Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16

σωπα ρε φιλε μπραβο...εγω να σου πω την αληθεια...πηγαινα πιο πολυ σε τετοια μαγαζια προ κριισης...κ οι τιμες ηταν πιο ψηλες...βασικα ουτε καν ρωτησα...
δεν ξερω κιολας αν το εδιναν κ ολες...γιατι τοτε  εβγαζαν πολλα μονο απο χορους...

θυμαμαι ειχα ρωτησει μονο μια και μου ειχε πει 500..... >:(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
σωπα ρε φιλε μπραβο...εγω να σου πω την αληθεια...πηγαινα πιο πολυ σε τετοια μαγαζια προ κριισης...κ οι τιμες ηταν πιο ψηλες...βασικα ουτε καν ρωτησα...
δεν ξερω κιολας αν το εδιναν κ ολες...γιατι τοτε  εβγαζαν πολλα μονο απο χορους...

θυμαμαι ειχα ρωτησει μονο μια και μου ειχε πει 500..... >:(
τι 500? :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
νασ Αποφυγει θα ήθελε μαν....πεντακόσια ουτε διεθνές σίτυ τουρ να ηταν
μπορει φιλε...εκτος αν με ειδε μικρο και απειρο και ηθελε να με κωλοπιασει....ημουνα ντυμενος και κυριλε φορουσα κ το ακριβο ρολοι του μπαμπα..ειχε σκασει κ με τη Μερσεντες του μπαμπα...μπορει να εδωσε σημα ο πορτιερης...χαχα...κ να με περασε φορτωμενο....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
σωπα ρε φιλε μπραβο...εγω να σου πω την αληθεια...πηγαινα πιο πολυ σε τετοια μαγαζια προ κριισης...κ οι τιμες ηταν πιο ψηλες...βασικα ουτε καν ρωτησα...
δεν ξερω κιολας αν το εδιναν κ ολες...γιατι τοτε  εβγαζαν πολλα μονο απο χορους...

θυμαμαι ειχα ρωτησει μονο μια και μου ειχε πει 500..... >:(

εγω προ κρισης δηλαδη πριν 2010 ειχα σχεση οποτε δν πολυπηγαινα σε τετοια μερη...τωρα ολες σχεδον κανουν βιζιτα εκτος μαγαζιου οποτε τρεχτε καλοι μου ανθρωποι  :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μπορει φιλε...εκτος αν με ειδε μικρο και απειρο και ηθελε να με κωλοπιασει....ημουνα ντυμενος και κυριλε φορουσα κ το ακριβο ρολοι του μπαμπα..ειχε σκασει κ με τη Μερσεντες του μπαμπα...μπορει να εδωσε σημα ο πορτιερης...χαχα...κ να με περασε φορτωμενο....
κι αυτό παιζει
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
τελικα...

1) ειναι αληθεια αυτο που ελεγε ο αλλος οτι ενα ....αγορακι δουλευει 4 χρονια στουντιο νυχτα Σαλονικα?
2) ειναι η Βαβατση η δεν ειναι?
3) πηγε κανεις με την Κυπρια?
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
εγω προ κρισης δηλαδη πριν 2010 ειχα σχεση οποτε δν πολυπηγαινα σε τετοια μερη...τωρα ολες σχεδον κανουν βιζιτα εκτος μαγαζιου οποτε τρεχτε καλοι μου ανθρωποι  :grin: :grin:

φιλε τωρα εχει κριση...ολες το δινουνε....
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
μπορει φιλε...εκτος αν με ειδε μικρο και απειρο και ηθελε να με κωλοπιασει....ημουνα ντυμενος και κυριλε φορουσα κ το ακριβο ρολοι του μπαμπα..ειχε σκασει κ με τη Μερσεντες του μπαμπα...μπορει να εδωσε σημα ο πορτιερης...χαχα...κ να με περασε φορτωμενο....

μηπως φορουσες και σκαρπινι τυπε? :2funny:

  :grin:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
1 ναι
2 ναι
3 ναι αλλα οχι εγω

τυπε στο 1 θα μας διαφωτισεις ποια ειναι το πρωην αγορακι στα στουντιο? τουλαχιστον να ξερουμε....εγω λογω εμφανισης ειχα υποπτευτει 1 με την οποια δεν πηγα ποτε...αλλα παλι δεν ειμαι σιγουρος αν μιλατε για αυτη....
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τυπε στο 1 θα μας διαφωτισεις ποια ειναι το πρωην αγορακι στα στουντιο? τουλαχιστον να ξερουμε....εγω λογω εμφανισης ειχα υποπτευτει 1 με την οποια δεν πηγα ποτε...αλλα παλι δεν ειμαι σιγουρος αν μιλατε για αυτη....
διαβασε το θρεντ τεμπελη λιγες σελιδες ειπε πιο πισω ο αλλος ονομα και καταγωγη και μαγαζι και εγω πριν 2 χρονια που την ειχα παρει κατι ειχα ψιλιαστει απο αναλογιες, ακολη, πλαστικο βυζι, πλατες, σκληρο κρεας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom