Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Μπα οχι δεν την ξερω. Θυμαμαι μια που δουλευε παλια σε στουντιο απο καζακσταν αν θυμαμαι καλα. Στο godiva πριν μερικα χρονια. Αν λες αυτην. Πιατσα δεν πετυχα ποτέ
Ναι αυτη ειναι. Δουλευε και στο godiva και παλαιοτερα ανδρεου γεωργιου και πολύ παλαιοτερα και σαπφους στο βαρδαρη. Πριν απ τα στουντιο δουλευε πιατσα στην ανηφορα στο φαναρι λιγο πριν το mediamarkt και τοτε μου ειχε δωσει το τηλεφωνο της και μου ειχε πει οτι ειναι απ τη Μογγολια αλλα εδω μεσα διαβαζα Καζακσταν. Ελεγα μηπως την ξερεις γιατι εχω χασει τα ιχνη της. Σημερα μπορει να ειναι γυρω στα 40. Πάντα περνουσα καλά μαζι της και αν δεν την εβρισκα την επαιρνα τηλεφωνο και βρισκόμασταν. Τωρα εδω και μερικα χρόνια το τηλεφωνο της ειναι ανενεργο. Την εχω χασει...
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
η αλιονα δεν εμφανιζετε πια στο αλλο site εκτος και να δε βλεπω καλα... :cry:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Δηλαδή αν σου καθόταν η Ναόμι Κάμπελ ή η Τάιρα Μπανκς δε θα τις γαμουσες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα από τα όνειρα μου είναι να ξεσκίσω τη Σερένα Γουίλιαμς
Εννοειτε οτι θα της γαμουσα. Ναομι Καμπελ ηταν ο ερωτας μου παλια οταν ειμουν πιτσιρικας και ειχε κανει εκεινο το βιντεο με τον MJ. ΑΛΛΑ δεν προκειται ποτε των ποτων να φερουν τοσο ομορφες μαυρες στην φτωχομανα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.672
Κριτικές
62
Like
41.488
Πόντοι
8.530
Εννοειτε οτι θα της γαμουσα. Ναομι Καμπελ ηταν ο ερωτας μου παλια οταν ειμουν πιτσιρικας και ειχε κανει εκεινο το βιντεο με τον MJ. ΑΛΛΑ δεν προκειται ποτε των ποτων να φερουν τοσο ομορφες μαυρες στην φτωχομανα.
Κορυφαια η Bανεσα Γουιλιαμς αλλα και Τζανετ Τζακσον στα καλα της....πραγματι ωραιες μαυρες δεν βλεπω να ερχονται ξανα.Εφυγαν μαζι με τις καλες μερες...?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
12
Like
3.266
Πόντοι
746
Θεσσαλονικεις καλησπερα. Για πειτε αξιζει η μια ωρα σε οικο τελικα;
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Να ρωτησω παιδια, την μιλφ την Βλαντα την πειρα πριν απο καιρο και μετα εξαφανιστηκε και δεν την βρισκω πουθενα. Ξερει κανεις; Διακοπες μηπως;
 

John_thess79

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι? Καλησπεεα. Μην πεσετε να με φατε.... Δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο... Μπορειτε να μου πειτε πανω κατω τι τιμες παιζουν ? Παει με την ωρα? Η με το τελειωμα?
 

Νικοςyolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, δοκιμασε κανεις την eva απο Venus 2?
πως ειναι απο εμφανιση και στο δωματιο;;
ευχαριστω!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.672
Κριτικές
62
Like
41.488
Πόντοι
8.530
Θεσσαλονικεις καλησπερα. Για πειτε αξιζει η μια ωρα σε οικο τελικα;
Αν αξιζει σε συμβατικο προγραμμα θα αξιζει και σε προγραμμα μιας ωρας.
Σε προγραμμα μιας ωρας ισως να θελεις και πρωκτικο το οποιο η κοπελα ισως δεν το κανει ετσι και αλλιως.Σε μια τετοια περιπτωση δεν αξιζει προγραμμα τοσο μεγαλο και τοσο ακριβο( δηλ.γυρω στα150€).
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
33
Like
441
Πόντοι
290
Επειδή βλέπω αναφέρθηκε η αγαπημένη μας Εμμα η οποία όταν πρωτοεμφανίστηκε στο σπίτι της Κατεχάκη έκανε πάταγο και κράτησε για μερικά χρόνια την ίδια πορεία μέχρι που βαρέθηκε...
Ε όποιος αναπολεί αυτές τις στιγμές να περάσει μια βόλτα από Ρίτα στο Venus 2 γιατί πραγματικά η γυναίκα είναι δυναμίτης, είναι αχόρταγη και κάνει τα πάντα. Εμένα πραγματικά μου θύμισε έντονα την Εμμα του πρώτου καιρού αλλά στο ακόμα πιο βρώμικο στυλ
Αλ με ολον τον σεβασμο η εμμα ηταν το στανταρακι μου.Την πετυχα απο την πρωτη μερα στην κατεχακη που ηταν ψαρωμενη ακομα.Με εβγαζε ΤΡΕΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ.Ολα με 30Ε.Πιστεψε με ολες τις στασεις και κωλο και ακαποτο τσιμπουκι τελιωτικο οπου μου τα καταπινε.Με εφαγε σιγουρα ενα διαμερισματακι γκαρσονιερα.Ηταν θεα και σπανιο πλασμα.Αυτη η ριτα την φτανει καθολου σε αυτα τα γουστα.Εμπιστευομαι την κριση σου.Παρεπιπτωντος βλεπωντας στο venus 2 δεν βλεπω καμμια ριτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
12
Like
3.266
Πόντοι
746
Αν αξιζει σε συμβατικο προγραμμα θα αξιζει και σε προγραμμα μιας ωρας.
Σε προγραμμα μιας ωρας ισως να θελεις και πρωκτικο το οποιο η κοπελα ισως δεν το κανει ετσι και αλλιως.Σε μια τετοια περιπτωση δεν αξιζει προγραμμα τοσο μεγαλο και τοσο ακριβο( δηλ.γυρω στα150€).
Ευχαριστω φιλος
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
12
Like
3.266
Πόντοι
746
Αλ με ολον τον σεβασμο η εμμα ηταν το στανταρακι μου.Την πετυχα απο την πρωτη μερα στην κατεχακη που ηταν ψαρωμενη ακομα.Με εβγαζε ΤΡΕΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ.Ολα με 30Ε.Πιστεψε με ολες τις στασεις και κωλο και ακαποτο τσιμπουκι τελιωτικο οπου μου τα καταπινε.Με εφαγε σιγουρα ενα διαμερισματακι γκαρσονιερα.Ηταν θεα και σπανιο πλασμα.Αυτη η ριτα την φτανει καθολου σε αυτα τα γουστα.Εμπιστευομαι την κριση σου.Παρεπιπτωντος βλεπωντας στο venus 2 δεν βλεπω καμμια ριτα
Κοιτα στο venus φιλε
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
λιγο καλυτερες και πιο διακριτικες φωτο να ειχανε ολες θα ηταν ολα μια χαρα,καποιες δειχνουν μονο τον κολο τους εχει καταντησει μαλακια αυτο το πραγμα,δε μου αρεσουν οι πολυ αδυνατες ειναι 2-3 δεν βλέπονται και τις εχουν στα gold studios ουτε για τα bronze studios δεν κανουν....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Αλ με ολον τον σεβασμο η εμμα ηταν το στανταρακι μου.Την πετυχα απο την πρωτη μερα στην κατεχακη που ηταν ψαρωμενη ακομα.Με εβγαζε ΤΡΕΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ.Ολα με 30Ε.Πιστεψε με ολες τις στασεις και κωλο και ακαποτο τσιμπουκι τελιωτικο οπου μου τα καταπινε.Με εφαγε σιγουρα ενα διαμερισματακι γκαρσονιερα.Ηταν θεα και σπανιο πλασμα.Αυτη η ριτα την φτανει καθολου σε αυτα τα γουστα.Εμπιστευομαι την κριση σου.Παρεπιπτωντος βλεπωντας στο venus 2 δεν βλεπω καμμια ριτα
Τη δείχνει στο Venus απόψε... Ναι είναι περίπτωση η κοπέλα

Επίσης πέρασα και είδα τη Σαντρα στο poison την οποία έχω γαμησει δυο φορές αλλά δε τη θυμόμουν καλά. Εκφυλη μιλφαρα με τσιμπουκοφατσα που εγώ είχα περάσει καλά μαζί της. Επίσης δεν είναι μυστικό μιας και το λέει στο σαλόνι ότι με 50 ευρώ για 69 τη χυνεις και όπου θέλεις όπως κι εγώ την είχα χυσει στη μάπα και τις δύο φορές
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
καλησπερα παιδια, δοκιμασε κανεις την eva απο Venus 2?
πως ειναι απο εμφανιση και στο δωματιο;;
ευχαριστω!
Περασα μαζι της την προηγουμενη εβδομαδα που δουλευε στο venus,ρωσιδα δηλωνει ομορφο προσωπο,τριανταρα,νταρτανομουνα,3αρια φυσικα βυζια ,πισινος,πιασιματα,καλη στο δωματιο,προσωπικα θα την ξαναδω.Κανει για οσους δεν κοιτανε τα κιλα της.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.996
Πόντοι
6.050
Περασα μαζι της την προηγουμενη εβδομαδα που δουλευε στο venus,ρωσιδα δηλωνει ομορφο προσωπο,τριανταρα,νταρτανομουνα,3αρια φυσικα βυζια ,πισινος,πιασιματα,καλη στο δωματιο,προσωπικα θα την ξαναδω.Κανει για οσους δεν κοιτανε τα κιλα της.
κωλο κανει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom