Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Είχε στη Φρίξου,στη βραδινή βάρδια ένα κοντοπουτανο γύρω στα 30 κιλά.Σε περίπτωση που δεν σου ναι υπερβολή τα μισά απ αυτά που ζητάς.Και λέω είχε γιατί έχω μήνες να περάσω από Φρίξου.Δεν ξαναπατάω εκεί,λόγω τσατσάδων αλλά και ότι ουδέποτε θυμάμαι να χε κάτι αξιόλογο.Για τα δικά μου τα γούστα τουλάχιστον φυσικά,γιατί λίγο πολύ αυτά είναι και υποκειμενικά
Μακρια απο το πουτανακι
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Σύντροφε την Νεφέλη μάλλον στο Βιλλα Πριβέ την είδες , είχε γραφτεί ότι μπορεί να είναι τραβέλι , πάντως εγώ που μίλησα μαζί της στο σαλόνι παλιότερα κάτι λεπτά, δεν μου φάνηκε για τέτοια

Εχετε χαρη που δεν μπορω ν΄αποκαλυψω ποια ειναι...
Που ο καθενας γραφει την παπαρια του εδω περα..!
Επειδη εχει κανει καποιες πλαστικες σε προσωπο κ σωμα, οι αλλοι λενε οτι ειναι τραβεστι...
Αν ειναι ετσι κι οι μισες διασημες της σοουμπιζ ειναι τραβεστι..!
Εχουν τετοια μουναρα εδω περα κ παραπονιουνται οτι δεν εχει τιποτα η Θεσ/νικη...

Παντως τι παιζει με το Βιλλα Πριβε γενικα..;
Εγω πριν δυο βδομαδες ειχα παει κ το βρηκα κλειστο κ βλεπω οτι δεν εχουν ανανεωσει το θρεντ απο τοτε..
Το προγραμμα στο Γκρις Λειντις λεει οτι ειναι καθε μερα 10:00-23:00, ισχυει..;
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Μεσα σε αυτην την μιζερια και την ελειψη απο εμφανισημες και προθυμες κοπελες κατι που το διαπιστωνω και γω τσαρκαροντας πηγα να δοκιμασω την Παολα απ τις βιλλες οπου και περασα καταπληκτικα μαζι της και που γουσταρα πολυ :zfuck:  :kissass:.Ανεβασα και κριτικη.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.723
Πόντοι
736
Εχετε χαρη που δεν μπορω ν΄αποκαλυψω ποια ειναι...
Που ο καθενας γραφει την παπαρια του εδω περα..!
Επειδη εχει κανει καποιες πλαστικες σε προσωπο κ σωμα, οι αλλοι λενε οτι ειναι τραβεστι...
Αν ειναι ετσι κι οι μισες διασημες της σοουμπιζ ειναι τραβεστι..!
Εχουν τετοια μουναρα εδω περα κ παραπονιουνται οτι δεν εχει τιποτα η Θεσ/νικη...

Παντως τι παιζει με το Βιλλα Πριβε γενικα..;
Εγω πριν δυο βδομαδες ειχα παει κ το βρηκα κλειστο κ βλεπω οτι δεν εχουν ανανεωσει το θρεντ απο τοτε..
Το προγραμμα στο Γκρις Λειντις λεει οτι ειναι καθε μερα 10:00-23:00, ισχυει..;
έχεις δίκιο φίλε...
Ούτε η ίδια θέλει να ειπωθεί ποια είναι...
Πολλοί που κράζουν μπορεί να τον έχουν παίξει στο παρελθόν βλέποντας την σε μια οθόνη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έχεις δίκιο φίλε...
Ούτε η ίδια θέλει να ειπωθεί ποια είναι...
Πολλοί που κράζουν μπορεί να τον έχουν παίξει στο παρελθόν βλέποντας την σε μια οθόνη
στο αλλο σαητ λεει 27 χρονων απο τσεχια υποτιμθεται η νεφελη.
ποια διασημη μπορει να ειναι?
εκτος αν εννοιετε διασημη καποια που εμφανιστηκε ως γλαστρα σε πρωιναδικο.
θυμιζει την παολα φωκα σε εμφανιση απο τις πολλες πλαστικες.
εχουμε καμμια τετοια διασημη στην ελλαδα?
εγω που την πηρα δεν μου θυμισε αλλη καμμια.
αν θελετε πειτε μου εστω σε πμ να μου φυγει η απορια ποια "διασημη" γαμησα?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
Γνωριζει κανεις αν ειναι ανοιχτο το φρεε χαουζ σημερα και αν δουλευει η τσαρινα? Παιρνω τηλ και λεει οι εισερχομενες κλησεις εχουν φραγη....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Στοχευμενη επίσκεψη απόψε στη Μπιανκα και πάλι στο Φρίξου 15β.Δε συνηθίζω να επισκέπτομαι τόσο σύντομα την ίδια κοπέλα αλλά ήθελα να βεβαιωθω ότι η προηγούμενη πολύ πετυχημένη φορά δεν ήταν απλά τυχαίο γεγονός...
Και παλι τα έκανε όλα, πουτσοτριψιματα σε μουνι και κώλο,έκατσε πάνω μου, κάναμε 69 αλλάξαμε 4 στάσεις, την σήκωσα στα όρθια... Φουλ μισάωρο στο δωμάτιο, με θυμοταν και ήταν και πιο εκδηλωτικη και πέρασα σούπερ και πάλι..
Βέβαια όπως έγραψα και την πρώτη φορά θέλει καθοδήγηση,δε θα σε βάλει κάτω να σε βιασει δηλαδή αλλά δε λέει όχι σε τίποτα
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
ρε μαγκες επειδη ειμαι απο επαρχια και δεν εχω την δυνατοτητα να επισκεπτομαι καθημερινα την περιοχη,μπορειτε να μου πειτε μια κοπελα καλη εμφανισιμη η οποια να τιμα τα φραγκα που παιρνει,να μην ειναι κομοδινο,να μην ειναι ξεπετα,να εχει καλη συμπεριφορα,να σεβεται τον πελατη και να δουλευει μεταξυ ωρων 12 το μεσημερι μεχρι 6 το απογευμα,πειτε μου μαγαζι εκει που δουλευει και ενα τηλεφωνο για να μπορω να επικοινωνησω με την τσατσα για να μην κατεβω σαλονικα αδικα.....
 

Raymond Chandler

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
ρε μαγκες επειδη ειμαι απο επαρχια και δεν εχω την δυνατοτητα να επισκεπτομαι καθημερινα την περιοχη,μπορειτε να μου πειτε μια κοπελα καλη εμφανισιμη η οποια να τιμα τα φραγκα που παιρνει,να μην ειναι κομοδινο,να μην ειναι ξεπετα,να εχει καλη συμπεριφορα,να σεβεται τον πελατη και να δουλευει μεταξυ ωρων 12 το μεσημερι μεχρι 6 το απογευμα,πειτε μου μαγαζι εκει που δουλευει και ενα τηλεφωνο για να μπορω να επικοινωνησω με την τσατσα για να μην κατεβω σαλονικα αδικα.....
Σάντρα στο τελευταίο δεξιά όπως ανεβαίνουμε στη Φρίξου. Δεν σε απογοητεύει ποτέ.
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
72
Like
74
Πόντοι
0
ρε μαγκες επειδη ειμαι απο επαρχια και δεν εχω την δυνατοτητα να επισκεπτομαι καθημερινα την περιοχη,μπορειτε να μου πειτε μια κοπελα καλη εμφανισιμη η οποια να τιμα τα φραγκα που παιρνει,να μην ειναι κομοδινο,να μην ειναι ξεπετα,να εχει καλη συμπεριφορα,να σεβεται τον πελατη και να δουλευει μεταξυ ωρων 12 το μεσημερι μεχρι 6 το απογευμα,πειτε μου μαγαζι εκει που δουλευει και ενα τηλεφωνο για να μπορω να επικοινωνησω με την τσατσα για να μην κατεβω σαλονικα αδικα.....

αν πας μερικές σελίδες πίσω θα καλυφθείς πιστεύω.
δική μου προτίμηση έμμα από βίλες και χριστίνα τσέχα αλλά έχω καιρό να ασχοληθώ με το σπορ  :-( (γι' αυτό γραφω και στο φόρουμ  ...)
επίσης από τις παλιές, τσαρίνα και αφροδίτη

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom