Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Μια Ελενα Ουκρανη στο ξυλινο στην Μινωταρου λεει τιποτα; την δοκιμασε κανεις;
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Μεσημεριανή τσάρκα... Απίστευτα χάλια...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Αύριο το Red diamond θα θυμίζει εφορία και ΔΕΗ μαζί! :tooth: :tooth:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπέρα από εμένα βραδυνή τσάρκα στα studios της πόλης και ένα σχετικά γρήγορο πέρασμα :sunglasses: και είχε ως     εξής:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Ολη η Ανδρέου Γεωργίου ήταν κλειστή εκτός από το 24 όπου εκεί κλασσικά και απαράλακτα είναι πάντα η Μιρέλα.
Φρίξου 13 Η Νικόλ η Γαλλίδα η γνωστή....
Φρίξου 13Α Η Τζούλια μέσα στο δωμάτιο....
Φρίξου 14 Η Χριστίνα η βυζαρού :tits: :tits2: ρουμάνα πολύ ωραία παρουσία,με τις παχυλές φυσικές βυζομπαλάρες  της έξω, παλαιότερα την είχα πάρει αρκετές φορές με καλές εντυπώσεις, αλλά τώρα  δεδομένης της κατάστασης ψιλοδειλιάζω μπορεί να έχει αλλάξει και δεν είμαστε για δοκιμές τώρα....
Φρίξου 15 Η Τάνια.
Νικηφόρου Ουρανού 1Α,1Β κλειστά ''ΚΑΙ''εδώ.
Νικηφόρου Ουρανού 26 Η Αλίνα.
Νικηφόρου Ουρανού 28 Η Ιζαμπέλα.
Τώρα η τσατσά τις Πέτρου Ερημίτη 2 είναι η ίδια ξανθιά,σπαστική και εριστική τσα2 που δουλεύει και στο Ερως 16, απλά σήμερα έτυχε να είναι κλειστό και την πέτυχα στην Ερημίτη,είναι για μπουνιές και απλά εκτελέστε την :ak: :uzi: τα ίδια χάλια και απέναντι στήν Πέτρου Ερημίτη 1 όπου εκει συνάντησα μια άλλη γνωστή αγενέστατη και ακοινώνητη τσατσά  τι να πώ????αν οι μαγαζάτωρες κρίνουν αυτές τις 2 θείες κατάλληλες ως σωστές υπηρεσίες στα studios τους τότε πάω πάσο :think: :headbang: σε αυτά τα δύο μαγαζιά δεν είδα τις κοπέλες, έφυγα κατευθίαν λόγω κακίας υποδοχής κατά την είσοδο,δεν είπα να μου στρώσουν κόκκινο χάλι αλλά οφείλουν ''ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ'' να είναι ευγενικές όπως τόσες άλλες υπηρεσίες στα λοιπά μαγαζιά.Τις γνωρίζω αυτές τις δύο και από άλλα μαγαζιά και γιαυτό όταν τις βλέπω αποχωρό άμεσα.
Las Vegas στο πρώτο σπιτάκι η Φλωρίτα  αλλα μου την σύστησε με άλλο όνομα,και εδώ η βόλτα έλαβε τέλος,η κατάσταση στα μαγαζιά της πόλης είναι απελπιστική,τραγική,απαράδεκτη,ακατάλληλη κλπ,κλπ οι περισσότερες κοπέλες δεν αξίζουν το παράβολο των 30€ είναι πολύ ''ΑΚΡΙΒΟ'' σε σχέση με αυτά που δίνουν μέσα στο δωμάτιο ακόμα και με πρόγραμμα αν διαλέξει κάποιος,ελάχιστες επαγγελματίες κάνουν την δουλειά τους καλα θεωρώ,είναι πολύ θλιβερό όλο αυτό που γινεται σε θέματα υπηρεσιών,και πραγματικά δεν ξέρω τι πρέπει να γίνει για να αλλάξουν τα πράγματα,αυτά τα ολίγα.
                                   
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Αυτο που πρεπει να γινει για να αλλαξουν τα πραματα φιλε μου ειναι η αποχη απο τα μαγαζια, ευκολα το λες θα μου πεις αλλα ετσι πρεπει αλλιως δεν γινεται δουλεια.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
:headbang:
Αυτο που πρεπει να γινει για να αλλαξουν τα πραματα φιλε μου ειναι η αποχη απο τα μαγαζια, ευκολα το λες θα μου πεις αλλα ετσι πρεπει αλλιως δεν γινεται δουλεια.
Η Αποχή ίσως θα δώσει την λύση ''Η'' θα φέρει το καταστροφικό αντίθετο???????? όχι πως τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα τι να πω???? :headbang: :helpplea: :cussing: :hammer:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
:headbang:Η Αποχή ίσως θα δώσει την λύση ''Η'' θα φέρει το καταστροφικό αντίθετο???????? όχι πως τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα τι να πω???? :headbang: :helpplea: :cussing: :hammer:
πιο χαλια δεν γινεται...εγω παντως τους εχω βαλει μαυρο εδω και 2 μηνες..αν δεν φερουνε καλα μωρα με καλες υπηρεσιες..μια φορα το τριμηνο και αν!!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
πιο χαλια δεν γινεται...εγω παντως τους εχω βαλει μαυρο εδω και 2 μηνες..αν δεν φερουνε καλα μωρα με καλες υπηρεσιες..μια φορα το τριμηνο και αν!!
Κοίτα εγώ πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ,λειτουργούμε με τα στανταράκια μας και όχι άδικα λόγω της κατάστασης,αλλά δυστυχώς κάθε μέρα φασολάδα δεν γίνεται το έχω τονίσει σε ένα ποιό κάτω post μου,θέλει ποικιλία,πολιτική και καλή μεταχείριση το πράγμα όπως τις καλές παλιές ημέρες.... αλλά που???? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: δεν κάνουν σωστό marketing τα αφεντικά εκεί κάτω,με αποτέλεσμα αυτά τα χάλια.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
πιο χαλια δεν γινεται...εγω παντως τους εχω βαλει μαυρο εδω και 2 μηνες..αν δεν φερουνε καλα μωρα με καλες υπηρεσιες..μια φορα το τριμηνο και αν!!
δεν υπαρχει ειναι αδυνατον να μην συμφωνησω...απλα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο χαζοι, μαγαζια εχουν, για φραγκα παιζουν, μαλλον δεν βρισκουν, τωρα γιατι ;;; ισως ειναι μεγαλη συζητηση
 

erco

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αλάνια
γνωρίζει μήπως κάνεις αν δουλεύει ακόμα η μονικα η μιλφαρα από πετρου ερημίτη 2? και ναι σε πιο στούντιο?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εντωμεταξυ θα μπορουσαν να φερουν πραγματικα καινουριες κοπελες να υπαρχει ποικιλια αλλα τα εχουν γραμμενα στα αρχιδια τους αφου ολοι παμε σαν μαλακες και τα ακουμπαμε, οποτε μονο αμα βλεπουν τα μαγαζια αδεια ισως κανουν κατι σε τιμες και νεες κοπελες,δεν μπορει να φερνουν μια κοπελα και να την βαφτιζουν 100 φορες και να την πλασαρουν για καινουρια και μερικες με τιγκα στα τατουαζ που βγαζουν ματι λες και ειμαστε μαλακες δεν τις εχουμε ξαναδει ελεοςςςς!!

τωρα η αποχη αν θα φερει οριστικο κλεισιμο κατω? εδω που φτασαμε μπορει να γινει και αυτο ουτως η αλλως το να μεινουν ανοιχτα και να συνεχισουν ετσι δε λεει.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Εντωμεταξυ θα μπορουσαν να φερουν πραγματικα καινουριες κοπελες να υπαρχει ποικιλια αλλα τα εχουν γραμμενα στα αρχιδια τους αφου ολοι παμε σαν μαλακες και τα ακουμπαμε, οποτε μονο αμα βλεπουν τα μαγαζια αδεια ισως κανουν κατι σε τιμες και νεες κοπελες,δεν μπορει να φερνουν μια κοπελα και να την βαφτιζουν 100 φορες και να την πλασαρουν για καινουρια και μερικες με τιγκα στα τατουαζ που βγαζουν ματι λες και ειμαστε μαλακες δεν τις εχουμε ξαναδει ελεοςςςς!!

τωρα η αποχη αν θα φερει οριστικο κλεισιμο κατω? εδω που φτασαμε μπορει να γινει και αυτο ουτως η αλλως το να μεινουν ανοιχτα και να συνεχισουν ετσι δε λεει.
Η λύση στο πρόβλημα είναι να κατεβαίνετε Αθηνα κ να βγάζετε γούστα! :fuck2:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
δεν υπαρχει ειναι αδυνατον να μην συμφωνησω...απλα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο χαζοι, μαγαζια εχουν, για φραγκα παιζουν, μαλλον δεν βρισκουν, τωρα γιατι ;;; ισως ειναι μεγαλη συζητηση
θα σου πω εγω το γιατι...αυτοι που τις βαζουνε και δουλευουν δεν ειναι δοκιμαστες..τους ερχεται ενα σημα απο το συνδεσμο τους στην ουκρανια πχ. και τους λεει εχω μια κοπελα που θελει να δουλεψει..τους την φερνουνε και αυτοι την βαζουνε να δουλεψει..τωρα αν τους βγει τους βγηκε που επι το πληστον δεν τους βγαινει!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θα σου πω εγω το γιατι...αυτοι που τις βαζουνε και δουλευουν δεν ειναι δοκιμαστες..τους ερχεται ενα σημα απο το συνδεσμο τους στην ουκρανια πχ. και τους λεει εχω μια κοπελα που θελει να δουλεψει..τους την φερνουνε και αυτοι την βαζουνε να δουλεψει..τωρα αν τους βγει τους βγηκε που επι το πληστον δεν τους βγαινει!!
παιδες  η αλλη  παππουδια φυλαγε πριν μπει στο επαγγελμα, μην τρελενεστε....απλα ειναι να το χεις λιγο το θεμα με το γαμησι και να μην εχεις πολλες αναστολες και να εχει εμπειριες η γκομενα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom