Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Μονικα στο βιλα πριβε σημερα κ τιμηθηκε. Ωραιο μελαχρινό μωρο με ωραιες καμπυλες κ πατο ωραιο.Ωραια πιπα κ γλυψιμο αρχιδιων, τελειο πατο για γαμιση στα 4 .Μισή ελλγνιδα(Ηράκλειο) μιση Σερβιδα. Τουλαχιστον ετσι δηλωνει. Τα μιλαει μθα χαρα τα ελληνικά. Ορματε δεν θα χάσετε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Μονικα στο βιλα πριβε σημερα κ τιμηθηκε. Ωραιο μελαχρινό μωρο με ωραιες καμπυλες κ πατο ωραιο.Ωραια πιπα κ γλυψιμο αρχιδιων, τελειο πατο για γαμιση στα 4 .Μισή ελλγνιδα(Ηράκλειο) μιση Σερβιδα. Τουλαχιστον ετσι δηλωνει. Τα μιλαει μθα χαρα τα ελληνικά. Ορματε δεν θα χάσετε
αυτη ειναι η γνωστη μονικα που μας ειχε ερθει απο αθηνα και που την ειχε δει και εσκορτ?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
αυτη ειναι η γνωστη μονικα που μας ειχε ερθει απο αθηνα και που την ειχε δει και εσκορτ?
Δεν το γνωριζω αυτο. Το στυλ τις παντως ειναι για εσκορτς.
Παραπονο δεν εχω καθολου παντος απο την συνευρεση μαζι της. Θα την ξανα προτιμήσω
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
350
Like
597
Πόντοι
81
αυτο το ξέπατο η βανεσα που βαλανε στο αλο σαιτ, ξερει κανενας ποτε και που?
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Τωρα αν πας κι εχει κανα δυο μεσα..δυσκολα θα σε βαλει.
Μετα την ομορφη συνευρεση μας, στις 2 εγινε περιπου, μου λεει οτι απο τις 10 που ξεκινησε εκανε διαλλειμα για τσιγαρο στις 12&30. Πολυ δουλεια γενικα και μου λεει οτι πεφτουν οι αντοχες της.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.462
Like
16.577
Πόντοι
3.556
Μετα την ομορφη συνευρεση μας, στις 2 εγινε περιπου, μου λεει οτι απο τις 10 που ξεκινησε εκανε διαλλειμα για τσιγαρο στις 12&30. Πολυ δουλεια γενικα και μου λεει οτι πεφτουν οι αντοχες της.
Αντικειμενικά είναι πολύ δύσκολη δουλειά.. απορώ πως αντέχουν τόσα χρόνια κάποιες..και από βιολογικής αλλά και από ψυχολογικής άποψης..δε ν μπουχτιζουν?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Μετα την ομορφη συνευρεση μας, στις 2 εγινε περιπου, μου λεει οτι απο τις 10 που ξεκινησε εκανε διαλλειμα για τσιγαρο στις 12&30. Πολυ δουλεια γενικα και μου λεει οτι πεφτουν οι αντοχες της.
Δεν εχει αναγκη αυτη..
Οταν σταματησει την δουλεια, βιλα θα χτισει στην πατριδα της.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Περασα απο βενουs να δω την ριτα που λετε οτι ξεσκιζεται μεσα..:grin:
αλλα ηταν κλειστο ασχετα αν στο σαιτ γραφουν οτι ειναι απο της 9 ανοιχτα.
Πηγα μετα βενουs 2 μηπως την πηγαν εκει..αλλα ηταν μια ανιτα, αδιαφορη κοπελα..μαλλον για αυτο δεν βαζουν φωτο!
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Περασα απο βενουs να δω την ριτα που λετε οτι ξεσκιζεται μεσα..:grin:
αλλα ηταν κλειστο ασχετα αν στο σαιτ γραφουν οτι ειναι απο της 9 ανοιχτα.
Πηγα μετα βενουs 2 μηπως την πηγαν εκει..αλλα ηταν μια ανιτα, αδιαφορη κοπελα..μαλλον για αυτο δεν βαζουν φωτο!
Και εγω ελεγα να περάσω να δω αν δουλεύει γιατι το φαιντ γκερλς δεν λειτουργεί καλα σημερα. Με γλίτωσες απο τον κοπο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Και εγω ελεγα να περάσω να δω αν δουλεύει γιατι το φαιντ γκερλς δεν λειτουργεί καλα σημερα. Με γλίτωσες απο τον κοπο
καλα τωρα μπορει να ανοιξαν συναδελφε..
Παντως αρκετα στουντιο ηταν κλειστα..μαλλον λογο οτι δεν εχουν κοπελες και ανοιγουν μεσημερι να κανουν μια βαρδια.
Για να καταλαβεις..κλειστα ειδα τα τριδυμα, τα λας βεγκας,παρανταις και αλλα..ενω εκει στις νταλικες κανα δυο που δουλευαν ειχαν αραξει εξω οι τσατσαδες..πολλα αμαξια στην περιοχη αλλα δεν ειναι για τα ρδελα..μονο η λαρα ειχε κατι ψιλα.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
καλα τωρα μπορει να ανοιξαν συναδελφε..
Παντως αρκετα στουντιο ηταν κλειστα..μαλλον λογο οτι δεν εχουν κοπελες και ανοιγουν μεσημερι να κανουν μια βαρδια.
Για να καταλαβεις..κλειστα ειδα τα τριδυμα, τα λας βεγκας,παρανταις και αλλα..ενω εκει στις νταλικες κανα δυο που δουλευαν ειχαν αραξει εξω οι τσατσαδες..πολλα αμαξια στην περιοχη αλλα δεν ειναι για τα ρδελα..μονο η λαρα ειχε κατι ψιλα.
ε αφου δεν υπαρχει τπτ στην ερημο ψαχνουν την δροσιας της... εχει γαμηθει η τυπισσα χαχαχα
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Περασα απο βενουs να δω την ριτα που λετε οτι ξεσκιζεται μεσα..:grin:
αλλα ηταν κλειστο ασχετα αν στο σαιτ γραφουν οτι ειναι απο της 9 ανοιχτα.
Πηγα μετα βενουs 2 μηπως την πηγαν εκει..αλλα ηταν μια ανιτα, αδιαφορη κοπελα..μαλλον για αυτο δεν βαζουν φωτο!
τι ωρα περασες?
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Τριδυμα μονο η Νικολ ενω το προγραμμα λεει Εβελινα απο τις 14:00. Πηγα στις 14:40 και δεν ηταν.
Venus κλειστο για να δω την Ριτα.
Vegas ειχε 3 μπαζα που λες καλυτερα να τραβηξω μαλακια.
Τι ωραιες υπηρεσιες που εχουμε στην πολη μας.
Για αυτο η Λαρα δεν κλεινει ποδια
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Μονικα στο βιλα πριβε σημερα κ τιμηθηκε. Ωραιο μελαχρινό μωρο με ωραιες καμπυλες κ πατο ωραιο.Ωραια πιπα κ γλυψιμο αρχιδιων, τελειο πατο για γαμιση στα 4 .Μισή ελλγνιδα(Ηράκλειο) μιση Σερβιδα. Τουλαχιστον ετσι δηλωνει. Τα μιλαει μθα χαρα τα ελληνικά. Ορματε δεν θα χάσετε
ετσι ειναι ακριβως πρωτον εχει ωραια συμπεριφορα,
περασα κι εγω. Απλα δεν εχει βυζακι το μωρο να ξερετε,
το μονο μειονεκτημα, αλλα στα τεσσερα ειναι ολα τα λεφτα,
εχει κορμι-δερμα και κωλαρα για υποδοχη σε κλαμπακι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
ετσι ειναι ακριβως πρωτον εχει ωραια συμπεριφορα,
περασα κι εγω. Απλα δεν εχει βυζακι το μωρο να ξερετε,
το μονο μειονεκτημα, αλλα στα τεσσερα ειναι ολα τα λεφτα,
εχει κορμι-δερμα και κωλαρα για υποδοχη σε κλαμπακι
Θα συμφωνήσω για την συμπεριφορα
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Πέρασα απο Μόνικα, λίγο με χάλασε το πρόσωπο. Ποια Βανέσα λέει ο μαν;; στην Κατερίνη;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom