Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (3 μέλη και 63 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Οι λατινες οσο θερμές κ προσχαρες ειναι τοσο πονηρες κ loco ταυτόχρονα
Θερμές και προσχαρες; χαχαχχαχα... Φίλος ήδη έχω πηδηξει 5 και την 6 την έπιασα γκόμενά... Ασ το.. Δράμα η κατάσταση... Σαν τις Ρωσίδες δεν έχει..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Αλλη Αντζελα θα ειναι αυτη μαλλον..οχι η παλια.
Η παλιά είναι... Οι φώτος της είναι της παλιάς... Και πάντα μου έλεγε ότι θα έρχεται για λίγο και θα φύγει,γιατι έχει το παιδί πάνω...
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
419
Κριτικές
7
Like
1.020
Πόντοι
361
Σιγουρα απτις πιο κοντες ειναι η ξανθια ονοματι belaris η καπως ετσι
δουλευε πριν 1 βδομαδα στο γνωνιακο μαγαζι μετα το bella donna
Και η Αγγελική η Ελληνίδα η ξανθιά ήταν 1.53 θυμάμαι...αχχ κρίμα που σταμάτησε αυτό το καυλακι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Η παλιά είναι... Οι φώτος της είναι της παλιάς... Και πάντα μου έλεγε ότι θα έρχεται για λίγο και θα φύγει,γιατι έχει το παιδί πάνω...
Αν δεν κανω λαθος η κριτικη (2014) μου.. στο προηγουμενο προφιλ. ειναι για αυτην.
Αρα τωρα μπορει να ειναι και πανω απο 45 και σιγουρα δεν θα εχει αυτο το σωμα που βλεπουμε στις φωτο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
Δεν θυμάμαι όνομα δύο με μεγάλα βυζιά από Κολομβία είχα καλή διάθεση και τα κάναν όλα κομπλέ απλά 100 ευρώ για 5 λεπτά είναι κοροϊδία
Δεν φταινε οι κοπελες ρε φιλε αν εσυ εχυσες στο 5λεπτο..
Δεν πιστευω να σου ειπαν εχεις 5 λεπτα χρονο μονο..
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Η Ναταλί με το κοντά ξανθό μαλλί που χάθηκε; Πέρασα και ηταν η Μάνια το κομοδίνο στου ερημίτη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Θερμές και προσχαρες; χαχαχχαχα... Φίλος ήδη έχω πηδηξει 5 και την 6 την έπιασα γκόμενά... Ασ το.. Δράμα η κατάσταση... Σαν τις Ρωσίδες δεν έχει..
Μύθος οι Λατίνες από ναύτες που ξεσπούσαν πάνω τους μετά από μήνες αγαμιας..κλα'ι'ν μα'ι'ν...σαν το Αν.Μπλοκ δεν έχει τον κωλο τους να χτυπάνε κάτω όλες οι άλλες .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Και η Αγγελική η Ελληνίδα η ξανθιά ήταν 1.53 θυμάμαι...αχχ κρίμα που σταμάτησε αυτό το καυλακι
Θυμάμαι ένα Ρωσιδακι προ αμνημονεύτων....πολύ κοντό...Βικτώρια επί της Σαπφούς τις καλές προμνημονιακες μερες...και η Τσαρίνα μάλλον κοντή ήταν .
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
877
Πόντοι
361
Aurora βλέπω ότι ανέβηκε με νέες φοτο στο δίπλα σαιτ
Τη πρώτη φορά που ήταν ενεργή τη ξεπέρασα στην επάνοδο της θα την τιμήσω
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
419
Κριτικές
7
Like
1.020
Πόντοι
361
Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά!! Γνώμη για Ιωάννα Ελληνίδα που βλέπω στο άλλο site (φαιντ) έχει περάσει κανείς να μας πει μια αποψη
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Αν δεν κανω λαθος η κριτικη (2014) μου.. στο προηγουμενο προφιλ. ειναι για αυτην.
Αρα τωρα μπορει να ειναι και πανω απο 45 και σιγουρα δεν θα εχει αυτο το σωμα που βλεπουμε στις φωτο.
Η Άντζελα μόνο για γλυφομουνι άξιζε τοτε, αεροπιπα έκανε πάντα και εννοείται ήταν ξεπέτα του κερατά στο sex..... Τίποτα το ιδιαίτερο, ούτε για μια φορά δεν λέει...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Η Άντζελα μόνο για γλυφομουνι άξιζε τοτε, αεροπιπα έκανε πάντα και εννοείται ήταν ξεπέτα του κερατά στο sex..... Τίποτα το ιδιαίτερο, ούτε για μια φορά δεν λέει...
Προυπογραφω δεν ηταν ποτε κατι το συνταρακτικο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Βλέπω στο άλλο σάιτ βάλανε ξανά την Σελένα , ποιός ξέρει αν θα δουλέψει κάπου. Γιατί για καιρό την είχανε στο σάιτ χωρίς να δουλεύει αλλά σε κάποια φάση την είχαν βγάλει απο οτι θυμάμαι. Τώρα για να την βάλανε ξανά λογικά θα είναι να δουλέψει ... η αλλιώς την έβαλαν για να γεμίσει το σάιτ :confused:

Στο άλλο σάιτ πάντως βλέπω θετικά σχόλια απο τότε που είχε ξαναδουλέψει , εγω δεν έχω εμπειρία μαζί της.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Βλέπω στο άλλο σάιτ βάλανε ξανά την Σελένα , ποιός ξέρει αν θα δουλέψει κάπου. Γιατί για καιρό την είχανε στο σάιτ χωρίς να δουλεύει αλλά σε κάποια φάση την είχαν βγάλει απο οτι θυμάμαι. Τώρα για να την βάλανε ξανά λογικά θα είναι να δουλέψει ... η αλλιώς την έβαλαν για να γεμίσει το σάιτ :confused:

Στο άλλο σάιτ πάντως βλέπω θετικά σχόλια απο τότε που είχε ξαναδουλέψει , εγω δεν έχω εμπειρία μαζί της.
Πιθανοτατα την εβαλαν για να γεμισει το site οπως εχουν βαλει πολλες που δεν ηρθαν καν θεσσαλονικη
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Στο άλλο site έχουν μαγαζιά που σχεδόν ποτέ δεν έχουν κάποιο βάρδια και μόνο το venus είχε αξιόλογο ενδιαφέρον και τα gold όλα αλλά ούτε λόγος
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
Ρεβέκκα και Μανταλένα δεν έχω πάρει ακόμα, αξιζουνε; Για να μην πάει χαμένο το 30αρι...
Για Ρεβέκκα δε ξέρω αλλά Μανταλίνα μακρυά. Την τελευταία φορά που πήγα ηταν σαββατοβραδο και είπα να την δοκιμάσω. Μπαίνω στο δωμάτιο να πληρωσω και μου λέει η τσα2 σήμερα Σάββατο δε κάνει γυμνο αλλά για να ρωτήσω. Α οκ κάνει τελικά μου λέει περνα. Μπαίνω και λέω από μέσα μου φάουλ μεγάλο. Μαλάκια που μπήκα. Και τελικά διαπίστωσα πως δεν ήταν η παλιά Μανταλίνα που ξέραμε πίπα μισό λεπτό της πλάκας μεγάλη ξεπετα ή εκτος αν ετυχε....αλλά πάντως από μένα μακρυά!!! Άλλαξε πολύ
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Μαρία μολδαβεζα έβαλε κιλά αλλά οκ είναι γαμισιμη, άσε που σε καποιους θα αρέσει περισσότερο τώρα από ότι πριν, η Ντόνα όντος καλή αλλά δεν είναι και για συνέχεια.... Άσε που πριν 10 χρόνια γκαυλονα με την κολαρα της αλλά τώρα δεν μου κάνει κλικ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom