Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν λέω αυτή την ξανθιά Αννίτα που μοιάζει με πρεζάκι.. λέω για ένα πανέμορφο δροσερό πιπίνι με πέτρα σώμα, 2 υπέροχα βυζάκια και μια αθώα φατσούλα..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν λέω αυτή την ξανθιά Αννίτα που μοιάζει με πρεζάκι.. λέω για ένα πανέμορφο δροσερό πιπίνι με πέτρα σώμα, 2 υπέροχα βυζάκια και μια αθώα φατσούλα..

:dunno:

Τελικα Βρομυλου 14 δεν πηγες ?  :think:


Αλ γιατι ειπες για 23¨00 ?
καναν 3 βαρδιες ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν λέω αυτή την ξανθιά Αννίτα που μοιάζει με πρεζάκι.. λέω για ένα πανέμορφο δροσερό πιπίνι με πέτρα σώμα, 2 υπέροχα βυζάκια και μια αθώα φατσούλα..
αυτη δεν εκανε ενα περασμα απο κωλετη;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
:dunno:

Τελικα Βρομυλου 14 δεν πηγες ?  :think:


Αλ γιατι ειπες για 23¨00 ?
καναν 3 βαρδιες ?  :think:
Προμηθεως 25 εδω και πολυ καιρο εχουν 3 βαρδιες...οποτε αν ειδε στις 21,00 την Καρμεν λογικα μετα τις 23,00 πρεπει να αλλαξει.Επισης προτιμαω εφοσον δω και μου αρεσει η Χριστινα να την παρω στο Προμηθεως απο την Κατεχακη
 

Επισκέπτης
Αυτή η συγκεκριμένη Αλ παίζει να μην δουλεύει Προμηθέως. Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί από κανέναν εκεί, μην σε πάρω κ στο λαιμό μου βέβαια...η τσατσά που ήταν μαζί της είναι δεκτική σε παζάρι πάντως οπότε από τιμές μπορείς να το φέρεις στα ίδια.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και γω δε θυμαμαι ρε Αλ αναφορα για Χριστινα σε Προ25
ουτε για 3 βαρδιες σε Κατεχακη  :think:
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Αν και καθυστερημενα,μια αναφορα για σημερα το απογευμα 18_00
Προμηθεως 11 Η γλυκια,ομορφη Μιρελα.Ηταν πολυ ωραια βαμμενη σημερα.Ψηλο,προσχαρο κοριτσι.Ειναι αδυνατη και μελαχροινη.Καλες κριτικες
Σαπφους 5 Μια ζουμπουρλουδικη κοντουλα πανω σε πανυψηλες γονδολες,καλα καλα δεν μπορουσε να περπατησει.Ξανθο καρε μαλλι,με μπολικα πιασιματα,Οχι ιδιαίτερα καλο σωμα.Ακομα και τα πανυψηλα αυτα παπουτσια,παλι κοντη εδειχνε.Ποια ειναι;
Σαπφους 7 Η μελαχροινη (πλεον) Αλεξια.Πολυ προσχαρη κοπελιτσα,με σωστα πιασιματα,παντα χαμογελαστη.Ωραιες καμπυλες και γενικα το κοριτσι της διπλανης πορτας.Στα υποψην..
Γωνιακο Η κουκλαρα Αλισια.Τι να λεμε τωρα.Πολυ γλυκια στο προσωπο,καθαρες-συμμετρικες γραμμες.Ηρθε πολυ κοντα μου,ηταν κι αυτη (οπως κι η Μιρελα) πολυ ομορφα βαμμενη και απολαυσα το πολυ καλοσχηματισμενο της προσωπο.Επισης,εχει και πολυ καλο σωμα.Την εχω παρει 2 φορες,καλη περιπτωση
Τανταλου 14 Μια βαριεστημενη αλογα,στο στυλ της Μερτσυ,αλλα χωρις το αναλογο σωμα ή εστω προσωπο.Αδιαφορο προσωπο και σωμα
Προμηθεως 25 Η Καρμεν.Την εκανα αμεσως,μαλακας δεν ειμαι.
Αυτα..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν ειπε αυτο ρε....

Αυτο ειπε  :birdman:

Μααν η Χριστινα θα μεινει αποψε τη νυχτα Κατεχακη??ή θα μετακομισει μετα τις 23.00 στην Προμηθεως 25??μηπως ρωτησες??σκεφτομαι να βγω...

Για να φυγει να παει αλου ατις 11 αρα πρεπει να παει αλλη στην κατεχακη , αρα πρεπει να εχουν και 3 βαρδιες ...

Ενυδριο εχεις ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Αυτή η συγκεκριμένη Αλ παίζει να μην δουλεύει Προμηθέως. Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί από κανέναν εκεί, μην σε πάρω κ στο λαιμό μου βέβαια...η τσατσά που ήταν μαζί της είναι δεκτική σε παζάρι πάντως οπότε από τιμές μπορείς να το φέρεις στα ίδια.
ρε παιδια χθες και προχθες νομιζω αναφερθηκε νυχτερινη αυτη η Χριστινα στο Προμηθεως 25.και ειναι αυτη η ιδια υπερβυζαρου με τη καλη αποδοση απο Κατεχακη απ'οτι καταλαβα....
Τεσπα θα κοιταξω....
 

Επισκέπτης
Είναι μια μελαχροινή γεμάτη, ψιλοστρόγγυλη με μεγάλα σιλικονάτα(μάλλον) βυζιά και για το σωματότυπό της λεπτά πόδια. Πρέπει να λέμε την ίδια, εγώ πάντως πρώτη φορά σήμερα την είδα.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Έμαθα ότι γυρνάει η τσιμπουκόβια Σιμόνα αύριο
:dancing:

η Νατάσα η σιλικονάτη ρωσσίδα στο Μαντζάρου 10 με την αμετάκλιτη για παζάρι τσατσά.(Ας κάτσετε να πεινάσετε)
Σωστός  :rockon:


Ερημίτη η για μπάτσες αλλά θεοκορμάρα Σιμόνα.
Μαύρο στη Σιμόνα.im (imitation)  :birdman:


Δεν λέω αυτή την ξανθιά Αννίτα που μοιάζει με πρεζάκι.. λέω για ένα πανέμορφο δροσερό πιπίνι με πέτρα σώμα, 2 υπέροχα βυζάκια και μια αθώα φατσούλα..
Και εγώ το πεθύμησα αυτό το αστέρι, από τις πιο όμορφες και ευχάριστες παρουσίες  :tits:
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Guys στην Προ25 εχουν 2 ή 3 βαρδιες, εηαρτατε καθε μερα. Μου τα ειπε η τσατσα σημερα. Αυριο θα εχει μονο Μιραμπελα κ Καρμεν, αγνωστο για Χριστιννα. Ρε guys, Χριστιννα λετε την μελαχρινη γεματουλα με βυζαρες "Ισπανιδα" απο Κατεχακη?? Γιατι εκεινη αλλιως την λενε...  :huh: :huh: :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Guys στην Προ25 εχουν 2 ή 3 βαρδιες, εηαρτατε καθε μερα. Μου τα ειπε η τσατσα σημερα. Αυριο θα εχει μονο Μιραμπελα κ Καρμεν, αγνωστο για Χριστιννα. Ρε guys, Χριστιννα λετε την μελαχρινη γεματουλα με βυζαρες "Ισπανιδα" απο Κατεχακη?? Γιατι εκεινη αλλιως την λενε...  :huh: :huh: :huh:
για ισπανιδα πλασαρεται η λαουρα....την χριστινα κανονικα ως ρουμανα την παρουσιαζουν στο σαλονι....την λαουρα θα λες μαλλον....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
μιρελλα??? τι ωρα την πετυχες? εχει φυγει απο βραδυνη βαρδια?

Έχουν γυρίσει σε τρεις βάρδιες εκεί, η Μιρέλλα κάνει εδώ και κάποιο καιρό την απογευματινή 3μμ-9μμ.

(ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΑΣ ΑΝΝΙΤΑ-ουγγαρία ΑΠΟ ΣΑΠΦΟΥΣ 8 ΤΟΥ ΚΕΡΝΑΩ ΓΥΡΑ ΣΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΤΟΥ))

Την πέτυχα εκεί Παρασκευή βράδυ, μάλλον μοιράζεται τις βραδυνές βάρδιες με την Καρίνα και κάνει αυτές στο τέλος της εβδομάδας.
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα στα παιδια.............

διαβαζα της πρωινες καταχωρισεις στο φορουμ κ ομολογο πως στεναχωριθικα για την μαρια...
που μασ ειπε ο gl!!!

φιλε τι γινετε με αυτην??? εχει βιζαρες κ δεν σε αφηνει να τισ ποιασεισ???
gl ροταω εσενα γιατι σε εχω εμπιστοσινη!!!!!
βλεπω εχουμε τα ιδια γουστα!!! :birdman:
αλλα τι να τα κανεισ τα βιζια αν δεν μπορεις να τα απολαυεισ???
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ασε που ΑΜΜΑΝ κανουμε να βρουμε καμια βυζαρου τησ προκοπης κ να εινε αδυνατη!!

οι περισοτερεσ γμτ εινε σαν φαλενες...........

αν εινε να ειμαστε dont touch βλεπω κ καμια τσοντα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom