Νέα

Μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη που προσφέρουν κωλαράκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδια μια milf με σιλικονατα, λεπτη στο μπουρδελο της νικηφορου ουρανου τερμα δινει κωλο. περασα βραδυ προχθες και μου ειπε η τσατσα. δεν την πηρα. αν τη δοκιμασει κανεις ας γραψει.
επισης και απο μια αγγελια που πηρα τηλ δινει κωλο. ειναι καπου στην πετρου σινδικα. επισης δεν πηγα . αν θελετε στειλτε μου μειλ να σας δωσω τηλ να γραψετε καμια κριτικη.
ευχαριστω
paixtroni1@yahoo.gr
αν εννοεις φιλε την ξανθια ειναι καλο μιλφακι αλλα κωλο δεν εχω παρει για να μπορω να σου πω.γενικα κ εχουν ακουστει καλα αλλα κ μπορω να σου πω καλα λογια.καλο βολι
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασα τις προαλλες το κουλουρακι της Χριστινας. Πολυ καλη περιπτωση για αυτους που δινουν σημασια στις υπηρεσιες και οχι τοσο στην ηλικια αφου ειναι ενα ομορφο μιλφακι. Ειναι πολυ δεκτικη γκομενα. Η κωλοτρυπιδα της εχει κανει αρκετα χιλιομετρα και ειναι τοσο δουλεμενη οσο πρεπει για να μπαινει ευκολα και να δεχεται γερο σφυροκοπημα. Κατα την διαρκεια του γαμησιου ελεγε προστυχολογα (οσο μπορουσε βεβαια) οπως ξεσκισε μου τον κωλο, βαλτον ολο μεσα, γουσταρω τρελα να με γαμανε απο τον κωλο, διελυσε μου τον κωλο κτλ Ηταν τρομερη ενθαρρυνση και 'φτιαξιμο'. Σιγουρα θα την ξαναπροτιμησω. Ελπιζω βεβαια να ριξει λιγο την τιμη για το πρωκτικο της προγραμμα. Στην Αθηνα με λιγοτερα λεφτα ξεσκιζεις κωλοτρυπες απο γκομεναρες. 
Τις πιο πολλες γκομενες που προσφερουν πρωκτικο στην Θεσσαλονικη της εχω δοκιμασει ρε γαμωτο. Πρεπει καποιες απο τις υπαχουσες κοπελες που δεν το προσφερουν να αρχισουν να δινουν την σουφριτσα τους η' να ερθουν καινουργιες ξεκωλιαρες γκομενες σε στυλ Μαντυ που να δινουν την σουφριτσα τους. Ευχαριστω πολυ τους συναγωνιστες που ενημερωνουν ποιες κοπελες κανουν πρωκτικο και ποσο το χρεωνουν. Αν υπαρχει καμια καινουργια περιπτωση απο ξεκωλιαρα γκομενα, σας παρακαλω πολυ να την αναφερετε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.125
Πόντοι
2.356
καλο μωρο που δινει κωλαρακι ειναι απεναντι απο ανορθογραφο βραδυ με 80ε
δε το δοκιμασα κ το μετανοιωσα, ειρηνη ελληνιδα με καλο κορμακι
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ειρηνη? Δεν την ξερω αυτη την γκομενα. Δωσε καμια περιγραφη αν μπορεις πως ηταν. Απο φατσα και σωμα τι ελεγε? Ισως την εχω δει, ισως και οχι. Μια Ειρηση Ουκρανεζα ξερω που δουλευε παλια στο Μαρινοσπιτο αλλα δεν πρεπει να ειναι αυτη. Θα περασω να την δω αμα ειναι. Αν προλαβει και την δοκιμασει κανεις στο πρωκτικο προγραμμα ας ενημερωσει αν μπορει. 80ευρω ειναι ετσι και ετσι τιμη για δεδομενα της πολης μας. Σε ευχαριστω παντως.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παράθεση από: gl στις 13/07/09, 13:01
παντως μην περιμενεις και πολλες απαντησεις...ειδικα θεσσαλονικη οι επιλογες ειναι λιγες...και ολες μιλφ ή μπαζα ...απο τις πολυ καλες καμια δεν το δινει...αυτες δηλαδη που ολοι θα θελαμε...
δηλαδη χριστινα ρουμανα,τζωρτζια ,μαρθα,μια ελλεηνιδα... βυζαρου 38αρα που δεν θυμαμαι ονομα,νομιζω χριστινα κι αυτη... και κατι γκομενες σε σπιτια δικα τους που εχω πηδηξει ολες μπαζα...οι τελευταιες...και μιλφ.πιστευω οτι ο κωλος ειναι το τελευταιο καταφυγιο της πουτανας για να βγαλει χρημα οταν περναει η μπογια της... Wink


Φιλε gl δεν το ηξερα οτι η Τζωρτζια η βυζαρου μιλφ δινει την σουφριτσα της!?! εμενα δεν μου το ειπε η τσατσα οταν πηγα. Μου ειπε μονο για ακαποτα τσιμπουκια και περισσοτερο χρονο στα προγραμματα. Λες να το εβγαλε απο το προγραμμα της η' να το εβαλε μετα? Στο πισωκολλητο γαμησι απο το μουνι ηταν πολυ καλη με σπωξιματα κτλ Οποτε σιγουρα θα ηταν πολυ γκαβλα οταν θα της γαμουσες την σουφριτσα. Δεν φαινοταν πολυ δουλεμενο το κουλουρακι της παντως. Αν την ξαναπετυχω, θα ρωτησω παντως αν προσφερει πρωκτικο. 

 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Που λετε παιδια δοκιμασα στο στουντιο Σολωμου στο κεντρο της Αθηνας το μιλφ Μπιανκα. Τι κωλοτρυπιδα ηταν αυτη ρε παιδια! Κατευχαριστηθηκα να την γαμαω. Και πολυ υπομονετικη οταν της γαμουσα τον κωλο και με χαμογελο πριν και μετα. Και ολο το προγραμμα 80ευρουλακια. Και οχι 100 και 130 ευρω οπως εδω! Και μαλιστα οι τιμες αυτες εδω ειναι τιμες μπουρδελου και οχι στουντιο οπως στην Αθηνα. Α ρε να ειχαμε κατι τετοιες στην Θεσσαλονικη! Τι κανει ο ανταγωνισμος. Μονο η Μαντυ η Γερμανιδα οταν δουλευε ηταν αξιολογη περιπτωση που εδινε την πισω τρυπουλα της. 
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Φίλε, πάλι καλά να λέμε, πριν λίγα χρόνια σχεδόν καμία δεν το έδινε εδώ σε μπουρδέλο/στούντιο, τώρα υπάρχει τουλάχιστον ένας αριθμός επιλογών.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Φίλε, πάλι καλά να λέμε, πριν λίγα χρόνια σχεδόν καμία δεν το έδινε εδώ σε μπουρδέλο/στούντιο, τώρα υπάρχει τουλάχιστον ένας αριθμός επιλογών.
οσο παλιωνουν θα το δινουν το κουλουρακι ...θα δειτε...χαχαχα το θεμα ειναι και ανανεωση στην θεσσαλονικη γιατι μερικες δουλευουν χρονια οι ιδιες...αλλα η αγορα ειναι οσο να πεις μικρη..
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Συμφωνω με αυτα που ειπε ο gl για την Χριστινα οτι προσπαθει να αντισταθμισει το οτι δεν εχει τοσο τελεια εξωτερικη εμφανιση με τις υπηρεσιες και την συμμετοχη που προσφερει. Στο πρωκτικο ειναι πολυ καλη επιλογη για την πολη μας. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Με καταγκαβλωσαν αυτεσ οι συντομες περιγραφες για την μιλφ Μαρθα που δινει κωλαρακι. Πως ειναι παιδια σε αυτο το προγραμμα,? Ειναι εμπειρη για να αντεχει σφυροκοπημα και να το ευχαριστηθουμε καλυτερα? Ευχαριστω. Την αλλη την κουλουρτζου Γιελενα ακομα να την πετυχω πουθενα. 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Με καταγκαβλωσαν αυτεσ οι συντομες περιγραφες για την μιλφ Μαρθα που δινει κωλαρακι. Πως ειναι παιδια σε αυτο το προγραμμα,? Ειναι εμπειρη για να αντεχει σφυροκοπημα και να το ευχαριστηθουμε καλυτερα? Ευχαριστω. Την αλλη την κουλουρτζου Γιελενα ακομα να την πετυχω πουθενα. 
αντεχει καλα και αυτη και η ρουμανα η χριστινα, με κρεμουλα παντα...ειδικα η δευτερη πιο καυλα θα ελεγα...αλλα ανοιχτες... και οι δυο
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ευχαριστω φιλε μου. Θα σε κανουμε nomination  για το βραβειο πουλιντζερ του πορμνορεπορταζ. Εισαι τρομερος! Την ειχα γαμησει παλια την Χριστινα στο ανδρ. Γεωργιου. Ακομα εκει ειναι? Σε ευχαριστω και παλι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ευχαριστω φιλε μου. Θα σε κανουμε nomination  για το βραβειο πουλιντζερ του πορμνορεπορταζ. Εισαι τρομερος! Την ειχα γαμησει παλια την Χριστινα στο ανδρ. Γεωργιου. Ακομα εκει ειναι? Σε ευχαριστω και παλι.
εκει πρωινα...τουλαχιστον μεχρι προχτες που περασα...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μολις μαζεψω λιγα φραγκα θα παω να τα χωσω εκει, σε ευχαριστω πολυ.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Συμπληρώστε πληροφορίες/διορθώσεις οι fan του αθλήματος για να ξέρουμε τι παίζει.

Κωλαράκι as far as i know δίνουν οι κάτωθι:

-Μάρθα στη Νικηφόρου Ουρανού 26 (100ε)
-Μάντυ στη Φρίξου 9 (100ε)
-Κριστίν στη Φρίξου 9 (100ε)- Σε άδεια τώρα
-Χριστίνα στη Κεφαλληνίας 8 (100ε)- Σε άδεια τώρα
-Ρενάτα στη Ανδ. Γεωργίου 4 (100ε)
-Χριστίνα στη Ανδ. Γεωργίου 4 (100ε)
-Ντιάνα στη Ταντάλου 14 (130ε) -Σε άδεια τώρα
-Χριστίνα στη Ταντάλου 14 (80ε)
-Γιέλενα στη Προμηθέως 19 (80ε)
-Βανέσσα στη Προμηθέως 25 (80ε) -Είναι ακόμα εκεί;
-Τζένη, όπου εμφανίζεται (80ε) -Μακριά

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τα πες ολα αρχηγε...για χριστινα κεφαλληνιας δεν ειμαι και σιγουρος οτι δινει κωλο  :think: :think: :think:
αντε να βαλω κι αυτην: χριστινα ρουμανα 100 ευρω...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
τα πες ολα αρχηγε...για χριστινα κεφαλληνιας δεν ειμαι και σιγουρος οτι δινει κωλο  :think: :think: :think:
αντε να βαλω κι αυτην: χριστινα ρουμανα 100 ευρω...
Ποια χριστινα η ξανθια η μουναρος η καμια αλλη που δεν ξερω?
Γιατι αν ειναι αυτη με το που ερθει και αν δεν ειμαι του κωλου ...ψινομαι!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ποια χριστινα η ξανθια η μουναρος η καμια αλλη που δεν ξερω?
Γιατι αν ειναι αυτη με το που ερθει και αν δεν ειμαι του κωλου ...ψινομαι!
κοιτα σιγουρα κωλο δινει η μιλφ χριστινα στις ραγες η ρουμανα...και την εχω παρει πρωκτικο..αρκετα καλη και δαχτυλο μ αφησε και φουλ περιποιηση καλη,εγραψα κιολας..εσυ μαλλον λες την πολωνεζα χριστινα που ειναι νεοτερη και ομορφοτερη σαφως.....αυτην φιλε δεν κοβω το κεφαλι μου οτι δινει κωλο που εγραψε ο φιλος...δεν ξερω σιγουρα ,δεν πηρα,δεν λεω αμα γυρισει ρωταμε...αυτη μονο καλο σεξσοου ξερω να κανει...και γαμησι γενικως...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
κοιτα σιγουρα κωλο δινει η μιλφ χριστινα στις ραγες η ρουμανα...και την εχω παρει πρωκτικο..αρκετα καλη και δαχτυλο μ αφησε και φουλ περιποιηση καλη,εγραψα κιολας..εσυ μαλλον λες την πολωνεζα χριστινα που ειναι νεοτερη και ομορφοτερη σαφως.....αυτην φιλε δεν κοβω το κεφαλι μου οτι δινει κωλο που εγραψε ο φιλος...δεν ξερω σιγουρα ,δεν πηρα,δεν λεω αμα γυρισει ρωταμε...αυτη μονο καλο σεξσοου ξερω να κανει...και γαμησι γενικως...

Αυτή στις ράγες που λες δεν την ήξερα...πάντως το έχει το όνομα φαίνεται :) Η Χριστίνα της Κεφαλληνίας το δίνει, αλλά όχι στάνταρ κάθε φορά που θα πας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αυτή στις ράγες που λες δεν την ήξερα...πάντως το έχει το όνομα φαίνεται :) Η Χριστίνα της Κεφαλληνίας το δίνει, αλλά όχι στάνταρ κάθε φορά που θα πας.
να σου πω δεν της ζητησα ποτε,δεν πολυγουσταρω κωλο σε μικρες...με καλα μουνακια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom