Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.393
Πόντοι
11.585
Επισης γνωριζει κανεις, αν η Χριστινα που εχουν στο προγραμμα Ν.Ουρανου 4, ειναι η ιδια Χριστινα η ψιλη μαυρομαλα που δουλευε στις Βιλες.?? Σαν να μου μοιαζει, αλλα Θα περασω μια βολτα να την τσεκαρω αμα ειναι, αλλα αν ειναι αυτη θα παω κατευθειαν, μην παω 3 φορες στην Αννια αν δουλευει σε ενα μηνα και με περασει για λαμαρινοφαγα...!!  :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Επισης γνωριζει κανεις, αν η Χριστινα που εχουν στο προγραμμα Ν.Ουρανου 4, ειναι η ιδια Χριστινα η ψιλη μαυρομαλα που δουλευε στις Βιλες.?? Σαν να μου μοιαζει, αλλα Θα περασω μια βολτα να την τσεκαρω αμα ειναι, αλλα αν ειναι αυτη θα παω κατευθειαν, μην παω 3 φορες στην Αννια αν δουλευει σε ενα μηνα και με περασει για λαμαρινοφαγα...!!  :grin:
είναι η Τσιγγανό- Χριστίνα με διάφορες εμφανίσεις σε στούντιο της περιοχής 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.393
Πόντοι
11.585
είναι η Τσιγγανό- Χριστίνα με διάφορες εμφανίσεις σε στούντιο της περιοχής  

Αρα δεν ειναι η ιδια. Τι λεει αυτη μεσα.?? Κανει τιποτα ή μονο διωχνει την ατυχια.??  :think:

Μηπως ειναι αυτη που δουλευε λαςβεγκας, και παραδιπλα σε αυτο με την ινοξ πορτα στο Πετρου ερημιτη.? Αν ειναι αυτη, την πηρα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αρα δεν ειναι η ιδια. Τι λεει αυτη μεσα.?? Κανει τιποτα ή μονο διωχνει την ατυχια.??  :think:

Μηπως ειναι αυτη που δουλευε λαςβεγκας, και παραδιπλα σε αυτο με την ινοξ πορτα στο Πετρου ερημιτη.? Αν ειναι αυτη, την πηρα...
Στο ίνοξ την είχα πάρει και εγώ ....και δεν έφυγε η γκαντεμιά
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Δευτερα τριτη τεταρτη πρωι μονο. Αν θες μπορω να σ στειλω πμ δευτερα αν εχει επιστρεψει στην δουλεια. Απλα επειδη ξεχναω στειλε ενα πμ

Αρχηγε μου κανε μια ερωτηση και πες μου οταν μπορεσεις
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Επιστρέφει η μαμά Αντριάνα μιλφ,Θα τελείωσαν οι οικονομίες και το γάλα και οι πάνες είναι ακριβές  :headbaning1:
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Επιστρέφει η μαμά Αντριάνα μιλφ,Θα τελείωσαν οι οικονομίες και το γάλα και οι πάνες είναι ακριβές  :headbaning1:

Το ενδιαφέρον σ αυτή την γυναίκα είναι πως δεν αλλάζει εδω και χρόνια ούτε η ηλικία που δηλώνει , πόσο μάλλον οι φωτογραφίες που την απεικονίζουν !
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Ποια στούντιο έχετε να προτείνετε με πιπινάκια (νεαρά και όμορφα κορίτσια) αυτή την περίοδο? Ευχαριστώ
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους. Ποια στούντιο έχετε να προτείνετε με πιπινάκια (νεαρά και όμορφα κορίτσια) αυτή την περίοδο? Ευχαριστώ
Απο όσο ξέρω όλα τα στούντιο εχουν απο μια κοπέλα , και μιας και ειναι ολα μαζεμένα σε μια περιοχη καλύτερα κάνε μια βόλτα και δες ποιά θα σου αρέσει.

Πάντως έχω την εντύπωση οτι οι μικρότερες δουλευουν πιό πολυ στην νυχτερινή βάρδια , ενω την πρωινή πιό πολύ οι μίλφ , τουλάχιστον αμα τα παρεις σε μέσο όρο ... δεν αποκλείεται να πετύχεις μιλφ το βράδυ η πιτσιρίκα πρωί.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Η Αντριάνα αποδίδει όπως παλιά?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καθολου δεν θα μας τρελανουν.
ελευθερη αγορα λεγεται.
μην παει κανεις μαζι της και ή θα αλλαξει επαγγελμα ή θα αλλαξει τιμοκαταλογο.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Πέρασα εχθές από τα κακά κορίτσια, ήταν μια ωραία κοπέλα από Ουκρανία. Η τσα2 μου είπε 40 χωρίς πιπα, με πιπα 50. Τι παίζει εκεί, θα μας τρελάνουν?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πέρασα εχθές από τα κακά κορίτσια, ήταν μια ωραία κοπέλα από Ουκρανία. Η τσα2 μου είπε 40 χωρίς πιπα, με πιπα 50. Τι παίζει εκεί, θα μας τρελάνουν?
Είπαμε είναι η παλιά Κατερίνα από τις Βιλλες ....μάλλον κέρδισε στην πατρίδα της το ''χρυσό τσιμπούκι'' και όπως καταλαβαίνεις .......
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Αναγνωριστικό πέρασμα σήμερα και ώρα μεσημβρινή, με σκοπό να δω ιδίοις όμμασι κάποιες κοπέλες που τελευταία έχουν γραφτεί θετικές εντυπώσεις...
Εκεί που θέλω να σταθώ είναι στη Μόνικα, Φρίξου 14 (Inside), και να πω πως η κοπέλα έχει γράψει αρκετά χιλιόμετρα στο ενεργητικό της και ποτέ (αν δεν κάνω λάθος) και για όσο διαβάζω το φόρουμ δεν ακούστηκε κάτι επαινετικό.
Συνεπώς, θα μπορούσε κάποιος να συμπεράνει ή ότι γίνεται κατά καιρούς στοχευμένη εκθείαση κοριτσιών για τις υπηρεσίες των ή ότι ορισμένες, όπως η εν λόγω κορασίδα (τρόπος του λέγειν, καθ' ότι κάθε άλλο παρά 29 είναι κρίνοντας και μόνον εξ' όψεως), αποκτούν περιοδικά το χρίσμα της θεάς Καύλας.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Χρυσό τσιμπούκι...  Τώρα κατάλαβα γιατί τέτοιες τιμές.  Θα πάω τώρα κ θα τις δώσω 100 ευρώ για να μου τον πιάσει. Ελπίζω να τις είναι αρκετά.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Πέρασα εχθές από τα κακά κορίτσια, ήταν μια ωραία κοπέλα από Ουκρανία. Η τσα2 μου είπε 40 χωρίς πιπα, με πιπα 50. Τι παίζει εκεί, θα μας τρελάνουν?
Υποθέτω πως μιλάς για Νικόλ;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Χρυσό τσιμπούκι...  Τώρα κατάλαβα γιατί τέτοιες τιμές.  Θα πάω τώρα κ θα τις δώσω 100 ευρώ για να μου τον πιάσει. Ελπίζω να τις είναι αρκετά.
Η κοπελιά πάντως φαίνεται ότι έχει περισσότερες επισκέψεις κι από βιντεάκι viral στο youTube!

καθολου δεν θα μας τρελανουν.
ελευθερη αγορα λεγεται.
μην παει κανεις μαζι της και ή θα αλλαξει επαγγελμα ή θα αλλαξει τιμοκαταλογο.
Όσο κι αν λέτε για αποχή από τα εν λόγω ιδρύματα που βάζουν το απλό στα 40€, την περασμένη εβδομάδα είχε αναμονή για μιάμιση ώρα τουλάχιστον και στο σαλόνι είχα να δω τόσο κόσμο από εποχής Βαρδαρίου!! :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom