Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Τεταρτη μεσημερι επισκεψη στο godiva.Mαρια απο ουκρανια ομορφοκοριτσο γαλαζοπρασινα ματακια,ξανθια,φυσικες βυζαρες,καταλευκο απαλο δερμα,πισινο σουπερ,μουνακι ιδιαιτερο με παχεια χειλη οτι πρεπει για γλυψιμο.Με κανει τουρμπο καιμε ζωντανευει με 40 ευρουλακια(γυμνο τσιμπουκι).Μερικοι τη λενε ψυχρη.Προσωπικα περναω πολυ καλα μαζι της γιατι με πετρωνει τον πουτσο.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Ξέρει κανείς το τηλέφωνο από το godiva?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Γνωμες για Λινα; την 22χρονη απο ουκρανια,στην φωτο που υπαρχει στο αλλο σαιτ φαινεται ωραιο κορμακι αλλα απο προσωπο πως ειναι; αμα εχει παει κανεις ας πει γνωμη
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Παιδια ξερετε τελικα αν τα μαγαζια που εχουν μεινει στο αλλο σαιτ (Paradise, και Villa erotica, prive) πηγαν το απλο στα 30? Κατι ειχε ειπωθει εδω, αλλα δεν επιβεβαιωθηκε ποτε.
 

Cerik33

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει καμιά κριτική (ή άποψη!) για την καινούργια κοπέλα που εμφανίστηκε στο φάιντγκερλς? Λίνα. Έψαξα και βρήκα μία από πέτρου ερημίτη και μινωταύρου αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Γνωμες για Λινα; την 22χρονη απο ουκρανια,στην φωτο που υπαρχει στο αλλο σαιτ φαινεται ωραιο κορμακι αλλα απο προσωπο πως ειναι; αμα εχει παει κανεις ας πει γνωμη

Καλησπέρα σε όλους
Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει καμιά κριτική (ή άποψη!) για την καινούργια κοπέλα που εμφανίστηκε στο φάιντγκερλς? Λίνα. Έψαξα και βρήκα μία από πέτρου ερημίτη και μινωταύρου αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια.

Πήγα εγώ με τη Λίνα- ωραίο κορμί, πρόσωπο μέτριο κατά τη γνώμη μου. Πέρασα πολύ καλά- είναι σαν να κάνεις έρωτα με την κοπέλα. Η Λίνα θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη.

Παιδια ξερετε τελικα αν τα μαγαζια που εχουν μεινει στο αλλο σαιτ (Paradise, και Villa erotica, prive) πηγαν το απλο στα 30? Κατι ειχε ειπωθει εδω, αλλα δεν επιβεβαιωθηκε ποτε.

Στο Βίλλα Ερώτικα μου είπαν πριν κάποιες μέρες μου είπαν ότι το απλό είναι 30 ευρώ ενώ την ίδια περίοδο στο Paradise μου έλεγαν ότι το απλό είναι 40 ευρώ. 
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους!!!!
Εχει κανενας εμπειρια απο βαλεντινα αν θυμαμαι καλα το ονομα απο λας βεγκας 1;;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Καλησπερα σε ολους!!!!
Εχει κανενας εμπειρια απο βαλεντινα αν θυμαμαι καλα το ονομα απο λας βεγκας 1;;;
Εγώ την Βαλεντίνα την είχα πάρει μια φορά μόνο , αλλά έχει καιρό γύρω στα δύο χρόνια .. ίσως και περισσότερο τότε που είχε δουλέψει στα τρίδυμα ένα διάστημα. Από την εμπειρία μου δεν θυμάμαι κάτι το ιδιαίτερο , αλλά όπως και να χει πάει και πολύς καιρός οπότε μπορεί τώρα να είναι είτε καλύτερη από παλιά είτε χειρότερη , από εμφάνιση πάντως είπαν εδω  στην  μπουρδελοκατασταση ότι βελτιώθηκε σε σχέση με παλιά.
Πάντως από ότι θυμάμαι είχε καλή διάθεση    δεν θυμάμαι κάτι αρνητικο.
 

kolodi32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
με τζεσι απο παρανταισ τι γηνετε,κσερει κανεισ?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Πριν καμια 10 μερες, πηγα για Αννια, αλλα Αννια δεν βρηκα, στην θεση της μια μπαταλο, διπλα ακριβως η μιλφαρα Τζαστιν, αυτη η γυναικα αν βαλει ενα ταγερακι και γυαλια θα ειναι για πολες μαλακιες.!!!  :wanker: Την πληρωσα και περασα μεσα, μεσα στο δωματιο τα εβγαλε τα λεφτα της, κορμαρα για την ηλικια της, μαυρησμενη, αλλα πολη παρλα και μπλα μπλα...

Μεσοβδομαδα εκανα και μια βραδυνη μπουρδελοτσαρκα με ενα φιλαρακι, αν και ειχαμε μερικες επιλογες για δοκιμη, καταληξαμε με τα λεφτα για τις πουτανες να τα τρωμε σε τσιπουραδικο.!!  :rockon: Ειδα και την Μιλανα που εχουν στο αλλο σαιτ οι βιλες, καλο μωρο θα ελεγα απο σωμα μετριο, οπως και φατσα, αλλα δεν με προιδεασε.

Χτες πηγα στην Αναστασια, μιας και σε ενα σαλοναρισμα που την πετυχα με αυτο το ροζακι φορεματακι της, δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο μου, οποτε χτες ειδα οτι δουλευε βραδυ και πηγα να την χωσω. Το κοριτσι εμφανησιακα εχει ωραιο προσωπακι, βυζακια μικρα με μεγαλο περιρωγιο, περηφερεια που ξεχωρηζει, κωλαρακι δεν εχει τουρλωτο, αλλα εχει μπουταρες.!!! Στην κοιλια της εχει ενα θεμα, με ραγαδες, που δημιουργηθηκαν αποτομα, και ειναι αντιαισθητικες, μαλλον πηρε-εχασε αποτομα βαρος ή....γενισε.??? :think:
Στα του αγωνα το μωρο προσπαθει, δεν εδειξε να δυσανασχετει, ενα σφιξιμο το εχει, πηγαινε να εκδηλωθει, αλλα κολουσε, γενικα τα εβγαλε τα λεφτα της, αλλα δεν με ξετρελανε κιωλας, ποιο πολυ μου μηνανε τα φουλ προκαταρτικα που καναμε πριν το γαμισι, παρα το κυριως πιατο....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πριν καμια 10 μερες, πηγα για Αννια, αλλα Αννια δεν βρηκα, στην θεση της μια μπαταλο, διπλα ακριβως η μιλφαρα Τζαστιν, αυτη η γυναικα αν βαλει ενα ταγερακι και γυαλια θα ειναι για πολες μαλακιες.!!!  :wanker: Την πληρωσα και περασα μεσα, μεσα στο δωματιο τα εβγαλε τα λεφτα της, κορμαρα για την ηλικια της, μαυρησμενη, αλλα πολη παρλα και μπλα μπλα...

Μεσοβδομαδα εκανα και μια βραδυνη μπουρδελοτσαρκα με ενα φιλαρακι, αν και ειχαμε μερικες επιλογες για δοκιμη, καταληξαμε με τα λεφτα για τις πουτανες να τα τρωμε σε τσιπουραδικο.!!  :rockon: Ειδα και την Μιλανα που εχουν στο αλλο σαιτ οι βιλες, καλο μωρο θα ελεγα απο σωμα μετριο, οπως και φατσα, αλλα δεν με προιδεασε.

Χτες πηγα στην Αναστασια, μιας και σε ενα σαλοναρισμα που την πετυχα με αυτο το ροζακι φορεματακι της, δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο μου, οποτε χτες ειδα οτι δουλευε βραδυ και πηγα να την χωσω. Το κοριτσι εμφανησιακα εχει ωραιο προσωπακι, βυζακια μικρα με μεγαλο περιρωγιο, περηφερεια που ξεχωρηζει, κωλαρακι δεν εχει τουρλωτο, αλλα εχει μπουταρες.!!! Στην κοιλια της εχει ενα θεμα, με ραγαδες, που δημιουργηθηκαν αποτομα, και ειναι αντιαισθητικες, μαλλον πηρε-εχασε αποτομα βαρος ή....γενισε.??? :think:
Στα του αγωνα το μωρο προσπαθει, δεν εδειξε να δυσανασχετει, ενα σφιξιμο το εχει, πηγαινε να εκδηλωθει, αλλα κολουσε, γενικα τα εβγαλε τα λεφτα της, αλλα δεν με ξετρελανε κιωλας, ποιο πολυ μου μηνανε τα φουλ προκαταρτικα που καναμε πριν το γαμισι, παρα το κυριως πιατο....
Ποια Αναστασία ;; Σε Ποιο είναι;;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Βιλες τραγουδαει, χτες την πετυχα Ν.Ουρανου 6. Δες φαιντγκερλς, εχει φωτο, αλλα δεν ευσταθουν με αυτο που θα δεις απο κοντα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αυτήν την Βανέσα από Πολωνία στο Paradise την είδε κανένας;;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.007
Πόντοι
361
Καλησπέρα αλάνια

Θέλω γνώμες (αν έχετε περάσει μαζί της) για την Νίκη την Ελληνίδα την νταρντάνα με τα τεράστια βυζιά, δεν ξέρω κάτι μου βγάζει το σαλοναρισμα της. Αν έχετε εμπειρία μαζί της βοηθήστε κυρίως ενδιαφέρομαι να κάνει καλή πίπα και να μην είναι μυγιάγγιχτη και ξινή 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom