Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (6 μέλη και 49 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.207
Κριτικές
293
Like
9.600
Πόντοι
12.525
Δεν έχω δει ποτέ κολομβιανή. Πιθανός να είναι το κορίτσι αλλά μου θύμισε γυφτάκι όπως την είδα. Αν και μου αρέσουν οι κοντές αυτή παρά ήταν για εμένα. Βασικά το ύφος ήταν πολύ ξενερωτο.
Και μένα σαν κοντό γυφτάκι μου φάνηκε
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Μάθαμε από ποια πόλη είναι τουλάχιστον :tooth:
το βλημα ειναι απο το μεντεγιν.που ειναι για πολλα σουτια το μαστουρομενο απο την κοκα,τα αλλα ασ τα πουν η αγαπουληδες.αντε καλη ανασταση απο των μαυρο.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
Μόλις επέστρεψα από την μπουρδέλο περιοχή. Πολλά σπιτάκια κλειστά, εκεί που είναι η Στέλλα κλειστο όπως και η εκκλησία και έτσι τα δύο αστέρια της βραδινής βάρδιας δεν τα είδα. Είδα όμως Σύλβια η οποία 1.50 γυφτάκι και δεν μου έκανε κλικ. Συνάντησα στο Λας Βέγκας Μαρία από Μολδαβία με πολλά κιλά πλέον. Στα Βένους που πήγα μόνο μπάζα και μάλιστα στο νο1 συνεχίζε από το πρωί η Χριστίνα η οποία μου άρεσε περισσότερο τώρα από ότι το πρωί αλλά μετά 14 ώρες βάρδια δεν νομίζω να άξιζε, τελικά κατέληξα στη Λιλιάνα για άλλη μια φορά και πέρασα πολύ καλά. Πραγματικά πιστεύω ότι κάνει την καλύτερη πίπα! Ακόμα την σκέφτομαι και γκαυλονω.
Λιλιανα εγγύηση!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πραγματικά ημαρτον για τη Σύλβια εμφανισιακά. Ούτε σωστές αναλογίες έχει, ούτε ωραία φτιαγμένα βυζιά, ούτε ωραία επιδερμίδα. Απορώ με τι ενθουσιαστηκατε

Έχω πάρει πριν 2-3 χρόνια μια κολομβιανή original στη φυλής, δε θυμάμαι όνομα, που έδωσα 20€ και ήταν τόσο μουναρα που την πλήρωσα φεύγοντας από το δωμάτιο να μου ξαναέρθει σε 10 λεπτά. Μετά έμαθα το γύρισε σε εσκορτ 150€

Τι κομμάτι ήταν αυτό... Ακόμα το θυμάμαι
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.581
Like
17.321
Πόντοι
3.556
το βλημα ειναι απο το μεντεγιν.που ειναι για πολλα σουτια το μαστουρομενο απο την κοκα,τα αλλα ασ τα πουν η αγαπουληδες.αντε καλη ανασταση απο των μαυρο.
Γενικά οι ιερόδουλες πίνουν ..άλλη πίνει ξυδια, άλλη χάπια..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Πραγματικά ημαρτον για τη Σύλβια εμφανισιακά. Ούτε σωστές αναλογίες έχει, ούτε ωραία φτιαγμένα βυζιά, ούτε ωραία επιδερμίδα. Απορώ με τι ενθουσιαστηκατε

Έχω πάρει πριν 2-3 χρόνια μια κολομβιανή original στη φυλής, δε θυμάμαι όνομα, που έδωσα 20€ και ήταν τόσο μουναρα που την πλήρωσα φεύγοντας από το δωμάτιο να μου ξαναέρθει σε 10 λεπτά. Μετά έμαθα το γύρισε σε εσκορτ 150€

Τι κομμάτι ήταν αυτό... Ακόμα το θυμάμαι
Συμφωνο μαζι σου. Η συλβια ειναι χαλι μαυρο. Και εγω απορω με μερικους.
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Είδα στο άλλο site ότι έρχεται η Άντζελα...:erection:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Συμφωνο μαζι σου. Η συλβια ειναι χαλι μαυρο. Και εγω απορω με μερικους.
Οι ιδιοι συναδελφοι που κραζουν την Λαρα ειναι..μην δινεις σημασια.
Αυτοι λογικα πανε μονο με τοπ μοντελα που ειναι και σουπερ στο κρεβατι :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Τα εγραψα στην κριτικη μ. τα ειπα και εδω και τα ξαναλεω για συλβια.
Ναι ειναι πολυ κοντη..ισως απο τις πιο κοντες που εχουν περασει απο την πολη.
Οσοι δεν την εχετε δει ακομα και κοιτατε το διπλα σαιτ..δεν εχει μεγαλη διαφορα με την μια και μοναδικη φωτο που εχουν εκει.
Δεν ξερω αν ειναι απο την κολομβια η τον δενδροποταμο..αλλα σιγουρα δεν μιλαει Ελληνικα και αγγλικα.
Επιδερμιδα εχει καλη..στο κρεβατι ειναι καλη...πιστευω οτι αν μαθει Ελληνικα θα γινει ακομα καλυτερη.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Τα εγραψα στην κριτικη μ. τα ειπα και εδω και τα ξαναλεω για συλβια.
Ναι ειναι πολυ κοντη..ισως απο τις πιο κοντες που εχουν περασει απο την πολη.
Οσοι δεν την εχετε δει ακομα και κοιτατε το διπλα σαιτ..δεν εχει μεγαλη διαφορα με την μια και μοναδικη φωτο που εχουν εκει.
Δεν ξερω αν ειναι απο την κολομβια η τον δενδροποταμο..αλλα σιγουρα δεν μιλαει Ελληνικα και αγγλικα.
Επιδερμιδα εχει καλη..στο κρεβατι ειναι καλη...πιστευω οτι αν μαθει Ελληνικα θα γινει ακομα καλυτερη.
Η πιο κοντή που θυμάμαι από την στούντιοπεριοχή ήταν μία Ρουμάνα εν ονόματι Φιοριτα στα τρίδυμα....
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Η πιο κοντή που θυμάμαι από την στούντιοπεριοχή ήταν μία Ρουμάνα εν ονόματι Φιοριτα στα τρίδυμα....
Σιγουρα απτις πιο κοντες ειναι η ξανθια ονοματι belaris η καπως ετσι
δουλευε πριν 1 βδομαδα στο γνωνιακο μαγαζι μετα το bella donna
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
136
Κριτικές
3
Like
304
Πόντοι
21
Ποιες πήρες φιλε; Μπορείς να δώσεις λίγο περισσότερες ινφο
Δεν θυμάμαι όνομα δύο με μεγάλα βυζιά από Κολομβία είχα καλή διάθεση και τα κάναν όλα κομπλέ απλά 100 ευρώ για 5 λεπτά είναι κοροϊδία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom