Νέα

Μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη που προσφέρουν κωλαράκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
και γω ειναι αληθεια πως μπερδευτηκα με τη γνωστη χριστινα,
για δωσε καμια ενημερωση αν θελεις πως ειναι αυτη η χριστινα
Γυρω στα 35,ξανθια μικροκαμωμενη και κυριως πολυ καλη μεσα.προθυμη και γλυκομιλητη.με αφησε να της βαλω εγω το λιπαντικο στη σουφρα της.Επαναλαμβανω οτι ειναι απο τις πολυ αδικημενες,ισως επειδη δουλευει μονο πρωι.ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ λοιπον και το τονιζω για να μη μας πεταχτει κανενας ασχετος παλι,αξιζει μια καταθεση στην τρυπα της!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.122
Like
8.009
Πόντοι
2.356
νασαι καλα αλ, ασχετη θα υπαρχουν παντα οποτε εσυ πες αυτα που θες να πεις κ ο καθενας αποφασιζει μονος του
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
al αυτη η χριστινα που λες φοραει κ μποτες?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
al αυτη η χριστινα που λες φοραει κ μποτες?
Οχι δε φορουσε μποτες.Φανταζεσαι να ειχε στησει την τρυπα της και να φορουσε και τιποτα ασπρες μποτες!!να τρελαθουμε τελειως!!οπως σου ειχα πει το εχω υποψιν μου το θεμα της μποτας οποτε θα σου πω αν δω κατι
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Έρχονται Jenifer Stone, Ellen Saint, Monica Sweetheart στη Θεσσαλονίκη(Sexotica 13-15 Φλεβάρη στο Odeon - δείτε-στηρίξτε το σχετικό thread)
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
για τους γνωστες του χωρου λωκο εδινε η Λάιλα η Κροάτα φορουσε κιολας κατι λευκες μποτες μεχρι το γονατο!! δουλευε αφροδιτης πριν κανα 4 χρονια, 35-40ετων ξανθια γκαυλα, δεν επαιρνε εξτρα τοτε με 25 γιουρα θυμαμαι, εκανε και γλωσσοφυλλα μεχρι και 69 της εκανα μονο +5ευρω!! αχ τι εποχες...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οσες φορες βγηκα βολτα σε βαρδαρη-μυλο δεν πετυχα καμια πουτανα που να δινει κωλο. Ξερετε καμια που να δινει? Θελω να γαμησω ενα σφικτο πατουρακι. Παλιοτερα θυμαμαι ειχε πιο πολλες ξεκωλιαρες που τον εδιναν. Ξερετε ποιες κοπελες δινουν και ποσο κανει? Ευχαριστω. 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Οσες φορες βγηκα βολτα σε βαρδαρη-μυλο δεν πετυχα καμια πουτανα που να δινει κωλο. Ξερετε καμια που να δινει? Θελω να γαμησω ενα σφικτο πατουρακι. Παλιοτερα θυμαμαι ειχε πιο πολλες ξεκωλιαρες που τον εδιναν. Ξερετε ποιες κοπελες δινουν και ποσο κανει? Ευχαριστω. 
Η Λενα στο μπλε σπιτι στην Προμηθεως.καθε πρωι.80ε.συμπεριλαμβανεται στα 80ε γλυφομουνι.εχω δωσει περιγραφη πριν κανα δυο βδομαδες.Εχει σφιχτο κωλο και σε δυσκολευει να μπεις.Ομορφη στο προσωπο,γεματουλα στο σωμα.Αν θες δοκιμαζεις...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. Θα παω να δω. Ξερετε καμια αλλη κοπελα που να δινει κωλο εκτος απο αυτην? Ειτε σε βαρδαρη ειτε σε μυλο? Αν μπορειτε πειτε τιμες και εντυπωσεις? Αν μπορειτε πειτε επισης ποσο εμπειρη ειναι η κοπελα σε αυτο. Ευχαριστω πολυ και παλι. 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. Θα παω να δω. Ξερετε καμια αλλη κοπελα που να δινει κωλο εκτος απο αυτην? Ειτε σε βαρδαρη ειτε σε μυλο? Αν μπορειτε πειτε τιμες και εντυπωσεις? Αν μπορειτε πειτε επισης ποσο εμπειρη ειναι η κοπελα σε αυτο. Ευχαριστω πολυ και παλι. 
Λιγο παραπανω αναφερω την Χριστινα αν διαβασες η οποια ειναι φοβερη!!!αν δουλευει ακομα να την προτιμησεις.Επισης κωλαρακι δινει και η Σουηδεζα Νικη για 150ε ομως.Νομιζω ειναι πολλα.Τελευταια φορα την πετυχα στο Κεφαληνιας βραδυνη βαρδια.ξανθια ομορφουλα με πιασιματα.Δεν την εχω παρει ομως,δεν εχω εντυπωσεις.Και στο Μαρινοσπιτο στην Τανταλου η μαυρουλα Αναμπελ που δουλευει τα βραδυα.δινει κωλο για 40ε αλλα ολες οι κριτικες ειναι αρνητικες γι'αυτην...
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Η Λενα στο μπλε σπιτι στην Προμηθεως.καθε πρωι.80ε.συμπεριλαμβανεται στα 80ε γλυφομουνι.εχω δωσει περιγραφη πριν κανα δυο βδομαδες.Εχει σφιχτο κωλο και σε δυσκολευει να μπεις.Ομορφη στο προσωπο,γεματουλα στο σωμα.Αν θες δοκιμαζεις...

+1, απλά τώρα λείπει σε άδεια το χρυσό μου!!!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Φοβερο κωλαρακι δινει η Χριστινα στην Κεφαλληνιας αποκλειστικα πρωινα.100ε οταν την πηρα το Σεπτεμβριο.γενικα ειναι αψογη σε ολα της και τη θεωρω απο τις πολυ αδικημενες του site 

+99!!! Απλά έφυγε από το σπίτι το Χριστινάκι!!! Το πιο σφιχτό κορμί της πιατσας!!! αν δεν ήταν τόσο ατσαλη στην πίπα ...

ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ!!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
+99!!! Απλά έφυγε από το σπίτι το Χριστινάκι!!! Το πιο σφιχτό κορμί της πιατσας!!! αν δεν ήταν τόσο ατσαλη στην πίπα ...

ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ!!!!
Αν την πετυχεις πουθενα να μου το πεις οπωσδηποτε.Ηθελα να παω για κανενα τζακουζι και κωλαρακι μες τη βδομαδα αλλα μου το χαλασες.Ξεχασα να αναφερω οτι κωλαρακι δινει και μια μικρουλα στην Νικ.Ουρανου(εκκλησια) για 100ε.πριν καμια βδομαδα την πρωτοειδα βραδυ.πολυ αδυνατη και λιγο μαυρουλα στη φατσα σαν τσιγγανακι.Η τσατσα μου ειπε χαρακτηριστικα οτι αυτο το κοριτσι ειναι αετος...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
+99!!! Απλά έφυγε από το σπίτι το Χριστινάκι!!! Το πιο σφιχτό κορμί της πιατσας!!! αν δεν ήταν τόσο ατσαλη στην πίπα ...

ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ!!!!
δεν εχει φυγει η χριστινα,πριν απο λιγες μερες ηταν κλειστα αλλα ετσι ειναι λογω των ημερων.τωρα αν εχει παρει αδεια δεν το ξερω,αλλα δεν θα αργησει να ερθει
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
δεν εχει φυγει η χριστινα,πριν απο λιγες μερες ηταν κλειστα αλλα ετσι ειναι λογω των ημερων.τωρα αν εχει παρει αδεια δεν το ξερω,αλλα δεν θα αργησει να ερθει

Την Τετάρτη 8/4 πέρασα από το μαγαζί της Κεφαλληνίας για να δαγκώσω το σφιχτό κωλομεράκι της Χριστίνας αλλά στις 17:00 που έγινε η επίσκεψις στο μαγαζί ήταν η τρελοτζένη και η τσατσά με είπε ότι η Χριστίνα δεν δουλεύει ποια εκεί! Έτσι απλά!

Κωλαράκι δίνει και η Βανέσα με την ΣΟΥΠΕΡ συμμετοχή ψηλά στην Προμηθέως με 100€
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Την Τετάρτη 8/4 πέρασα από το μαγαζί της Κεφαλληνίας για να δαγκώσω το σφιχτό κωλομεράκι της Χριστίνας αλλά στις 17:00 που έγινε η επίσκεψις στο μαγαζί ήταν η τρελοτζένη και η τσατσά με είπε ότι η Χριστίνα δεν δουλεύει ποια εκεί! Έτσι απλά!

Κωλαράκι δίνει και η Βανέσα με την ΣΟΥΠΕΡ συμμετοχή ψηλά στην Προμηθέως με 100€
ετσι ειπε?η ειναι μαλακισμενη η τσατσα που στο ειπε η ειναι μαλακισμενη η τσατσα που μου ειπε οτι θα ειναι καθε βραδυ εκτος λιγων ημερων μεσα στη μεγαλη βδομαδα.τεσπα,αν παει καποιος ας κανει τον κοπο να κανει μια ερωτηση.θα μας βοηθησει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
ετσι ειπε?η ειναι μαλακισμενη η τσατσα που στο ειπε η ειναι μαλακισμενη η τσατσα που μου ειπε οτι θα ειναι καθε βραδυ εκτος λιγων ημερων μεσα στη μεγαλη βδομαδα.τεσπα,αν παει καποιος ας κανει τον κοπο να κανει μια ερωτηση.θα μας βοηθησει
Καταλεβες για ποια Χριστινα λεμε ή λες παλι τα δικα σου??Μονο πρωι δουλευε αυτη που λεμε
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Καταλεβες για ποια Χριστινα λεμε ή λες παλι τα δικα σου??Μονο πρωι δουλευε αυτη που λεμε

Όντως η Χριστινελ η εκ Ρουμανίας ορμώμενη δούλευε μόνο πρωί μέχρι τις 19:00.

ΣΦΙΓΜΕΝΟ ΜΟΥ!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καταλεβες για ποια Χριστινα λεμε ή λες παλι τα δικα σου??Μονο πρωι δουλευε αυτη που λεμε
τι εννοεις φιλαρακι οταν λες πως λεω παλι τα δικα μου?εχεις καποιο προβλημα μαζι μου?
τη χριστινα με τη σιλικονη δε λετε στην περιοχη του μυλου?για χαλαρωσε λιγο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
τι εννοεις φιλαρακι οταν λες πως λεω παλι τα δικα μου?εχεις καποιο προβλημα μαζι μου?
τη χριστινα με τη σιλικονη δε λετε στην περιοχη του μυλου?για χαλαρωσε λιγο
Παλι τις μαλακιες σου αρχισες ασχετε.Χριστινα απο Κεφαλληνιας λεμε πρωινα.Η αλλη ειναι Κοροβαγκου η γνωστη που λες εσυ.Πολυ αμφιβαλλω αν την ξερεις και εκεινη.Καθεσε ολη μερα διαβαζεις τους υπολοιπους και επαναλαμβανεις τα ιδια για να δειξεις οτι ξερεις.εισαι ενας ασχετος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom