Νέα

Μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη που προσφέρουν κωλαράκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Και στον Βαρδάρη απέναντι από το ανοθρόγραφο η μαγκιόρα Ειρηνάρα...

Και η μαυρούλα δίπλα στο Αλουμινάτο.
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια κουλουρι δινει και η μισελ που δουλευει κατα καιρους τανταλου 14...τωρα η φαση ειναι οτι δεν θυμαμαι αν ειχα μεινει ευχαριστημενος...κουλουρι δινει επισης και η μαρια η σλοβακα που δουλευει στα στουντιο αλλα μακρυα δε μ αρεσε..το καλυτερο που θυμαμαι ειναι χριστιναρας τησ milf ρουμανας..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Παιδια κουλουρι δινει και η μισελ που δουλευει κατα καιρους τανταλου 14...τωρα η φαση ειναι οτι δεν θυμαμαι αν ειχα μεινει ευχαριστημενος...κουλουρι δινει επισης και η μαρια η σλοβακα που δουλευει στα στουντιο αλλα μακρυα δε μ αρεσε..το καλυτερο που θυμαμαι ειναι χριστιναρας τησ milf ρουμανας..
ναι η μισελ εβαλε και φωτο στο αθενσλειντις.ρε φιλε η μαρια δινει σιγουρα;αναλογα με τις μερες λες;κανα κατοσταρι ζηταει;ποτε δεν μου ειπαν παροτι την πηδαω απο τρια χρονια... :headbang: :headbang: μαλλον επρεπε να το ζητησω εγω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Παιδια κουλουρι δινει και η μισελ που δουλευει κατα καιρους τανταλου 14...τωρα η φαση ειναι οτι δεν θυμαμαι αν ειχα μεινει ευχαριστημενος...κουλουρι δινει επισης και η μαρια η σλοβακα που δουλευει στα στουντιο αλλα μακρυα δε μ αρεσε..το καλυτερο που θυμαμαι ειναι χριστιναρας τησ milf ρουμανας..
της χριστινας ειναι καλη η κωλοτρυπιδα,οσο πρεπει σφιχτη αλλα οχι υπερβολικα...αυτην την εχω δοκιμασει κι εγω και ειχα γραψει...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
10.647
Και στον Βαρδάρη απέναντι από το ανοθρόγραφο η μαγκιόρα Ειρηνάρα...

Ειναι σιγουρο αυτο?
Χθες την πηρα κανονικα και παρατηρησα την κωλοτρυπιδα ειναι στρωμενη!
Και αν και δεν ειμαι λατρης της πισω πορτας η συγγεκριμενη μου κινει το ενδιαφερων.!
Αλλα πριν της το ζητησω να το επιβεβαιωσω λεω σιγουρα γιατι η Ειρηνη εχει και τους τροπους της και μην με διαολοστηλει κιολας!!! ειναι και πατριωτησα...
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1
Συμπληρώστε πληροφορίες/διορθώσεις οι fan του αθλήματος για να ξέρουμε τι παίζει.

Κωλαράκι as far as i know δίνουν οι κάτωθι:

-Μάρθα στη Νικηφόρου Ουρανού 26 (100ε)
-Μάντυ στη Φρίξου 9 (100ε)
-Κριστίν στη Φρίξου 9 (100ε)- Σε άδεια τώρα
-Χριστίνα στη Κεφαλληνίας 8 (100ε)- Σε άδεια τώρα
-Ρενάτα στη Ανδ. Γεωργίου 4 (100ε)
-Χριστίνα στη Ανδ. Γεωργίου 4 (100ε)
-Ντιάνα στη Ταντάλου 14 (130ε) -Σε άδεια τώρα
-Χριστίνα στη Ταντάλου 14 (80ε)
-Γιέλενα στη Προμηθέως 19 (80ε)
-Βανέσσα στη Προμηθέως 25 (80ε) -Είναι ακόμα εκεί;
-Τζένη, όπου εμφανίζεται (80ε) -Μακριά

80 και 100 το κουλουρι??
Ντροπη σε ολους μας που τους κανουμε μαγκες..
Τουλαχιστον οσοι εχουν κανει εστω και μια τσαρκα στην Αθηνα, με κουλουρια των 15 και 20 ευρω, καταλαβαινουν τι εννοω..
Εδω με 15 ευρω ουτε καν μπαινεις στα σπιτια!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
80 και 100 το κουλουρι??
Ντροπη σε ολους μας που τους κανουμε μαγκες..
Τουλαχιστον οσοι εχουν κανει εστω και μια τσαρκα στην Αθηνα, με κουλουρια των 15 και 20 ευρω, καταλαβαινουν τι εννοω..
Εδω με 15 ευρω ουτε καν μπαινεις στα σπιτια!!
φιλε αλλο η σαλονικη....δεν εχει πλεον φτηνη πιατσα οπως η αθηνα με το μεταξουργειο και την φυλης....κι ο βαρδαρης ακριβος ειναι πια...ποσο μαλλον τα λιγοστα τα στουντιο....μην συγκρινεις τις δυο....αγορες...τεραστιο το χασμα :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
επειδη με λυπη βλεπω οτι τις κριτικες μονος τις γραφω μονος τις διαβαζω μαλλον :headbang: ποσταρω και εδω τα δυο τεμαχια που διαπιστωσα προσφατα οτι δινουν κωλαρακι στην πολη μας
ελενα ιταλιδα στην φριξου 9 με 100 ευρω
ελενα τσεχα στην 26 οκτωβριου 52 με 120 ευρω
για τους λατρεις του ειδους.... :fuck2:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
για τους γνωστες του χωρου λωκο εδινε η Λάιλα η Κροάτα φορουσε κιολας κατι λευκες μποτες μεχρι το γονατο!! δουλευε αφροδιτης πριν κανα 4 χρονια, 35-40ετων ξανθια γκαυλα, δεν επαιρνε εξτρα τοτε με 25 γιουρα θυμαμαι, εκανε και γλωσσοφυλλα μεχρι και 69 της εκανα μονο +5ευρω!! αχ τι εποχες...

αυτο το μιλφακι μου εχει μεινει αξεχαστο... πού να ειναι αραγε?
το πρωτο μου κουλουρακι ηταν η Λάιλα (επιανε απο τον μηρο για να μπω σιγα-σιγα αλλα μετα τα εδινε ολα)
πραγματικα γκαυλα :tits:

αυτα τα κατοσταευρα που παιζουν σημερα για τα κουλουρια ειναι overrated services...
τί να πεις οταν οι τιμες ειναι 30 ανα επισκεψη για τα απλα εστω, ενω ειναι 20 ευρω στην Αθηνα (και νομιζουν οτι αξιζουν γενικα αυτες οι φουσκωμενες ταριφες στην Θεσ/κη,οπως που ελεγε μια τσατσα απεναντι απο το ανορθογραφο, επειδη "στην Αθηνα ειναι ολες εγχειρισμενες".....)
 
OP
OP
A

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καμία καινουρια κοπέλα που να προσφέρει ποπό έχουμε...?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καμία καινουρια κοπέλα που να προσφέρει ποπό έχουμε...?
η ελενα η τσεχα στην 26 οκτωβριου 52 βραδυα....120 γιουρα...μου ειπωθηκε μεσα στο δωματιο ομως....δεν ξερω αν δινει παντα και με ολους....
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η ταριφα ειτε σε στουντιο ειτε σε μπουρδελο κυμαινεται 100-120 ευρω. Πανακριβα! Εχει εντοπισει κανενας κανενα πιο φθηνο ξεκωλακι? Παντως αρκετες γκομενες μεσα στο δωματιο προσφερουν εξτρα πρωκτικο. Θελουν μαλλον να τσεκαρουν το εργαλειο αν μπορουν αν το βαλλουν στο κωλο τους και οχι τοσο να κρυφτουν απο την τσατσα. Σκοπευω μια απο τις επομενες τσαρκες μου να παρω το κωλαρακι της Μαντυ. Καμια αλλη ετσι μικρουλα σε ηλικια teeny πουτανα που να δινει το κωλαρακι της εχει εντοπισει κανενας? Ευχαριστω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
Καμια αλλη ετσι μικρουλα σε ηλικια teeny πουτανα που να δινει το κωλαρακι της εχει εντοπισει κανενας?
η Μιχαελα ειναι μικρουλα και αθωα και δινει κωλο.τελευταια δουλευει στο Αλουμινατο αλλα και 26ης Οκτωβριου 35
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Συγχαρητηρια στους συναγωνιστες για την απαριθμηση των ατακτων κοριτσιων που δουλευουν καλα την πισω τρυπουλα τους. Ευχαριστω και το αρχοντα αλ πατσινο για την προταση. Παιδια η Μαντυ συνεχιζει να δινει κωλαρακι? Εχουμε τιποτα καινουργιο? Εχετε να προτεινεται κανενα καινουργιο πουτανακι σε στουντιο/μπουρδελο που να δινει κωλαρακι? Παντως ρε παιδια φανταστειται να εμφανιστει καμια πουτανα στην Θεσααλονικη που να δινει κωλο με 40, 50 η΄ 60 ευρω και όχι αυτά τα 80 και 100 ευρω που ζητουν. Θα βγαλει πολύ χρημα. Αλλα ακομα και σε αυτό η πολη μας είναι πολύ πισω. Σας ευχαριστω προκαταβολικα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
Συγχαρητηρια στους συναγωνιστες για την απαριθμηση των ατακτων κοριτσιων που δουλευουν καλα την πισω τρυπουλα τους. Ευχαριστω και το αρχοντα αλ πατσινο για την προταση. Παιδια η Μαντυ συνεχιζει να δινει κωλαρακι? Εχουμε τιποτα καινουργιο? Εχετε να προτεινεται κανενα καινουργιο πουτανακι σε στουντιο/μπουρδελο που να δινει κωλαρακι? Παντως ρε παιδια φανταστειται να εμφανιστει καμια πουτανα στην Θεσααλονικη που να δινει κωλο με 40, 50 η΄ 60 ευρω και όχι αυτά τα 80 και 100 ευρω που ζητουν. Θα βγαλει πολύ χρημα. Αλλα ακομα και σε αυτό η πολη μας είναι πολύ πισω. Σας ευχαριστω προκαταβολικα.
ναι αλλα αυτο ηταν πριν τη γαμησω τη Μιχαελα η οποια γενικα δε μου αρεσε.ειναι εντελως αψυχη,τι κωλο να δωσει??η Μαντυ πλεον δε διαφημιζει το κωλαρακι της.τωρα....με επιφυλαξη θα σου πω οτι κωλο δινει η μικρουλα Εβελινα στο Νικ.Ουρανου 1 η οποια εχει καλα σχολια και ειναι και στο αθωο στυλακι.θα το μαθω στα σιγουρα συντομα.και επισης η Ελληνιδα Ειρηνη δινει κωλο η οποια ειναι και αυτη μικρουλα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
10.647
ναι αλλα αυτο ηταν πριν τη γαμησω τη Μιχαελα η οποια γενικα δε μου αρεσε.ειναι εντελως αψυχη,τι κωλο να δωσει??η Μαντυ πλεον δε διαφημιζει το κωλαρακι της.τωρα....με επιφυλαξη θα σου πω οτι κωλο δινει η μικρουλα Εβελινα στο Νικ.Ουρανου 1 η οποια εχει καλα σχολια και ειναι και στο αθωο στυλακι.θα το μαθω στα σιγουρα συντομα.και επισης η Ελληνιδα Ειρηνη δινει κωλο η οποια ειναι και αυτη μικρουλα

Αν μαθεις για Εβελινα ενημερωσε με σε παρακαλω...!
Ερωτηση...Αν δινει κωλο η οποιαδηποτε, λες να δεχτει προταση μεσα στο δωματιο?
...για να αποφυγω τιποτα παρατραγουδα και καλα ''τον εχεις μεγαλο και δε σου δινω κωλο'' αφου εχω πληρωσει εξω.
Δεν ειμαι φαν του κωλου...ειχα κακες εμπειριες στο παρελθον για αυτο μαλλον.
Αλλα αν βρω κανα καλο καυλακι σαν την Εβελινα που να δινει μπορει δεχτω!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Αν μαθεις για Εβελινα ενημερωσε με σε παρακαλω...!
Ερωτηση...Αν δινει κωλο η οποιαδηποτε, λες να δεχτει προταση μεσα στο δωματιο?
...για να αποφυγω τιποτα παρατραγουδα και καλα ''τον εχεις μεγαλο και δε σου δινω κωλο'' αφου εχω πληρωσει εξω.
Δεν ειμαι φαν του κωλου...ειχα κακες εμπειριες στο παρελθον για αυτο μαλλον.
Αλλα αν βρω κανα καλο καυλακι σαν την Εβελινα που να δινει μπορει δεχτω!
συνηθως αυτες που το δινουν το κωλαρακι αναλογως διαθεσης και μεγεθους μονο ,δεν το λενε στο σαλονι....οποτε κάνεις μια νυξη μεσα....πχ την λιντα στην βιλα εροτικα στην λαρισα μου ειπε μεσα το οκ ενω ο τσατσος εξω δεν ηξερε σιγουρα και πληρωσα απλο αρχικα....ο μονος κινδυνος:πανω στην καυλα να σου ζητησει τρελα λεφτα για το κωλαρακι και να υποκυψεις....γενικα δεν χανεις τιποτα να ρωτησεις μεσα πιστευω...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
10.647
συνηθως αυτες που το δινουν το κωλαρακι αναλογως διαθεσης και μεγεθους μονο ,δεν το λενε στο σαλονι....οποτε κάνεις μια νυξη μεσα....πχ την λιντα στην βιλα εροτικα στην λαρισα μου ειπε μεσα το οκ ενω ο τσατσος εξω δεν ηξερε σιγουρα και πληρωσα απλο αρχικα....ο μονος κινδυνος:πανω στην καυλα να σου ζητησει τρελα λεφτα για το κωλαρακι και να υποκυψεις....γενικα δεν χανεις τιποτα να ρωτησεις μεσα πιστευω...

Η ερωτηση μεσα θα γινει. και επειδι το σκεφτομαι τελευταια θελω τουλαχιστον να βρω καμια καλη (ομορφη) μηπως και ξενερωσω καταλαβες.? Σκεφτομουνα παλιοτερα για Ειρηνη αλλα θα μου πει καμια μαλακια πανω στη πραξη και θα εχουμε σκηνες τρελοτζενης! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hellblazer

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως παιδιά εχω παράπονα σε αυτο το θεμα στην Θεσσαλονικη. Αφου συμβουλευτηκα το σάιτ πηγα στην Μάντυ στο Villa Erotica και μου αρχισε τα χαζα, "ειναι πολυ μεγαλο και δεν γινεται και πονάω". Δεν λέω μπορει όντως να της φάνηκε μεγάλο, μπορει να πονούσε αλλα και εγω έδωσα 100e, εγω δεν πόνεσα οταν τα εσκασα? Ή οταν τα δούλευα? Το θέμα ειναι ότι δεν είναι πίσω τα "σπιτάκια" της Θεσσαλονικης, είναι πολύ μπροστα. Λειτουργουν μονοπωλιακά και βασίζονται στον ανύπαρκτο ανταγωνισμο. Αν ειναι να δίνω 100ευρω για ουτε 15 λεπτα (10 λεπτα βασικα, αλλα λεμε τωρα) και 45 δευτερολεπτα πρωκτικο, μηπως να δωσω 300 για 1ωρα και όλα μεσα και οπως θέλω χωρίς "σιγα σιγα", "ποναω", "οχι αποτομα", "μην το βαζεις ολο μεσα, λιγο και σιγα". Μπορει να μην δίνει η καθε μια κωλο, αλλα δεν δινει και ο καθενας 100ευρω, δεν ειπαμε να το κανουν και τζαμπα, τοσα λεφτα δινουμε. Μεταξύ μας, αμα ήθελα πρωκτικο με διαπραγματεύσεις έχω και την κοπελα μου. Ο μονος τροπος να σωθει η πολη σε αυτο το θεμα ειναι να ανοιξει ενας κανα δυο μαγαζια και να τους χαλασει την πιατσα αλλιως.....θα δινουμε 100ευρω για 10λεπτα και θα λεμε και ευχαριστω... Δεν ξέρω αν ειμαι εκτός θέματος, αν είμαι θα χαρώ να μου το πείτε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πάντως παιδιά εχω παράπονα σε αυτο το θεμα στην Θεσσαλονικη. Αφου συμβουλευτηκα το σάιτ πηγα στην Μάντυ στο Villa Erotica και μου αρχισε τα χαζα, "ειναι πολυ μεγαλο και δεν γινεται και πονάω". Δεν λέω μπορει όντως να της φάνηκε μεγάλο, μπορει να πονούσε αλλα και εγω έδωσα 100e, εγω δεν πόνεσα οταν τα εσκασα? Ή οταν τα δούλευα? Το θέμα ειναι ότι δεν είναι πίσω τα "σπιτάκια" της Θεσσαλονικης, είναι πολύ μπροστα. Λειτουργουν μονοπωλιακά και βασίζονται στον ανύπαρκτο ανταγωνισμο. Αν ειναι να δίνω 100ευρω για ουτε 15 λεπτα (10 λεπτα βασικα, αλλα λεμε τωρα) και 45 δευτερολεπτα πρωκτικο, μηπως να δωσω 300 για 1ωρα και όλα μεσα και οπως θέλω χωρίς "σιγα σιγα", "ποναω", "οχι αποτομα", "μην το βαζεις ολο μεσα, λιγο και σιγα". Μπορει να μην δίνει η καθε μια κωλο, αλλα δεν δινει και ο καθενας 100ευρω, δεν ειπαμε να το κανουν και τζαμπα, τοσα λεφτα δινουμε. Μεταξύ μας, αμα ήθελα πρωκτικο με διαπραγματεύσεις έχω και την κοπελα μου. Ο μονος τροπος να σωθει η πολη σε αυτο το θεμα ειναι να ανοιξει ενας κανα δυο μαγαζια και να τους χαλασει την πιατσα αλλιως.....θα δινουμε 100ευρω για 10λεπτα και θα λεμε και ευχαριστω... Δεν ξέρω αν ειμαι εκτός θέματος, αν είμαι θα χαρώ να μου το πείτε.
ωραια τα πες....κουλουρια στο σπιτι με σιτιτουρ.... ;) στα στουντιο ειναι κοροιδια ,ασε που δεν το δινουν οι πιο πολλες και οσες δινουν επισης το κανουν κοροιδιστικα πλην απο κατι μιλφαρες παλιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom