Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
590
Κριτικές
77
Like
1.498
Πόντοι
1.660
Δουλευει στο σπιτι που εχει και την κριτικη...ειχε φυγει αλλα ξαναγυρισε εκει...λεει "Ελενη καινουργια"..χτυπα και θα την δεις!!

οκ. Ευχαριστώ.
Θα γράψω και γω τις εντυπώσεις μου ,όταν ξανάρθω στα Χανιά όμως.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Τι κρίμα ρε φίλε?

Την είχα πάρει πριν κανα μήνα κ με είχε τρελλανει στο τελείωνε κ τελείωνε...Άσε που μου τράβηξε κάποια στιγμή τ'αρχίδια τόσο δυνατά που θα το θυμάμαι κ 100 χρόνια να ζήσω...

 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να σε καλα μανωλη για τα ασχημα μαντατα που μας ειπες...και πανω που ελεγα να παω στην αννα στο 17 με αυτα που διαβασα δεν αξιζει καθολου οποτε για αλλη μια φορα ισχυει να μην στηριζομαστε στην εμφανιση και μονο αρα χιλιες φορες να παμε στην ελενη την 40αρα,,,,,, :knockinb:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Παρακολουθώ και δε μιλάω, αλλά θα σκάσω !!!!  Ρε σεις, κανείς δεν έχει περάσει από την Κάρμεν στο 7 ;;; Γαμώ την τύχη μου, από τα καλύτερα κοντοπούτανα που έχουν περάσει από τα Χανιά. Δίνει κώλο, και μόνο που τη σκέφτομαι στα 4 να μου ανοίγει με τα δάχτυλα την κωλοτρυπίδα για να εφορμήσω, καυλώνω. !!!  Γλύφει και φιλάει παντού, ρουφάει τα αρχίδια μέχρι τη ρίζα, και πραγματικά το απολαμβάνει. Άντε να σας ανοίξω τα μάτια γιατί έχετε κολλήσει στα μπάζα μου φαίνεται
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παρακολουθώ και δε μιλάω, αλλά θα σκάσω !!!!  Ρε σεις, κανείς δεν έχει περάσει από την Κάρμεν στο 7 ;;; Γαμώ την τύχη μου, από τα καλύτερα κοντοπούτανα που έχουν περάσει από τα Χανιά. Δίνει κώλο, και μόνο που τη σκέφτομαι στα 4 να μου ανοίγει με τα δάχτυλα την κωλοτρυπίδα για να εφορμήσω, καυλώνω. !!!  Γλύφει και φιλάει παντού, ρουφάει τα αρχίδια μέχρι τη ρίζα, και πραγματικά το απολαμβάνει. Άντε να σας ανοίξω τα μάτια γιατί έχετε κολλήσει στα μπάζα μου φαίνεται
την καρμεν με τα τατουαζ λες φιλε
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑιδια απεναντι απο το 17 δουλευε μια μελαχρινη ψιλη με ονομα βικτωρια που ειχε τατουαζ που βρισκετε τωρα αυτη μπας και ξερει κανεις....την ειχα επικσεφτει 2 φορες μετρια πραματα... :rockon: :rockon:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παρακολουθώ και δε μιλάω, αλλά θα σκάσω !!!!  Ρε σεις, κανείς δεν έχει περάσει από την Κάρμεν στο 7 ;;; Γαμώ την τύχη μου, από τα καλύτερα κοντοπούτανα που έχουν περάσει από τα Χανιά. Δίνει κώλο, και μόνο που τη σκέφτομαι στα 4 να μου ανοίγει με τα δάχτυλα την κωλοτρυπίδα για να εφορμήσω, καυλώνω. !!!  Γλύφει και φιλάει παντού, ρουφάει τα αρχίδια μέχρι τη ρίζα, και πραγματικά το απολαμβάνει. Άντε να σας ανοίξω τα μάτια γιατί έχετε κολλήσει στα μπάζα μου φαίνεται


δεν εχει φυγει
 

geah1

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα να μαθω αν υπαρχουν καθολου βυζοπουλες στους οικους των χανιων ?  :tits:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Παρακολουθώ και δε μιλάω, αλλά θα σκάσω !!!!  Ρε σεις, κανείς δεν έχει περάσει από την Κάρμεν στο 7 ;;; Γαμώ την τύχη μου, από τα καλύτερα κοντοπούτανα που έχουν περάσει από τα Χανιά. Δίνει κώλο, και μόνο που τη σκέφτομαι στα 4 να μου ανοίγει με τα δάχτυλα την κωλοτρυπίδα για να εφορμήσω, καυλώνω. !!!  Γλύφει και φιλάει παντού, ρουφάει τα αρχίδια μέχρι τη ρίζα, και πραγματικά το απολαμβάνει. Άντε να σας ανοίξω τα μάτια γιατί έχετε κολλήσει στα μπάζα μου φαίνεται

Φίλε xouzel την κυριακή πήγα στο κοντοπούτανο που λες την ΚΑΡΜΕΝ στο 7 .Οχι μόνο δεν έδινε κώλο αλλά παράληλα και η πίπα ήταν εντελώς χάλια σκέτο αγγούρι η μάλλον κομοδίνο.Τι να σου πω εγώ πάντωσ όυτε απέξω δεν ξαναπερνάω .Σου λέω για πολύ χάλι εμπειρία. δηλαδή αν δεν ήταν η εμφάνιση η οποία είναι πράγματι καλή θα της έβαζα ένα ολοστρόγγυλο ΜΗΔΕΝ σαν το κώλο της. :headbang:  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ΠΑΝΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΥΡΩ . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0

και σε πιο είναι ρε φίλε γιατί στο 7 σίγουρα δεν είναι η ΚΑΡΜΕΝ που περιγράφει ο ΧΟΥΖΕΛ με τέτοια πίπα και να δίνει και κώλο .απλά είναι ένα κοντοπούτανο ξανθό που είναι στο δωμάτιο εντελώς κομοδίνο. Και είναι και η μοναδική με αυτό το όνομα στη Μινωος. Η μόνη περίπτωση ε'ιναι να άλλαξε όνομα και να είναι σε άλλο μαγαζί. το οποίο παρακαλώ να μου το πείτε γιατί έχω ξεμείνει από επιλογές καθότι ΓΚΑΜΠΥ και ΑΝΤΡΙΑΝΑ απών ή τουλάχιστον την κυριακή ήταν απών.
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
στο 7 οντως γραφει καρμεν απ εξω, αλλα δεν εχω δοκιμασει. μηπως ξερει κανεις αν αξιζει μια μικρη ξανθουλα ελενα τερμα κατω στο 19 (εκει που εχει μεγαλο φως και καμερα απ εξω), η την αγγελικη στο 4?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και σε πιο είναι ρε φίλε γιατί στο 7 σίγουρα δεν είναι η ΚΑΡΜΕΝ που περιγράφει ο ΧΟΥΖΕΛ με τέτοια πίπα και να δίνει και κώλο .απλά είναι ένα κοντοπούτανο ξανθό που είναι στο δωμάτιο εντελώς κομοδίνο. Και είναι και η μοναδική με αυτό το όνομα στη Μινωος. Η μόνη περίπτωση ε'ιναι να άλλαξε όνομα και να είναι σε άλλο μαγαζί. το οποίο παρακαλώ να μου το πείτε γιατί έχω ξεμείνει από επιλογές καθότι ΓΚΑΜΠΥ και ΑΝΤΡΙΑΝΑ απών ή τουλάχιστον την κυριακή ήταν απών.
Συναγωνιστη Εμανουηλ καλησπερα. Να περασες στην αυθεντικη Καρμεν και να ηταν κομοδινο δεν παιζει. Στην Αθηνα που την θυμαμαι, ηταν μελαχροινη αλλα το χρωμα των μαλλιων αλλαζει. Αυτο που δεν μπορει να αλλαξει ειναι τα χαρακτηριστικά μεγαλα τατουαζ που εχει στην κοιλια ((λουλουδι)και στην μεση, ενα μικρο στο ποδι και δεν θυμαμαι που αλλου. Αν εχει αλλαξει μαγαζι και ονομα απο εκει θα την αναγνωρισεις. Μπες στο Φυλης 65α στην Αθηνα και διαβασε κριτικες.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Επιθεωρητά, φίλος μου που την έχει πάρει στη Φυλής μου την είπε ξεπέτα. Στα Χανιά χρεώνει 30€ ή έπεσε η ταρίφα;
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Φίλε xouzel την κυριακή πήγα στο κοντοπούτανο που λες την ΚΑΡΜΕΝ στο 7 .Οχι μόνο δεν έδινε κώλο αλλά παράληλα και η πίπα ήταν εντελώς χάλια σκέτο αγγούρι η μάλλον κομοδίνο.Τι να σου πω εγώ πάντωσ όυτε απέξω δεν ξαναπερνάω .Σου λέω για πολύ χάλι εμπειρία. δηλαδή αν δεν ήταν η εμφάνιση η οποία είναι πράγματι καλή θα της έβαζα ένα ολοστρόγγυλο ΜΗΔΕΝ σαν το κώλο της. :headbang:  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ΠΑΝΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΥΡΩ . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αδερφέ την πάτησες, και φταις γιατί ΔΕΝ ρώτησες. ΔΕΝ ήταν η Κάρμεν το Σ/Κ, αλλά άλλη κοπέλα !!! Λυπάμαι, αλλά όπως λένε, Δεν ήξερες, δε ρώταγες ;;;;
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Επιθεωρητά, φίλος μου που την έχει πάρει στη Φυλής μου την είπε ξεπέτα. Στα Χανιά χρεώνει 30€ ή έπεσε η ταρίφα;

Δεν ξέρω τι κάνει στη Φυλής, εδώ όμως τιμά τα χρήματα που παίρνει και με το παραπάνω. Και είναι 30€ με όλα μέσα, πλην κώλου. Με σούφρα, ανεβαίνει στα 50. Αλλά όταν δεις αυτό το υπέροχο ο[size=10pt]ο[/size][size=10pt][size=10pt]ο[/size][/size][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ο[/size][/size][/size][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ο[/size][/size][/size][/size] θα πάρεις, δε γίνεται αλλιώς !!!!
 

geah1

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα να μαθω αν υπαρχουν καθολου βυζοπουλες στους οικους των χανιων ?  :tits:
κανείς ρε παιδιά ; Απο 3αρια και πάνω πείτε μου αν υπάρχουν σας παρακαλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom