Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.787
Πόντοι
5.646
Πχ εγραψα κριτικη για την Εμμανουελα που για μενα σε εμφανιση ειναι κλασης ανωτερη αλλα αν διαβασεις την κριτικη, απο υπηρεσιες μαπα το καρπουζι οπως και για λορενα η οποια ειναι στανταρακι και μου αρεσει και σαν εμφανιση και σαν υπηρεσιες. Αυτα
Η Εμμανουέλα είναι απάτη!Έγραψα σχόλιο στην κριτική σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.787
Πόντοι
5.646
Για μένα,ένας άνθρωπος καταπιέζει τον εαυτό του όταν πάει και πληρώνει χοντρές η γυναίκες με κοιλιά για να τις γαμησει!!!
Πρώτα σεβόμαστε τον εαυτό μας και μετά πάμε και επιλέγουμε αυτό που μας αξίζει η που νομίζουμε ότι θα περάσουμε καλά!!!
Πραγματικά απορώ με ορισμένους που πληρώνουν την Εβελίνα που εμφανισιακά για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα με πατσαδες στην κοιλιακή χώρα και αυτό μπορεί να το δει κανείς και στο σαλοναρισμα της,ορισμένοι μπορεί να την βρίσκουν έτσι,άλλοι αλλιώς και πάει λέγοντας...μεγάλη κουβέντα...

Για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα που θα μπορούσε άνετα να δουλέψει στο Μεταξουργείο για 10€ ούτε ευρώ παραπάνω!!!
Προσυπογράφω κ πάλι!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Αλανια, βλεπω στις βιλες καινουριο ψωμι.!! Αυτη η Τζεσυ, την κοιταγα απο τα μπανερακια της Αθηνας, και βλεπω την φερανε, αλλα αν ειναι ολο απογευμα στο προγραμμα, δεν βλεπω να νιωθει το κορμι μου πανω στο δικο της.!  :headbang:

Η Ιωαννα ξερει κανενας αν γυρησε να της δωσω μια 2η τσειντσ.??? Θελω ενχωριο σημερα.!!  :2funny:

Για την Εβελινα ρε παιδες, τοσα χρονια ειναι στο κουρμπετι, και οτι παντα ηταν μετρια, απο εμφανηση ναι ειναι καλο μουνακι αλλα εως εκει, μονο να φυγουν τα χοντρα και να ποιασεις τις βυζαρες της, παραπερα τουβλο με τρυπες...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.552
Πόντοι
7.636
Για μένα,ένας άνθρωπος καταπιέζει τον εαυτό του όταν πάει και πληρώνει χοντρές η γυναίκες με κοιλιά για να τις γαμησει!!!
Πρώτα σεβόμαστε τον εαυτό μας και μετά πάμε και επιλέγουμε αυτό που μας αξίζει η που νομίζουμε ότι θα περάσουμε καλά!!!
Πραγματικά απορώ με ορισμένους που πληρώνουν την Εβελίνα που εμφανισιακά για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα με πατσαδες στην κοιλιακή χώρα και αυτό μπορεί να το δει κανείς και στο σαλοναρισμα της,ορισμένοι μπορεί να την βρίσκουν έτσι,άλλοι αλλιώς και πάει λέγοντας...μεγάλη κουβέντα...

Για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα που θα μπορούσε άνετα να δουλέψει στο Μεταξουργείο για 10€ ούτε ευρώ παραπάνω!!!


Προσυπογράφω κ πάλι!


Προσυπογράφω, την προσυπογράφηση του συμπαίκτη @μπούκα...
και σημπληρώνω για την λεγάμενη...
ότι επιβάλεται να κάνει και κανένα μπάνιο.
Ήθελα να'ξερα ρε παίδες,εσείς που πάτε και την πηδάτε, δεν σας πιάνει αναγούλα, μόλις βλεπετε αυτό το λιγδομένο μαλλί που έχει...!!! :vomit:
Έλεος ρε σεις γμτ!!!!!!!
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Αλλο παλι αυτο το κομματι. Τωρα θα φανει οτι κανω προμοσιον στις βιλες αλλα δεν γινεται ρε φιλε οσες φορες εχω παει στα σπιτακια να ναι ολες με λιγδομενα μαλλια και απλυτες. Χαρτι οτι ναναι για να σκουπιστει2 και βρωμικος χωρος. Στις βιλες παντα καθαρες και με στοματικα διαλυματα ακομα κλπ. Μεχρι και μπατονετες εχουν εκει αν χρειαστεις γαμησε με δηλαδη. 5επιπεδα πανω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ναι απλά οι Βίλλες πολλές φορές μου βγάζουν κάτι κρύο και αποστειρωμένο ....δεν ξέρω γιατί
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.552
Πόντοι
7.636

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.056
Πόντοι
34.168

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αγαπητέ @ΚωσταςΚαστορα...
καλύτερα κρύο και ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ, παρά ζεστό και άρρωστο!
ξέρεις δεν το έγραψα σαν αρνητική κριτική , συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που γράφεις , έχουν καθαριότητα και ποιότητα σαν χώροι σίγουρα...απλά απορώ γιατί μου βγάζουν κάτι τέτοιο ...(το αποστειρωμένο πάει στην αίσθηση που μου βγάζει όχι στην καθαριότητα..... σόρρυ )
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Εχουν σελιδα. 3νταμπλγιου γιορλειντις τελεια κομ. Καλα μην παρεις τις φωτογραφιες και τοσο σοβαρα καμια δεν μοιαζει με αυτο που φαινεται
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Εχουν σελιδα. 3νταμπλγιου γιορλειντις τελεια κομ. Καλα μην παρεις τις φωτογραφιες και τοσο σοβαρα καμια δεν μοιαζει με αυτο που φαινεται
Η Σαντρα ειναι οτι βλεπεις στις φωτογραφιες
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.552
Πόντοι
7.636
Εχουν σελιδα. 3νταμπλγιου γιορλειντις τελεια κομ. Καλα μην παρεις τις φωτογραφιες και τοσο σοβαρα καμια δεν μοιαζει με αυτο που φαινεται

Καλό...χαχα!!
Λες να μην το ξέρει...χαχαχα!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Παντως σημερα περασα με αυτη την εβελινα που διαβασα απο πολλους καλα σχολια. Παιδια, δεν γινονται αυτα τα χαλια. Αν αυτη ειναι απο τις καλες περιπτωσεις στα  σπιτακια, απ οτι καταλαβαινω εχουν συμβιβαστει ολοι με την σαπιλα για να πληρωσουν το 30αρι.
Tυπε αν εσυ δεν ειχες χημεια με την κοπελα δε σου φταιει καποιος μοντελο δεν ειναι αλλα στις υπηρεσιες της ειναι πολλη καλη και σαπιλα δεν ειναι
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Κοιτα χημεια σιγουρα δεν ειχα. Απλα λεω την γνωμη μου και το ξεκαθαρισα 3 φορες εως τωρα!Το τι θεωρω σαπιλα εγω και τι εσυ διαφερει και δεν με νοιαζει να μπω σε διαφωνια. αυτο που ειπα απλα ειναι οτι οσες φορες εδωσα 50αρικο στα πιο ακριβα ειδα μια πιο μεγαλη διαθεση απ οτι χθες εκει!Κ Ολα καλα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Κοιτα χημεια σιγουρα δεν ειχα. Απλα λεω την γνωμη μου και το ξεκαθαρισα 3 φορες εως τωρα!Το τι θεωρω σαπιλα εγω και τι εσυ διαφερει και δεν με νοιαζει να μπω σε διαφωνια. αυτο που ειπα απλα ειναι οτι οσες φορες εδωσα 50αρικο στα πιο ακριβα ειδα μια πιο μεγαλη διαθεση απ οτι χθες εκει!Κ Ολα καλα
Eσυ τυπε μπορει να θεωρεις σαπιλα πχ και τη Megan Fox αυτο δε σημαινει οτι ειναι κιολας το πες και μονος σου μονο που δεν υπηρχε χημεια παει το παιχνιδι χαθηκε
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Καλη και η μεγκαν δε λεω αλλα γενικα δεν εχω τεραστιες απαιτησεις να ξερεις! Τεσπα δεν καταλαβαινω ακομα τη διαφωνια μας καθως εδω ειμαστε για να λεμε ο καθενας την δικη του εμπειρια
 

z3rocool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, έχει πάει κάποιος με τη Λίλη; Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ, στο δωμάτιο πώς είναι;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Καλη και η μεγκαν δε λεω αλλα γενικα δεν εχω τεραστιες απαιτησεις να ξερεις! Τεσπα δεν καταλαβαινω ακομα τη διαφωνια μας καθως εδω ειμαστε για να λεμε ο καθενας την δικη του εμπειρια
Aκομα δεν εχεις καταλαβει τυπε αντε να στο εξηγησω δε μπορεις να ριχνεις λασπη για μια κοπελα και να ακυρωνεις τοσα ατομα επειδη απλα εσυ δεν ειχες χημεια και δε περασες καλα
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Απο πανω αν διαβασεις γραφουν για πατσοκοιλια και για μαλλια λιγδομενα και αλλοι τοσοι συμφωνουν Εσυ με μενα ασχολεισαι ομως φιλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom