Νέα

Μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη που προσφέρουν κωλαράκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
τον Ιουλιο ειμουν μια εβδομαδα Αθηνα μονος για δουλειες χωρις την οικογενεια και διαβαζωντας εδω μεσα ποσο ωραια ειναι κατω εγραψα πολλα χιλιομετρα . Στο Μεταξουργειο δεν περιγραφετε η κατασταση ,εκει πρεπει να σε πληρωνουν για να μπεις Wink ασε που αν δεις αυτους που μπενοβγαινουν στα σπιτακια ειναι προτημοτερο να τον κοψεις παρα να τον βαλεις εκει που γαμουσαν αυτοι.Στη Φυλης καλυτερα τα πραγματα αλλα μονο εκει ειδα γυναικα με αξυριστα ποδια στα τοσα χρονια που γυρναω στα σπιτακια.Τελικα κατελιξα οτι το καλυτερο ειναι για μενα να εχω τα στανταρακια που μου βγαζουν τα γουστα σε ομορφο περιβαλλον και ας πληρωνω λιγο παραπανω,αν και αυτο ειναι σχετικο γιατι με τα στανταρακια σχεδων παντα υπαρχουν δωρακια
 

Aeris

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Εφαγα ένα κωλαρακι με 60ε καλά ηταν λίγο ψαξιμο θελει. Δε θυμαμαι πιο σπιτακι ένα από ολα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
409
Κριτικές
38
Like
2.398
Πόντοι
4.110
Ξεκίνα από το 04:23
Μία φορά πήγα και μόνο ψείρες δεν κόλλησα. Άστο τραγική κατάσταση Αθήνα (αναφέρομαι στα 5€ και τα 10€). Τίνκγα στους Πακιστανούς, όχι να μαμήσεις, ούτε να κάτσεις στον καναπέ δεν τολμάς. Έχω ζήσει πολύ βρομιά αλλά από τις λίγες φορές που πραγματικά σιχάθηκα. Αυτό που είπε και ο συναγωνιστής χίλιες φορές πιο πάνω την τιμή και το κεφάλι μας ήσυχο.
 

Pit28

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα καλό θεσσαλονικη;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ακυρος τιτλος δεν υπαρχουν μπουρδελα που προσφερουν κωλαρακι, υπαρχουν πουτανες που προσφερουν κωλαρακι,
και επειδη δεν ειναι σταθερες σε συγκεκριμενο μαγαζι γιανολη τους την ζωη, δεν εχει νοημα να πας σε καποιο μαγαζι γι αυτο. τα γυρνας ολα και ρωτας ποιες δινουν, αυτη που εδινε χθες στο ενα μαγαζι σημερα δουλευει και δινει στο απεναντι.
 

johnny L

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα... Χριστινα στο βενους κωλαρακι στα 80 ευρω....οχι κατι το ιδιαιτερο!!!! συμετοχη απαραδεκτη αλλα anyway κωλαρακι!!!! 
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Καποια που να αξιζει για παρτουζα υπαρχει? Ξερετε καμια κοπελα? Ας μου στελει ινμποξ, ευχαριστω.
 

Dev

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον θέμα κ αφήνω μια απάντηση για να το παρακολουθώ. Εγώ πάντως μπαίνω σε σάιτ που διαφημίζονται μερικές κοπέλες, έχει πρόγραμμα, κ στα σχόλια συνήθως μαθαίνεις κ υπηρεσίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom