Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Εντόπισα,πέρασα,πυροβόλησα
Μέσος όρος:    7.8
Εμφάνιση κοπέλας:  9.0 
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:  9.0 
Χώρος/καθαριότητα χώρου:  8.0 
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:  2.0 
Πρόσβαση/Parking:  10.0 
Σχέση απόδοσης/τιμής:  9.0 

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;

 
από kostakis27
21-02-2010
Στους top 100 Αξιολογητές

Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Αιμιλία
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Επίσκεψη Τετάτη 17-02 και μιας και πέτυχα την Αιμιλία η οποία απουσιάζε ένα διάστημα αποφάσισα χωρίς δεύτερη σκέψη να περάσω,μάλιστα χωρίς καν να την δω,αφού ήταν ήδη στο δωμάτιο.Περίμενα κανα 10λεπτο μέχρι να τελειώσει,ακούγωντας συνεχώς την φωνή της τραβελοτσατσάς η οποία είχε φέρει κι άλλα δύο τραβέλια για παρέα(γαμώ το σπίτι της μέσα)Τέλος πάντων έρχεται η Αιμιλία κι εγώ καβλώνω στο τσακ μπαμ.Ξεκινάμε με γλύψιμο σε όλο το σώμα μου,περιποιήση στις βυζάρες της και πολύ καλό στοματικό.Την βάζω ιεραποστολικά για αρχή και στη συνέχεια στα τέσσερα όπου ήταν όλα τα λεφτά να γαμάω και να βλέπω την υπέροχη κωλάρα της.Ενώ είμαι έτοιμος να χύσω της ζητάω να τελειώσω στις βυζάρες της κι εκείνη δεν το αρνείται.Ήταν μάκραν η καλύτερη που έχω γαμήσει στα Χανιά και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.Η εμφάνιση έχει περιγραφεί πολλές φορές γι'αυτό και την παραλείπω

Πληροφορίες ΕπίσκεψηςΗμερ/νια επίσκεψης 17-02-2010 
Όνομα κοπέλας Αιμιλία 
Προκαταρκτικά Ναι 
Υπηρεσίες κοπέλας «Ισπανικό» • Sex show 
Βάρδια επίσκεψης 2η (απογευματινή) 
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.Πέρασα τελικά από την Αιμιλία . Πέρασα αρκετά καλά .Συστήνεται σίγουρα στους συναγωνιστές. Το μόνο που είχα να πω στους συναγωνιστές είναι ότι είναι η πρωτη που βρίσκω που κανει τόσο παιχνιδι με τα @@ χωρίς να πάρω εχτρα ξεσκούφωτο και η μόνη που πήγα που δεν έβαλε σχεδόν καθόλου λιπαντικό . Αφήνει δάκτυλα παντού :rockon: :rockon: .Μπράβο Αιμιλία μόλις απέκτησα άλλο ένα στανταράκι. :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Γεια σας συναγωνιστες περασα σημρεα απο την Μνωος θα ηθελα να σας εφυστησο την προσοχη στην ΝΑΝΣΥ  {{το εχει δη πολλοι ντιβα επειδη ειναι ομορφη }} ολο ειρωνια  ολο μαγια επειδη δεν περασα λεει ερχεσαι τεσσερις φορες και δεν περνας , ενω εχω δυο φορες και ειπε και διαφορα αλλα πια νομιζη οτι ειναι ΚΟΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ .


Τελικα πηγα στην ΑΦΡΟΔΙΤΗ   το αποτελεσμα ειναι αρκετα καλο για εμενα σε οτι τις ζητησα μονο σε γλοσωφιλο και κολωδαχτυλο ηταν αρνητικη . Με ξεκινησε με υποτιθεμενο  μασαζακι  που ο θεος να το κανη αλλα τελος παντων  μετα την εβαλα εγω απο κατω για μασαζ μεχρι που την εκανα και εχυσε δυο φορες  με ξαπλωνη απο κατω  αρχιζη το ξεσκουφωτο τσιμπουκι  και σε καποια φαση που δεν αντεχα αλλο εβαλε καποτα και εκατσε απο πανω μεχρι που  εχυσα . Καυλονη πολλοι οταν τις φιλανε τα αυτια και δη το δεξιο , οταν την φυλαγα στο δεξι αυτι γινοταν ανημερο θηριο απο την καυλα και με αποθουσε . Ειχα αφησει προχηρο το κινητο το πιανη στο χερι της το κοιταζη και μου λεει ειναι μαρκα ταδε λεω ναι τις το περνω και κανω πως το ανοιγω και τις λεω περιμενε να σε βγαλω φωτο η απαντηση τις ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Χθεσινό πέρασμα κατά τις 21:00 από Μίνωος και παρατήρησα στο 5 αν δεν κάνω λάθος καινούρια άφιξη,ονόματι Σόνια  :huh: :rolleyes:.Δεν πέρασα να τσεκάρω μιας και δεν μου περίσσευαν 30 ευρώ  :headbang: :headbang:,αλλά δεν είχα και καμία όρεξη να αντικρίσω την πλέον σιχαμένη τσατσάρα των Χανίων :birdman: :birdman:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Μάγκες μην κουράζεστε,πέρασα πριν από λίγο και τσέκαρα την Σόνια :pipa1: :knockinb: :zfuck:.Ακολουθεί κριτική :grin: :grin:.Κατα τ'άλλα τα γνωστά με μοναδική αλλαγή την επανεμφάνιση της ελλεινίδας Σοφίας πράσινο ντέλο :jerking: :birdman:
Καλά γαμήσια κρητίκαροι μπουρδελιάρηδες :sunglasses: :sunglasses:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Συνάδελφοι εκπέμπω ΣΟΣ.Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα την τύχη μου στο 7,εκεί που εργάζεται νέο τεμάχιο,χωρίς να γράφει όνομα απ'έξω και χωρίς τσατσάρα :rolleyes:.Μου ανοίγει λοιπόν ένα μωρό,γύρω στο 1.70,μελαχρινή,με ωραία 2,5αρια βυζάκια,όμορφο σώμα,πολύ απαλή επιδερμίδα :grin: :grin:.Το όνομά της Μαρία,προφανώς από Βουλγαρία(αν κατάλαβα καλά από συζήτηση που είχε στο κινητό :idiot: :uglystupid:).Η γκόμενα απλά ότι καλύτερο υπάρχει μέχρι τώρα στη Μίνωος ;) ;),φανταστικό τρομπόνι(φοβερό ντιπ-θροτ),καραμέλωμα στις μπάλες,πολύ καλή συμμετοχή σε όλες τις στάσεις :rockon: :rockon:.Μου είπε ότι εργαζόταν στην Αθήνα σε στούντιο και μπουρδέλα και σύντομα θα επιστρέψει εκεί,μιας και η δουλειά εδώ δεν πάει καλά :headbang: :headbang:.Κρητίκαροι μπουρδελιάρηδες σπεύστε να τιμήσετε αυτό το φοβερό μωρό όσο προλαβαίνετε :2funny: :2funny:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Συνάδελφοι εκπέμπω ΣΟΣ.Σήμερα το απόγευμα δοκίμασα την τύχη μου στο 7,εκεί που εργάζεται νέο τεμάχιο,χωρίς να γράφει όνομα απ'έξω και χωρίς τσατσάρα :rolleyes:.Μου ανοίγει λοιπόν ένα μωρό,γύρω στο 1.70,μελαχρινή,με ωραία 2,5αρια βυζάκια,όμορφο σώμα,πολύ απαλή επιδερμίδα :grin: :grin:.Το όνομά της Μαρία,προφανώς από Βουλγαρία(αν κατάλαβα καλά από συζήτηση που είχε στο κινητό :idiot: :uglystupid:).Η γκόμενα απλά ότι καλύτερο υπάρχει μέχρι τώρα στη Μίνωος ;) ;),φανταστικό τρομπόνι(φοβερό ντιπ-θροτ),καραμέλωμα στις μπάλες,πολύ καλή συμμετοχή σε όλες τις στάσεις :rockon: :rockon:.Μου είπε ότι εργαζόταν στην Αθήνα σε στούντιο και μπουρδέλα και σύντομα θα επιστρέψει εκεί,μιας και η δουλειά εδώ δεν πάει καλά :headbang: :headbang:.Κρητίκαροι μπουρδελιάρηδες σπεύστε να τιμήσετε αυτό το φοβερό μωρό όσο προλαβαίνετε :2funny: :2funny:

Γεια σου μεγα χυστη, πληροφοριοδοτη !!!!!  Το απογευμα θα δοκιμασω το μωρο !!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Τι θα γίνει ρε γαμώτο,πότε θα σκάσει μύτη κανα τραβελάκι ξανά να το  :knockinb: :zfuck:  :idiot: :uglystupid:.Μ'έχουν πιάσει κάτι τρελές  :cum: :cum: και θέλω να σοδομίσω ένα τραβελάκι-ξεκολλάκι :grin: :2funny: :2funny:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
ΡΕ παιδιά παίζει τίποτα καινούριο στη Μίνωος γιατί έχω αποχή κοντά δύο βδομάδες. :think:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
ΡΕ παιδιά παίζει τίποτα καινούριο στη Μίνωος γιατί έχω αποχή κοντά δύο βδομάδες. :think:

Ολόφρεσκια ενημέρωση μάγκες ;) ;) :sunglasses: :sunglasses:.Στο ύψωμα της Μίνωος,εκεί που για πολύ καιρό γαμιόταν η μιλφ Χριστίνα,σήμερα γάμησα την Κάρμεν :tits:.Μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα Πορτογαλίδα,με απίστευτες βυζάρες,υπέροχη κωλάρα και απίστευτο πρόσωπο(μέσα στο χαμόγελο).Είναι σίγουρα άπειρη στη δουλειά,αλλά πολύ δεκτική σε ότι της ζητήσεις :grin: :grin:.Δεν μιλαέι καθόλου ελληνικά ούτε και αγγλικά,αλλά σε κερδίζει με την γλώσσα του σώματος :sunglasses: :sunglasses:.Τιμήστε την κύριοι,αξίζει και με το παραπάνω τα 30 ευρώ.
Υ.Γ:Η κριτική μου θα γίνει αύριο γιατί τώρα έχω πιει πολύ μπίρα και με δυσκολία ποστάρω :S :S
 

sex.chania

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συμπολεμιστες...ψαχνω στα χανια κανενα τραβεστι...η αλλιως μια καλη καλη πουτανα...καμμια γνωμη?προτιμω σε ξενοδοχειο βασικα και οχι στην περιφημη οδο μασ...βεβαια αμα αξιζει παω και εκει..πειτε μου η στειλτε και τηλ...ευχαριστωωω και καλα μαμησια
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΔΙΑΦΟΝΩ ριζικα με τον συναγωνιστη οτι χειροτερο ειναι η ΚΑΡΜΕΝ την επισκεφτηκα μετα την αναγνωση της συζητησεως
απο τον συναγωνιστη , για μενα ΜΑΥΡΟ με ολη την σημασια της λεξεως , απο που να ξεκινησω και που να τελειοσω στα
προκαταρκικα μολις πηγα να τις χαιδεψω το βυζι μου αποθουσε το χερι , στο τσιμπουκι ο θεος να το κανι εκανε
αεροτζιμπουκι με που τον εβαλα μεσα εκανε σαν να κοιμοτανε ουτε καν κουνιοταν οποτε καταλαβαινεται μου επεσε
και ουτε καν να κανη κυνηση παρα μου ελεγε αν τελειωσα , οσο αφορα την γλωσσα ξερει ελληνικα δηλαδη μας κοροιδευη ,  
και παλι λεω Μ Α Υ Ρ Ο μακρυα απο την σιγκεκριμενη  




Ολόφρεσκια ενημέρωση μάγκες ;) ;) :sunglasses: :sunglasses:.Στο ύψωμα της Μίνωος,εκεί που για πολύ καιρό γαμιόταν η μιλφ Χριστίνα,σήμερα γάμησα την Κάρμεν :tits:.Μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα Πορτογαλίδα,με απίστευτες βυζάρες,υπέροχη κωλάρα και απίστευτο πρόσωπο(μέσα στο χαμόγελο).Είναι σίγουρα άπειρη στη δουλειά,αλλά πολύ δεκτική σε ότι της ζητήσεις :grin: :grin:.Δεν μιλαέι καθόλου ελληνικά ούτε και αγγλικά,αλλά σε κερδίζει με την γλώσσα του σώματος :sunglasses: :sunglasses:.Τιμήστε την κύριοι,αξίζει και με το παραπάνω τα 30 ευρώ.
Υ.Γ:Η κριτική μου θα γίνει αύριο γιατί τώρα έχω πιει πολύ μπίρα και με δυσκολία ποστάρω :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
ΔΙΑΦΟΝΩ ριζικα με τον συναγωνιστη οτι χειροτερο ειναι η ΚΑΡΜΕΝ την επισκεφτηκα μετα την αναγνωση της συζητησεως
απο τον συναγωνιστη , για μενα ΜΑΥΡΟ με ολη την σημασια της λεξεως , απο που να ξεκινησω και που να τελειοσω στα
προκαταρκικα μολις πηγα να τις χαιδεψω το βυζι μου αποθουσε το χερι , στο τσιμπουκι ο θεος να το κανι εκανε
αεροτζιμπουκι με που τον εβαλα μεσα εκανε σαν να κοιμοτανε ουτε καν κουνιοταν οποτε καταλαβαινεται μου επεσε
και ουτε καν να κανη κυνηση παρα μου ελεγε αν τελειωσα , οσο αφορα την γλωσσα ξερει ελληνικα δηλαδη μας κοροιδευη ,  
και παλι λεω Μ Α Υ Ρ Ο μακρυα απο την σιγκεκριμενη  

Συναγωνιστή μανώλη69 δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έφαγες τέτοια τρελή ήττα απ'την συγκεκριμένη :o :huh: :rolleyes:.Πως γίνεται ν'άλλαξε τόσο πολύ από τότε που την τίμησα εγώ :knockinb: :think:.Ίσως να την δασκάλεψε έτσι αυτή η παλιόγρια τσατσάρα :birdman: :birdman:.Δεν ξέρω τι άλλο να πω :headbang: :headbang:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στην Ισαβέλλα.
Βρίσκεται κάτω από την Κάρμεν.
Πρόγραμμα απλό 30 Ευρώ, 69,ακάποτη πίπα,πρωκτικό 50 Ευρώ.
Ως λάτρης της πίσω τρυπούλας πήρα το Full.
Στο διαταύτα η Ισαβέλλα είναι μία μαυρομάλλα, λεπτή με υπέροχο κωλαράκι κοπέλα γύρω στα 25.
Στο δωμάτιο σε κάνει να νοιώθεις ότι είσαι με την γκόμενά σου.
Επιτρέπει χάδια και γλυψίματα παντού ενώ ανταποδίδει κιόλας.
Βιασύνη καμία, πίπα αρκετά καλή.
Κωλαράκι υπέροχο όπως είπα.
Αν δεν σας φέρεται έτσι ή βιάζεται απαιτήστε να το κάνει.
Απλά ζητήστε το με ευγένια!!!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συντεκνοι. Αναζητω ενα κοντοπουτανο με πολλα τατουαζ που εργαζονταν Αθηνα πριν απο 5 ημερες και πληροφοριες την φερουν να εχει μετακομισει στο νησι σας απο εχθες. δεν γνωριζω αν ηρθε στην πολη σας ή στο Ηρακλειο. Ευχαριστω για τον χρονο σας και καλη σας ημερα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συντεκνοι. Αναζητω ενα κοντοπουτανο με πολλα τατουαζ που εργαζονταν Αθηνα πριν απο 5 ημερες και πληροφοριες την φερουν να εχει μετακομισει στο νησι σας απο εχθες. δεν γνωριζω αν ηρθε στην πολη σας ή στο Ηρακλειο. Ευχαριστω για τον χρονο σας και καλη σας ημερα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος φιλε μου μηπως μπορεσω να βοηθησω?
Πες μου ποια ειναι και θα παω να κοιταξω στα τσαρδια των Χανιων.
Απο την περιγραφη των πολλων ταττου και κοντης (ρουμανας) μπορω να συμπερανω οτι ισως μιλας για την Κάρμεν του 65? Αλλιώς ποια?

Και εγω θα κατεβω τσαρκα να αναζητησω άλλη κοπελα που εργαζοταν στην Αθηνα την προηγουμενη βδομαδα και μου ειπε οτι απο μερα σε μερα θα μετακομιζε Κρήτη. Γενικά εχουμε μια παραδοση ειδικα στα μπουρδελα των Χανιων με αρκετες κοπελες που σκανε απο φυλής εδώ!
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
για δωσε περιγραφη φιλε απο αυτην την ρουμανα :fuck2:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αξίζει να δώσω το 30αρι σε καμμιά Χανιόλα;
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ επικοινωνισα με εναν φιλο μου απο κρητη και μου ειπε πωε δεν λεει τιποτα στην κρητη μπουρδελα τα ποιο χαλια μου ειπε  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom