Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Ηλιάνα γύρισε βράδυ;; ξέρει κανείς ;; να κάνω ένα replay για καλύτερη άποψη...
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Γεια σε ολους! Αν και δεν γραφω, παρακολουθω τις κριτικες σας και εχω μια απορια. Οκ Αθηνα δεν ειμαστε εδω, αλλα τσιγκουνευεστε το εξτρα 20αρικο για να πατε να γαμησετε σε ενα πιο νορμαλ δωματιο στις βιλες? Εχω παει σε καποια στουντιο και σε ολες τις βιλες. Οκ οι κοπελες οι περισσοτερες δεν κανουν για τα 40 που ζητανε αλλα σιγουρα ειναι πολυ καλυυτερα απο τα χαλια που παιζουν σε ολα τα αλλα. Εγραψα και κριτικες για λορενα,εμμανουελα και εβελινα και ερχονται και αλλες. Ολα αυτα κατα την αποψη μου και χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν με το σχολιο μου!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Γεια σε ολους! Αν και δεν γραφω, παρακολουθω τις κριτικες σας και εχω μια απορια. Οκ Αθηνα δεν ειμαστε εδω, αλλα τσιγκουνευεστε το εξτρα 20αρικο για να πατε να γαμησετε σε ενα πιο νορμαλ δωματιο στις βιλες? Εχω παει σε καποια στουντιο και σε ολες τις βιλες. Οκ οι κοπελες οι περισσοτερες δεν κανουν για τα 40 που ζητανε αλλα σιγουρα ειναι πολυ καλυυτερα απο τα χαλια που παιζουν σε ολα τα αλλα. Εγραψα και κριτικες για λορενα,εμμανουελα και εβελινα και ερχονται και αλλες. Ολα αυτα κατα την αποψη μου και χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν με το σχολιο μου!

Το θεμα ειναι οτι στην Αθηνα με 20ε κανεις ακαποτη πιπα,κωλο και χυνεις στο στομα της κοπελας...
Στη Θεσσαλονικη αυτο το πακετο κανει απο 80-120ε και ορισμενες δεν κανουν αυτα που προανεφερα γιατι την ειδαν παρθενες,αυτα ΜΟΝΟ στη Θεσσαλονικη...  :jerking:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.285
Κριτικές
169
Like
8.385
Πόντοι
10.326
Το θεμα ειναι οτι στην Αθηνα με 20ε κανεις ακαποτη πιπα,κωλο και χυνεις στο στομα της κοπελας...
Στη Θεσσαλονικη αυτο το πακετο κανει απο 80-120ε και ορισμενες δεν κανουν αυτα που προανεφερα γιατι την ειδαν παρθενες,αυτα ΜΟΝΟ στη Θεσσαλονικη...  :jerking:
ΡΕ τυπε ΜΑΣ τα έχεις ζαλίσει για την Αθήνα! Έχεις καταντήσει αυτιστικός! :grin:  :birdman:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
ΡΕ τυπε ΜΑΣ τα έχεις ζαλίσει για την Αθήνα! Έχεις καταντήσει αυτιστικός! :grin:  :birdman:

Αν θελεις να κανεις καζουρα πανε στο θρεντ της μπαουγκ,με αυτιστικα ατομα που δεν εχουν βγει απο τη Γιαννιτσων(οχι απο τη Θεσσαλονικη)δεν μιλαω... :birdman:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Exiled

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.285
Κριτικές
169
Like
8.385
Πόντοι
10.326
Αν θελεις να κανεις καζουρα πανε στο θρεντ της μπαουγκ,με αυτιστικα ατομα που δεν εχουν βγει απο τη Γιαννιτσων(οχι απο τη Θεσσαλονικη)δεν μιλαω... :birdman:
Στο λέω από τώρα ότι θα προσκυνήσεις Όταν ο Θρυλικός κάνει πορνορεπορταζ κ στην Φυλής! :rockon:
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Ναι ενταξει συμφωνω απολυτα μαζι σου αζαζελ απλα επειδη εχω διαβασει και σε αλλες σελιδες την '' κοντρα'' με τον mpouxo, εχει και αυτος ενα δικιο. Οπως επισης εχω διαβασει αλλον να λεει '' εμεις να μην τα δινουμε αν θελουν τοσα''. Πως μπορει να αλλαξει η κατασταση ρε φιλε?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Ναι ενταξει συμφωνω απολυτα μαζι σου αζαζελ απλα επειδη εχω διαβασει και σε αλλες σελιδες την '' κοντρα'' με τον mpouxo, εχει και αυτος ενα δικιο. Οπως επισης εχω διαβασει αλλον να λεει '' εμεις να μην τα δινουμε αν θελουν τοσα''. Πως μπορει να αλλαξει η κατασταση ρε φιλε?

Δυστυχως η κατασταση δεν μπορει ν'αλλαξει γιατι ετσι μαθαν τοσα χρονια...
Μονο αν τους βαλει POS ο Αλεξης και ξεκινησει επιτελους να τους φορολογει ισως παρουν χαμπαρι τι παιζει με τα λεφτα στην πιατσα,τοσα χρονια μαυρα και κανενας δεν τους ειπε τιποτα,εκαναν βιλες,πηραν τζιπαρες και τωρα μας κουνανε το δαχτυλο χωρις να εχουν τιποτα να μας πουν  :S
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Παντως σημερα περασα με αυτη την εβελινα που διαβασα απο πολλους καλα σχολια. Παιδια, δεν γινονται αυτα τα χαλια. Αν αυτη ειναι απο τις καλες περιπτωσεις στα  σπιτακια, απ οτι καταλαβαινω εχουν συμβιβαστει ολοι με την σαπιλα για να πληρωσουν το 30αρι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Δυστυχως η κατασταση δεν μπορει ν'αλλαξει γιατι ετσι μαθαν τοσα χρονια...
Μονο αν τους βαλει POS ο Αλεξης και ξεκινησει επιτελους να τους φορολογει ισως παρουν χαμπαρι τι παιζει με τα λεφτα στην πιατσα,τοσα χρονια μαυρα και κανενας δεν τους ειπε τιποτα,εκαναν βιλες,πηραν τζιπαρες και τωρα μας κουνανε το δαχτυλο χωρις να εχουν τιποτα να μας πουν  :S
Στοχευμενη καταθεση στην γνωστη Βικτωρία. Όπως παντα καλη συνευρεση με αλλαγές   στασεων και ανεση χρόνου στο απλο πρόγραμμα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Παντως σημερα περασα με αυτη την εβελινα που διαβασα απο πολλους καλα σχολια. Παιδια, δεν γινονται αυτα τα χαλια. Αν αυτη ειναι απο τις καλες περιπτωσεις στα  σπιτακια, απ οτι καταλαβαινω εχουν συμβιβαστει ολοι με την σαπιλα για να πληρωσουν το 30αρι.
αχχα και εγω αναρωτιεμαι πως περνανε καλα με την συγκεκριμενη 2-3 φορες που εχω παει μαζι της τα τελευταια χρονια και μεχρι και τζακουζι προγραμμα εχω παρει δεν τρελαθηκα ποτε.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
αχχα και εγω αναρωτιεμαι πως περνανε καλα με την συγκεκριμενη 2-3 φορες που εχω παει μαζι της τα τελευταια χρονια και μεχρι και τζακουζι προγραμμα εχω παρει δεν τρελαθηκα ποτε.
ηΗ δυσαρεσκεια και η απογοητευση μεσα στο προγραμμα ειναι οταν γαμας στις πουτανες.Σαρεσει ξαναπας και το αντιθετο.Καλυτερα ειναι ομως να αποφευγεις την επισκεψη εαν δεν εισαι ξεσηκωμενος.Οι πουτανες δεν ειναι γκομενες μας,προσωπικα εαν δεν με ερεθιζει μονο η παρουσια της,αποφευγω την εισοδο.
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
αχχα και εγω αναρωτιεμαι πως περνανε καλα με την συγκεκριμενη 2-3 φορες που εχω παει μαζι της τα τελευταια χρονια και μεχρι και τζακουζι προγραμμα εχω παρει δεν τρελαθηκα ποτε.
Παντως σημερα περασα με αυτη την εβελινα που διαβασα απο πολλους καλα σχολια. Παιδια, δεν γινονται αυτα τα χαλια. Αν αυτη ειναι απο τις καλες περιπτωσεις στα  σπιτακια, απ οτι καταλαβαινω εχουν συμβιβαστει ολοι με την σαπιλα για να πληρωσουν το 30αρι.
Ρε σύντροφοι έχω γράψει και εγώ καλή κριτική για την Εβελίνα (όπως και δεκάδες άλλοι) ... Τώρα το καλό, το μέτριο και το κακό είναι κάτι υποκειμενικό πολύ περισσότερο αν μιλάμε για ανθρώπους και ακόμα περισσότερο για κορίτσια που η απόδοσή τους είναι πάνω κάτω !!!
Αντικειμενικά όμως αν δεις την Εβελίνα έξω ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μη κολλήσει το μάτι πάνω της !!! ΜΟΥΝΑΡΟΣ είναι !!!
Οι βιζάρες της καλοσχηματισμένες ... πλούσιες ... φάτσα καλή ... κορμί τέλειο !!! ...
Τι ακριβώς είναι αυτό που δε σας αρέσει ???
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Φιλε και γω αυτο λεω. Περι ορεξεως ειναι οσο αναφορα την εμφανιση. Μπες να δεις την κριτικη που εγραψα μην τα γραφω παλι εδω. Εγω σχολιαζω την διαθεση που ηταν 0.πιπα ψευτικη κλπ κλπ. Δεν ξαναπαω σπιτακια. Μονο βιλες που τουλαχιστον οσες φορες εχω παει υπαρχει μια διαθεση εστω και μικρη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.762
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Ρε σύντροφοι έχω γράψει και εγώ καλή κριτική για την Εβελίνα (όπως και δεκάδες άλλοι) ... Τώρα το καλό, το μέτριο και το κακό είναι κάτι υποκειμενικό πολύ περισσότερο αν μιλάμε για ανθρώπους και ακόμα περισσότερο για κορίτσια που η απόδοσή τους είναι πάνω κάτω !!!
Αντικειμενικά όμως αν δεις την Εβελίνα έξω ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μη κολλήσει το μάτι πάνω της !!! ΜΟΥΝΑΡΟΣ είναι !!!
Οι βιζάρες της καλοσχηματισμένες ... πλούσιες ... φάτσα καλή ... κορμί τέλειο !!! ...
Τι ακριβώς είναι αυτό που δε σας αρέσει ???
Ετσι είναι όλα είναι σχετικά , ίσως λόγο οτι είναι όντως ωραια η εβελίνα και είναι και σε "φτηνο" σπιτι να έχει περισσότερη πελατεία απο τις υπόλοιπες , οπότε η μειωμένη όρεξη που γράφτηκε στην κριτική ίσως να οφείλεται εκεί .. ποιος ξέρει.
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Ετσι είναι όλα είναι σχετικά , ίσως λόγο οτι είναι όντως ωραια η εβελίνα και είναι και σε "φτηνο" σπιτι να έχει περισσότερη πελατεία απο τις υπόλοιπες , οπότε η μειωμένη όρεξη που γράφτηκε στην κριτική ίσως να οφείλεται εκεί .. ποιος ξέρει.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου :)
Αλλα 5 εμφάνιση ... σημαίνει πως είναι στη μέση (με άριστα το 10) ... Δηλαδή υπάρχου ίσος αριθμός γυναίκες ομορφότερες από διασημότερες ...
Αντικειμενικά ΔΕΝ στέκει !!!
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Πχ εγραψα κριτικη για την Εμμανουελα που για μενα σε εμφανιση ειναι κλασης ανωτερη αλλα αν διαβασεις την κριτικη, απο υπηρεσιες μαπα το καρπουζι οπως και για λορενα η οποια ειναι στανταρακι και μου αρεσει και σαν εμφανιση και σαν υπηρεσιες. Αυτα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.787
Πόντοι
5.646
αχχα και εγω αναρωτιεμαι πως περνανε καλα με την συγκεκριμενη 2-3 φορες που εχω παει μαζι της τα τελευταια χρονια και μεχρι και τζακουζι προγραμμα εχω παρει δεν τρελαθηκα ποτε.
Θα συμφωνήσω μαζί σου.Εγω την έχω πάρει μόνο δυο φορές σε απλό κ ούτε κρύο ούτε ζέστη!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου :)
Αλλα 5 εμφάνιση ... σημαίνει πως είναι στη μέση (με άριστα το 10) ... Δηλαδή υπάρχου ίσος αριθμός γυναίκες ομορφότερες από διασημότερες ...
Αντικειμενικά ΔΕΝ στέκει !!!

Για μένα,ένας άνθρωπος καταπιέζει τον εαυτό του όταν πάει και πληρώνει χοντρές η γυναίκες με κοιλιά για να τις γαμησει!!!
Πρώτα σεβόμαστε τον εαυτό μας και μετά πάμε και επιλέγουμε αυτό που μας αξίζει η που νομίζουμε ότι θα περάσουμε καλά!!!
Πραγματικά απορώ με ορισμένους που πληρώνουν την Εβελίνα που εμφανισιακά για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα με πατσαδες στην κοιλιακή χώρα και αυτό μπορεί να το δει κανείς και στο σαλοναρισμα της,ορισμένοι μπορεί να την βρίσκουν έτσι,άλλοι αλλιώς και πάει λέγοντας...μεγάλη κουβέντα...

Για μένα είναι μια μέτρια κοπέλα που θα μπορούσε άνετα να δουλέψει στο Μεταξουργείο για 10€ ούτε ευρώ παραπάνω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom