Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (3 μέλη και 46 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Είδα και φωτογραφίες της Σελένα στο άλλο site και ψήθηκα, αν και συνειδητά απέχω από τις βίλες για αυτό το στρουμπουλό  Ουγγαρεζάκι ίσως κάνω μία εξαίρεση, αν θέλεις γράψε κάτι τις παραπάνω να πάω προετοιμασμένος, πχ αν δέχεται χάδια διαρκείας, προκαταρκτικά, δάκτυλα, φιλιά μέχρι που δίνει αν δίνει, αν γλύφει μπαλάκια, στησίματα αν κάνει σωστά και οτιδήποτε άλλο θα μπορούσες να γράψεις που να μπορούσε να βοηθήσει σε αυτή τη ολίγον δύσκολη αν κατάλαβα καλά περίπτωση,

δάχτυλα δέχτηκε αλλα πολύ χαλαρά...δεν είπε όχι αλλα αν το συνέχιζα πιο επιθετικα θα ειχε τραβηχθεί.
Χάδια δέχεται ,όπως επίσης φιλιά δέχεται ..σε αυτιά πρόσωπο αλλα οχι γλωσσοφιλα.Γενικά ειναι πολύ κουμπομένο το μικρό ,δεν ξέρω αν εχει διαθεση να ξεκουμποθεί.Ισως με μια δευτερη η τριτη κατάθεση να αλλάξει απέναντι μου .Αλλα προς το παρών δεν....τωρα για προκαταρκτικα απο την πλευρά της...μην περιμένεις πολλά....ουτε φυσικά για μπαλάκια....και το τσιμπούκι της θέλει δουλειά....Για στάσεις δεν δυσανασχέτησε αλλα δεν το κατέχει....ουτε απο πάνω ουτε στο πισωκολλητό .

Η αλλη η Εμμανουέλα κοντεψε να με φάει.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
φιλαρακι την ειχα παρει οταν ηταν στησ μελλισεσ ενα παγοβουνο στο γαμισι μπανει μεσα ολα καλα κ μετα απλονεται κ περιμενη να τελειωσησ χωρισ να κανει τιποτα κ τρωσ ξενερα. κ πηγαινε λιγο στο fola alert κ θα δεισ.

Τώρα κάτι μου θυμίζεις, πρέπει να την έχω δει και τα πορνοένστικτα μου να την έχουν απορρίψει

Ολίγον δύσκολη είναι το understatement της χρονιάς φίλε. Τα είπανε και οι πιό πάνω. Δεν κάνει προκαταρκτικά = πεταμένα λεφτά. Με άφησε να κάνω σχεδόν ότι ζήτησα αλλά μετά από διαπραγμάτευση (έλεος χάνεται ότι όρεξη για σεξ μπορεί να έχεις) και τρομερά δύσκολη συνεννόηση. Κοιτούσε ταβάνι και τέτοια επίσης. Δεν είναι κακή κοπέλα, πιστεύω λόγω απειρίας. Δεν θα πληρώνουμε 40ρια για να μάθουμε τα μυστικά του σεξ σε Βουλγαροids που φανερά δεν έχουν όρεξη. Είμουν και εγώ βλάκας γιατί δεν περίμενα κριτικές και μεταπ τις είδα και ήταν σαν να διάβαζα πως πέρασα εγώ ο ίδιος.

Συμφωνώ απολύτως ειδικά στα 40αρια δεν είναι να τα πετάμε, πρόσφατα έχω πετάξει ένα 30αρι σε ένα πανέμορφο στρουμπουλό πλασματάκι και ακόμη τα κλαίω, αν και δεν είμαι γενικά τέτοιος τύπος.

δάχτυλα δέχτηκε αλλα πολύ χαλαρά...δεν είπε όχι αλλα αν το συνέχιζα πιο επιθετικα θα ειχε τραβηχθεί.
Χάδια δέχεται ,όπως επίσης φιλιά δέχεται ..σε αυτιά πρόσωπο αλλα οχι γλωσσοφιλα.Γενικά ειναι πολύ κουμπομένο το μικρό ,δεν ξέρω αν εχει διαθεση να ξεκουμποθεί.Ισως με μια δευτερη η τριτη κατάθεση να αλλάξει απέναντι μου .Αλλα προς το παρών δεν....τωρα για προκαταρκτικα απο την πλευρά της...μην περιμένεις πολλά....ουτε φυσικά για μπαλάκια....και το τσιμπούκι της θέλει δουλειά....Για στάσεις δεν δυσανασχέτησε αλλα δεν το κατέχει....ουτε απο πάνω ουτε στο πισωκολλητό .

Η αλλη η Εμμανουέλα κοντεψε να με φάει.....

Καλά αν περιμένουμε για 2η ή 3η κατάθεση καλά κρασιά, αρκετά και έχω πάρει τις αποφάσεις μου, στο κάτω κάτω είναι και ένα σωρό κορίτσια που έχω βάλει στην αναμονή, στανταράκια θα μου πεις δεν τα βαρέθηκες, η απάντηση μου είναι μάλλον αρνητική και έρχεται να επιβεβαιωθεί από τα γεγονότα, επίσκεψη στην Έφη με την οποία αισίως έχω κλείσει 10 χρόνια αχαλίνωτου sex, με τελευταίο λίγες ώρες πριν, με 30 ευρώ, τι να λέμε τώρα. Όσο για την Εμμανουέλα πέρασα πολύ καλά μαζί της 2 φορές στο έρως16, με το 30αρι μάλιστα,  και μόνο πολύ καλά έχω να θυμάμαι από τις συναντήσεις μας, αλλά με το 40 ευχαριστώ και δεν θα πάρω.

:rockon: :rockon: :rockon:  Σας ευχαριστώ όλους σας πάντως με τις απαντήσεις σας με βοηθήσατε να πάρω τις αποφάσεις μου εύχομαι να μπορέσω κάποια στιγμή να σας το ανταποδώσω σε εσάς και όλου τους υπόλοιπους συναθλητές μας.


 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
οχι δεν έχει καμία σχέση με εκεινη τη ρουμανα ...αυτη δούλεψε αν θυμαμαι καλά στο venus,και στην Ανδρεου γεωργιου 19, και σε εκεινο που δουλευε η Βερονικα,εκει που ανεβαινεις τις σκάλες....εβαλε σιλικόνες εδω και καιρό νομίζω και ειναι αρκετα δυνατή μεσα...

Βρηκα ενα ποστ του mpouxos που λεει: Νικ.20 (VIS 9): Αντριάννα. Με σιλικονατες βυζαρες από Ρουμανία την γνώρισα από τα χαρακτηριστικά ταττου που έχει γύρω από την μέση της! Με παρελθόν venus angels!

Μηπως ειναι τελικα αυτη που σου λεω ??
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Επισης αυτη με τις σιλικονες στο VIS9 αξιζει μεσα ?? η μαπα? αν γνωριζει κανεις ας ενημερωσει, ευχαριστω παιδια.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Βρηκα ενα ποστ του mpouxos που λεει: Νικ.20 (VIS 9): Αντριάννα. Με σιλικονατες βυζαρες από Ρουμανία την γνώρισα από τα χαρακτηριστικά ταττου που έχει γύρω από την μέση της! Με παρελθόν venus angels!

Μηπως ειναι τελικα αυτη που σου λεω ??


:huh:μπορεί να μιλάμε για το ιδιο προσωπο...τωρα λέγεται Αλίκη ΣΤΟ VIS9....Ισως εγω καταλαβα για αλλη Αντριαννα.
Αυτη πάντως για την οποια μιλάμε ηταν πριν ξανθιά,έχει ωραία μάτια, σιλικονάτες βυζάρες,ξέρει να στήνεται ,κάνει πολύ καλό τσιμπούκι...και τωρα τα έχει σκουρα τα μαλλιά της
:rockon:

εγω την θεωρώ πολύ καλή περνάω πάντα καλά μαζι της.....απο το venus που ειχα πάει 2-3 φορές μετά ειχε φυγει ορεστιάδα κάπου και τωρα γύρισε....μέχρι να ανοιξει το Venus θα ειναι εκεί....
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Βρηκα ενα ποστ του mpouxos που λεει: Νικ.20 (VIS 9): Αντριάννα. Με σιλικονατες βυζαρες από Ρουμανία την γνώρισα από τα χαρακτηριστικά ταττου που έχει γύρω από την μέση της! Με παρελθόν venus angels!

Μηπως ειναι τελικα αυτη που σου λεω ??
Man η πιπινο Αντριανα που λες εσυ στο venus απ οτι θυμαμαι δε δουλεψε ποτε νονο στο Αν.Γεωργιου 30 και μετα εφυγε και αυτο ηταν δε ξαναγυρισε ποτε δυστυχως
 

daxtilogamoulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας το αλλο Σαββατο θα είμαι Σαλόνικα για δουλειές. Θα ήθελα να μάθω αν είναι ασφαλές να πάω νυχτερινές ώρες σε περιοχές που υπάρχουν στούντιο με το αυτοκίνητο, το ρωτάω αυτό γιατί δεν θα εχω παρέα και θα είμαι μόνος. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό?
 

daxtilogamoulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας το αλλο Σαββατο θα είμαι Σαλόνικα για δουλειές. Θα ήθελα να μάθω αν είναι ασφαλές να πάω νυχτερινές ώρες σε περιοχές που υπάρχουν στούντιο με το αυτοκίνητο, το ρωτάω αυτό γιατί δεν θα εχω παρέα και θα είμαι μόνος. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Το erotica είναι στην ουσία η μεταστέγαση του Μέλισσες

Μπήκε συνεταιρος ο Αντώνης εκεί .

Για τη Σελένα κάτι
Πήγε ένας φίλος πριν λιγες μέρες

Επικοινωνία μηδέν
Εβαλε ξυπνητήρι στο τηλέφωνο της για το χρόνο!!!!!!

Και κάτι αηδιαστικο αλλά ανθρώπινο ...
Εριξε ένα ρέψιμο και πρεπει να είχε φάει σουτζουκακια

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
΄΄Και κάτι αηδιαστικο αλλά ανθρώπινο ...
Εριξε ένα ρέψιμο και πρεπει να είχε φάει σουτζουκακια΄΄  :2funny: :2funny: :2funny: γευσιγνωσία!!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Επισης αυτη με τις σιλικονες στο VIS9 αξιζει μεσα ?? η μαπα? αν γνωριζει κανεις ας ενημερωσει, ευχαριστω παιδια.

Εχω ανεβασει κριτικη,ρωτας δυο φορες για κατι που ειναι πολυ ευκολο να το μαθεις αμα κατσεις και ψαξεις τα σχετικα του στουντιο
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1


Και κάτι αηδιαστικο αλλά ανθρώπινο ...
Εριξε ένα ρέψιμο και πρεπει να είχε φάει σουτζουκακια


[/quote]
μπλιαχ  :vomit: :vomit: :vomit:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.559
Κριτικές
165
Like
25.486
Πόντοι
34.168
Το erotica είναι στην ουσία η μεταστέγαση του Μέλισσες

Μπήκε συνεταιρος ο Αντώνης εκεί .

Για τη Σελένα κάτι
Πήγε ένας φίλος πριν λιγες μέρες

Επικοινωνία μηδέν
Εβαλε ξυπνητήρι στο τηλέφωνο της για το χρόνο!!!!!!

Και κάτι αηδιαστικο αλλά ανθρώπινο ...
Εριξε ένα ρέψιμο και πρεπει να είχε φάει σουτζουκακια

Χα χα χα....ωραιος..

Απο το ΣΑΒΒΙΚΟ ηταν?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
:rockon:

εγω την θεωρώ πολύ καλή περνάω πάντα καλά μαζι της.....απο το venus που ειχα πάει 2-3 φορές μετά ειχε φυγει ορεστιάδα κάπου και τωρα γύρισε....μέχρι να ανοιξει το Venus θα ειναι εκεί....

Εσυ περνας καλα μαζι της λες και ουτε μια κριτικη δεν ανεβασες,ο αλλος ρωταει 2 μερες γι'αυτην,δλδ ειναι τοσο δυσκολο να κατσεις και να γραψεις 5-10 πραγματα σε μια κριτικη?
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Εσυ περνας καλα μαζι της λες και ουτε μια κριτικη δεν ανεβασες,ο αλλος ρωταει 2 μερες γι'αυτην,δλδ ειναι τοσο δυσκολο να κατσεις και να γραψεις 5-10 πραγματα σε μια κριτικη?
δεν ειναι δυσκολο βρε ερπετο αφου ειναι κλωνοσ του μαγαζιου
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Ειχα μια πολυ καλη εμπειρια με την Λαρα απο βιλλες. Αν βρω χρονο θα γραψω κριτικη. Παει κανενας αλλος στην συγκεκριμενη? θελω να τον ρωτησο κατι.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Ειχα μια πολυ καλη εμπειρια με την Λαρα απο βιλλες. Αν βρω χρονο θα γραψω κριτικη. Παει κανενας αλλος στην συγκεκριμενη? θελω να τον ρωτησο κατι.
στανταρακι μου...στειλε πμ
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εχω ανεβασει κριτικη,ρωτας δυο φορες για κατι που ειναι πολυ ευκολο να το μαθεις αμα κατσεις και ψαξεις τα σχετικα του στουντιο

Θα διαβασω την κριτικη σου τωρα ευχαριστω.  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom