Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 842K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Για την ώρα δεν υπάρχουν στα Χανιά βυζομάνες. Κατά καιρούς εμφανίζονται, αλλά όχι τώρα, δυστυχώς, γιατί είμαι και γω fan !!  :'(
 

geah1

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Για την ώρα δεν υπάρχουν στα Χανιά βυζομάνες. Κατά καιρούς εμφανίζονται, αλλά όχι τώρα, δυστυχώς, γιατί είμαι και γω fan !!  :'(
ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ελπίζω πάντως αν εμφανιστεί καμία να γίνει κάποια αναφορά στο forum. Στα χανια έχετε σταμπαρει καμία βυζου γειτόνισσα, σερβιτορα κτλ;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Επιθεωρητά, φίλος μου που την έχει πάρει στη Φυλής μου την είπε ξεπέτα. Στα Χανιά χρεώνει 30€ ή έπεσε η ταρίφα;
Δεν θα την ελεγα ξεπετα, απλα το κοριτσι ειναι καβλα. Εχει τυχει να ειμαι στο δωματιο και να ερχεται και να με ρωταει αν μπορει να παει πρωτα στον μετα απο μενα πελατη για να μην πιεστει και να εχουμε περισσοτερο χρονο, μιας που δεν ειχε αλλον πελατη μετα. Ετσι και εγινε. Ο συναγωνιστης δεν μπορουσε να συγκρατηθει ομως και σε λιγοτερο απο 5΄ ηρθε σε μενα, οπου δεν εδειξε ιχνος βιασυνης πριν αλλα και μετα παροτι γαμιομασταν για 20 περιπου λεπτα. Η υπηρετρια δεν ενοχλησε καθολου και για τα επομενα 5΄ καθως δεν ειχε μπει πελατης στο μαγαζι. Αλλα και με πελατες να περιμενουν δεν με ξεπεταξε ποτε. Απλα αστην να κανει παιχνιδι γιατι ειναι σουπερ αλλα επεβαλε τον δικο σου ρυθμο
 

Τσέος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες, παιζει κανενα καλο τωρα στα χανια?
 

Τσέος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχω προτιμιση στα κοντοπουτανα. γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια αυτες τις μερες εδω?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Δεν θα την ελεγα ξεπετα, απλα το κοριτσι ειναι καβλα. Εχει τυχει να ειμαι στο δωματιο και να ερχεται και να με ρωταει αν μπορει να παει πρωτα στον μετα απο μενα πελατη για να μην πιεστει και να εχουμε περισσοτερο χρονο, μιας που δεν ειχε αλλον πελατη μετα. Ετσι και εγινε. Ο συναγωνιστης δεν μπορουσε να συγκρατηθει ομως και σε λιγοτερο απο 5΄ ηρθε σε μενα, οπου δεν εδειξε ιχνος βιασυνης πριν αλλα και μετα παροτι γαμιομασταν για 20 περιπου λεπτα. Η υπηρετρια δεν ενοχλησε καθολου και για τα επομενα 5΄ καθως δεν ειχε μπει πελατης στο μαγαζι. Αλλα και με πελατες να περιμενουν δεν με ξεπεταξε ποτε. Απλα αστην να κανει παιχνιδι γιατι ειναι σουπερ αλλα επεβαλε τον δικο σου ρυθμο
Εγώ φίλε γουστάρω πίπα μέχρι τελικής πτώσεως...
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Αδερφέ την πάτησες, και φταις γιατί ΔΕΝ ρώτησες. ΔΕΝ ήταν η Κάρμεν το Σ/Κ, αλλά άλλη κοπέλα !!! Λυπάμαι, αλλά όπως λένε, Δεν ήξερες, δε ρώταγες ;;;;

Αν την πάτησα λεέι. :S :S :S :S :S

Έχεις δίκιο δεν ήξερα ε δεν ρώταγα γάμησε τα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
τι παιζει στην μινωος?κανενα καλο τεμαχιο εχει ερθει? :knockinb:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ φίλε γουστάρω πίπα μέχρι τελικής πτώσεως...
To θεμα τσιμπουκι το κατεχει παρα πολυ καλα. Τον ρουφαει μεχρι τις αμυγδαλες και του κανει 8αρια. Εμενα με τρελενε οταν ημουνα ξαπλωμενος και ερχονταν στο επιμαχο σημειο γλυφοντας ολο το κορμι μου, εφτανε στο κεφαλι και τον ρουφαγε μεσα στο στομα της χωρις χερια. Τρομερο τσιμπουκι αλλα και απο πανω εδεινε ρεστα
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Tι να πω ρε φίλε...Στη Φυλής που πήγαμε μου την είπε ο φίλος ξεπέτα...Αν και ήμουν έτοιμος να μπω...Το ΣΚ παίζει να κατέβω Κρήτη, αλλά το σκέφτομαι πολύ το 30άρι.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Στην χανιοπορτα σημερα ηταν η ΝΑΝΑ φοβερο κοριτσι γνωστη και απο ΧΑΝΙΑ ηταν στο 6 εδω  κλασικο εκει τα κανει ολα εχει
             διαφορα προγραμματα απο απλομε 35ευρο  μεχρι 70ευρο το σπεσιαλ , πηρα ενα ενδιαμεσο τον 50ευρο
             που περιλαμβανε και μασσαζ οπου ηταν και γνωστης  , εκανε το σχετικο μασαζ με τα προβλεπομενα λαδια
             περιπου ενα τεταρτο  με γυριζει απο μπροστα με σκουφωνει  και αρχιζει το αθλημα οπου ειναι πολλοι
             γνωστης μετα απο λιγο αρχιζει το παιγνιδι σε διαφορες στασεις με τα πολλα εχυσα  ,
             δεν συκονεται να φυγει οπως κανουν ολες παρα συνεχιζει τα χαδια  και την κουβεντουλα εδειχνε
             οτι δεν βιαζοτανε , με εκανε να εστανομαι οτι ημουν με την γκομενα μου-γυναικα μου
             αδιαφορωντας οτι ειχε πελατες και περιμεναν .
             Αποτελεσμα πολλοι ευχαριστιμενος συστηνεται  αναφυμβολα .
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Τι ώρες δουλεύει η Καρμέν και σε ποιο νούμερο είναι; Ευχαριστώ.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Τελικά είχατε δίκιο...Είναι η Κάρμεν που είχε πάρει ένας φίλος μου στη Φυλής. Πολύ καλό και δεν έφυγε αμέσως με το που τελείωσα...
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, έχει έρθει η Νασια στο 17 για κανα 2 μερες μονο... μη την χάσετε.  Καταπληκτικη!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συναγωνιστες, έχει έρθει η Νασια στο 17 για κανα 2 μερες μονο... μη την χάσετε.  Καταπληκτικη!

Παρακάτω ακολουθουν μερικα σχολια για την Νανσυ ή Νασια όπως την αποκαλείς εσυ...

                              AMBERT ALERT

Μετά από σημερινό πέρασμα από την Νάνσυ(τελευταίο σπιτάκι αριστερά),θέλω να προτείνω ΕΜΠΑΡΚΟ στη συγκεκριμένη πουτάνα :birdman: :birdman:,μιας και μου την είπε :jerking: επειδή δεν την ευχαρίστησα που βγήκε στο σαλόνι να την δω και τελικά δεν πέρασα :tickedoff: :headbang:Μακράν η πιο απαράδεκτη συμπεριφορά από πουτάνα που μου έχει τύχει ως τώρα :o :o και μάλιστα χωρίς ούτε καν να μπω στο δωμάτιο.Φαντάζομαι τι μπορεί να έχει ακούσει κανας κακομοίρης που μπορεί να δοκίμασε την τύχη του μαζί της :rolleyes:.ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ συναγωνιστές

Φιλαράκι που την επισκέφτηκε μου είπε ότιήταν όμορφη αλλά πολύ μπλα μπλα σε σημείο να του πέσει και να χρειαστεί να του τον παίξει για να χύσει....

Γεια σας συναγωνιστες περασα σημρεα απο την Μνωος θα ηθελα να σας εφυστησο την προσοχη στην ΝΑΝΣΥ {{το εχει δη πολλοι ντιβα επειδη ειναι ομορφη }} ολο ειρωνια  ολο μαγια επειδη δεν περασα λεει ερχεσαι τεσσερις φορες και δεν περνας , ενω εχω δυο φορες και ειπε και διαφορα αλλα πια νομιζη οτι ειναι ΚΟΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ .
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
σωστα ολα οσα λενε... παραπάνω...  απλά εγώ πέρασα τόσο όμορφα που ήθελα να μη το χασετε και εσεις! (αλλιως καλυτερα... να ειναι και πιο παρθενα οταν ξαναπάω..  χεχε)
πιστεύω ότι είναι πάρα πολυ όμορφη... με τατου....σκουλαρικια.. σιλικονη....κλπ...εμενα με τρελαινει παντως.. (δε βιαζεται...)  ενταξει εφυγε αμεσως μολις τελειωσα.... αλλα πρεπει να δωσεις πανω απο 30ε... για να σου κανει οτι θες... φανταζομαι
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
ωχ...ξαναπηγα και δεν περασα καλα...!  μου επεσε... και παρα τις επιμονες προσπαθιες της. δεν ξανασηκωθηκε!..  με αγχωσε και με παρατησε. παντως καθησε αρκετα στο δωματιο.. και δεν μπορουσα να παραπονεθω.. απλα δε τα καταφερε..  ουτε εγω.!
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
καινουρια αφιξη με ονομα daniella στο 49 οπως μπαινεις απο το καφενειο.
την εχει δει κανεις? αξιζει?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
καινουρια αφιξη με ονομα daniella στο 49 οπως μπαινεις απο το καφενειο.
την εχει δει κανεις? αξιζει?

Πολλοστή φορά που έρχεται. Κάτω του μετρίου για μένα. Ευχαριστώ δεν θα πάρω..... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom