Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
μαλακισμενες Ελληνίδες,μεσα στα σκατα χωμενες μια ζωη......σας εχω συνδυασει με τα @@ μου!!!!!!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Ειχα μια πολυ καλη εμπειρια με την Λαρα απο βιλλες. Αν βρω χρονο θα γραψω κριτικη. Παει κανενας αλλος στην συγκεκριμενη? θελω να τον ρωτησο κατι.
K εγω παω οχι σαν στανταρακι αλλα παω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Εσυ περνας καλα μαζι της λες και ουτε μια κριτικη δεν ανεβασες,ο αλλος ρωταει 2 μερες γι'αυτην,δλδ ειναι τοσο δυσκολο να κατσεις και να γραψεις 5-10 πραγματα σε μια κριτικη?

Ναι εγώ περνάω καλά μαζι της....τι να σου πώ? μπορεί να με γουστάρει και να περνάω καλά μαζί της....μπορεί κάποιες αλλες να μην με γουστάρουν η να γουστάρουν εσένα.....και να περνας εσυ καλα και εγω οχι .....δεν γουστάρω να γράφω κριτικές ...Πολύ απλά...για δικούς μου λόγους....Θα πω οτι μου αρέσει η τάδε ,είναι καλή στο συγκεκριμένο πραγμα...αλλά κριτική δεν προκειται να γράψω.
Είναι δικο μου θεμα και δεν θέλω να το αναλύσουμε....

Ο άλλος εγραψε για την Λαρα οτι περναει καλά μαζι της,τι να σου πω ?οτι μου φάνηκε παράξενο....???? γουστα είναι αλλά για την Αντριάννα η αλλιως Αλικη πλέον .περνάω πολύ καλα μαζι της.....όπως περνούσα και με την κομοδινοπούλου στις βίλλες....είχε αλλάξει προς το καλύτερο .

Γουστα είναι ,αλλα κάποιες έχουν αλλοπρόσαλη συμπεριφορά...αλλες φορές ειναι καλές και αλλες ειναι για το ανάθεμα...όπως η Μάντυ για παράδειγμα
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Σωστός φίλε Kassler. Πολλά εξαρτόνται από το πόσο θα ταιριάξεις με την εκάστοτε ιερόδουλη. Όπως και από το τι ζητάς και το τι προσφέρει, που αλλάζει από περίπτωση σε περίπτωση. Γι' αυτο καλό είναι όποτε μπορούμε να αναφέρουμε και σε τι ακριβώς ήταν καλή.

Κι εγώ είμαι από αυτούς που δεν γράφουν κριτικές και δεν νομίζω να αλλάξει αυτό. Οι κριτικές όμως μπορούν να φανούν χρήσιμες και σέβομαι καθένα από τα μέλη που ασχολείται με αυτόν τον τρόπο και τους ευχαριστώ. Τώρα ας προσφέρω κι εγώ με τον τρόπο που ξέρω, αναφέροντας την δική μου σημερινή εμπειρία.

Κατεβαίνω με αποκλειστικό στόχο την Έφη. Κατευθείαν Φρίξου 15 καθώς η τσατσά μου είχε πει ότι η Έφη από Κυριακή επιστρέφει. Επειδη χθες δεν μπορούσα να πάω πήγα σήμερα. ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ. Η Έφη δούλευε την προηγούμενη βδομάδα ως Κυριακή. Αυτήν δε θα δουλεύει. Μαχαιριά. Χάθηκε κάθε ελπίδα για ποιοτικό γαμήσι. Βγαίνω έξω χαμένος στο χάος του τίποτα. Τα στάνταρ μου όλα λείπουν ή έχουν χαθεί τα ίχνη τους και Τρίτη είναι η τελευταία μέρα μου στην πόλη. Είμουν έτοιμος να παραδώσω τα όπλα αμαχητί, αλλά για καλή μου τύχη είχα τη φαεινή ιδέα να περάσω από Πέτρου Ερημίτη 2 γιατί μου έχουν δημιουργήσει την εντύπωση ότι αλλάζουν κοπέλες συχνότερα από οπουδήποτε αλλού.

Πράγματι το μωρό το έβλεπα πρώτη φορά. Σουζάνα, ομορφούλα Ουκρανή γεματούλα. Γλυκίτατη έξω χωρίς όμως υπερβολές για να περάσεις μέσα. Πολύ αισθησιακή στο δωμάτιο, δεν γίνεται περισσότερο από αυτό δλδ. Μόνο η γυναικεία πορνοελίτ (λιγότερο από 10%) μπορεί να  σε κάνει να αισθανθείς ότι κάνεις πραγματικό έρωτα και όχι σεξ, τουλάχιστον στα μπουρδέλα. Αυτή ανήκει στην elite. Με έστειλε στον παράδεισο από την πρώτη στιγμή, με πολύ ιδιαίτερα χάδια και φιλιά. Μου φερόταν πιο γλυκά απότι καμία γκόμενά μου γαμώ την κοινωνία. Στα υπόλοιπα στάσεις και πίπα κτλ είναι πολύ καλή αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν θα βρείτε καλύτερα από τεχνικής απόψεως. Δεν τα πολυκοιτάω αυτά. Κοιτάω σχεδόν αποκλειστικά το πάθος και τον ερωτισμό. Η συνεννόηση άψογη στη γλώσσα μας. Το πρόγραμμα 30ρι χαχα έλεος. Άξιζε 40+

Και απέναντι έχουμε τη Λουίζα να μη μας ανοίγει ομαδικά. Πραγματικά τι κόλημα έχει φάει αυτή. Ήταν κι ένα παλικάρι νέος εντελώς νορμαλ που δεν του άνοιξε χωρίς να υπάρχει λόγος. Και ξέρω ότι και σε άλλους δεν ανοίγει. Τελικά πέρασε και αυτός στη Σουζάνα. Ελπίζω να το ευχαριστήθηκες όσο κι εγώ τύπε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Πράγματι το μωρό το έβλεπα πρώτη φορά. Σουζάνα, ομορφούλα Ουκρανή γεματούλα. Γλυκίτατη έξω χωρίς όμως υπερβολές για να περάσεις μέσα. Πολύ αισθησιακή στο δωμάτιο, δεν γίνεται περισσότερο από αυτό δλδ. Μόνο η γυναικεία πορνοελίτ (λιγότερο από 10%) μπορεί να  σε κάνει να αισθανθείς ότι κάνεις πραγματικό έρωτα και όχι σεξ, τουλάχιστον στα μπουρδέλα. Αυτή ανήκει στην elite. Με έστειλε στον παράδεισο από την πρώτη στιγμή, με πολύ ιδιαίτερα χάδια και φιλιά. Μου φερόταν πιο γλυκά απότι καμία γκόμενά μου γαμώ την κοινωνία. Στα υπόλοιπα στάσεις και πίπα κτλ είναι πολύ καλή αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν θα βρείτε καλύτερα από τεχνικής απόψεως. Δεν τα πολυκοιτάω αυτά. Κοιτάω σχεδόν αποκλειστικά το πάθος και τον ερωτισμό. Η συνεννόηση άψογη στη γλώσσα μας. Το πρόγραμμα 30ρι χαχα έλεος. Άξιζε 40+

Και απέναντι έχουμε τη Λουίζα να μη μας ανοίγει ομαδικά. Πραγματικά τι κόλημα έχει φάει αυτή. Ήταν κι ένα παλικάρι νέος εντελώς νορμαλ που δεν του άνοιξε χωρίς να υπάρχει λόγος. Και ξέρω ότι και σε άλλους δεν ανοίγει. Τελικά πέρασε και αυτός στη Σουζάνα. Ελπίζω να το ευχαριστήθηκες όσο κι εγώ τύπε.
Είναι παλιό το μωρό και έδωσε ρέστα σήμερα! :kissass2: :kissass2:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Ναι εγώ περνάω καλά μαζι της....τι να σου πώ? μπορεί να με γουστάρει και να περνάω καλά μαζί της....μπορεί κάποιες αλλες να μην με γουστάρουν η να γουστάρουν εσένα.....και να περνας εσυ καλα και εγω οχι .....δεν γουστάρω να γράφω κριτικές ...Πολύ απλά...για δικούς μου λόγους....Θα πω οτι μου αρέσει η τάδε ,είναι καλή στο συγκεκριμένο πραγμα...αλλά κριτική δεν προκειται να γράψω.
Είναι δικο μου θεμα και δεν θέλω να το αναλύσουμε....

Ο άλλος εγραψε για την Λαρα οτι περναει καλά μαζι της,τι να σου πω ?οτι μου φάνηκε παράξενο....???? γουστα είναι αλλά για την Αντριάννα η αλλιως Αλικη πλέον .περνάω πολύ καλα μαζι της.....όπως περνούσα και με την κομοδινοπούλου στις βίλλες....είχε αλλάξει προς το καλύτερο .

Γουστα είναι ,αλλα κάποιες έχουν αλλοπρόσαλη συμπεριφορά...αλλες φορές ειναι καλές και αλλες ειναι για το ανάθεμα...όπως η Μάντυ για παράδειγμα
Τυπε την τουμπανιεθ λες κομοδινοπουλου στις βιλλες?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
http://[URL unfurl="true"]www.casedamore.gr/cache/preview/d19ba7b257c4062271e5f75bd99f217b.jpg[/img[/URL]] ;D

Αυτήν λέει ραπτορας.
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Νέος στην παρέα..godiva.κατά τις οκτώ ..περίμενα νομικά αλλά είχε σχολάσει..
Είδα την εμμανουελα και μουκανε κλικ..δεν αογοητευτηκα καθόλου..σορρυ για την απειρία στο γραψιμο
.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Ναι εγώ περνάω καλά μαζι της....τι να σου πώ? μπορεί να με γουστάρει και να περνάω καλά μαζί της....μπορεί κάποιες αλλες να μην με γουστάρουν η να γουστάρουν εσένα.....και να περνας εσυ καλα και εγω οχι .....δεν γουστάρω να γράφω κριτικές ...Πολύ απλά...για δικούς μου λόγους....Θα πω οτι μου αρέσει η τάδε ,είναι καλή στο συγκεκριμένο πραγμα...αλλά κριτική δεν προκειται να γράψω.
Είναι δικο μου θεμα και δεν θέλω να το αναλύσουμε....

Ο άλλος εγραψε για την Λαρα οτι περναει καλά μαζι της,τι να σου πω ?οτι μου φάνηκε παράξενο....???? γουστα είναι αλλά για την Αντριάννα η αλλιως Αλικη πλέον .περνάω πολύ καλα μαζι της.....όπως περνούσα και με την κομοδινοπούλου στις βίλλες....είχε αλλάξει προς το καλύτερο .

Γουστα είναι ,αλλα κάποιες έχουν αλλοπρόσαλη συμπεριφορά...αλλες φορές ειναι καλές και αλλες ειναι για το ανάθεμα...όπως η Μάντυ για παράδειγμα
εσυ απο ολο αυτο που εγραψε ο αζαζελ,κρατησες το αν περνας καλα μαζι της και το θιγεις σε καθε σου προταση;ενημερωση σου ζητησε και ενημερωσης ειναι το θρεντ φιλε μου οχι παω καπου περναω καλα και κριτικη δεν γραφω...αν ειναι διαβασετε ομως και να ρωτησετε μερικοι πρωτοι ειστε!!!αν δεν θες να τα αναλυεις να μην γραφεις δημοσια...οτι γραφεται δημοσια θιγεται και αναλυεται...
 

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ποιος ξέρει να μου πει η ειρήνη ή νίκη μέχρι τι ώρα είναι.και οι ιωαννα το ίδιο.ευχαριστω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
εσυ απο ολο αυτο που εγραψε ο αζαζελ,κρατησες το αν περνας καλα μαζι της και το θιγεις σε καθε σου προταση;ενημερωση σου ζητησε και ενημερωσης ειναι το θρεντ φιλε μου οχι παω καπου περναω καλα και κριτικη δεν γραφω...αν ειναι διαβασετε ομως και να ρωτησετε μερικοι πρωτοι ειστε!!!αν δεν θες να τα αναλυεις να μην γραφεις δημοσια...οτι γραφεται δημοσια θιγεται και αναλυεται...

Ναι όντως έχεις δίκιο ;) :grin: στάθηκα στο αν περνάω καλά ναι....
όσο για την ενημέρωση είπα αυτό που έχω να πώ.
Πολλές φορές στάθηκε αυτη εδω η διαφορετική μου αντίληψη,αίτία "κόντρας" ,αλλα ουσιαστικά ξεκαθάρισα οτι δεν γράφω κριτικές.
Ξέρω μπορεί να είναι κάπως άδικο,γιατι πολλες φορές διαβάζω κριτικές.
Είναι όμως πιο εντιμη η στάση μου αυτή.Παραδέχομαι πως δεν ειμαι και ο καλύτερος μπουρδελιάρης, αλλά αν είναι να ενημερώσω το κάνω με τον τρόπο μου.
Εχω πεί σε πολλούς φίλους ,συναγωνιστές την άποψη μου,για το αν θεωρώ κάποια καλή,αν περασα καλά  και ολα τα σχετικά.Θα προσπαθήσω να αποτρέψω κάποιον απο μία κακή περίπτωση ,αλλα και πάλι δεν ξέρω αν θα ειμαι ενταξει...γιατί μπορεί εγω να μην πέρασα καλά με την συγκεκριμένη ,ενω καποιος αλλος να περνάει καλα(είπα και πραγματικό παράδειγμα,ας πουμε την Λάρα δεν θα της δωσω δευτερη ευκαρία, τη Σελένα νομίζω ναι...ο καθένας μας κάνει οτι νομίζει)


όπως είπα με την Κομοδινοπούλου περνουσα παρα μα παρα πολυ καλά....ειχε εξελιχθει απο τις καλυτερες μου.
Ομως δεν αντιλέγω οτι όσο ηταν σε μαγαζια οπως στην εκκλησία,η στην φρίξου...ηταν άθλια.Στις βίλλες έγινε για τα γουστα μου αψογη...Φυσικά δεν ειμαι οπως ειπε κάποιος κλώνος,γιατι πολλές τις θεωρώ υπερτιμημένες(ακόμα και με την τουμπάνιεθ δεν τρελάθηκα, η την Κάντυ για παράδειγμα....ηταν καλή αλλα για λιγα πράγματα)
Τωρα για ολα αυτα τα περι δημόσιας ανάλυσης κτλ...δεν συμφωνώ,αλλα δεν είναι εκεί το θέμα μας.

Θα προσπαθήσω να προστατέψω κάποιον συναγωνιστή ,η να του πώ οτι εγω πέρασα καλά ,αλλα μπορει εσυ να μην περάσεις καλα μαζι της....

όσο για τον φίλο που εγραψε οτι είμαι κλώνος ..... :2funny: τι να πώ ??? δεν νομιζω οτι αξιζει να το σχολιάσω

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Ξεκωλιασα θεια Μονινα σημερα με αγριες διαθεσεις και επειδη της τον καρφωσα με δυναμη στον κωλο αποτομα ουρλιαξε και ειπε...αααα πυραυλος στον κωλο μου  :2funny: :2funny:
εσκασα στα γελια και σταματησα να τη γαμαω για να ηρεμησω...

Ενταξει η γυναικα ειναι κορυφαια σε ολα δε χορταινει πουτσο ποτε
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ξεκωλιασα θεια Μονινα σημερα με αγριες διαθεσεις και επειδη της τον καρφωσα με δυναμη στον κωλο αποτομα ουρλιαξε και ειπε...αααα πυραυλος στον κωλο μου  :2funny: :2funny:
εσκασα στα γελια και σταματησα να τη γαμαω για να ηρεμησω...

Ενταξει η γυναικα ειναι κορυφαια σε ολα δε χορταινει πουτσο ποτε

Χαχαχα!! Η Τυπισα ειναι ολα τα λεφτααα!! καθε φορα περναω τελεια μαζι της, επαγγελματιες απο τις λιγες.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Aυτην που ηταν καποια  φεγγαρια στην εκκλησια?

ναι αυτήν...που οσο παράξενο και αν φαίνεται θεωρώ οτι ηταν απο τις καλύτερες μου....Όπως επίσης ειχα περάσει πολύ καλά ..με πολλά Δωρα με την Ναστια...μια ουκρανέζα που ηταν αθλια...στο τσίρκο...μετα ειχε παει στο αλουμινάτο στο βαρδάρη.Ηταν μουναρος και δεν μπόρεσα να αντισταθώ οταν την ξαναβρήκα στην κεφαλληνιας, και μου έκανε πολλά δωρα οπως είπα.Εκ τοτε χάθηκε...πρεπει να περασε σχεδον 1 με 2 χρόνια....
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Νέος στην παρέα..godiva.κατά τις οκτώ ..περίμενα μονικα αλλά είχε σχολάσει..
Είδα την εμμανουελα και μουκανε κλικ..δεν αογοητευτηκα καθόλου..σορρυ για την απειρία στο γραψιμο
.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom