Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291
Τι εγινε ρε παιδια? εστειλα 2 παραθεσεις και δεν φανηκαν.Τεσπα σας ευχαριστω.Καλα γαμησια.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ειδικα η μια ειναι απιστευτης ομορφιας..
θα μπορουσε πραγματικα να δουλεψει ως φωτομοντελο...απιστευτη ομορφια...κορμι..αναστημα..προσωπο..απαλο δερμα....την ειδα κ χαζεψα...ΑΣΤΕΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ!! :rockon: Αν ηταν λευκη ολοι θα ειχαν κολλησει αλλα οι μισοι ειναι ρατσιστες...

η συγκεκριμενη που λες ειναι σκετη καβλα!!!ερχεται σου τριβεται σου πιανει το χερακι  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
η συγκεκριμενη που λες ειναι σκετη καβλα!!!ερχεται σου τριβεται σου πιανει το χερακι  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ειδες φιλε?ξερεις...

απλα στην Ελλαδα οι μισοι ειναι ρατσιστες...κ δεν ξερουν οτι οι μαυρες κανουν το καλυτερο σεξ... :kissass:δε πειραζει..δεν ξερουνε τι χανουνε...εγω μενω εξωτερικο...κ αυτα τα εχουν ξεπερασει...εχει κατι μαυρες αστερια που κυκλοφορουν με τους πιο ματσο τυπους...μιλαμε κορμαρες,,,

κ αντιθετα καποιοι μαυροι κυκλοφορουν τα καλυτερα αστερια...
απλα εδω πολλοι μαυροι ειναι φτιαγμενοι οικονομικα...δικηγοροι..οικονομολογοι κτλ...δεν ειναι οπςω Ελλαδα φτωχαδακια...
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ειδες φιλε?ξερεις...

απλα στην Ελλαδα οι μισοι ειναι ρατσιστες...κ δεν ξερουν οτι οι μαυρες κανουν το καλυτερο σεξ... :kissass:δε πειραζει..δεν ξερουνε τι χανουνε...εγω μενω εξωτερικο...κ αυτα τα εχουν ξεπερασει...εχει κατι μαυρες αστερια που κυκλοφορουν με τους πιο ματσο τυπους...μιλαμε κορμαρες,,,

κ αντιθετα καποιοι μαυροι κυκλοφορουν τα καλυτερα αστερια...
απλα εδω πολλοι μαυροι ειναι φτιαγμενοι οικονομικα...δικηγοροι..οικονομολογοι κτλ...δεν ειναι οπςω Ελλαδα φτωχαδακια...

εγω ημουνα παντα εραστης των μαυρων γαζελων  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Δεν εχω δοκιμασει και τον τελευταιο καιρο μου καρφωθηκε γερα.Δεν ειμαι ρατσιστης απλα δεν εκατσε φαση

θυμαμαι πριν χρονια σε ενα μπου στη σαλονικη ειχε μια μαυρη κολαση ψηλη γυμνασμενη τουμπανο μιλαμε  :cum: :cum: :cum:
μπορει να πηγαινα και 2 φορες τη βδομαδα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
ειδες φιλε?ξερεις...

απλα στην Ελλαδα οι μισοι ειναι ρατσιστες...κ δεν ξερουν οτι οι μαυρες κανουν το καλυτερο σεξ... :kissass:δε πειραζει..δεν ξερουνε τι χανουνε...εγω μενω εξωτερικο...κ αυτα τα εχουν ξεπερασει...εχει κατι μαυρες αστερια που κυκλοφορουν με τους πιο ματσο τυπους...μιλαμε κορμαρες,,,

κ αντιθετα καποιοι μαυροι κυκλοφορουν τα καλυτερα αστερια...
απλα εδω πολλοι μαυροι ειναι φτιαγμενοι οικονομικα...δικηγοροι..οικονομολογοι κτλ...δεν ειναι οπςω Ελλαδα φτωχαδακια...

Για τα δεδομενα που εχουν δημιουργηθει δεν ειναι καθολου ρατσιστες. Μακαρι να ειχε και εδω μαυρες 2ης και 3ης γενιας οπως στην Ευρωπη δεν αντιλεγω. Το κακο ειναι οτι οι μονες μαυρες που εχει εδω ειναι απ'ευθειας απο Αφρικη οπου 1 στους 2 εχει aids. Επιπλεον σχεδον ολες ειναι χοντρες με τεραστιους κωλους φουλ στη κυτταριτιδα και ασχημες...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Για τα δεδομενα που εχουν δημιουργηθει δεν ειναι καθολου ρατσιστες. Μακαρι να ειχε και εδω μαυρες 2ης και 3ης γενιας οπως στην Ευρωπη δεν αντιλεγω. Το κακο ειναι οτι οι μονες μαυρες που εχει εδω ειναι απ'ευθειας απο Αφρικη οπου 1 στους 2 εχει aids. Επιπλεον σχεδον ολες ειναι χοντρες με τεραστιους κωλους φουλ στη κυτταριτιδα και ασχημες...

τυπε συμφωνω σε ολα εκτος απο το οτι εχει μονο χοντρες...
εχει κ πολλα αστερια...

αλλα να ξερεις εχει κ χοντρες γιατι οι μαυροι γουσταρουν τις χοντρες...οπως εκαναν κ οι παππουδες μας αν εχεις ακουσει...γουσταραν πληθωρικες οπως κ ο Αλ...

ειχα 2 φιλες φαλαινες Ελλαδα...δεν τις πηδουσε κανεις...πηγαν Αγγλια για δουλεια....μεσα στην ευτυχια..ολη μερα πηδιουνται με μαυρους...

οσο για τις αρρωστιες συμφωνω σε αυτο που λες...οχι δεν ειναι 50%..ειναι 10% αλλα παλι ειναι τεραστιο ποσοστο..για αυτο θελει τεραστια προσοχη....αλλα αναλογα κ με χωρα...στην Αφρικη εχει τεραστια διαφορα το εητζ απο χωρα σε χωρα......

βεβεια κ οιλευκες στις πιατσες μη νομιζεις οτι δεν εχουν κ αυτες τα παρασημα τους...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε συμφωνω σε ολα εκτος απο το οτι εχει μονο χοντρες...
εχει κ πολλα αστερια...

αλλα να ξερεις εχει κ χοντρες γιατι οι μαυροι γουσταρουν τις χοντρες...οπως εκαναν κ οι παππουδες μας αν εχεις ακουσει...γουσταραν πληθωρικες οπως κ ο Αλ...

ειχα 2 φιλες φαλαινες Ελλαδα...δεν τις πηδουσε κανεις...πηγαν Αγγλια για δουλεια....μεσα στην ευτυχια..ολη μερα πηδιουνται με μαυρους...

οσο για τις αρρωστιες συμφωνω σε αυτο που λες...οχι δεν ειναι 50%..ειναι 10% αλλα παλι ειναι τεραστιο ποσοστο..για αυτο θελει τεραστια προσοχη....αλλα αναλογα κ με ωχρα...στην Αφρικη εχει τεραστια διαφορα το εητζ απο χωρα σε χωρα......

βεβεια κ οιλευκες στις πιατσες μη νομιζεις οτι δεν εχουν κ αυτες τα παρασημα τους...

  :grin: :grin:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
δν πειραζει να ναι καλα το φιβερ  :rockon: :rockon: :rockon:
και το μουλεν ρουζ στα Σερρας που εχει παντα μαυρες  :grin: :grin: :grin:

Μιας Ναομι απο το μουλεν ειχα παρει κινητο, και ελεγε οτι κανει βιζιτες θεσσαλονικη με 150 την ωρα. Διαστημικο κορμι
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
τυπε συμφωνω σε ολα εκτος απο το οτι εχει μονο χοντρες...
εχει κ πολλα αστερια...

αλλα να ξερεις εχει κ χοντρες γιατι οι μαυροι γουσταρουν τις χοντρες...οπως εκαναν κ οι παππουδες μας αν εχεις ακουσει...γουσταραν πληθωρικες οπως κ ο Αλ...

ειχα 2 φιλες φαλαινες Ελλαδα...δεν τις πηδουσε κανεις...πηγαν Αγγλια για δουλεια....μεσα στην ευτυχια..ολη μερα πηδιουνται με μαυρους...

οσο για τις αρρωστιες συμφωνω σε αυτο που λες...οχι δεν ειναι 50%..ειναι 10% αλλα παλι ειναι τεραστιο ποσοστο..για αυτο θελει τεραστια προσοχη....αλλα αναλογα κ με ωχρα...στην Αφρικη εχει τεραστια διαφορα το εητζ απο χωρα σε χωρα......

βεβεια κ οιλευκες στις πιατσες μη νομιζεις οτι δεν εχουν κ αυτες τα παρασημα τους...

Γενικα απο πιατσα μακρια :badair: :badair:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Γενικα απο πιατσα μακρια :badair: :badair:

συμφωνω τυπε....κ εγω σε ολη μου την ...καριερα μονο μια φορα πηρα επαγγελματια μαυρη απο μαγαζι..κ με προφυλαξη...

ολες οι αλλες ηταν στην Αγγλια οταν ημουν φοιτητης...αλλα χωρις πληρωμη...one night stand μετα απο clubbing...μαυρες 2ης και 3ης γενιας...
απιστευτο σεξ...απιστευτος ρυθμος...

οχι σαν μερικα δικα μας που μονο ανοιγουν τα ποδια κ θεωρουν οτι εκαναν το καθηκον τους.......
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
συμφωνω τυπε....κ εγω σε ολη μου την ...καριερα μονο μια φορα πηρα επαγγελματια μαυρη απο μαγαζι..κ με προφυλαξη...

ολες οι αλλες ηταν στην Αγγλια οταν ημουν φοιτητης...αλλα χωρις πληρωμη...one night stand μετα απο clubbing...μαυρες 2ης και 3ης γενιας...
απιστευτο σεξ...απιστευτος ρυθμος...

οχι σαν μερικα δικα μας που μονο ανοιγουν τα ποδια κ θεωρουν οτι εκαναν το καθηκον τους.......

η καλη μαυρη τυπε τα δινει ολα  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom