε πριν στο στριπτιτζαδικο και δεν τελειωνε, μου εδωσε δευτερη καποτα να συνεχισω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Στο τσιρκο πηγε ( 26ης 35 ) μετα που πηραν  αδεια Εβελινα και Εμμανουελλα
μαλλον θα επιστρεψει Βρομυλου 14 μολις επιστρεψουν οι αλλες ( μαλλον)
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στο τσιρκο πηγε ( 26ης 35 ) μετα που πηραν  αδεια Εβελινα και Εμμανουελλα
μαλλον θα επιστρεψει Βρομυλου 14 μολις επιστρεψουν οι αλλες ( μαλλον)
βρωμιλου εννοεις την τανταλου?οντως πρεπει να μετονομαστει!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλημερα στα παιδια.............

διαβαζα της πρωινες καταχωρισεις στο φορουμ κ ομολογο πως στεναχωριθικα για την μαρια...
που μασ ειπε ο gl!!!

φιλε τι γινετε με αυτην??? εχει βιζαρες κ δεν σε αφηνει να τισ ποιασεισ???
gl ροταω εσενα γιατι σε εχω εμπιστοσινη!!!!!
βλεπω εχουμε τα ιδια γουστα!!! :birdman:
αλλα τι να τα κανεισ τα βιζια αν δεν μπορεις να τα απολαυεισ???
ε αφηνει αλλα εχει ενα θεματακι και μπορει να σου πει να εισαι τρυφερος,απαλος,να μην δαγκωσεις κλπ.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
η τσατσας μας εβγαλε την πιστη στό παζαρεμα αλλα τελικα τα συμφωνησαμε με την κοπελα,συνεχισε ομώς να μας την σπαει αφου μας χτυπησε 4 φορες την πόρτα!
Με αφορμη αυτο που λες....Εμαθα οτι υπαρχει χαζοευγενικη τσατσα τωρα τελευταια σε αγαπημενο στουντιο πολλων απο σας,η οποια ανεβαζει τις αρχικες τιμες και αν καποιος μαλακας τσιμπησει η διαφορα παει στη δικη της τσεπη και οχι στην κοπελα.Αν παλι κανει παζαρι και κοψει κατι στην ουσια πληρωνετε την κανονικη τιμη αφου προηγουμενως εχει υπερτιμησει τις αρχικες τιμες.Προσοχη λοιπον αν κατι σας φανει υπερβολικο...
Επισης οι κοπελες παντα ειναι πιο ανοιχτες σε παζαρια.Γι'αυτο αν καποια τσατσα σας τα σπαει με τα παζαρια και δε μασαει,θα ζητατε συννενοηση απευθειας με την κοπελα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Με αφορμη αυτο που λες....Εμαθα οτι υπαρχει χαζοευγενικη τσατσα τωρα τελευταια σε αγαπημενο στουντιο πολλων απο σας,η οποια ανεβαζει τις αρχικες τιμες και αν καποιος μαλακας τσιμπησει η διαφορα παει στη δικη της τσεπη και οχι στην κοπελα.Αν παλι κανει παζαρι και κοψει κατι στην ουσια πληρωνετε την κανονικη τιμη αφου προηγουμενως εχει υπερτιμησει τις αρχικες τιμες.Προσοχη λοιπον αν κατι σας φανει υπερβολικο...
Επισης οι κοπελες παντα ειναι πιο ανοιχτες σε παζαρια.Γι'αυτο αν καποια τσατσα σας τα σπαει με τα παζαρια και δε μασαει,θα ζητατε συννενοηση απευθειας με την κοπελα...

Ποια ?  που ?  :s&m_3:
στειλε πμ αν δεν θες να πεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Με αφορμη αυτο που λες....Εμαθα οτι υπαρχει χαζοευγενικη τσατσα τωρα τελευταια σε αγαπημενο στουντιο πολλων απο σας,η οποια ανεβαζει τις αρχικες τιμες και αν καποιος μαλακας τσιμπησει η διαφορα παει στη δικη της τσεπη και οχι στην κοπελα.Αν παλι κανει παζαρι και κοψει κατι στην ουσια πληρωνετε την κανονικη τιμη αφου προηγουμενως εχει υπερτιμησει τις αρχικες τιμες.Προσοχη λοιπον αν κατι σας φανει υπερβολικο...
Επισης οι κοπελες παντα ειναι πιο ανοιχτες σε παζαρια.Γι'αυτο αν καποια τσατσα σας τα σπαει με τα παζαρια και δε μασαει,θα ζητατε συννενοηση απευθειας με την κοπελα...
στην φριξου 14 λες;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
οχι ρε συ...τη Μαιρουλα δε την αγγιζουμε ειναι φιλη μας.
Η αλλη που λεω πριν λιγο καιρο μου'κανε και μενα υποπτα παζαρια σε σπιτι στο Βαρδαρη και δεχτηκα ο μαλακας.Τεσπα...δε μπορω να τη δωσω στεγνα ακομα επειδη ειναι πολυ ευγενικη και αυτη απλα πρεπει να προσεχουμε λιγο στις υπερβολες της.

Εσυ προσεχε τις παρεες σου.Καταλαβαμε οτι εισαι πολυ υπομονετικος αλλα οχι κι ετσι....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παντως και στο φ14 ποτε λεει για παζαρια απο μονη της και κατεβαζει το δεκαρικο απο πριν....ποτε λεει μονο την τιμη χωρις μειωση αν βλεπει οτι δεν κινεισαι προς το να περασεις......αναλογα...... :grin:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Με αφορμη αυτο που λες....Εμαθα οτι υπαρχει χαζοευγενικη τσατσα τωρα τελευταια σε αγαπημενο στουντιο πολλων απο σας,η οποια ανεβαζει τις αρχικες τιμες και αν καποιος μαλακας τσιμπησει η διαφορα παει στη δικη της τσεπη και οχι στην κοπελα.Αν παλι κανει παζαρι και κοψει κατι στην ουσια πληρωνετε την κανονικη τιμη αφου προηγουμενως εχει υπερτιμησει τις αρχικες τιμες.Προσοχη λοιπον αν κατι σας φανει υπερβολικο...
Επισης οι κοπελες παντα ειναι πιο ανοιχτες σε παζαρια.Γι'αυτο αν καποια τσατσα σας τα σπαει με τα παζαρια και δε μασαει,θα ζητατε συννενοηση απευθειας με την κοπελα...
η κοπελα συμφωνησε κατευθειαν χωρις να κανει παζαρια,ενω η τσατσα ξεκινησε απ τα 120 και πηγε στα 100.οι τσατσαδες κατα καιρους κανουν πολλες πουστιες..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η κοπελα συμφωνησε κατευθειαν χωρις να κανει παζαρια,ενω η τσατσα ξεκινησε απ τα 120 και πηγε στα 100.οι τσατσαδες κατα καιρους κανουν πολλες πουστιες..

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: πουτανες ... αποτυχημενες ενοω γιατι τις πετυχημενες τις αγαπαμε

Εγω οταν δινω παραπανω (σπανια) φροντιζω να το δει η κοπελα γιατι οι τσατσαδες ειναι σαν τα παλια ΠακΜαν ... τρωνε δεκαρια  :s&m_2:

Πχ 30 απλο , 40 Ισπανικο μια φορα σε ενα στουδιο , εγω ειχα ετοιμα 40 και λεω παρτα ...
ισπανικο δεν ειδα ομως  :idiot:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: πουτανες ... αποτυχημενες ενοω γιατι τις πετυχημενες τις αγαπαμε

Εγω οταν δινω παραπανω (σπανια) φροντιζω να το δει η κοπελα γιατι οι τσατσαδες ειναι σαν τα παλια ΠακΜαν ... τρωνε δεκαρια  :s&m_2:

Πχ 30 απλο , 40 Ισπανικο μια φορα σε ενα στουδιο , εγω ειχα ετοιμα 40 και λεω παρτα ...
ισπανικο δεν ειδα ομως  :idiot:
εδω με συμφωνια και με το ζορι βλεπεις κατι καλο και εσυ πηγες παρεδωσες τα όπλα χωρις μαχη?
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Σκέφτομαι κάτι καινούργιο για τις επόμενες μέρες, για πείτε μου εντυπώσεις για:

-Αντρέ/Αντριάνα (26ης Οκτωβρίου 35 πρωινή, δεν την έχω δει, καλές κριτικές)
-Μικαέλα (Ν. Ουρανού 26 πρωινή, δεν την έχω δει)
-Ρεμπέκα (Φρίξου 14 πρωινή, την έχω δει, δεν με ενθουσίασε αλλά πολύ καλές κριτικές)

Βασικά αξίζει τον κόπο να πάω σε κάποια από αυτές ή να παραμείνω στις σταθερές καλές αξίες;
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα! η Ρεμπέκα (Φρίξου 14) ειναι αυτή που εχει φωτογραφίες στο άλλο site και λεει ότι δουλεύει στο sex and the city ?????
η Μικαέλα (Ν. Ουρανού 26 πρωινή) είναι μία ξανθία κοντούλα με ωραία σώμα που δουλευε παλιά στη Ταντάλου?

Φιλέ Apollo για μένα η πιο ώραια από εμφάνιση ειναι η Τζεσυ, δυστυχώς ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΣΕ ΜΑΘΕΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ! - Προσωπική Εμπειρία!



 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom